СОБЫТИЯ & ФАКТЫ

Президенту України

 
У Херсоні триває весняний призов на строкову військову службу і за контрактом у ЗСУ

6 травня в медіа-центрі «ІРС-Херсон» відбулася прес-конференція військового комісара Херсона Олександра Зіньковського на тему: «Весняний призов на строкову військову службу. Військова служба за контрактом у Збройних Силах України», інформує ПІК.

Більше 60 херсонців із 167 запланованих рознарядкою чоловіків вже підготовлені для відправки до місць проходження строкової військової служби. Стосовно 4-х ухильників порушено кримінальні справи, дві з яких вже передано на розгляд суду. Про це розповів на зустрічі з представниками засобів масової інформації військовий комісар Херсона Олександр Зіньковський. До речі, за ст.335 Кримінального кодексу України за ухилення від призову на строкову військову службу передбачена відповідальність до 3-х років позбавлення волі.

Протягом останніх років ухильники складають 70 і більше відсотків. Військовий комісар зауважив, що проблема з такою категорією осіб полягає у неповній достовірній інформації або її відсутності в суспільстві щодо умов проходження строкової служби. Юнаки, яких розшукали за допомогою органів внутрішніх справ, пояснювали, що їх небажання виконувати військовий обов’язок обумовлене тим, що доведеться служити у зоні операції об’єднаних сил у Донецькій чи Луганській областях. Насправді це не відповідає дійсності. Усіх призовників, а точніше, вже військовослужбовців строкової служби у званні «солдат», направляють на безкоштовне навчання до учбових центрів ЗСУ, де вони набувають спеціальності, за якою і проходитимуть строкову службу. Це – військові частини Херсонської і сусідніх областей.

Ще одне питання, що потребує роз’яснення. Громадяни, які отримують під час навчання у вузах знання на військовій кафедрі гадають, що не повинні проходити службу в лавах Збройних Сил України. Олександр Зіньковський пояснив, що згідно з наказом Міністра оборони України, чоловіки і жінки віком від набуття вищої освіти з військовою кафедрою і до 43 років підлягають призову для служби у тилових частинах строком на 1 рік зі збереженням за ними місця роботи і середнього заробітку.

Інформація для бажаючих проходити військову службу за контрактом. З лютого поточного року змінилося грошове забезпечення –від 10 тис.грн. Крім того, відтепер при підписанні контракту військовослужбовці отримують одноразову соціальну допомогу: солдати, рядові від 8 мінімальних прожиткових мінімумів, сержанти – від 9, а офіцери – від 10. Також передбачена часткова компенсація за оренду житла, якщо частина не забезпечує гуртожитком.

Військовий комісар Херсона Олександр Зіньковський зауважив, що у навчальних закладах приділяється недостатньо уваги предмету «Захист Вітчизни». У навчальній програмі відводиться мало учбових годин, не вистачає кваліфікованих викладачів. У деяких школах патріотичний предмет викладають навіть призовники.

Весняний призов триває і комісар висловив сподівання, що він буде виконаний стовідсотково, а кількість ухильників і тих, хто після отримання повістки не приходить на медичний огляд відчутно зменшиться.

 
Заходи до Дня Пам'яті та примирення і Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

З 6 по 9 травня, на Херсонщині заплановано ряд святкових та урочистих заходів до Дня Пам'яті та примирення і Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

Так, 6 травня, о 12:00, в ККЗ «Ювілейний» відбудеться безкоштовний показ художнього фільму «А зорі тут тихі».

З 6 по 8 травня в обласному краєзнавчому музеї та обласному архіві пройдуть тематичні уроки «Йде травень крізь хвилини, дні й роки. Несе нащадкам спогади свої».

7 травня, о 12.00, в обласному шпиталі для ветеранів відбудеться концерт «Перемога, свята перемога!».

8 травня, о 10:00, у Парку Слави відбудеться молебень за участі релігійних конфесій і деномінацій Херсонської області до Дня пам’яті та примирення.

8 травня, об 11:00, на площі біля кіноконцертної зали «Ювілейний» відбудеться патріотична акція «Вальс Перемоги».

8 травня, о 14:00, Херсонська обласна універсальна наукова бібліотека ім. Олеся Гончара запрошує на Вечір пам’яті «Солдати Травня, слава вам навіки…».

8 травня, о 14:00, в обласному краєзнавчому музеї відкриється виставка інформаційно-просвітницьких стендів «Тріумф людини. Мешканці України, які пройшли нацистські табори».

8 та 9 травня, о 10:00 та 11:00, в Херсонському академічному обласному театрі ляльок відбудеться тематична вистава «Микита Кожум`яка».

9 травня, о 8.45, розпочнеться урочистий захід на Алеї героїв незалежної України, хода за участю ветеранів війни, представників влади, громадських об’єднань, молоді, громадськості пройде від Алеї героїв незалежної України по вул. Перекопській до парку Слави на набережну Дніпра.

В той же день, о 10.00, відбудеться мітинг з нагоди Дня Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні та покладання квітів до пам’ятника Невідомому Солдату та на алеї Героїв.

9 травня, з 09:00 до 17:00, в усіх обласних музеях Херсонщини заплановано День відкритих дверей.

Також 9 травня, о 12:00, в ККЗ «Ювілейний» відбудеться безкоштовний показ фільму «Той, хто пройшов крізь вогонь».

Запрошуємо жителів та гостей Херсонщини взяти участь у святкових заходах!

 
У Херсоні відкрили модернізовану водно-тренажерну станцію

25 квітня у Херсоні відкрили модернізовану водно-тренажерну станцію Херсонської державної морської академії.

Модернізація водно-тренажерної станції закладу - спільний інвестиційний проект академії, Міжнародної ради морських роботодавців та Профспілки робітників морського транспорту України, що дозволив відремонтувати комплекс споруд на водоймі, здійснити благоустрій території, придбати сучасне обладнання.

«Завдяки оновленій тренажерній станції моряки відпрацьовуватимуть потрібні навички й мінімізують загрозу життю в екстремальних умовах. Окрім того, якісна підготовка морських фахівців зробить їх конкурентоспроможнішими на світовому ринку праці та позитивно вплине на престиж херсонської морської освіти», - зауважив міський голова Володимир Миколаєнко, що був присутній на відкритті.

Морські фахівці тепер матимуть більше можливостей для формування професійних навичок завдяки наявності великого бетонного пірсу, малого пірсу для швартування боту, пристрою для спуску/підйому шлюпок в ангар, плот-балки для рятувальних засобів тощо. Крім того, завершилася реконструкція ангару для зберігання та обслуговування плавальних засобів та адміністративної будівлі на місці дебаркадера.

Підготовка курсантів на станції відповідатиме усім вимогам Міжнародної морської організації (ІМО). Для цього на території облаштували 4 оснащені навчальні лабораторії, навчально-тренувальний медичний та рятувальний пости.

 
Про громадські роботи на Херсонщині мовою цифр

Одним із напрямків активної політики зайнятості населення є організація оплачуваних громадських робіт. Завдяки таким роботам можна пом’якшити наслідки безробіття, адже, насамперед, є можливість додаткового заробітку, незайняті громадяни відчувають себе зайнятими та працездатними.

За словами директора Херсонського обласного центру зайнятості Євгенія Єрашова з початку року обласна служба суттєво збільшила об’єми охоплення населення громадськими та іншими роботами тимчасового характеру. «Особливо важливим є організація громадських робіт для районів області, де є дефіцит постійних робочих місць, - зазначив Євгеній Єрашов. - Протягом І кварталу 2019 року до громадських та інших робіт тимчасового характеру було залучено майже 1600 осіб, з них до громадських робіт – понад 240 осіб».

За ініціативи Херсонського обласного центру зайнятості на території регіону створені та реалізуються соціально направлені проекти, в рамках яких проводяться відповідні громадські роботи. Йдеться про проекти «Шерифи» та «Відтворимо культурно-історичну спадщину Херсонщини». Метою даних робіт є інформування населення щодо недопущення порушень громадського порядку та підтримання у належному стані пам’яток історії та культури.

Протягом січня-березня поточного року учасниками проекту «Шерифи» стали 26 безробітних та 20 осіб в рамках реалізації проекту «Відтворимо культурно-історичну спадщину Херсонщини». Безробітні залучаються і до інших видів громадських робіт, а саме: супроводу інвалідів по зору, будівельних та ремонтних робіт на об’єктах соціальної сфери, інформуванню населення щодо субсидій тощо.

Проведення таких робіт фінансується за рахунок коштів місцевих бюджетів та Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування на випадок безробіття.

До відома:
Оплачувані громадські роботи — загальнодоступні види некваліфікованих робіт, а також кваліфіковані роботи, що організовуються з метою надання додаткової соціальної підтримки та забезпечення тимчасової зайнятості осіб, які шукають роботу.

 
«Роздрібний» акциз поповнив місцеві бюджети Херсонщини на 32 мільйони гривень

З початку року суб’єкти господарювання, які здійснюють роздрібну торгівлю підакцизними товарами, сплатили до місцевих бюджетів Херсонської області 32,2 млн. грн. акцизного податку. Від продажу алкогольних напоїв та тютюнових виробів херсонські підприємці перерахували на 2 млн. грн. більше, ніж за три місяці минулого року.

Найбільший приріст надходжень акцизного податку з роздрібного продажу підакцизних товарів забезпечили платники податків на територіях Олешківського та Білозерського районів – 129 відс. та 126 відс. відповідно. Менше минулорічних показників прозвітували суб’єкти господарювання Нижньосірогозьського району – 91,2 відс., м. Нова Каховка – 93,3 відс. та Горностаївського району – 98,4 відсотка.

Для розвитку місцевого самоврядування та збільшення надходжень акцизного податку з роздрібного продажу підакцизних товарів кожен мешканець Херсонщини має придбавати товари у офіційно зареєстрованих суб’єктів господарювання, які мають ліцензію на продаж алкогольних та тютюнових виробів, пива та вимагати касовий чек за придбаний товар! Фінансовий ресурс громади – це виданий касовий чек!

За інформацією прес-служби Головного управління ДФС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м.Севастополі

 
В Херсоні зі 100-річчям служби карного розшуку привітали оперативників та ветеранів служби

17 квітня в актовій залі Головного управління Національної поліції в Херсонській області відбувся урочистий захід, присвячений 100-річчю від дня утворення служби карного розшуку. На урочистостях були присутні ветерани та працівники карного розшуку з усіх підрозділів поліції Херсонщини.

З вітальним словом до присутніх звернувся начальник обласного главку поліції генерал поліції третього рангу Артур Мєріков: «В карному розшуку працюють люди, основними рисами яких є мужність, стійкість, терпіння і повна самовіддача. Для кожного з вас обрана професія стала справою всього життя і тільки справжні професіонали можуть успішно протидіяти кримінальній злочинності». Артур Іванович побажав діючим працівникам, їх родинам та ветеранам міцного здоров'я, щастя, миру, благополуччя та успіхів у всіх справах і починаннях.

Щодня працівники карного розшуку Херсонщини, розкриваючи злочини та затримуючи злочинців, ризикують своїм життям. Нажаль, не всім судилося повернутися додому. Оперативників, які віддали життя заради спокою громадян, присутні вшанували хвилиною мовчання та покладанням квітів до Меморіального комплексу пам’яті загиблих правоохоронців «Калина долі».

Багато слів подяки пролунало цього дня для ветеранів за їх відданість службі, за те, що вони і нині передають свій досвід молодим працівникам.

З нагоди свята очільник поліції Херсонщини вручив заслужені державні та відомчі нагороди шістдесятьом діючим працівникам та ветеранам карного розшуку. А музиканти оркестру та солісти ансамблю обласного главку поліції «Police Prime» та вихованці школи естрадного вокалу «Star Line» привітали присутніх неперевершеною концертною програмою.

 
Справа стосовно осіб, які здійснили розбійний напад у Генічеському районі, розглядатиметься у суді

За процесуального керівництва прокуратури Херсонської області завершено досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом вчинення розбійного нападу на підприємця в Генічеському районі та обвинувальний акт спрямовано до суду.

Установлено, що 03.01.2019 троє чоловіків, керуючись корисливим мотивом, вчинили напад на власника магазину, розташованого у с.Генічеська Гірка Генічеського району, із погрозою застосування насильства та застосуванням насильства, небезпечного для життя і здоров’я потерпілого, проникли у приміщення магазину та викрали грошові кошти в сумі майже 18 тис.грн., мобільний телефон і продукти.

Дії вказаних осіб кваліфіковано за ч.3 ст.187 КК України, санкція якої передбачає покарання від 7 до 12 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

 
«Кожному декларанту – власний консультант» - «гарячі лінії» від фіскалів Херсонщини

Головне управлінням ДФС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі з 18.02.2019 проводить сеанси телефонних "гарячих ліній" з питань декларування доходів, отриманих херсонцями у 2018 році, - «Кожному декларанту – власний консультант».

Громадяни – мешканці Херсонщини мають можливість отримати необхідну фахову консультацію щоденно з 11 год. 00 хв. до 12 год. 00 хв. від працівників фіскального відомства області за наступними телефонними номерами:

  • Управління податків і зборів з фізичних осіб Головного управлінні ДФС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі - Попова Вікторія Олександрівна, тел. (0552) 32-74-24;
  • Херсонське управління Головного управління ДФС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі (обслуговує платників податків м. Херсона, Білозерського, Голопристанького, Скадовського та Олешківського районів) - Рудницький Сергій Миколайович, тел. (0552)-32-74-11;
  • Бериславське управління Головного управління ДФС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі (обслуговує платників податків Бериславського, Великоолександрівського, Високопільского та Нововоронцовського районів) - Котляр Світлана Сергіївна, тел. (05546) 7-51-04;
  • Новокаховське управління Головного управління ДФС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі (обслуговує платників податків Новокаховського, Каховського, Чаплинського та Каланчацького районів) - Зищук Сергій Олексійович, тел. (05549) 4-52-02;
  • Великолепетиське управління Головного управління ДФС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі (обслуговує платників податків Великолепетиського, Верхньорогачицького та Горностаївського районів) - Тринкаль Галина Миколаївна, тел. (05543) 2-13-61;
  • Генічеське управління Головного управління ДФС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі (обслуговує платників податків Генічеського, Іванівського, Нижньосирогозького та Новотроїцького районів) - Усенко Світлана Василівна, тел. (05534) 3-16-55.
 
На Арабатці курортний сезон починають із податкового семінару

9 квітня на базі Щасливцевської сільської ради фахівці Генічеського управління Головного управління ДФС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м.Севастополі провели семінар - нараду для платників податків, керівників та бухгалтерів оздоровчих закладів та фізичних осіб – підприємців, які надають послуги з оздоровлення на Азовському узбережжі.

Під час зустрічі фіскали детально розповіли про новації законодавства щодо адміністрування туристичного збору. Зокрема, цього року розмір туристичного збору для однієї особи за одну добу тимчасового розміщення визначається як відсоток від мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня звітного року. Для внутрішнього туризму ставка визначається в межах до 0,5 відс. (у 2019 р. - не більше 20,86 грн.), а для в’їзного туризму – до 5 відс. (у 2019 р. – не більше 208,65 грн.). Раніше розмір збору розраховувався від вартості отриманих послуг на проживання.

Така інформація сприймалася учасниками заходу як міцний поштовх для організації роботи по туристичному збору вже зараз до початку курортного сезону - 2019 року та резерв для розвитку місцевих громад, створенню сучасної інфраструктури та комфортного сервісу на морському узбережжі нашої області.

Учасники семінару отримали багато цікавої та потрібної інформації про нововведення податкового законодавства, яка допоможе підприємцям впевнено долати бурхливі хвилі трудових буднів курортного сезону.

 
На Херсонщину завітали партнери з Голландії.
14.05.2019 06:42

Представники фундації "Голландія-Україна" вже давно співпрацюють з Громадською платформою Юрія Рожкова "Добро переможе", надаючи підтримку освітнім, медичним та соціальним закладам Херсона.

Зокрема, голландські друзі відвідали 44 школу, куди раніше передавали від небайдужих земляків допомогу. А тепер із задоволенням познайомитись з колективом цієї школи. Керівники охоче провели екскурсію стінами навчального закладу, продемонстрували кабінет біології, де розташовані сучасні парти-трансформери з Голландії, розказали як діти на уроках трудового навчання вчилися працювати за швейними машинками європейського зразка - подарунком і за-за кордону.

На знак вдячності від учнів ЗОШ № 44 директор вручила оберіг, зроблений дитячими руками, а відомий хореографічний колектив "Viva danser" подарував присутнім свою творчість. "Наших гостей зацікавила Нова українська школа, - розповіла Олена Єлікова, завуч школи, - все розпитували як діти навчаються за цим державним стандартом України, які успіхи та потреби у нас! Було приємно спілкуватися і зробити спільні фото на добру згадку!"

Цього ж дня, ознайомившись з роботою кількох закладів та підприємств, делегація з Голландії підписала Меморандум про співпрацю з Херсонською обласною радою. "Ми із задоволенням співпрацюватимемо з Фундацією "Голландія-Україна" і надалі, - підкреслив Юрій Рожков, адже наша громада потребує їх підтримки. Українські діти повинні навчатися в умовах, не гірших, ніж в Європі. І ми дякуємо голландцям за допомогу"

#Добро_переможе

#Співпраця_з_міжнародними_фондами

#Наші_діти_наше_майбутнє

 

 
Суд відправив голову Музиківської ОТГ під домашній арешт
13.05.2019 09:34

13 травня відбулось засідання міського суду Херсона, на якому обирали запобіжний захід голові Музиківської ОТГ 74-річному Савелію Лейбзону, якого підозрюють у вимоганні та отриманні хабара у 100 тисяч гривень від підприємця, повідомляє ПІК.

Під будівлею суду пройшов невиликий мітинг на підтримку Лейбзона, у залі суду було присутньо багато людей.

Слідчий прокуратури просив у суда призначити Лейбзону тримання під вартою на строк 60 діб. Також він озвучив можливу суму грошової застави – 1 мільйон 250 тисяч гривень.

Адвокати Лейбзона заперечували вимоги обвинувачення та просили суд призначити “взяття на поруки”.

У своєму виступі на суді голова Музиківської ОТГ Савелій Лейбзон зазначив:
- Гроші перераховані на рахунок громадської організації на соціальний розвиток громади. Коли до нас звернувся пан Романов з пропозицією побудувати сонячну станцію на нашій території, то ми розуміли, що це податки у громаду.

Запропонували внести кошти на розвиток, він заперечень не мав, перерахував кошти вже після того, як питання його було вирішено. Ніякого відношення до цих грошей особисто я не маю, переховуватись від слідства не збираюсь, бо 13 років працюю на посаді сільського голови і ця робота є сенсом мого життя.

Суддя дослідив покази свідків та заявника, матеріали слідства та ухвалив рішення про призначення запобіжного заходу Савелію Лейбзону у вигляді домашнього арешту з перебуванням вдома с 21:00 до 6:00 до 7 липня 2019 року.

Після цього суддя призначив наступне судове засідання, на якому буде розглядатись питання щодо відсторонення Лейбзона від посади голови Музиківської ОТГ.

 
Херсонцы выразили благодарность организаторам парада Победы
10.05.2019 15:14

По призыву партии «Оппозиционый Блок. Партия мира и развития» в Херсоне прошел Парад Победы, в котором приняло участие более 5 тысяч херсонцев.

В социальных сетях херсонцы активно выражают благодарность организатору парада Победы Василию Федину.

Елена Сомик: «Сегодня было на удивление много людей, мы пришли с сыном и рады, что наших единомышленников столько, несколько тысяч людей. Все нарядно, море шаров, цветов. Организаторы молодцы, спасибо огромное».

Ольга Еверт: «Они тогда победили, а сейчас мы смогли. Для моей семьи это очень важный праздник. С гордостью отмечаем 9 мая. Спасибо за инициативу Оппозиционному блоку, ведь это уже не первый год отмечаем парадом».

 
З Днем перемоги над нацизмом
08.05.2019 17:03

День Перемоги назавжди залишиться днем нашого національного тріумфу, символом героїчного минулого, величі духу і братства народів. Стійкість, мужність і самовідданість старшого покоління на полях битв і на трудовому фронті в ім'я перемоги над фашизмом – істинний приклад патріотизму для нащадків.

Багатьом героям, полеглим на полях битв, не судилося побачити Велику Перемогу. Сьогодні, в річницю героїчного подвигу, немає поряд і багатьох з тих, хто, відстоявши свободу і незалежність Батьківщини, повернулися в післявоєнну розруху, мужньо подолали всі тяготи, відновили зруйновані міста і селища.

Пам'ять про них непідвладна часу, як непідвладна часу любов до Батьківщини. Так було і буде завжди – і через десять років, і через сто, і через століття. Обов'язок нинішніх поколінь – бути гідними продовжувачами справи переможців, що вирвали країну з лап фашистів, що врятували її і зберегли прекрасною і квітучою. Щороку свято 9 травня служитиме нагадуванням – немає більшої цінності, ніж радість життя на вільній землі!

Щиро бажаю Вам міцного здоров'я і довголіття, добра і радості, оптимізму і непохитної віри у те, що завтрашній день буде світлішим і щасливішим!

 
"МИ ОБ'ЄДНАЛИСЯ ДЛЯ ПОРЯТУНКУ ОНКОХВОРИХ ДІТЕЙ" - ЮРІЙ РОЖКОВ.
07.05.2019 14:40

3 травня у Кіноконцертній залі "Ювілейний" стартував Всеукраїнський благодійний марафон "Врятуємо життя разом!". Долучившись до нього, херсонцям вдалось зібрати майже 180 тис. грн. і гроші продовжують надходити на відкритий рахунок для невідкладних потреб онкогематологічного відділення Херсонської обласної дитячої клінічної лікарні.

"Насправді, наш захід тривав не кілька годин, а кілька тижнів, - розповів Юрій Рожков, лідер Громадської платформи "Добро переможе", - на ярмарку і концерті ми побачили яскравий результат непростої копіткої роботи багатьох різноманітних колективів: музичних, гурткових, шкільних, дошкільних, батьківських, педагогічних. Це різні люди і не лише за віком! Нам вдалося їх об'єднати в єдиному благородному пориві - порятунку онкохворих малюків, які перебувають зараз на лікуванні. Коли я відвідував з колегами і однодумцями їх у медичному закладі, щоб підняти настрій, привітати зі святами і вручав подаруночки, думав: а як я можу їм допомогти здійснити найзаповітнішу мрію? Адже у листах до Діда Мороза і Святого Миколая вони дуже просили допомогти одужати, зцілити їх. Обіцяли слухати своїх батьків, допомагати по життю іншим... Діти вірять в диво і силу молитви. І народилась така ідея провести благодійний захід, щоб усім разом підтримати онкохворих дітей і морально, і матеріально! Наша юна, але вже відома далеко за межами України співачка Ліза Волощенко запропонувала музичний формат благодійного концерту. Ми зустрілися командою, обговорили організаційні деталі та поетапність проведення нашого марафону і взялися до роботи".

Ліза Волощенко також розповіла про свою заповітну мрію - допомагати діткам, які хворіють на рак: "Але ж на це потрібні великі гроші, а їх у моєї родини немає, - каже Ліза, - та бажання було таким сильним! І ми з татом вирішили, що зможемо допомогти співом. Під час багатьох всеукраїнських та міжнародних вокальних конкурсів я познайомилась з відомими співаками - улюбленцями публіки: Олексієм Сагаловським, Віктором Романченком, Андріаною, Антоном Каргатовим. Зокрема, до них ми з татом і звернулися за допомогою. Одразу пропонували заспівати на благодійній основі, для порятунку онкохворих дітей і дуже зраділи, що друзі відгукнулись. Дехто навіть змінив свої плани, виступи і приїхав у Херсон!".

Але, паралельно з підготовкою до концерту, організатори готували для херсонців ще й святковий ярмарок з музичним супроводом, адже подарувати свою танцювальну та співочу творчість для підтримки онкохворих діток захотіли учні херсонських шкіл! Автори проекту із задоволенням підтримати таке прагнення і допомогли його реалізувати. Саме так вдалось і кошти швидше зібрати, і надати, напевне, найцінніший урок учням - урок людяності! Тож, ще місяць тому, заручившись підтримкою міського управління освіти, представники Громадської платформи "Добро переможе" звернулись до навчально-виховних закладів Херсона і передмістя з пропозицією виготовити оригінальні поробки, що потім батьки дітей-майстрів пропонували купити на благодійному ярмарку!

Юрій Рожков, лідер Громадської платформи "Добро переможе" підкреслив, що у благодійному заході взяло участь 110 освітніх закладів Херсона. "Таким чином, під час ярмарку нам вдалось зібрати понад 46 тис. грн. А від продажу квитків та надходжень на благодійний рахунок виручили утричі більше! За ці кошти придбали 3 шприцеві інфузомати - обладнання, якого дуже бракувало для проведення хіміотерапії. Два вручили офіційно, на сцені, під час концерту, а третій докупили днями і передали в лікарню. Зараз це обладнання в роботі. Воно рятує життя онкохворих діток Херсонщини!

Щиро вдячний підприємцям, які долучились до збору коштів, благодійникам та добродіям, котрі допомогли сплатити організаційні витрати на світло, звук, сцену тощо. Дякую дітям, їх батькам і вчителям за небайдужість і працьовитість. Вдячний співакам, танцюристам і ведучим за яскраве шоу, яке зібрало повну залу глядачів! Ми зробили добру справу і це лише початок марафону. Обов'язково підтримуватиму такі важливі благодійні проекти і надалі! Добро легко робити разом!"

#Добро_переможе

#Добрі_серця_рятують_життя

Долучитись до збору коштів онкохворим діткам можете і Ви, переказавши будь-яку посильную суму на розрахунковий рахунок:

Реквізити Херсонської обласної дитячої лікарні для надання благодійної допомоги:

р/рах. 31552391222863
МФО 852010
ЄДРПОУ 02009873

ВРЯТУЄМО ЖИТТЯ РАЗОМ!!!

 
Еще статьи...
«ПерваяПредыдущая12345678910СледующаяПоследняя»

Страница 3 из 233
Яндекс.Метрика