СОБЫТИЯ & ФАКТЫ

Президенту України

 
У Херсоні триває весняний призов на строкову військову службу і за контрактом у ЗСУ

6 травня в медіа-центрі «ІРС-Херсон» відбулася прес-конференція військового комісара Херсона Олександра Зіньковського на тему: «Весняний призов на строкову військову службу. Військова служба за контрактом у Збройних Силах України», інформує ПІК.

Більше 60 херсонців із 167 запланованих рознарядкою чоловіків вже підготовлені для відправки до місць проходження строкової військової служби. Стосовно 4-х ухильників порушено кримінальні справи, дві з яких вже передано на розгляд суду. Про це розповів на зустрічі з представниками засобів масової інформації військовий комісар Херсона Олександр Зіньковський. До речі, за ст.335 Кримінального кодексу України за ухилення від призову на строкову військову службу передбачена відповідальність до 3-х років позбавлення волі.

Протягом останніх років ухильники складають 70 і більше відсотків. Військовий комісар зауважив, що проблема з такою категорією осіб полягає у неповній достовірній інформації або її відсутності в суспільстві щодо умов проходження строкової служби. Юнаки, яких розшукали за допомогою органів внутрішніх справ, пояснювали, що їх небажання виконувати військовий обов’язок обумовлене тим, що доведеться служити у зоні операції об’єднаних сил у Донецькій чи Луганській областях. Насправді це не відповідає дійсності. Усіх призовників, а точніше, вже військовослужбовців строкової служби у званні «солдат», направляють на безкоштовне навчання до учбових центрів ЗСУ, де вони набувають спеціальності, за якою і проходитимуть строкову службу. Це – військові частини Херсонської і сусідніх областей.

Ще одне питання, що потребує роз’яснення. Громадяни, які отримують під час навчання у вузах знання на військовій кафедрі гадають, що не повинні проходити службу в лавах Збройних Сил України. Олександр Зіньковський пояснив, що згідно з наказом Міністра оборони України, чоловіки і жінки віком від набуття вищої освіти з військовою кафедрою і до 43 років підлягають призову для служби у тилових частинах строком на 1 рік зі збереженням за ними місця роботи і середнього заробітку.

Інформація для бажаючих проходити військову службу за контрактом. З лютого поточного року змінилося грошове забезпечення –від 10 тис.грн. Крім того, відтепер при підписанні контракту військовослужбовці отримують одноразову соціальну допомогу: солдати, рядові від 8 мінімальних прожиткових мінімумів, сержанти – від 9, а офіцери – від 10. Також передбачена часткова компенсація за оренду житла, якщо частина не забезпечує гуртожитком.

Військовий комісар Херсона Олександр Зіньковський зауважив, що у навчальних закладах приділяється недостатньо уваги предмету «Захист Вітчизни». У навчальній програмі відводиться мало учбових годин, не вистачає кваліфікованих викладачів. У деяких школах патріотичний предмет викладають навіть призовники.

Весняний призов триває і комісар висловив сподівання, що він буде виконаний стовідсотково, а кількість ухильників і тих, хто після отримання повістки не приходить на медичний огляд відчутно зменшиться.

 
Заходи до Дня Пам'яті та примирення і Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

З 6 по 9 травня, на Херсонщині заплановано ряд святкових та урочистих заходів до Дня Пам'яті та примирення і Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

Так, 6 травня, о 12:00, в ККЗ «Ювілейний» відбудеться безкоштовний показ художнього фільму «А зорі тут тихі».

З 6 по 8 травня в обласному краєзнавчому музеї та обласному архіві пройдуть тематичні уроки «Йде травень крізь хвилини, дні й роки. Несе нащадкам спогади свої».

7 травня, о 12.00, в обласному шпиталі для ветеранів відбудеться концерт «Перемога, свята перемога!».

8 травня, о 10:00, у Парку Слави відбудеться молебень за участі релігійних конфесій і деномінацій Херсонської області до Дня пам’яті та примирення.

8 травня, об 11:00, на площі біля кіноконцертної зали «Ювілейний» відбудеться патріотична акція «Вальс Перемоги».

8 травня, о 14:00, Херсонська обласна універсальна наукова бібліотека ім. Олеся Гончара запрошує на Вечір пам’яті «Солдати Травня, слава вам навіки…».

8 травня, о 14:00, в обласному краєзнавчому музеї відкриється виставка інформаційно-просвітницьких стендів «Тріумф людини. Мешканці України, які пройшли нацистські табори».

8 та 9 травня, о 10:00 та 11:00, в Херсонському академічному обласному театрі ляльок відбудеться тематична вистава «Микита Кожум`яка».

9 травня, о 8.45, розпочнеться урочистий захід на Алеї героїв незалежної України, хода за участю ветеранів війни, представників влади, громадських об’єднань, молоді, громадськості пройде від Алеї героїв незалежної України по вул. Перекопській до парку Слави на набережну Дніпра.

В той же день, о 10.00, відбудеться мітинг з нагоди Дня Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні та покладання квітів до пам’ятника Невідомому Солдату та на алеї Героїв.

9 травня, з 09:00 до 17:00, в усіх обласних музеях Херсонщини заплановано День відкритих дверей.

Також 9 травня, о 12:00, в ККЗ «Ювілейний» відбудеться безкоштовний показ фільму «Той, хто пройшов крізь вогонь».

Запрошуємо жителів та гостей Херсонщини взяти участь у святкових заходах!

 
У Херсоні відкрили модернізовану водно-тренажерну станцію

25 квітня у Херсоні відкрили модернізовану водно-тренажерну станцію Херсонської державної морської академії.

Модернізація водно-тренажерної станції закладу - спільний інвестиційний проект академії, Міжнародної ради морських роботодавців та Профспілки робітників морського транспорту України, що дозволив відремонтувати комплекс споруд на водоймі, здійснити благоустрій території, придбати сучасне обладнання.

«Завдяки оновленій тренажерній станції моряки відпрацьовуватимуть потрібні навички й мінімізують загрозу життю в екстремальних умовах. Окрім того, якісна підготовка морських фахівців зробить їх конкурентоспроможнішими на світовому ринку праці та позитивно вплине на престиж херсонської морської освіти», - зауважив міський голова Володимир Миколаєнко, що був присутній на відкритті.

Морські фахівці тепер матимуть більше можливостей для формування професійних навичок завдяки наявності великого бетонного пірсу, малого пірсу для швартування боту, пристрою для спуску/підйому шлюпок в ангар, плот-балки для рятувальних засобів тощо. Крім того, завершилася реконструкція ангару для зберігання та обслуговування плавальних засобів та адміністративної будівлі на місці дебаркадера.

Підготовка курсантів на станції відповідатиме усім вимогам Міжнародної морської організації (ІМО). Для цього на території облаштували 4 оснащені навчальні лабораторії, навчально-тренувальний медичний та рятувальний пости.

 
Про громадські роботи на Херсонщині мовою цифр

Одним із напрямків активної політики зайнятості населення є організація оплачуваних громадських робіт. Завдяки таким роботам можна пом’якшити наслідки безробіття, адже, насамперед, є можливість додаткового заробітку, незайняті громадяни відчувають себе зайнятими та працездатними.

За словами директора Херсонського обласного центру зайнятості Євгенія Єрашова з початку року обласна служба суттєво збільшила об’єми охоплення населення громадськими та іншими роботами тимчасового характеру. «Особливо важливим є організація громадських робіт для районів області, де є дефіцит постійних робочих місць, - зазначив Євгеній Єрашов. - Протягом І кварталу 2019 року до громадських та інших робіт тимчасового характеру було залучено майже 1600 осіб, з них до громадських робіт – понад 240 осіб».

За ініціативи Херсонського обласного центру зайнятості на території регіону створені та реалізуються соціально направлені проекти, в рамках яких проводяться відповідні громадські роботи. Йдеться про проекти «Шерифи» та «Відтворимо культурно-історичну спадщину Херсонщини». Метою даних робіт є інформування населення щодо недопущення порушень громадського порядку та підтримання у належному стані пам’яток історії та культури.

Протягом січня-березня поточного року учасниками проекту «Шерифи» стали 26 безробітних та 20 осіб в рамках реалізації проекту «Відтворимо культурно-історичну спадщину Херсонщини». Безробітні залучаються і до інших видів громадських робіт, а саме: супроводу інвалідів по зору, будівельних та ремонтних робіт на об’єктах соціальної сфери, інформуванню населення щодо субсидій тощо.

Проведення таких робіт фінансується за рахунок коштів місцевих бюджетів та Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування на випадок безробіття.

До відома:
Оплачувані громадські роботи — загальнодоступні види некваліфікованих робіт, а також кваліфіковані роботи, що організовуються з метою надання додаткової соціальної підтримки та забезпечення тимчасової зайнятості осіб, які шукають роботу.

 
«Роздрібний» акциз поповнив місцеві бюджети Херсонщини на 32 мільйони гривень

З початку року суб’єкти господарювання, які здійснюють роздрібну торгівлю підакцизними товарами, сплатили до місцевих бюджетів Херсонської області 32,2 млн. грн. акцизного податку. Від продажу алкогольних напоїв та тютюнових виробів херсонські підприємці перерахували на 2 млн. грн. більше, ніж за три місяці минулого року.

Найбільший приріст надходжень акцизного податку з роздрібного продажу підакцизних товарів забезпечили платники податків на територіях Олешківського та Білозерського районів – 129 відс. та 126 відс. відповідно. Менше минулорічних показників прозвітували суб’єкти господарювання Нижньосірогозьського району – 91,2 відс., м. Нова Каховка – 93,3 відс. та Горностаївського району – 98,4 відсотка.

Для розвитку місцевого самоврядування та збільшення надходжень акцизного податку з роздрібного продажу підакцизних товарів кожен мешканець Херсонщини має придбавати товари у офіційно зареєстрованих суб’єктів господарювання, які мають ліцензію на продаж алкогольних та тютюнових виробів, пива та вимагати касовий чек за придбаний товар! Фінансовий ресурс громади – це виданий касовий чек!

За інформацією прес-служби Головного управління ДФС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м.Севастополі

 
В Херсоні зі 100-річчям служби карного розшуку привітали оперативників та ветеранів служби

17 квітня в актовій залі Головного управління Національної поліції в Херсонській області відбувся урочистий захід, присвячений 100-річчю від дня утворення служби карного розшуку. На урочистостях були присутні ветерани та працівники карного розшуку з усіх підрозділів поліції Херсонщини.

З вітальним словом до присутніх звернувся начальник обласного главку поліції генерал поліції третього рангу Артур Мєріков: «В карному розшуку працюють люди, основними рисами яких є мужність, стійкість, терпіння і повна самовіддача. Для кожного з вас обрана професія стала справою всього життя і тільки справжні професіонали можуть успішно протидіяти кримінальній злочинності». Артур Іванович побажав діючим працівникам, їх родинам та ветеранам міцного здоров'я, щастя, миру, благополуччя та успіхів у всіх справах і починаннях.

Щодня працівники карного розшуку Херсонщини, розкриваючи злочини та затримуючи злочинців, ризикують своїм життям. Нажаль, не всім судилося повернутися додому. Оперативників, які віддали життя заради спокою громадян, присутні вшанували хвилиною мовчання та покладанням квітів до Меморіального комплексу пам’яті загиблих правоохоронців «Калина долі».

Багато слів подяки пролунало цього дня для ветеранів за їх відданість службі, за те, що вони і нині передають свій досвід молодим працівникам.

З нагоди свята очільник поліції Херсонщини вручив заслужені державні та відомчі нагороди шістдесятьом діючим працівникам та ветеранам карного розшуку. А музиканти оркестру та солісти ансамблю обласного главку поліції «Police Prime» та вихованці школи естрадного вокалу «Star Line» привітали присутніх неперевершеною концертною програмою.

 
Справа стосовно осіб, які здійснили розбійний напад у Генічеському районі, розглядатиметься у суді

За процесуального керівництва прокуратури Херсонської області завершено досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом вчинення розбійного нападу на підприємця в Генічеському районі та обвинувальний акт спрямовано до суду.

Установлено, що 03.01.2019 троє чоловіків, керуючись корисливим мотивом, вчинили напад на власника магазину, розташованого у с.Генічеська Гірка Генічеського району, із погрозою застосування насильства та застосуванням насильства, небезпечного для життя і здоров’я потерпілого, проникли у приміщення магазину та викрали грошові кошти в сумі майже 18 тис.грн., мобільний телефон і продукти.

Дії вказаних осіб кваліфіковано за ч.3 ст.187 КК України, санкція якої передбачає покарання від 7 до 12 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

 
«Кожному декларанту – власний консультант» - «гарячі лінії» від фіскалів Херсонщини

Головне управлінням ДФС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі з 18.02.2019 проводить сеанси телефонних "гарячих ліній" з питань декларування доходів, отриманих херсонцями у 2018 році, - «Кожному декларанту – власний консультант».

Громадяни – мешканці Херсонщини мають можливість отримати необхідну фахову консультацію щоденно з 11 год. 00 хв. до 12 год. 00 хв. від працівників фіскального відомства області за наступними телефонними номерами:

  • Управління податків і зборів з фізичних осіб Головного управлінні ДФС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі - Попова Вікторія Олександрівна, тел. (0552) 32-74-24;
  • Херсонське управління Головного управління ДФС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі (обслуговує платників податків м. Херсона, Білозерського, Голопристанького, Скадовського та Олешківського районів) - Рудницький Сергій Миколайович, тел. (0552)-32-74-11;
  • Бериславське управління Головного управління ДФС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі (обслуговує платників податків Бериславського, Великоолександрівського, Високопільского та Нововоронцовського районів) - Котляр Світлана Сергіївна, тел. (05546) 7-51-04;
  • Новокаховське управління Головного управління ДФС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі (обслуговує платників податків Новокаховського, Каховського, Чаплинського та Каланчацького районів) - Зищук Сергій Олексійович, тел. (05549) 4-52-02;
  • Великолепетиське управління Головного управління ДФС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі (обслуговує платників податків Великолепетиського, Верхньорогачицького та Горностаївського районів) - Тринкаль Галина Миколаївна, тел. (05543) 2-13-61;
  • Генічеське управління Головного управління ДФС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі (обслуговує платників податків Генічеського, Іванівського, Нижньосирогозького та Новотроїцького районів) - Усенко Світлана Василівна, тел. (05534) 3-16-55.
 
На Арабатці курортний сезон починають із податкового семінару

9 квітня на базі Щасливцевської сільської ради фахівці Генічеського управління Головного управління ДФС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м.Севастополі провели семінар - нараду для платників податків, керівників та бухгалтерів оздоровчих закладів та фізичних осіб – підприємців, які надають послуги з оздоровлення на Азовському узбережжі.

Під час зустрічі фіскали детально розповіли про новації законодавства щодо адміністрування туристичного збору. Зокрема, цього року розмір туристичного збору для однієї особи за одну добу тимчасового розміщення визначається як відсоток від мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня звітного року. Для внутрішнього туризму ставка визначається в межах до 0,5 відс. (у 2019 р. - не більше 20,86 грн.), а для в’їзного туризму – до 5 відс. (у 2019 р. – не більше 208,65 грн.). Раніше розмір збору розраховувався від вартості отриманих послуг на проживання.

Така інформація сприймалася учасниками заходу як міцний поштовх для організації роботи по туристичному збору вже зараз до початку курортного сезону - 2019 року та резерв для розвитку місцевих громад, створенню сучасної інфраструктури та комфортного сервісу на морському узбережжі нашої області.

Учасники семінару отримали багато цікавої та потрібної інформації про нововведення податкового законодавства, яка допоможе підприємцям впевнено долати бурхливі хвилі трудових буднів курортного сезону.

 
Звернення т. в. о. голови обласної державної адміністрації з нагоди 33-х роковин Чорнобильської катастрофи
26.04.2019 09:38

Шановні земляки!

Тридцять три роки минуло від тієї весняної ночі, коли вогонь Чорнобиля опалив землю і душі мільйонів громадян: «мирний атом» за лічені секунди здолав державні кордони і спричинив світову трагедію. Смерч чорнобильського лиха скалічив долі та забрав здоров’я людей, залишивши після себе біль і порожнечу. Ці відчуття змушують кожного зупинитись і згадати той страшний 1986-й…

Пам’ятаючи про страшні сторінки історії, ми віддаємо шану всім, хто тієї квітучої весни відправився на зустріч невідомій небезпеці, проявивши жертовність, високий патріотизм, зупиняючи ядерну катастрофу. Їх подвиг назавжди записаний у літопис людської мужності й навічно залишиться у пам’яті українського народу.

Врятований світ – найкращий пам’ятник тим, хто загинув у чорнобильському пеклі. Бути гідними їх пам’яті – задача сучасного покоління. Не забуваймо про них і робімо усе, щоб ніколи не повторилося чорнобильське лихо.

Рятуючись від смертельної радіації, жителі ураженої зони втратили все: житло, господарство, роботу, а головне – здоров’я. Вони повинні були розпочинати нове життя в інших краях з чистого аркуша. Тоді на підмогу їм прийшла уся країна. І по теперішній час держава надає цим сім’ям підтримку.

Минають роки, а в наших серцях все ще звучить відлуння тих трагічних подій.

Низько схиляю голову перед усіма, хто віддав своє життя, виконуючи обов’язок перед рідною землею і народом України. Усім, кого вже нема з нами, – світла пам’ять.

Щиро бажаю тим, хто поряд з нами, міцного здоров’я, мирного неба, щастя, добра, довгих щасливих років життя, сімейного затишку, шани і поваги від людей.

З повагою Т. в. о. голови
Херсонської обласної державної
адміністрації Дмитро Бутрій

 
Дороги та аграрний сектор: Херсонська облрада підтримала важливі звернення
26.04.2019 09:37

Депутати Херсонської обласної ради під час сьогоднішньої сесії підтримали звернення до вищих органів влади.

Так, облрада звернеться до Міністерства інфраструктури України та Державного агентства автомобільних доріг України щодо включення до переліку об’єктів будівництва, реконструкції, капітального та поточного середнього ремонту автомобільних доріг загального користування державного значення у 2019 році автомобільних доріг загального користування державного значення Т-22-07 і Т-04-03. Це – проблемні автомагістралі Високопілля – Велика Олександрівка – Берислав та Берислав –Мар’янське. У останні роки обласна влада разом із районними радами та адміністраціями докладали зусилля для ремонту даних доріг, проте важливою є і підтримка держави.

Крім того, депутати проголосували за направлення звернення до Верховної Ради України щодо прискорення прийняття проекту Закону України «Про внесення змін до Земельного кодексу України та деяких інших законодавчих актів щодо протидії рейдерству» від 14 березня 2018 року № 8121. Метою вказаного законопроекту є забезпечення захисту майнових прав власників і користувачів земельних ділянок, запобігання протиправному поглинанню і захопленню підприємств в аграрному секторі економіки, вирішення інших питань у сфері регулювання земельних відносин, удосконалення процедури державної реєстрації земельних ділянок, речових прав на них, взаємодії Державного земельного кадастру та Державного реєстру речових прав на нерухоме майно. Запропоновані законопроектом зміни до ряду законодавчих актів унеможливлять неправомірне заволодіння землями та майном, зупинення діяльності сільськогосподарських підприємств тощо.

 
Современный причал в Гидропарке: теперь херсонцы смогут добираться на дачные участки безопасно и с комфортом
24.04.2019 13:43

Справедливость восторжествовала: в этот понедельник, 22 апреля, херсонцы отправились на дачные участки с нового законного причала в Гидропарке.

Перевозки осуществляются с нового причала каждый день по установленному графику.

Стоимость проезда составит 15-25 гривен, в зависимости от дистанции поездки.

Одним из преимуществ для горожан являться полная безопасность .Ведь, на современном причале работают швартовый и вахтенный матросы, которые регулируют поток людей и отвечают за технику безопасности. Также судно, которое будет осуществлять перевозку, не будут переполнять людьми сверх норм. Данная марка судна предусматривает перевозку 57 человек, имеет разрешительный пакет документов, а также предоставляет на каждого пассажира спасательный жилет.

Теперь поездки на дачные участки будут приносить херсонцам только положительные эмоции.

 
Майже 10 тисяч пацієнтів Херсонщини отримали безкоштовно ліки за урядовою програмою «Доступні ліки»
24.04.2019 13:42

У першому кварталі поточного року в області урядова програма «Доступні ліки» була профінансована майже на 6,5 млн грн. Близько 10 тисяч пацієнтів отримали ліки безкоштовно або з невеликою доплатою. Про це сьогодні, 24 квітня, йшлося під час зустрічі заступника голови облдержадміністрації Андрія Балоня з керівниками аптечних закладів, які долучилися до реалізації цієї соціально важливої програми.

Учасники зустрічі наголошували, що аптечним закладам області відшкодування здійснювали розпорядники коштів – районні державні адміністрації, міськвиконкоми міст обласного значення, об’єднані територіальні громади. 154 аптечних закладів Херсонщини реалізовували ліки за програмою «Доступні ліки».

За інформацією Департаменту охорони здоров’я ОДА, з 01 квітня 2019 року, відшкодування 96 аптечним закладам Херсонщини здійснює Національна служба здоров’я України на підставі 36 укладених угод. Також під час зустрічі зазначалося, що 31 суб’єкт господарювання надав до НСЗУ необхідний пакет документів та очікує рішення щодо укладання угоди.

Обговорюючи виконання урядової програми Андрій Балонь підкреслив, що ефективність лікування і стан громадського здоров’я залежить від ефективної взаємодії лікарів, фармацевтів та пацієнтів.

«Доступні ліки» — це соціальний проект, тому я вдячний керівникам аптечних закладів, які долучилися до нього,— зазначив Андрій Балонь.

Крім того, учасники зустрічі наголошували, що у поточному році на відшкодування вартості препаратів інсуліну, державним кошторисом затверджено понад 20 млн грн. а також передбачено додаткові кошти, у сумі 5 млн грн, із залишку медичної субвенції за 2018 рік.

Для оперативного вирішення нагальних питань щодо реалізації в області урядової програми «Доступні ліки» заступник голови облдержадміністрації Андрій Балонь дав учасникам зібрання відповідні доручення.

 
Наглядно и подробно о проблемах переулка Проточный и речных перевозках в Херсоне (ФОТО, ВИДЕО)
24.04.2019 13:37

Буквально вчера мы вновь коснулись непростой темы, которая крутится вокруг переулка Проточный. Жители данного переулка крайне недовольны (уже который год!) работой незаконных речных перевозок, а также последствий, которые они создают. Одновременно с отрицательными эмоциями они испытывают радость и надежду, что проблема себя исчерпает благодаря работе законного причала, откуда будет следовать надежный перевозчик, с которым КП "Гарантия" подписало договор, обеспечивающий безопасное и комфортное предоставление услуги (смотрите первое фото).

(на фото встреча директора КП "Гарантия" Игоря Семенчева с жителями переулка Проточный)

Напомним, с законного причала стартовали перевозки уже вчера, 22 апреля.

К слову, в вышеуказанном материале, да и абзацем выше мы затронули некоторые последствия от работы незаконных перевозок, которыми недовольны жители переулка. Чтобы не быть голословными, мы решили запечатлеть факты на фото.

Итак, вследствие многолетних речных перевозок с незаконного причала, "находчивые" жители переулка организовали незаконный бизнес. Далее на фото видно ряд лодок, с помощью которых местные перевозят дачников, тем самым, подвергая их опасности, так как транспорт зачастую идет перегруженный и необеспечен никакими средствами спасения.

Также вашему вниманию представляем вид и самого переулка: как видите, дорога разбита, да и немудрено, дачников-то, которые на авто, немало.

Кстати, насчет авто - здесь же, на точке, откуда незаконно отходит речной "экспресс", есть и парковка, правда, она не подтверждена документально, никем не заверена и никем не охраняется. Единственное, что у нее есть, так это "кассиры" в лице местных жителей, которые деньги берут, но услугу от А до Я не предоставляют.

И напоследок: незаконные речные перевозки в Гидропарке влекут за собой загрязнение окружающей среды - только посмотрите, сколько мусора оставляют после себя дачники.

С этими и другими вопросами мы обратились в КП "Гарантия". Коллектив предприятия провел масштабную и системную работу по постройке и вводу в эксплуатацию нового причала. Подробнее об этом нам рассказал директор КП Игорь Семенчев. Он продолжительное время занимается вопросами предоставления качественных услуг по речным перевозкам, и делает все, чтобы помочь и жителям переулка Проточный, и дачникам, комфортно и безопасно жить и проводить досуг.

Детальнее об этом в нашем сюжете:

P.S. Завтра сессия горсовета! Надеемся, депутаты и мэр услышат жителей переулка, обратят внимание на факты и серьезно отнесутся к нашему материалу, сделав все возможное в интересах горожан.

 
«ПерваяПредыдущая12345678910СледующаяПоследняя»

Страница 5 из 233
Яндекс.Метрика