СОБЫТИЯ & ФАКТЫ

Президенту України

 
У Херсоні триває весняний призов на строкову військову службу і за контрактом у ЗСУ

6 травня в медіа-центрі «ІРС-Херсон» відбулася прес-конференція військового комісара Херсона Олександра Зіньковського на тему: «Весняний призов на строкову військову службу. Військова служба за контрактом у Збройних Силах України», інформує ПІК.

Більше 60 херсонців із 167 запланованих рознарядкою чоловіків вже підготовлені для відправки до місць проходження строкової військової служби. Стосовно 4-х ухильників порушено кримінальні справи, дві з яких вже передано на розгляд суду. Про це розповів на зустрічі з представниками засобів масової інформації військовий комісар Херсона Олександр Зіньковський. До речі, за ст.335 Кримінального кодексу України за ухилення від призову на строкову військову службу передбачена відповідальність до 3-х років позбавлення волі.

Протягом останніх років ухильники складають 70 і більше відсотків. Військовий комісар зауважив, що проблема з такою категорією осіб полягає у неповній достовірній інформації або її відсутності в суспільстві щодо умов проходження строкової служби. Юнаки, яких розшукали за допомогою органів внутрішніх справ, пояснювали, що їх небажання виконувати військовий обов’язок обумовлене тим, що доведеться служити у зоні операції об’єднаних сил у Донецькій чи Луганській областях. Насправді це не відповідає дійсності. Усіх призовників, а точніше, вже військовослужбовців строкової служби у званні «солдат», направляють на безкоштовне навчання до учбових центрів ЗСУ, де вони набувають спеціальності, за якою і проходитимуть строкову службу. Це – військові частини Херсонської і сусідніх областей.

Ще одне питання, що потребує роз’яснення. Громадяни, які отримують під час навчання у вузах знання на військовій кафедрі гадають, що не повинні проходити службу в лавах Збройних Сил України. Олександр Зіньковський пояснив, що згідно з наказом Міністра оборони України, чоловіки і жінки віком від набуття вищої освіти з військовою кафедрою і до 43 років підлягають призову для служби у тилових частинах строком на 1 рік зі збереженням за ними місця роботи і середнього заробітку.

Інформація для бажаючих проходити військову службу за контрактом. З лютого поточного року змінилося грошове забезпечення –від 10 тис.грн. Крім того, відтепер при підписанні контракту військовослужбовці отримують одноразову соціальну допомогу: солдати, рядові від 8 мінімальних прожиткових мінімумів, сержанти – від 9, а офіцери – від 10. Також передбачена часткова компенсація за оренду житла, якщо частина не забезпечує гуртожитком.

Військовий комісар Херсона Олександр Зіньковський зауважив, що у навчальних закладах приділяється недостатньо уваги предмету «Захист Вітчизни». У навчальній програмі відводиться мало учбових годин, не вистачає кваліфікованих викладачів. У деяких школах патріотичний предмет викладають навіть призовники.

Весняний призов триває і комісар висловив сподівання, що він буде виконаний стовідсотково, а кількість ухильників і тих, хто після отримання повістки не приходить на медичний огляд відчутно зменшиться.

 
Заходи до Дня Пам'яті та примирення і Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

З 6 по 9 травня, на Херсонщині заплановано ряд святкових та урочистих заходів до Дня Пам'яті та примирення і Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

Так, 6 травня, о 12:00, в ККЗ «Ювілейний» відбудеться безкоштовний показ художнього фільму «А зорі тут тихі».

З 6 по 8 травня в обласному краєзнавчому музеї та обласному архіві пройдуть тематичні уроки «Йде травень крізь хвилини, дні й роки. Несе нащадкам спогади свої».

7 травня, о 12.00, в обласному шпиталі для ветеранів відбудеться концерт «Перемога, свята перемога!».

8 травня, о 10:00, у Парку Слави відбудеться молебень за участі релігійних конфесій і деномінацій Херсонської області до Дня пам’яті та примирення.

8 травня, об 11:00, на площі біля кіноконцертної зали «Ювілейний» відбудеться патріотична акція «Вальс Перемоги».

8 травня, о 14:00, Херсонська обласна універсальна наукова бібліотека ім. Олеся Гончара запрошує на Вечір пам’яті «Солдати Травня, слава вам навіки…».

8 травня, о 14:00, в обласному краєзнавчому музеї відкриється виставка інформаційно-просвітницьких стендів «Тріумф людини. Мешканці України, які пройшли нацистські табори».

8 та 9 травня, о 10:00 та 11:00, в Херсонському академічному обласному театрі ляльок відбудеться тематична вистава «Микита Кожум`яка».

9 травня, о 8.45, розпочнеться урочистий захід на Алеї героїв незалежної України, хода за участю ветеранів війни, представників влади, громадських об’єднань, молоді, громадськості пройде від Алеї героїв незалежної України по вул. Перекопській до парку Слави на набережну Дніпра.

В той же день, о 10.00, відбудеться мітинг з нагоди Дня Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні та покладання квітів до пам’ятника Невідомому Солдату та на алеї Героїв.

9 травня, з 09:00 до 17:00, в усіх обласних музеях Херсонщини заплановано День відкритих дверей.

Також 9 травня, о 12:00, в ККЗ «Ювілейний» відбудеться безкоштовний показ фільму «Той, хто пройшов крізь вогонь».

Запрошуємо жителів та гостей Херсонщини взяти участь у святкових заходах!

 
У Херсоні відкрили модернізовану водно-тренажерну станцію

25 квітня у Херсоні відкрили модернізовану водно-тренажерну станцію Херсонської державної морської академії.

Модернізація водно-тренажерної станції закладу - спільний інвестиційний проект академії, Міжнародної ради морських роботодавців та Профспілки робітників морського транспорту України, що дозволив відремонтувати комплекс споруд на водоймі, здійснити благоустрій території, придбати сучасне обладнання.

«Завдяки оновленій тренажерній станції моряки відпрацьовуватимуть потрібні навички й мінімізують загрозу життю в екстремальних умовах. Окрім того, якісна підготовка морських фахівців зробить їх конкурентоспроможнішими на світовому ринку праці та позитивно вплине на престиж херсонської морської освіти», - зауважив міський голова Володимир Миколаєнко, що був присутній на відкритті.

Морські фахівці тепер матимуть більше можливостей для формування професійних навичок завдяки наявності великого бетонного пірсу, малого пірсу для швартування боту, пристрою для спуску/підйому шлюпок в ангар, плот-балки для рятувальних засобів тощо. Крім того, завершилася реконструкція ангару для зберігання та обслуговування плавальних засобів та адміністративної будівлі на місці дебаркадера.

Підготовка курсантів на станції відповідатиме усім вимогам Міжнародної морської організації (ІМО). Для цього на території облаштували 4 оснащені навчальні лабораторії, навчально-тренувальний медичний та рятувальний пости.

 
Про громадські роботи на Херсонщині мовою цифр

Одним із напрямків активної політики зайнятості населення є організація оплачуваних громадських робіт. Завдяки таким роботам можна пом’якшити наслідки безробіття, адже, насамперед, є можливість додаткового заробітку, незайняті громадяни відчувають себе зайнятими та працездатними.

За словами директора Херсонського обласного центру зайнятості Євгенія Єрашова з початку року обласна служба суттєво збільшила об’єми охоплення населення громадськими та іншими роботами тимчасового характеру. «Особливо важливим є організація громадських робіт для районів області, де є дефіцит постійних робочих місць, - зазначив Євгеній Єрашов. - Протягом І кварталу 2019 року до громадських та інших робіт тимчасового характеру було залучено майже 1600 осіб, з них до громадських робіт – понад 240 осіб».

За ініціативи Херсонського обласного центру зайнятості на території регіону створені та реалізуються соціально направлені проекти, в рамках яких проводяться відповідні громадські роботи. Йдеться про проекти «Шерифи» та «Відтворимо культурно-історичну спадщину Херсонщини». Метою даних робіт є інформування населення щодо недопущення порушень громадського порядку та підтримання у належному стані пам’яток історії та культури.

Протягом січня-березня поточного року учасниками проекту «Шерифи» стали 26 безробітних та 20 осіб в рамках реалізації проекту «Відтворимо культурно-історичну спадщину Херсонщини». Безробітні залучаються і до інших видів громадських робіт, а саме: супроводу інвалідів по зору, будівельних та ремонтних робіт на об’єктах соціальної сфери, інформуванню населення щодо субсидій тощо.

Проведення таких робіт фінансується за рахунок коштів місцевих бюджетів та Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування на випадок безробіття.

До відома:
Оплачувані громадські роботи — загальнодоступні види некваліфікованих робіт, а також кваліфіковані роботи, що організовуються з метою надання додаткової соціальної підтримки та забезпечення тимчасової зайнятості осіб, які шукають роботу.

 
«Роздрібний» акциз поповнив місцеві бюджети Херсонщини на 32 мільйони гривень

З початку року суб’єкти господарювання, які здійснюють роздрібну торгівлю підакцизними товарами, сплатили до місцевих бюджетів Херсонської області 32,2 млн. грн. акцизного податку. Від продажу алкогольних напоїв та тютюнових виробів херсонські підприємці перерахували на 2 млн. грн. більше, ніж за три місяці минулого року.

Найбільший приріст надходжень акцизного податку з роздрібного продажу підакцизних товарів забезпечили платники податків на територіях Олешківського та Білозерського районів – 129 відс. та 126 відс. відповідно. Менше минулорічних показників прозвітували суб’єкти господарювання Нижньосірогозьського району – 91,2 відс., м. Нова Каховка – 93,3 відс. та Горностаївського району – 98,4 відсотка.

Для розвитку місцевого самоврядування та збільшення надходжень акцизного податку з роздрібного продажу підакцизних товарів кожен мешканець Херсонщини має придбавати товари у офіційно зареєстрованих суб’єктів господарювання, які мають ліцензію на продаж алкогольних та тютюнових виробів, пива та вимагати касовий чек за придбаний товар! Фінансовий ресурс громади – це виданий касовий чек!

За інформацією прес-служби Головного управління ДФС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м.Севастополі

 
В Херсоні зі 100-річчям служби карного розшуку привітали оперативників та ветеранів служби

17 квітня в актовій залі Головного управління Національної поліції в Херсонській області відбувся урочистий захід, присвячений 100-річчю від дня утворення служби карного розшуку. На урочистостях були присутні ветерани та працівники карного розшуку з усіх підрозділів поліції Херсонщини.

З вітальним словом до присутніх звернувся начальник обласного главку поліції генерал поліції третього рангу Артур Мєріков: «В карному розшуку працюють люди, основними рисами яких є мужність, стійкість, терпіння і повна самовіддача. Для кожного з вас обрана професія стала справою всього життя і тільки справжні професіонали можуть успішно протидіяти кримінальній злочинності». Артур Іванович побажав діючим працівникам, їх родинам та ветеранам міцного здоров'я, щастя, миру, благополуччя та успіхів у всіх справах і починаннях.

Щодня працівники карного розшуку Херсонщини, розкриваючи злочини та затримуючи злочинців, ризикують своїм життям. Нажаль, не всім судилося повернутися додому. Оперативників, які віддали життя заради спокою громадян, присутні вшанували хвилиною мовчання та покладанням квітів до Меморіального комплексу пам’яті загиблих правоохоронців «Калина долі».

Багато слів подяки пролунало цього дня для ветеранів за їх відданість службі, за те, що вони і нині передають свій досвід молодим працівникам.

З нагоди свята очільник поліції Херсонщини вручив заслужені державні та відомчі нагороди шістдесятьом діючим працівникам та ветеранам карного розшуку. А музиканти оркестру та солісти ансамблю обласного главку поліції «Police Prime» та вихованці школи естрадного вокалу «Star Line» привітали присутніх неперевершеною концертною програмою.

 
Справа стосовно осіб, які здійснили розбійний напад у Генічеському районі, розглядатиметься у суді

За процесуального керівництва прокуратури Херсонської області завершено досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом вчинення розбійного нападу на підприємця в Генічеському районі та обвинувальний акт спрямовано до суду.

Установлено, що 03.01.2019 троє чоловіків, керуючись корисливим мотивом, вчинили напад на власника магазину, розташованого у с.Генічеська Гірка Генічеського району, із погрозою застосування насильства та застосуванням насильства, небезпечного для життя і здоров’я потерпілого, проникли у приміщення магазину та викрали грошові кошти в сумі майже 18 тис.грн., мобільний телефон і продукти.

Дії вказаних осіб кваліфіковано за ч.3 ст.187 КК України, санкція якої передбачає покарання від 7 до 12 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

 
«Кожному декларанту – власний консультант» - «гарячі лінії» від фіскалів Херсонщини

Головне управлінням ДФС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі з 18.02.2019 проводить сеанси телефонних "гарячих ліній" з питань декларування доходів, отриманих херсонцями у 2018 році, - «Кожному декларанту – власний консультант».

Громадяни – мешканці Херсонщини мають можливість отримати необхідну фахову консультацію щоденно з 11 год. 00 хв. до 12 год. 00 хв. від працівників фіскального відомства області за наступними телефонними номерами:

  • Управління податків і зборів з фізичних осіб Головного управлінні ДФС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі - Попова Вікторія Олександрівна, тел. (0552) 32-74-24;
  • Херсонське управління Головного управління ДФС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі (обслуговує платників податків м. Херсона, Білозерського, Голопристанького, Скадовського та Олешківського районів) - Рудницький Сергій Миколайович, тел. (0552)-32-74-11;
  • Бериславське управління Головного управління ДФС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі (обслуговує платників податків Бериславського, Великоолександрівського, Високопільского та Нововоронцовського районів) - Котляр Світлана Сергіївна, тел. (05546) 7-51-04;
  • Новокаховське управління Головного управління ДФС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі (обслуговує платників податків Новокаховського, Каховського, Чаплинського та Каланчацького районів) - Зищук Сергій Олексійович, тел. (05549) 4-52-02;
  • Великолепетиське управління Головного управління ДФС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі (обслуговує платників податків Великолепетиського, Верхньорогачицького та Горностаївського районів) - Тринкаль Галина Миколаївна, тел. (05543) 2-13-61;
  • Генічеське управління Головного управління ДФС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі (обслуговує платників податків Генічеського, Іванівського, Нижньосирогозького та Новотроїцького районів) - Усенко Світлана Василівна, тел. (05534) 3-16-55.
 
На Арабатці курортний сезон починають із податкового семінару

9 квітня на базі Щасливцевської сільської ради фахівці Генічеського управління Головного управління ДФС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м.Севастополі провели семінар - нараду для платників податків, керівників та бухгалтерів оздоровчих закладів та фізичних осіб – підприємців, які надають послуги з оздоровлення на Азовському узбережжі.

Під час зустрічі фіскали детально розповіли про новації законодавства щодо адміністрування туристичного збору. Зокрема, цього року розмір туристичного збору для однієї особи за одну добу тимчасового розміщення визначається як відсоток від мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня звітного року. Для внутрішнього туризму ставка визначається в межах до 0,5 відс. (у 2019 р. - не більше 20,86 грн.), а для в’їзного туризму – до 5 відс. (у 2019 р. – не більше 208,65 грн.). Раніше розмір збору розраховувався від вартості отриманих послуг на проживання.

Така інформація сприймалася учасниками заходу як міцний поштовх для організації роботи по туристичному збору вже зараз до початку курортного сезону - 2019 року та резерв для розвитку місцевих громад, створенню сучасної інфраструктури та комфортного сервісу на морському узбережжі нашої області.

Учасники семінару отримали багато цікавої та потрібної інформації про нововведення податкового законодавства, яка допоможе підприємцям впевнено долати бурхливі хвилі трудових буднів курортного сезону.

 
МИ ВІДКРИТІ ПЕРЕД КОЗАКАМИ, ПЕРЕД СУСПІЛЬСТВОМ І СВІТОМ
26.08.2013 16:46

21 серпня у Києві Верховний отаман України та Діаспори, Гетьман МГО «Козацтво Запорозьке», маршал козацтва Дмитро Сагайдак у присутності Героя України, Першого голови Нацбанку України, професора Володимира Матвієнка та його помічника-референта Миколи Приза нагородив Завідувача кафедри хірургії №1, члена- кореспондента НАМН України, доктора медичних наук, професора, заслуженого лікаря України Михайла Петровича Захараша орденом «Петро-Конашевич Сагайдачний» та Золотою зіркою «Герой Козацтва».

 
МИ ВІДКРИТІ ПЕРЕД КОЗАКАМИ, ПЕРЕД СУСПІЛЬСТВОМ І СВІТОМ
26.08.2013 16:34

Дмитро САГАЙДАК Верховний отаман України та діаспори, Гетьман козацтва Запорозького, маршал козацтва:

МИ ВІДКРИТІ ПЕРЕД КОЗАКАМИ, ПЕРЕД СУСПІЛЬСТВОМ І СВІТОМ

20 квітня відбулася 13-ї Ради генералів та адміралів МГО «Козацтва Запорозьке» і Дня народження Гетьмана МГО «Козацтво Запорозьке» Дмитра Сагайдака. Що не кажіть, а таки Верховний отаман України та Діаспори, Гетьман козацтва Запорозького, маршал козацтва Дмитро Сагайдак (надалі маршал Дмитро Сагайдак) має від Всевишнього благословення, а знаком цьому є чудова, сонячна погода, а то і веселка, коли Гетьман збирає своїх козаків на Раду генералів та адміралів та на святкування свого Дня народження. Синоптики за п’ять днів до проведення Ради, прогнозували похмуру погоду з дощем.

Ось і тепер до Русанова, що неподалік Броварів, де збудований козацький комплекс «Броварська Січ» зі всієї України та із закордону з’їхалися козаки, щоб попрацювати на раді і достойно відзначити День народження Гетьмана.

Слід зазначити, що на передодні 19 квітня в Києві відбулася чергова 42-га Мала Рада МГО «Козацтво Запорозьке» (надалі МГО КЗ) на якій розглядалася низка важливих питань життєдіяльності цієї шанованої і найпотужнішої козацької організації, а от 20 квітня відбулася вже 13-ї Ради генералів та адміралів МГО КЗ. Талановитий лідер козацького руху в Україні Гетьман козацтва Запорозького Дмитро Сагайдак розбудові козацтва присвятив всього себе і власним прикладом запалює серця козаків на нові звершення.

Пролунала команда шикуватися. Маршал козацтва Петро Чуваєв виголосив: «Пане Гетьмане, генерали та адмірали Міжнародного громадської організації «Козацтво Запорозьке» на Раду генералів та адміралів та на відзнаку Вашого 67-ліття вишикувані, начальник Генерального штабу маршал козацтва Петро Чуваєв». Так розпочався захід.

Маршал Дмитро Сагайдак привітав козаків з 13-тою Радою генералів та адміралів та з 17-тою річницею козацтва Запорозького і побажав козацького здоров’я.

Тричі пролунало потужне козацьке «Будьмо! Гей!». «Слава Україні» та слава Гетьману козацтва Запорозького Дмитру Сагайдаку.

Перед початком офіційного відкриття Ради відбулося покладання квітів до Пам’ятного знаку загиблим козакам.

Дорогим гостям козацтво Запорозьке завжди раде. І тому щиро привітали делегацію з Білорусії на чолі з Верховним отаманом Всебілоруського об’єднаного козацтва генерал-лейтенантом Миколою Єрковичем.

Традиційно відбулася молитва похідних священиків. І як правильно кажуть, тим хто вже не з нами, тому царство небесне, а живим «Многая літа», що з ентузіазмом і натхненням виконали козаки на честь Дня народження маршала Дмитра Сагайдака, якого першим від повноти Української православної церкви і від імені козаків привітав Похідний священик МГО КЗ Микола Потоп.

Перше слово, як і належить, було надано Гетьману козацтва Запорозького Дмитру Сагайдаку.

Виступ Гетьмана завжди конкретний. Він оперативно, як і належить лідеру, реагує на різні ситуації, які виникають в процесі діяльності Козацтва Запорозького, викликані як зовнішніми, так і внутрішніми чинниками. Оскільки конкретні питання були вирішені напередодні 19 квітня на 43-тій Малій Раді МГО КЗ, на якій козаки-запорожці добре попрацювали, то Рада генералів та адміралів в Русанові носила, безперечно, святковий характер.

Насамперед маршал Дмитро Сагайдак всім подякував за те, що, незважаючи на не найкращі можливості для пересування, по наших дорогах після зими, на епідемію простудних захворювань все ж дисципліновано прибули на козацький форум. А хто не зміг прибути, то доповіли про вагомі причини.

Подробнее...
 
Обращение Президента к Украинскому народу по случаю Дня Независимости
24.08.2013 09:28

Уважаемые соотечественники!

Поздравляю вас с Днем независимости Украины!

Двадцать два года назад Украина обрела политический суверенитет. Сегодня наше государство делает все, чтобы достичь экономической стабильности и благосостояния.

Пройденный нашей страной путь убедительно свидетельствует о том, что мы способны самостоятельно и ответственно развивать собственное, независимое государство.

Недавно мы праздновали выдающийся юбилей - 1025-летие крещения Киевской Руси.

Принятие христианства как государственной религии стало исторической вехой, подняло Киевскую Русь на новый цивилизационный уровень и вывело ее в семью христианских европейских народов.

Сегодня, в непростые для всего мира времена, я призываю всех граждан нашего государства объединиться ради общей цели - развития экономически мощной, демократической независимой Украины, которой бы гордились наши отцы и наши потомки.

Убежден, что это нам по силам. Вместе мы построим социально справедливую и богатую державу.

Я верю в украинский народ, в его тысячелетнюю мудрость, силу и упорство.

С праздником вас!

С Днем независимости Украины!

 
Поздравление Николая Костяка и Виктора Пелыха с Днем Независимости Украины
24.08.2013 09:25

Уважаемые жители Херсонщины!От имени областной государственной администрации и областного совета примите искренние поздравления по случаю национального и главного из современных государственных праздников - Дня независимости Украины.

Двадцать два года отделяют нас от того памятного дня, когда в едином волеизъявлении народа нашла историческое воплощение извечная мечта многих поколений украинцев.

24 августа 1991 года украинский народ сделал свой выбор и начал сам определять свою судьбу. И время доказало, что Украина как государство состоялось не только для украинцев, но и для всего мира.

Независимость Украины - не только итог напряженной и плодотворной работы наших предков. Это современная летопись масштабных политико-экономических преобразований, новая украинская государственность, основанная на принципах построения демократической, правовой, социально ориентированной страны, в которой каждый гражданин видит себя ее неотъемлемой частью.

Независимость Украины провозглашена во имя высшей цели - обеспечение права каждого человека на достойную жизнь и свободное развитие.

Пусть День независимости Украины навсегда остается для нас символом становления демократического и процветающего государства, в котором царят согласие и понимание, созданы все условия для экономического, социального и духовного подъема.

Совместно мы сделаем все, что задумали, и непременно добьемся новых успехов в развитии родной страны.

В этот праздничный день желаем всем неисчерпаемых сил и вдохновения в деятельности на благо суверенной и мощной Украины!

 

 
Херсонский облпотребсоюз
24.08.2013 08:59

ПРИШЕЛ, УВИДЕЛ И КУПИЛ

В селе Семеновка кооперативный магазин пользуется  наибольшей популярностью у его жителей, не смотря на то, что  на его территории расположено еще четыре торговых заведения, принадлежащих местным предпринимателям.  Справедливости ради, следует отметить, что  в них  имеется не худший ассортимент товаров, да и по внешнему виду  эти торговые объекты  вполне соответствуют современным требованиям торговли. Так в чем же секрет?  - В обслуживании, - говорит Григорий Якущенко,  бывший председатель сельского совета, пайщик  с сорокалетним стажем. -  В доброте и сердечности, которая всегда отличала кооператоров,  в искреннем желании  удовлетворять малейшие потребности своих односельчан. Я хорошо помню разные периоды  в жизни кооператоров: и время буйного расцвета, и  годы  некоторого затишья, связанного с переходом  торговли на рыночные рельсы. Собственно и сейчас им приходится нелегко, поскольку идет реформирование системы. Однако,  это никому  не мешает  трудиться с полной отдачей,  быть конкурентоспособными и  планировать новые достижения. Я ни на минуту не сомневаюсь в том, что все трудности они преодолеют, намеченная программа реформирования  будет реализована  и выведет их на новый уровень хозяйствования.  Я лично без кооперации не вижу будущего нашего села, поэтому от всей души желаю всему коллективу Каховского райпо и, в частности, моему любимому продавцу  Татьяне Цыбак всего наилучшего. -

Слова благодарности в свой адрес Татьяна Петровна слышит часто. И есть за что. В магазине у нее всегда порядок, веет каким – то домашним уютом. На относительно небольшой площади торгового зала в 45 кв. м. она  постаралась разметить  более 4 тыс. наименований товаров. На самом видном и доступном, конечно же,  расположила продукцию, производимую на кооперативных предприятиях райпо.  Неизменной популярностью вот уже много лет пользуется у покупателей, ставший «знаменитым»  не только в своем регионе , но и за его пределами,   аппетитный зельц, который  умело готовят мастера  заготпромторга – базовом предприятии Херсонского облпотребсоюза.  С удовольствием  покупают также кровяную колбасу, полуфабрикаты и  солено –квашеную продукцию.  Всегда в ассортименте на витринах магазина и изделия Каховского пищекомбината, макароны, выпускаемые кооператорами Скадовского райпо. Кстати,  они одни из первых поддержали акцию «З турботою про Украинське»  и завоевали право реализовывать свою продукцию  с соответствующим логотипом.  Татьяна Петровна  гордится тем, что является ярым пропагандистом продукции кооперативного производства.   – Так ведь она действительно самая вкусная и качественная,   - как бы извиняясь, - говорит она, -  и мои завсегдатаи это знают – убедились лично.  –

В этом магазине она работает  четыре года. Кстати, устроилась в него, благодаря рекомендации  Григория Якущенко. – Не смотря на то, что он уже давно на пенсии, по – прежнему,  остается в селе человеком уважаемым, владеющим полной информацией  о «потенциальных  кадрах», живущих в Семеновке, поскольку  всегда вел «свою картотеку». В ней каждая фамилия была  написана разноцветными чернилами: красными, синими и зелеными.  Так, к примеру, Татьяну Цыбак  он выделил красным цветом, что означало самый высокий бал  ее характеристики. Так что, когда Нелли Жидкова,  главный специалист кадровой и организационно – кооперативной работы  Каховского райпо подыскивала в магазин продавца, обратилась за советом к Григорию Ивановичу, тот  настоятельно  предложил Татьяну Петровну.  И, как  показало время, не ошибся.  Кооперативный магазин, во многом, благодаря личным заслугам, нового продавца стал еще более популярным в селе,  его товарооборот ежемесячно достигает 65 тыс. грн. , что вполне неплохо для такого небольшого торгового заведения.  – Но и это не предел, - считает Якущенко. – Надо забрать из аренды вторую половину магазина и организовать там  работу кафе, - советует он кооператорам.  Пока этот вопрос остается открытым. Но вполне возможно, что они ему и последуют, ведь бывший председатель  сельсовета радеет не о себе, а о своих односельчанах и авторитете кооператоров.

Подробнее...
 
«ПерваяПредыдущая201202203204205206207208209210СледующаяПоследняя»

Страница 204 из 233
Яндекс.Метрика