СОБЫТИЯ & ФАКТЫ

Скандальний "іловайський" генерал став НГШ

Президент Володимир Зеленський звільнив Віктора Муженка з посади начальника Генерального штабу — Головнокомандувача Збройних Сил України. Його посаду зайняв Руслан Хомчак. Відповідні укази опубліковані на сайті президента.

Віктор Муженко був призначений Начальником Генерального штабу — Головнокомандувачем Збройних Сил України 3 липня 2014 року, змінивши на посаді Михайла Куцина.

 
Борця з корупцією часів Януковича призначено головою АП

Президент Володимир Зеленський призначив головою своєї Адміністрації Андрія Богдана. Відповідний указ опублікований на сайті глави держави.

«Відповідно до частини третьої статті 106 Конституції України, враховуючи пункт 2 частини третьої статті 3 Закону України «Про державну службу», постановляю: призначити Богдана Андрія Йосиповича Главою Адміністрації Президента України», — йдеться в указі.

Богдан з березня 2010-го займав посаду заступника міністра Кабінету міністрів — Урядового уповноваженого з питань антикорупційної політики. Після скасування посади у 2013-му тодішній премʼєр-міністр Микола Азаров повторно призначив Богдана уповноваженим Кабміну у сфері боротьби з корупцією.

Після Євромайдану Богдана з Кабміну звільнили, а у вересні 2014 його посада потрапила в список тих, що підлягають люстрації. За словами Богдана, його до цього списку вніс співавтор закону про люстрацію нардеп Юрій Дерев'янко, через що він не має права займати держпосади 10 років.

Новопризначений голова АП розповідав, що міг би обійти заборону, отримавши свідоцтво учасника бойових дій, бо не раз був в АТО у відрядженні. Категорія держслужбовців із таким документом не потрапляє під люстрацію. Але робити цього Богдан не планує, тому що у військових діях не брав участь і «морального права на це не має».

У коментарі theБабелю Богдан розповідав, що хотів би бути головою Верховної Ради або генеральним прокурором

Соратник Зеленського Андрій Богдан хотів би очолити парламент або бути генпрокурором, «але планів немає»

. «Це мої філософські відповіді на ваші філософські запитання», — казав він.

 
Президенту України

 
У Херсоні триває весняний призов на строкову військову службу і за контрактом у ЗСУ

6 травня в медіа-центрі «ІРС-Херсон» відбулася прес-конференція військового комісара Херсона Олександра Зіньковського на тему: «Весняний призов на строкову військову службу. Військова служба за контрактом у Збройних Силах України», інформує ПІК.

Більше 60 херсонців із 167 запланованих рознарядкою чоловіків вже підготовлені для відправки до місць проходження строкової військової служби. Стосовно 4-х ухильників порушено кримінальні справи, дві з яких вже передано на розгляд суду. Про це розповів на зустрічі з представниками засобів масової інформації військовий комісар Херсона Олександр Зіньковський. До речі, за ст.335 Кримінального кодексу України за ухилення від призову на строкову військову службу передбачена відповідальність до 3-х років позбавлення волі.

Протягом останніх років ухильники складають 70 і більше відсотків. Військовий комісар зауважив, що проблема з такою категорією осіб полягає у неповній достовірній інформації або її відсутності в суспільстві щодо умов проходження строкової служби. Юнаки, яких розшукали за допомогою органів внутрішніх справ, пояснювали, що їх небажання виконувати військовий обов’язок обумовлене тим, що доведеться служити у зоні операції об’єднаних сил у Донецькій чи Луганській областях. Насправді це не відповідає дійсності. Усіх призовників, а точніше, вже військовослужбовців строкової служби у званні «солдат», направляють на безкоштовне навчання до учбових центрів ЗСУ, де вони набувають спеціальності, за якою і проходитимуть строкову службу. Це – військові частини Херсонської і сусідніх областей.

Ще одне питання, що потребує роз’яснення. Громадяни, які отримують під час навчання у вузах знання на військовій кафедрі гадають, що не повинні проходити службу в лавах Збройних Сил України. Олександр Зіньковський пояснив, що згідно з наказом Міністра оборони України, чоловіки і жінки віком від набуття вищої освіти з військовою кафедрою і до 43 років підлягають призову для служби у тилових частинах строком на 1 рік зі збереженням за ними місця роботи і середнього заробітку.

Інформація для бажаючих проходити військову службу за контрактом. З лютого поточного року змінилося грошове забезпечення –від 10 тис.грн. Крім того, відтепер при підписанні контракту військовослужбовці отримують одноразову соціальну допомогу: солдати, рядові від 8 мінімальних прожиткових мінімумів, сержанти – від 9, а офіцери – від 10. Також передбачена часткова компенсація за оренду житла, якщо частина не забезпечує гуртожитком.

Військовий комісар Херсона Олександр Зіньковський зауважив, що у навчальних закладах приділяється недостатньо уваги предмету «Захист Вітчизни». У навчальній програмі відводиться мало учбових годин, не вистачає кваліфікованих викладачів. У деяких школах патріотичний предмет викладають навіть призовники.

Весняний призов триває і комісар висловив сподівання, що він буде виконаний стовідсотково, а кількість ухильників і тих, хто після отримання повістки не приходить на медичний огляд відчутно зменшиться.

 
Заходи до Дня Пам'яті та примирення і Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

З 6 по 9 травня, на Херсонщині заплановано ряд святкових та урочистих заходів до Дня Пам'яті та примирення і Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

Так, 6 травня, о 12:00, в ККЗ «Ювілейний» відбудеться безкоштовний показ художнього фільму «А зорі тут тихі».

З 6 по 8 травня в обласному краєзнавчому музеї та обласному архіві пройдуть тематичні уроки «Йде травень крізь хвилини, дні й роки. Несе нащадкам спогади свої».

7 травня, о 12.00, в обласному шпиталі для ветеранів відбудеться концерт «Перемога, свята перемога!».

8 травня, о 10:00, у Парку Слави відбудеться молебень за участі релігійних конфесій і деномінацій Херсонської області до Дня пам’яті та примирення.

8 травня, об 11:00, на площі біля кіноконцертної зали «Ювілейний» відбудеться патріотична акція «Вальс Перемоги».

8 травня, о 14:00, Херсонська обласна універсальна наукова бібліотека ім. Олеся Гончара запрошує на Вечір пам’яті «Солдати Травня, слава вам навіки…».

8 травня, о 14:00, в обласному краєзнавчому музеї відкриється виставка інформаційно-просвітницьких стендів «Тріумф людини. Мешканці України, які пройшли нацистські табори».

8 та 9 травня, о 10:00 та 11:00, в Херсонському академічному обласному театрі ляльок відбудеться тематична вистава «Микита Кожум`яка».

9 травня, о 8.45, розпочнеться урочистий захід на Алеї героїв незалежної України, хода за участю ветеранів війни, представників влади, громадських об’єднань, молоді, громадськості пройде від Алеї героїв незалежної України по вул. Перекопській до парку Слави на набережну Дніпра.

В той же день, о 10.00, відбудеться мітинг з нагоди Дня Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні та покладання квітів до пам’ятника Невідомому Солдату та на алеї Героїв.

9 травня, з 09:00 до 17:00, в усіх обласних музеях Херсонщини заплановано День відкритих дверей.

Також 9 травня, о 12:00, в ККЗ «Ювілейний» відбудеться безкоштовний показ фільму «Той, хто пройшов крізь вогонь».

Запрошуємо жителів та гостей Херсонщини взяти участь у святкових заходах!

 
У Херсоні відкрили модернізовану водно-тренажерну станцію

25 квітня у Херсоні відкрили модернізовану водно-тренажерну станцію Херсонської державної морської академії.

Модернізація водно-тренажерної станції закладу - спільний інвестиційний проект академії, Міжнародної ради морських роботодавців та Профспілки робітників морського транспорту України, що дозволив відремонтувати комплекс споруд на водоймі, здійснити благоустрій території, придбати сучасне обладнання.

«Завдяки оновленій тренажерній станції моряки відпрацьовуватимуть потрібні навички й мінімізують загрозу життю в екстремальних умовах. Окрім того, якісна підготовка морських фахівців зробить їх конкурентоспроможнішими на світовому ринку праці та позитивно вплине на престиж херсонської морської освіти», - зауважив міський голова Володимир Миколаєнко, що був присутній на відкритті.

Морські фахівці тепер матимуть більше можливостей для формування професійних навичок завдяки наявності великого бетонного пірсу, малого пірсу для швартування боту, пристрою для спуску/підйому шлюпок в ангар, плот-балки для рятувальних засобів тощо. Крім того, завершилася реконструкція ангару для зберігання та обслуговування плавальних засобів та адміністративної будівлі на місці дебаркадера.

Підготовка курсантів на станції відповідатиме усім вимогам Міжнародної морської організації (ІМО). Для цього на території облаштували 4 оснащені навчальні лабораторії, навчально-тренувальний медичний та рятувальний пости.

 
Про громадські роботи на Херсонщині мовою цифр

Одним із напрямків активної політики зайнятості населення є організація оплачуваних громадських робіт. Завдяки таким роботам можна пом’якшити наслідки безробіття, адже, насамперед, є можливість додаткового заробітку, незайняті громадяни відчувають себе зайнятими та працездатними.

За словами директора Херсонського обласного центру зайнятості Євгенія Єрашова з початку року обласна служба суттєво збільшила об’єми охоплення населення громадськими та іншими роботами тимчасового характеру. «Особливо важливим є організація громадських робіт для районів області, де є дефіцит постійних робочих місць, - зазначив Євгеній Єрашов. - Протягом І кварталу 2019 року до громадських та інших робіт тимчасового характеру було залучено майже 1600 осіб, з них до громадських робіт – понад 240 осіб».

За ініціативи Херсонського обласного центру зайнятості на території регіону створені та реалізуються соціально направлені проекти, в рамках яких проводяться відповідні громадські роботи. Йдеться про проекти «Шерифи» та «Відтворимо культурно-історичну спадщину Херсонщини». Метою даних робіт є інформування населення щодо недопущення порушень громадського порядку та підтримання у належному стані пам’яток історії та культури.

Протягом січня-березня поточного року учасниками проекту «Шерифи» стали 26 безробітних та 20 осіб в рамках реалізації проекту «Відтворимо культурно-історичну спадщину Херсонщини». Безробітні залучаються і до інших видів громадських робіт, а саме: супроводу інвалідів по зору, будівельних та ремонтних робіт на об’єктах соціальної сфери, інформуванню населення щодо субсидій тощо.

Проведення таких робіт фінансується за рахунок коштів місцевих бюджетів та Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування на випадок безробіття.

До відома:
Оплачувані громадські роботи — загальнодоступні види некваліфікованих робіт, а також кваліфіковані роботи, що організовуються з метою надання додаткової соціальної підтримки та забезпечення тимчасової зайнятості осіб, які шукають роботу.

 
«Роздрібний» акциз поповнив місцеві бюджети Херсонщини на 32 мільйони гривень

З початку року суб’єкти господарювання, які здійснюють роздрібну торгівлю підакцизними товарами, сплатили до місцевих бюджетів Херсонської області 32,2 млн. грн. акцизного податку. Від продажу алкогольних напоїв та тютюнових виробів херсонські підприємці перерахували на 2 млн. грн. більше, ніж за три місяці минулого року.

Найбільший приріст надходжень акцизного податку з роздрібного продажу підакцизних товарів забезпечили платники податків на територіях Олешківського та Білозерського районів – 129 відс. та 126 відс. відповідно. Менше минулорічних показників прозвітували суб’єкти господарювання Нижньосірогозьського району – 91,2 відс., м. Нова Каховка – 93,3 відс. та Горностаївського району – 98,4 відсотка.

Для розвитку місцевого самоврядування та збільшення надходжень акцизного податку з роздрібного продажу підакцизних товарів кожен мешканець Херсонщини має придбавати товари у офіційно зареєстрованих суб’єктів господарювання, які мають ліцензію на продаж алкогольних та тютюнових виробів, пива та вимагати касовий чек за придбаний товар! Фінансовий ресурс громади – це виданий касовий чек!

За інформацією прес-служби Головного управління ДФС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м.Севастополі

 
В Херсоні зі 100-річчям служби карного розшуку привітали оперативників та ветеранів служби

17 квітня в актовій залі Головного управління Національної поліції в Херсонській області відбувся урочистий захід, присвячений 100-річчю від дня утворення служби карного розшуку. На урочистостях були присутні ветерани та працівники карного розшуку з усіх підрозділів поліції Херсонщини.

З вітальним словом до присутніх звернувся начальник обласного главку поліції генерал поліції третього рангу Артур Мєріков: «В карному розшуку працюють люди, основними рисами яких є мужність, стійкість, терпіння і повна самовіддача. Для кожного з вас обрана професія стала справою всього життя і тільки справжні професіонали можуть успішно протидіяти кримінальній злочинності». Артур Іванович побажав діючим працівникам, їх родинам та ветеранам міцного здоров'я, щастя, миру, благополуччя та успіхів у всіх справах і починаннях.

Щодня працівники карного розшуку Херсонщини, розкриваючи злочини та затримуючи злочинців, ризикують своїм життям. Нажаль, не всім судилося повернутися додому. Оперативників, які віддали життя заради спокою громадян, присутні вшанували хвилиною мовчання та покладанням квітів до Меморіального комплексу пам’яті загиблих правоохоронців «Калина долі».

Багато слів подяки пролунало цього дня для ветеранів за їх відданість службі, за те, що вони і нині передають свій досвід молодим працівникам.

З нагоди свята очільник поліції Херсонщини вручив заслужені державні та відомчі нагороди шістдесятьом діючим працівникам та ветеранам карного розшуку. А музиканти оркестру та солісти ансамблю обласного главку поліції «Police Prime» та вихованці школи естрадного вокалу «Star Line» привітали присутніх неперевершеною концертною програмою.

 
Справа стосовно осіб, які здійснили розбійний напад у Генічеському районі, розглядатиметься у суді

За процесуального керівництва прокуратури Херсонської області завершено досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом вчинення розбійного нападу на підприємця в Генічеському районі та обвинувальний акт спрямовано до суду.

Установлено, що 03.01.2019 троє чоловіків, керуючись корисливим мотивом, вчинили напад на власника магазину, розташованого у с.Генічеська Гірка Генічеського району, із погрозою застосування насильства та застосуванням насильства, небезпечного для життя і здоров’я потерпілого, проникли у приміщення магазину та викрали грошові кошти в сумі майже 18 тис.грн., мобільний телефон і продукти.

Дії вказаних осіб кваліфіковано за ч.3 ст.187 КК України, санкція якої передбачає покарання від 7 до 12 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

 
Яскравий конкурс "Мама року", що відбувся за підтримки Юрія Рожкова, лідера Громадської платформи "Добро переможе" має чудове продовження!
24.05.2019 07:00

Яскравий конкурс "Мама року", що відбувся за підтримки Юрія Рожкова, лідера Громадської платформи "Добро переможе" має чудове продовження! Адже цей захід був благодійним: соціально-активні матусі, яких об'єднала Громадська організація "Мама ЮА", збирали кошти на розвиток ресурсного центру "Крила Янголів" для дітей різних соціальних категорій, який нещодавно відкрився у Херсоні. До слова, також у співпраці з Юрієм Рожковим, офіційно визнаним "Благодійником року"!

Свою позицію він висловив так: "Ми всі люди. Всі різні. Але усі маємо серце і душу. Коли хтось у біді або потребує моєї підтримки - вони болять, тож, допомагаючи, я лікуюсь. Хіба може щось бути приємніше за посмішку щасливої дитини? Мрію, щоб усі хлопчики і дівчатка були здоровими! Дякую Мамам, котрі піклуються про малюків, розуміючи: чужих дітей не буває!"

Завдяки спільним зусиллям, вдалось назбирати 57 тис. грн.! - рекордну суму за усі попередні проведення конкурсу "Мама року". Зараз за ці кошти закуплено будівельно-оздоблювальні матеріали і ведуться ремонтні роботи: вже придбали ламінат, провели водопровід на другому поверсі, встановили необхідну сантехніку. Бойлер у подарунок привіз особисто Юрій Рожков. Знайшли своє місце і раніше подаровані Центру ним телевізор, мольберт та комп'ютер. Наталя Костик-Устенко, керівник Громадської організації "Мама-ЮА" підкреслила: "Першим серед друзів та партнерів, хто повірив у нас та наш проект, був Юрій Рожков! Якби не його колосальна підтримка, ми б, мабуть, ніколи б і не відкрились. Щиро дякуємо за допомогу та віру! Коли є така потужна підтримка добрих людей - просто виростають крила!"

Поки тривають ремонтні роботи, дітки продовжують відвідувати заняття. Вже зареєстровано 58 хлопчиків і дівчаток. Але заклад готовий надавати фахові соціально-психологічні послуги ще більшій кількості користувачів. Нагадаємо: Центр "Крила Янголів" працює безкоштовно для усіх діток соціальних категорій Херсонщини. Звертайтесь!

#Добро_переможе
#Наші_діти_наше_майбутнє
#Чужих_дітей_не_буває #Добро_переможе

 

 
Зеленский принес присягу Президента Украины
20.05.2019 13:41

Новоизбранный Президент Украины Владимир Зеленский на торжественном заседании Верховной Рады принял присягу украинскому народу, положив правую ладонь на Пересопницкое Евангелие, а локоть – на Конституцию Украины.

Церемония началась с исполнения государственного гимна Украины, после чего председатель Центральной избирательной комиссии Татьяна Слипачук объявила результаты выборов президента Украины, на которых Зеленский одержал победу.

Затем глава Конституционного суда Наталья Шаптала привела Зеленского к присяге.

"Я, Зеленский Владимир, волей народа избранный президентом Украины, вступая на этот высокий пост, торжественно присягаю на верность Украине. Обязуюсь всеми делами отстаивать суверенитет и независимость Украины, заботиться о благе Отчизны и благосостоянии украинского народа, отстаивать права и свободы граждан, соблюдать Конституцию Украины и законы Украины, исполнять свои обязанности в интересах всех соотечественников, повышать авторитет Украины в мире", - зачитал Зеленский текст присяги.

Затем в зал внесли президентский штандарт, и Зеленский занял место Президента в Верховной Раде, где он подписал присягу.

После этого председатель Центральной избирательной комиссии Татьяна Слипачук вручила Зеленскому удостоверение Президента Украины, а глава Конституционного суда Наталья Шаптала - символы президентской власти - печать и булаву, а также надела на него нагрудный знак Президента - орденскую цепь с гербовыми медальонами.

Церемония продолжилась выполнением "Молитвы за Украину".

 
Юрій Рожков підтримує збереження парків та скверів у Херсоні!
20.05.2019 12:49

Так, цими вихідними у сквері "Каштан" Таврійського мікрорайону усі охочі та небайдужі херсонці могли відпочити на родинному святі, організованому лідером Громадської платформи "Добро переможе", а також підтримати петицію "Про надання статусу скверу ділянці, що розташована на розі вул. Карбишева і пр. 200 р. Херсона", цим самим зберігши від вирубки у даній зеленій зоні дерев та забудови її приватниками.

Під час еко-свята відбувся розіграш призів між тими, хто взяв участь у реєстрації петиції. Щасливчики виграли квитки на "Кубок сміху" (молодіжний захід також проходить у Херсоні за підтримки Юрія Рожкова. І найближче гумористичне змагання - 26 травня у ДКТ) та пакунки наборів побутової хімії для господарства, виготовлені на виробництві Юрія Рожкова. Зацікавлені учасники свята значно збільшили кількість голосів. На сьогодні їх вже 118 із 250 необхідних. Залишилось 4 дні. Свій голос за збереження скверу можете віддати і Ви, пройшовши кількахвилинну реєстрацію за посиланням.

Надія Риба, депутат Суворовського району, що також була на святковому заході, розповіла, як місцева громада бореться за збереження скверу: "Дітям з цих дворів просто більше нема де відпочивати, як і матусям з візочками для немовлят та тутешнім пенсіонерам. Нам шкода ці дерева, дитячий майданчик… Люди мають право на здоровий відпочинок, тому регулярно проводять тут суботники". До екологічних заходів долучався і Юрій Рожков, лідер Громадської платформи "Добро переможе": разом з мешканцями копав, висаджував дерева, возив воду для поливу, встановив тут зручні дерев'яні лавки. "Мені не байдуже, яким повітрям дихають херсонці, - підкреслив Юрій Рожков, - важливо, щоб діти відпочивали і розвивались, граючись на спортивних майданчиках. Я розумію втомлених дідусів і бабусь, які, безперечно, заслуговують на комфорт і затишок біля власного двору! Я підтримую людей, їх добрі ініціативи. І сьогодні багато херсонців гарно провели час у родинному колі, діти розважились з аніматорами, наші юні спортсмени поганяли у м'яча з футбольною командою "Майстер-С Zollex" і всі разом ми зробили суспільно-корисну справу!".

До подальшого благоустрою скверу "Каштан" активно долучились і діти: продавали відвідувачам свої поробки та іграшки, назбиравши на ярмарку 2180 грн. Майже 2000 грн. виручили тут же на лотах, продаючи творчі вироби місцевих родин. Гроші домовились витратити на встановлення ще однієї лавки.

#Добро_переможе

#Скверу_Каштан_бути

#Люблю_Херсон_і_херсонців

 
Государство обязано заинтересовывать молодых людей служить в армии - эксклюзивное интервью военного комиссара Белозерского района подполковника Валерия Шавурского
20.05.2019 08:03

Весенний призыв юношей всегда сложнее чем осенний. Весной, как правило, юноши заканчивают учебные заведения и планируют учится дальше, а осенью кто не поступил идут в армию, правда не все. Многие уклоняются. Сейчас приывников становится все меньше и меньше.Открыты границы в Европу , молодежь организовано покидает Украину в поисках средств существования.

До 2012 года без разрешения военкомата не выдавали заграничный паспорт , сейчас нас никто не спрашивает и не сообщает кому и когда выдан паспорт. Мы обращаемся во все государственные инстанции изменить закон, но к сожалению, нас не слышат. А жаль. Большинство поселковых советов Белозерского района завалили весенний призыв. Это Станиславское ОТГ, председатель Желуденко В.В. Призывом не занимается, будем привлекать его к административной ответственности. Плохо с призывом в Садово председатель Артёмов В.Б.в 2015 году он был уже наказан ,выводов никаких. Работают спустя рукава председатели поселковых советов: Белозерского, Благодатного, Посад-Покровского, Музыковского и Миролюбовки.

Есть и хорошие примеры организации призыва. Это работа председателя Токаревского поселкового совета Кузнецовой Ольги Александровны, Москаленко Виталия Ивановича - председателя Киселевского поссовета. Особенно хочу отметить добросовестную работу Василюка Григория Васильевича, председателя Ингулецкого поссовета. В этом году план по призыву он перевыполнил в два раза.

Пару слов скажу о контрактниках. В 2018 году Гройсман обещал повысить довольствие, но уже 2019 год, а повышения не видно. И как результат желающих служить по контракту нет. Госудаоство обязано заинтересовывать молодых людей служить в армии, хорошим примером для нас должен стать закон о призыве и службе в армии США. В Штатах юноши и девушки отслужившие службу в армии пользуются различными льготами. Это и бесплатное обучение в вузах, льготное трудоустройство, ипотечное кредитование и другие социальные льготы.

 
Громадська платформа, очолювана Юрієм Рожковим повідомляє
20.05.2019 07:56

Предприятие по изготовлению продукции бытовой химии без использования фосфатов, хлора и кислот! - это реальность. Именно так работает производство Юрия Рожкова, известного в Украине мецената и социально-ответственного предпринимателя. Данный факт подтверждают и независимые лаборатории.

Поделиться европейским опытом Юрия Рожкова пригласили организаторы "Эко-фестиваля" - коллектив 32 школы, который объединяет неравнодушных херсонцев вокруг экологической идеи. Мероприятие состоялось в библиотеке им. О. Гончара в формате лекции-чаепития. К дружескому и одновременно полезному общению присоединились и женщины-хозяйки Херсона.

"Мне важно знать, что мое предприятие не отравляет окружающую среду, - рассказывает Юрий Рожков, лидер Гражданской платформы "Добро победит ", - ведь мы живем в XXI веке, в период развития предпринимательства. 27 стран Европы законодательно придерживаются норм производства: в частности, не вредят экологии и ограничивают контакт человека с вредными веществами. Я имею свое собственное видение и понимание того, как мы, товаропроизводители должны заботиться об окружающей среде! Я борюсь за чистый Днепр, чистый Херсон, здоровье украинцев! Именно поэтому имею "чистое" предприятие".

Увидеть воочию процесс изготовления продукции, а это - моющие средства для хозяйства и личной гигиены, могут старшеклассники Херсона и пригорода. Юрий Рожков, как гостеприимный хозяин, с удовольствием проводит профориентационные экскурсии для школьников, делится секретами производства и менеджмента. Угощает гостей сладостями и дарит только что изготовленные подарки.

"Наши дети уже посещали это предприятие и остались очень довольными! - делится впечатлениями Ольга Демченко, учитель ОШ №32, организатор Эко-фестиваля, - другие дети подрастают, поэтому планируем и им показать и рассказать на примере Юрия Рожкова, как нужно заботиться об окружающей среде, а значит заботиться и о людях! "

 
«ПерваяПредыдущая12345678910СледующаяПоследняя»

Страница 1 из 233
Яндекс.Метрика