СОБЫТИЯ & ФАКТЫ

Президенту України

 
У Херсоні триває весняний призов на строкову військову службу і за контрактом у ЗСУ

6 травня в медіа-центрі «ІРС-Херсон» відбулася прес-конференція військового комісара Херсона Олександра Зіньковського на тему: «Весняний призов на строкову військову службу. Військова служба за контрактом у Збройних Силах України», інформує ПІК.

Більше 60 херсонців із 167 запланованих рознарядкою чоловіків вже підготовлені для відправки до місць проходження строкової військової служби. Стосовно 4-х ухильників порушено кримінальні справи, дві з яких вже передано на розгляд суду. Про це розповів на зустрічі з представниками засобів масової інформації військовий комісар Херсона Олександр Зіньковський. До речі, за ст.335 Кримінального кодексу України за ухилення від призову на строкову військову службу передбачена відповідальність до 3-х років позбавлення волі.

Протягом останніх років ухильники складають 70 і більше відсотків. Військовий комісар зауважив, що проблема з такою категорією осіб полягає у неповній достовірній інформації або її відсутності в суспільстві щодо умов проходження строкової служби. Юнаки, яких розшукали за допомогою органів внутрішніх справ, пояснювали, що їх небажання виконувати військовий обов’язок обумовлене тим, що доведеться служити у зоні операції об’єднаних сил у Донецькій чи Луганській областях. Насправді це не відповідає дійсності. Усіх призовників, а точніше, вже військовослужбовців строкової служби у званні «солдат», направляють на безкоштовне навчання до учбових центрів ЗСУ, де вони набувають спеціальності, за якою і проходитимуть строкову службу. Це – військові частини Херсонської і сусідніх областей.

Ще одне питання, що потребує роз’яснення. Громадяни, які отримують під час навчання у вузах знання на військовій кафедрі гадають, що не повинні проходити службу в лавах Збройних Сил України. Олександр Зіньковський пояснив, що згідно з наказом Міністра оборони України, чоловіки і жінки віком від набуття вищої освіти з військовою кафедрою і до 43 років підлягають призову для служби у тилових частинах строком на 1 рік зі збереженням за ними місця роботи і середнього заробітку.

Інформація для бажаючих проходити військову службу за контрактом. З лютого поточного року змінилося грошове забезпечення –від 10 тис.грн. Крім того, відтепер при підписанні контракту військовослужбовці отримують одноразову соціальну допомогу: солдати, рядові від 8 мінімальних прожиткових мінімумів, сержанти – від 9, а офіцери – від 10. Також передбачена часткова компенсація за оренду житла, якщо частина не забезпечує гуртожитком.

Військовий комісар Херсона Олександр Зіньковський зауважив, що у навчальних закладах приділяється недостатньо уваги предмету «Захист Вітчизни». У навчальній програмі відводиться мало учбових годин, не вистачає кваліфікованих викладачів. У деяких школах патріотичний предмет викладають навіть призовники.

Весняний призов триває і комісар висловив сподівання, що він буде виконаний стовідсотково, а кількість ухильників і тих, хто після отримання повістки не приходить на медичний огляд відчутно зменшиться.

 
Заходи до Дня Пам'яті та примирення і Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

З 6 по 9 травня, на Херсонщині заплановано ряд святкових та урочистих заходів до Дня Пам'яті та примирення і Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

Так, 6 травня, о 12:00, в ККЗ «Ювілейний» відбудеться безкоштовний показ художнього фільму «А зорі тут тихі».

З 6 по 8 травня в обласному краєзнавчому музеї та обласному архіві пройдуть тематичні уроки «Йде травень крізь хвилини, дні й роки. Несе нащадкам спогади свої».

7 травня, о 12.00, в обласному шпиталі для ветеранів відбудеться концерт «Перемога, свята перемога!».

8 травня, о 10:00, у Парку Слави відбудеться молебень за участі релігійних конфесій і деномінацій Херсонської області до Дня пам’яті та примирення.

8 травня, об 11:00, на площі біля кіноконцертної зали «Ювілейний» відбудеться патріотична акція «Вальс Перемоги».

8 травня, о 14:00, Херсонська обласна універсальна наукова бібліотека ім. Олеся Гончара запрошує на Вечір пам’яті «Солдати Травня, слава вам навіки…».

8 травня, о 14:00, в обласному краєзнавчому музеї відкриється виставка інформаційно-просвітницьких стендів «Тріумф людини. Мешканці України, які пройшли нацистські табори».

8 та 9 травня, о 10:00 та 11:00, в Херсонському академічному обласному театрі ляльок відбудеться тематична вистава «Микита Кожум`яка».

9 травня, о 8.45, розпочнеться урочистий захід на Алеї героїв незалежної України, хода за участю ветеранів війни, представників влади, громадських об’єднань, молоді, громадськості пройде від Алеї героїв незалежної України по вул. Перекопській до парку Слави на набережну Дніпра.

В той же день, о 10.00, відбудеться мітинг з нагоди Дня Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні та покладання квітів до пам’ятника Невідомому Солдату та на алеї Героїв.

9 травня, з 09:00 до 17:00, в усіх обласних музеях Херсонщини заплановано День відкритих дверей.

Також 9 травня, о 12:00, в ККЗ «Ювілейний» відбудеться безкоштовний показ фільму «Той, хто пройшов крізь вогонь».

Запрошуємо жителів та гостей Херсонщини взяти участь у святкових заходах!

 
У Херсоні відкрили модернізовану водно-тренажерну станцію

25 квітня у Херсоні відкрили модернізовану водно-тренажерну станцію Херсонської державної морської академії.

Модернізація водно-тренажерної станції закладу - спільний інвестиційний проект академії, Міжнародної ради морських роботодавців та Профспілки робітників морського транспорту України, що дозволив відремонтувати комплекс споруд на водоймі, здійснити благоустрій території, придбати сучасне обладнання.

«Завдяки оновленій тренажерній станції моряки відпрацьовуватимуть потрібні навички й мінімізують загрозу життю в екстремальних умовах. Окрім того, якісна підготовка морських фахівців зробить їх конкурентоспроможнішими на світовому ринку праці та позитивно вплине на престиж херсонської морської освіти», - зауважив міський голова Володимир Миколаєнко, що був присутній на відкритті.

Морські фахівці тепер матимуть більше можливостей для формування професійних навичок завдяки наявності великого бетонного пірсу, малого пірсу для швартування боту, пристрою для спуску/підйому шлюпок в ангар, плот-балки для рятувальних засобів тощо. Крім того, завершилася реконструкція ангару для зберігання та обслуговування плавальних засобів та адміністративної будівлі на місці дебаркадера.

Підготовка курсантів на станції відповідатиме усім вимогам Міжнародної морської організації (ІМО). Для цього на території облаштували 4 оснащені навчальні лабораторії, навчально-тренувальний медичний та рятувальний пости.

 
Про громадські роботи на Херсонщині мовою цифр

Одним із напрямків активної політики зайнятості населення є організація оплачуваних громадських робіт. Завдяки таким роботам можна пом’якшити наслідки безробіття, адже, насамперед, є можливість додаткового заробітку, незайняті громадяни відчувають себе зайнятими та працездатними.

За словами директора Херсонського обласного центру зайнятості Євгенія Єрашова з початку року обласна служба суттєво збільшила об’єми охоплення населення громадськими та іншими роботами тимчасового характеру. «Особливо важливим є організація громадських робіт для районів області, де є дефіцит постійних робочих місць, - зазначив Євгеній Єрашов. - Протягом І кварталу 2019 року до громадських та інших робіт тимчасового характеру було залучено майже 1600 осіб, з них до громадських робіт – понад 240 осіб».

За ініціативи Херсонського обласного центру зайнятості на території регіону створені та реалізуються соціально направлені проекти, в рамках яких проводяться відповідні громадські роботи. Йдеться про проекти «Шерифи» та «Відтворимо культурно-історичну спадщину Херсонщини». Метою даних робіт є інформування населення щодо недопущення порушень громадського порядку та підтримання у належному стані пам’яток історії та культури.

Протягом січня-березня поточного року учасниками проекту «Шерифи» стали 26 безробітних та 20 осіб в рамках реалізації проекту «Відтворимо культурно-історичну спадщину Херсонщини». Безробітні залучаються і до інших видів громадських робіт, а саме: супроводу інвалідів по зору, будівельних та ремонтних робіт на об’єктах соціальної сфери, інформуванню населення щодо субсидій тощо.

Проведення таких робіт фінансується за рахунок коштів місцевих бюджетів та Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування на випадок безробіття.

До відома:
Оплачувані громадські роботи — загальнодоступні види некваліфікованих робіт, а також кваліфіковані роботи, що організовуються з метою надання додаткової соціальної підтримки та забезпечення тимчасової зайнятості осіб, які шукають роботу.

 
«Роздрібний» акциз поповнив місцеві бюджети Херсонщини на 32 мільйони гривень

З початку року суб’єкти господарювання, які здійснюють роздрібну торгівлю підакцизними товарами, сплатили до місцевих бюджетів Херсонської області 32,2 млн. грн. акцизного податку. Від продажу алкогольних напоїв та тютюнових виробів херсонські підприємці перерахували на 2 млн. грн. більше, ніж за три місяці минулого року.

Найбільший приріст надходжень акцизного податку з роздрібного продажу підакцизних товарів забезпечили платники податків на територіях Олешківського та Білозерського районів – 129 відс. та 126 відс. відповідно. Менше минулорічних показників прозвітували суб’єкти господарювання Нижньосірогозьського району – 91,2 відс., м. Нова Каховка – 93,3 відс. та Горностаївського району – 98,4 відсотка.

Для розвитку місцевого самоврядування та збільшення надходжень акцизного податку з роздрібного продажу підакцизних товарів кожен мешканець Херсонщини має придбавати товари у офіційно зареєстрованих суб’єктів господарювання, які мають ліцензію на продаж алкогольних та тютюнових виробів, пива та вимагати касовий чек за придбаний товар! Фінансовий ресурс громади – це виданий касовий чек!

За інформацією прес-служби Головного управління ДФС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м.Севастополі

 
В Херсоні зі 100-річчям служби карного розшуку привітали оперативників та ветеранів служби

17 квітня в актовій залі Головного управління Національної поліції в Херсонській області відбувся урочистий захід, присвячений 100-річчю від дня утворення служби карного розшуку. На урочистостях були присутні ветерани та працівники карного розшуку з усіх підрозділів поліції Херсонщини.

З вітальним словом до присутніх звернувся начальник обласного главку поліції генерал поліції третього рангу Артур Мєріков: «В карному розшуку працюють люди, основними рисами яких є мужність, стійкість, терпіння і повна самовіддача. Для кожного з вас обрана професія стала справою всього життя і тільки справжні професіонали можуть успішно протидіяти кримінальній злочинності». Артур Іванович побажав діючим працівникам, їх родинам та ветеранам міцного здоров'я, щастя, миру, благополуччя та успіхів у всіх справах і починаннях.

Щодня працівники карного розшуку Херсонщини, розкриваючи злочини та затримуючи злочинців, ризикують своїм життям. Нажаль, не всім судилося повернутися додому. Оперативників, які віддали життя заради спокою громадян, присутні вшанували хвилиною мовчання та покладанням квітів до Меморіального комплексу пам’яті загиблих правоохоронців «Калина долі».

Багато слів подяки пролунало цього дня для ветеранів за їх відданість службі, за те, що вони і нині передають свій досвід молодим працівникам.

З нагоди свята очільник поліції Херсонщини вручив заслужені державні та відомчі нагороди шістдесятьом діючим працівникам та ветеранам карного розшуку. А музиканти оркестру та солісти ансамблю обласного главку поліції «Police Prime» та вихованці школи естрадного вокалу «Star Line» привітали присутніх неперевершеною концертною програмою.

 
Справа стосовно осіб, які здійснили розбійний напад у Генічеському районі, розглядатиметься у суді

За процесуального керівництва прокуратури Херсонської області завершено досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом вчинення розбійного нападу на підприємця в Генічеському районі та обвинувальний акт спрямовано до суду.

Установлено, що 03.01.2019 троє чоловіків, керуючись корисливим мотивом, вчинили напад на власника магазину, розташованого у с.Генічеська Гірка Генічеського району, із погрозою застосування насильства та застосуванням насильства, небезпечного для життя і здоров’я потерпілого, проникли у приміщення магазину та викрали грошові кошти в сумі майже 18 тис.грн., мобільний телефон і продукти.

Дії вказаних осіб кваліфіковано за ч.3 ст.187 КК України, санкція якої передбачає покарання від 7 до 12 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

 
«Кожному декларанту – власний консультант» - «гарячі лінії» від фіскалів Херсонщини

Головне управлінням ДФС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі з 18.02.2019 проводить сеанси телефонних "гарячих ліній" з питань декларування доходів, отриманих херсонцями у 2018 році, - «Кожному декларанту – власний консультант».

Громадяни – мешканці Херсонщини мають можливість отримати необхідну фахову консультацію щоденно з 11 год. 00 хв. до 12 год. 00 хв. від працівників фіскального відомства області за наступними телефонними номерами:

  • Управління податків і зборів з фізичних осіб Головного управлінні ДФС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі - Попова Вікторія Олександрівна, тел. (0552) 32-74-24;
  • Херсонське управління Головного управління ДФС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі (обслуговує платників податків м. Херсона, Білозерського, Голопристанького, Скадовського та Олешківського районів) - Рудницький Сергій Миколайович, тел. (0552)-32-74-11;
  • Бериславське управління Головного управління ДФС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі (обслуговує платників податків Бериславського, Великоолександрівського, Високопільского та Нововоронцовського районів) - Котляр Світлана Сергіївна, тел. (05546) 7-51-04;
  • Новокаховське управління Головного управління ДФС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі (обслуговує платників податків Новокаховського, Каховського, Чаплинського та Каланчацького районів) - Зищук Сергій Олексійович, тел. (05549) 4-52-02;
  • Великолепетиське управління Головного управління ДФС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі (обслуговує платників податків Великолепетиського, Верхньорогачицького та Горностаївського районів) - Тринкаль Галина Миколаївна, тел. (05543) 2-13-61;
  • Генічеське управління Головного управління ДФС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі (обслуговує платників податків Генічеського, Іванівського, Нижньосирогозького та Новотроїцького районів) - Усенко Світлана Василівна, тел. (05534) 3-16-55.
 
На Арабатці курортний сезон починають із податкового семінару

9 квітня на базі Щасливцевської сільської ради фахівці Генічеського управління Головного управління ДФС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м.Севастополі провели семінар - нараду для платників податків, керівників та бухгалтерів оздоровчих закладів та фізичних осіб – підприємців, які надають послуги з оздоровлення на Азовському узбережжі.

Під час зустрічі фіскали детально розповіли про новації законодавства щодо адміністрування туристичного збору. Зокрема, цього року розмір туристичного збору для однієї особи за одну добу тимчасового розміщення визначається як відсоток від мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня звітного року. Для внутрішнього туризму ставка визначається в межах до 0,5 відс. (у 2019 р. - не більше 20,86 грн.), а для в’їзного туризму – до 5 відс. (у 2019 р. – не більше 208,65 грн.). Раніше розмір збору розраховувався від вартості отриманих послуг на проживання.

Така інформація сприймалася учасниками заходу як міцний поштовх для організації роботи по туристичному збору вже зараз до початку курортного сезону - 2019 року та резерв для розвитку місцевих громад, створенню сучасної інфраструктури та комфортного сервісу на морському узбережжі нашої області.

Учасники семінару отримали багато цікавої та потрібної інформації про нововведення податкового законодавства, яка допоможе підприємцям впевнено долати бурхливі хвилі трудових буднів курортного сезону.

 

ОБЩЕСТВО: КУЛЬТУРНЫЙ АСПЕКТ

Общество: культурный аспект
товары, представленные частным предприятием «ЛТ-офис», необходимы многим херсонцам – от школьника до управляющего банком.
05.11.2011 19:24

Товары, представленные частным предприятием «ЛТ-офис», необходимы многим херсонцам – от школьника до управляющего банком. Канцелярские принадлежности, оргтехника, сувениры, компьютеры,  комплектующие и расходные к ним и даже мебель и быттехника – вот неполный перечень товаров, предлагаемых магазинами «Бюрократ». Ассортимент  продукции необычайно широк, и не случайно – ведь фирма избрала своим слоганом фразу «Комплексное решение офисных проблем».

Комплексный подход как методологический инструмент помог решению не одной сложной задачи.

А что же в первую очередь способствовало успеху предприятия ЛТ-офис, прошедшего путь от небольшой фирмы по продаже и ремонту компьютеров до холдинга, насчитывающего 8 магазинов в Херсоне и области и 1 за ее пределами – в Николаеве?

На наши вопросы отвечает Леонид Гельфандбейн, основатель и директор ЧП «ЛТ-офис».

 

Каков распорядок Вашего рабочего дня?

– За 17 лет существования фирма научилась работать без своего директора. Сегодня у меня есть выходные и работаю я, практически, нормированное время с 9 до 18. Первые 6-7 лет я работал по 14-16 часов в день и имел порядка 5-6 выходных в год.

–Вы трудоголик или позиционируете себя как человека, любящего не только работу, но и жизнь в широком смысле?

– Своим работникам я предлагаю уволиться и искать себе более подходящее место, если работа их тяготит. Ведь если задуматься, то вся наша жизнь, в лучшие для жизни годы, проходит на работе, в коллективе. Дома мы едим, спим, моемся и т.п. И если работа неприятна, плохие отношения с товарищами по работе, то жизнь переведена, неизбежны нервные срывы и т.п.

Мне нравится моя работа, я люблю общаться с коллегами, клиентами, особенно с благодарными за успешно решенные вопросы, люблю  решать эти вопросы  и это часть моей жизни. Без работы мне тяжело, поэтому я не бываю в отпуске и редко езжу куда-то. Еще одна часть моей жизни это занятие домашним парком и прудом с карпами кои. Я о нем давно мечтал и наконец-то построил. А еще раз в неделю на рыбалку – лучший вид отдыха.

Так что я не трудоголик, я люблю работать и жить в широком смысле!

Подробнее...
 
ЗВЕРНЕННЯ ДО ПРЕЗИДЕНТА УКРАїНИ
23.10.2011 18:30

Президенту України – Верховному

Головнокомандувачу Збройних

Сил України Віктору Януковичу

 

Вельмишановний Вікторе Федоровичу!

 

Звернутися до Вас нас змушують події, які загрожують підвалинам демократії в Україні, які можуть сумнівними діями деяких політиків перекреслити її історичне минуле.

Розгляд у першому читанні Верховною Радою України проекту Закону України «Про впорядкування носіння форменого одягу», його доопрацювання і схвалення профільним парламентським Комітетом з питань національної безпеки і оборони та підготовка зазначеного законопроекту до другого читання є неповагою до народу України. Ми не думаємо, що народні депутати України не знають історії нашої Країни, і не шанують її традиції, але вони навмисно пішли на цей згубний для України крок. Вважаємо, що народних обранців ввели в оману «лжепророки» своїми твердженнями, ніби то про демілітаризацію українського суспільства і попередження злочинних дій, пов'язаних із використанням форменого одягу. Є такий вислів з Біблії, що «Благими намірами вистелена дорога в Пекло», а тому, будь-який закон ніколи не усуне фактор здійснення злочинів з використанням форменого, цивільного одягу, або зовсім без одягу. А що робити знедоленим громадянам України, чи в змозі більшість з них при мінімальній зарплаті у розмірі одної тисячі гривень одягати фраки та носити одяг бренду «Адідас», не кажучи про «Армані» тощо? Доречі, «фрак» є елементом рицарського Однострою, а без нього Нобелевську премію її номінанту не вручать. Тому, люди одягають те, що можуть купити або пошити!

Що було першим - Курка чи Яйце? На це відповів Хуберт Лайота, який склав у 1681 році карту з визначенням «Країни козаків», так називалась сучасна Україна у ті далекі роки. Слова з гімну Україні (... та згадаймо, Що ми браття козацького роду.) вказують на те, що козаки є родоначальниками української нації, які до Валуєвського Указу (міністра Внутрішніх справ Імператорського двору) 1863 року були козацьким народом. Історія нашої країни свідчить про те, що зараз в Україні кожен третій, а то й другий корінний мешканець України - це людина, яка пов'язана безпосередньо з козацьким генеалогічним корінням. Ці нащадки козаків сьогодні є засновниками незалежної Української держави, а тому, безпідставне порівняння Народними депутатами України сьогодні Козаків з особами причетними до злочинних формувань (рейдерів та бандитів), які рядяться козаками та активізували свої протиправні дії, під час і після Помаранчевих подій. За шість останніх років з’явилося 34 козацькі організації, які мають міжнародний та всеукраїнський статус (з яких 30 мають «віртуальний» статус - це коли кількість їх козаків зможе розташуватися на одному дивані). Незнаючи козацьких Звичаїв, ігноруючи історичні традиції, свідомо роблять провокації не тільки у питаннях козацьких звань та одностроїв.

Подробнее...
 
ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО ЗЛОЧИННОСТІ СЕРЕД НЕПОВНОЛІТНІХ
05.10.2011 15:32

Щодо злочинності серед неповнолітніх на території Дніпровського району міста Херсон за 8 місяців 2011 року

Аналіз стану злочинності серед неповнолітніх дає підстави вважати подолання криміногенної ситуації в дитячому та молодіжному середовищі проблемою гострою та актуальною для суспільства.

Саме тому при здійсненні правозахисної діяльності в сфері  захисту прав і свобод дітей прокуратурою Дніпровського району міста Херсону особлива увага приділяється питанню загострення криміногенної ситуації у молодіжному середовищі, поширенню бездоглядності та жебракування, численним порушенням гарантованих Конституцією і Законами України прав дітей, що потребують  особливої уваги з боку не лише правоохоронних органів, а й навчальних, виховних закладів та служб у справах дітей.

Так, згідно офіційних статистичних даних на території Дніпровського району міста Херсону неповнолітніми та за їх участю скоєно в 2011 році 12 злочинів загальнокримінальної спрямованості, з яких 8 тяжких. Аналізом статистичних даних встановлено, що в структурі дитячої злочинності на території Дніпровського району міста Херсону переважають злочини майнового характеру.

Загалом в поточному році виявлено 12 неповнолітніх, що вчинили злочини, з них 6 неповнолітніх працездатних, але ніде не працюючих та такі, що не навчаються. Із вказаного вбачається, що вирішення питання зайнятості підлітків є нагальним і у вирішенні проблеми зростання злочинності серед неповнолітніх.

Актуальною проблемою є скоєння неповнолітніми правопорушень. Так, неповнолітніми в поточному році було скоєно 29 правопорушень.

Подробнее...
 
ІНТЕРВ’Ю З ГЕТЬМАНОМ «КОЗАЦТВА ЗАПОРІЗЬКОГО» ДМИТРОМ ІВАНОВИЧЕМ САГАЙДАКОМ
18.08.2011 05:43

Віктор Янукович та Дмитро СагайдакСАГАЙДАК Дмитро Іванович

Верховний отаман України та Діаспори, Гетьман козацтва Запорозького. Герой Козацтва, маршал козацтва. Академік Міжнародної інформаційної академії. Академік Академії проблем безпеки, оборони та правопорядку, професор. Член союзу журналістів «Закон і Право». Член Громадської ради Прикордонних військ України. Нагороджений Почесною грамотою Верховної Ради України, Почесною грамотою Київського міського голови, 78 орденами та 138 медалями України та інших країн світу. 21 листопада 2008 р. отримав орден «Меценат Року». Народився 15 квітня 1946 року в с. Садки Кременчуцького району на Полтавщині в сім’ї нащадків відомих діячів Козаччини – Сагайдачних та Бриків-Деїв. Тому не дивно, що саме він став біля витоків відродження козацького руху на Україні.

- В ЗМІ червоною ниткою проходить ствердження, що Дмитро Сагайдак прямий нащадок Гетьмана Петра Сагайдачного?

- Будучи депутатом Вишгородської міської ради з 1990 по 1998 роки, окрім Постійної комісії з прав людини, з 1991 року очолював Тимчасову комісію по упорядкування державної символіки, яка займалася юридичним обґрунтуванням демонтажу тоталітарної символіки: пам’ятників, зміна назв вулиць, тому за рішенням Міськради мав право працювати у спец архівах. Оскільки завжди цікавився своїм козацтвом родоводом, то детально ознайомлювався з документами в цій площині. Про те, що я є нащадком гетьмана Петра Конашевича-Сагайдачного мені розповідали ще прадід і дід та ще четверо його з 11-ти братів, я в цьому не сумнівався, але цікаво було прослідкувати документальним підтвердженням.

Подробнее...
 
Гетьман МГО «Козацтво Запорозьке» Дмитро Сагайдак: ми сильні тому що ми разом.
18.08.2011 05:31

ГЕТЬМАН «КОЗАЦТВА ЗАПОРІЗЬКОГО» ДМИТРО ІВАНОВИЧ САГАЙДАК- Сьогодні наш гість Гетьман Міжнародної громадської організації «Козацтво Запорозьке» Дмитро Сагайдак розповідає про останні рішення щодо удосконалення структури своєї формації та про поїздку до Польщі до Козацької могили в Александров Куявський

Організаційні питання Міжнародної громадської організації «Козацтво Запорозьке» (надалі МГО КЗ) традиційно перебувають у фокусі нашої діяльності, і я розповім про останні новини у цій сфері.

12 лютого 2011 року Міністерство юстиції України зареєструвало нову редакцію Статуту МГО «Козацтво Запорозьке». І нині перед нами стоїть завдання активно втілювати в життя рішення нашої Покровської П’ятої Великої Ради, яка відбулася у минулому році і яка запропонувала ці зміни. Втім, як і постійно, серед першочергових завдань стоїть впорядкування структури. У квітні нашій організації виповнилося 15 років. За цей час ми пройшли непростий шлях, неодноразово удосконалювали організаційну будову, приводячи її у відповідність до наших програмних завдань. Структура і внутрішнє життя нашої формації регулюється Внутрішніми положеннями. Всі зміни й доповнення до нашого головного документа – Статуту – беруться не зі стелі, а диктуються життям організації та узгоджуються з Внутрішніми положенням які приймаються Верховною козацькою Радою МГО КЗ, яка збирається двічі на рік: на Водохреща, де структури звітуються за минулий рік та приймаємо План роботи на поточний рік  і на Покрову, коли вже видно попередні підсумки роботи за рік, і ми можемо щось змінити й додати. Враховуючи, що членські внески впорядковують структуру зсередини, і видно, образно кажучи, «хто живий, хто мертвий», а ювілейно-інформаційний матеріал показує на те, що було зроблено за останніх п’ять років, мною видано низку розпоряджень по покращенню збирання членських внесків, носіння нагород та чергового випуску «Козацький літопис 21 століття».

Подробнее...
 
«ПерваяПредыдущая11121314151617181920СледующаяПоследняя»

Страница 20 из 21
Яндекс.Метрика