СОБЫТИЯ & ФАКТЫ

До Херсонщини з робочою поїздкою завітає Міністр інфраструктури України Володимир Омелян

Під час візиту планується інспектування доріг області. Зокрема Міністр огляне ділянки траси Т04-03 Мар’янське – Берислав, 68 км та 58 км траси (затока р. Дніпро с. Новокаїри).

Також Омелян В.В. ознайомиться з ходом будівництва шляхопроводу по просп. Адмірала Сенявіна – вул. Залаегерсег.

В ході робочого візиту він відвідає Херсонську морську академію. Ознайомиться з матеріально технічною базою закладу та зустрінеться з працівниками транспортної галузі.

Окрім цього Міністр інфраструктури України огляне проведення поточного ремонту автомобільної дороги загального користування О220215 Надеждівка – Розлив.

Виїзд від облдержадміністрації о 07.30 та повернення орієнтовно о 14.00

Акредитація ОБОВ’ЯЗКОВА і триватиме до 13.00 25 березня 2019 року за телефонами: 050-535-53-94 Надія та 050-816-95-87 Ганна.

 
ішов з життя Олександр Павлович Жаров, колишній перший заступник голови Херсонської обласної державної адміністрації.

Досвідчений керівник, висококласний фахівець, талановитий організатор Олександр Павлович народився 19 січня 1947 року на Херсонщині в селищі міського типу Чаплинка. Освіта вища. У 1969 році закінчив Херсонський сільськогосподарський інститут за спеціальністю «гідромеліорація», а в 1985 році Вищу партійну школу при ЦК Компартії України.

Трудову діяльність розпочав старшим інженером-меліоратором Управління зрошувальних систем у Чаплинці. З 1968 по 1970 рік служив в Радянській Армії. Після демобілізації працював інженером в Херсонському сільськогосподарському інституті, майстром ПМК № 117 Управління «Укрводбуд» (1971 -1974).

У 1974 році переходить на партійну роботу. Спочатку - інструктор Чаплинского райкому партії, а потім заступник завідувача сільгоспвідділом Херсонського обкому партії.

З 1986 по 1995 пік - заступник начальника, начальник обласного Управління меліорації і водного господарства. У 1995 -96 роках - доцент Херсонського сільгоспінституту. З 1996 по 1998 рік - головний державний експерт Управління праці та зайнятості населення по Херсонській області.

У вересні 1998 року його призначають заступником начальника Управління економіки. Через рік стає заступником начальника Апарату, а потім начальником орг. контрольного відділу Херсонської обласної державної адміністрації.

З лютого по липень 2002 року заступник, керівник Апарату, перший заступник голови Херсонської обласної державної адміністрації. У липні 2002 року призначається головою обласного Територіального відділення Антимонопольного Комітету України і працює на цій посаді до січня 2007 року. Член Координаційної ради з розвитку підприємництва при ОДА (2006 -2007). Державний службовець 3 рангу. Дійсний член Академії будівництва України. Голова обласної організації політичної партії «Демократичний Союз» (1999 - 2003).

Нагороджений Орденом «Знак Пошани» (1982), Почесною грамотою і пам'ятним знаком Кабінету Міністрів України (2002) Пам'ятними знаками Антимонопольного Комітету України.

Дружина Жарова Людмила (1948) - Заслужений вчитель України. Син Михайло (1973) - кандидат сільськогосподарських наук. Дочка Дарина (1981) - економіст.

Пам'ять про Олександра Павловича назавжди збережеться в серцях херсонців, які сумують в зв’яку з цією передчасною втратою і висловлюють глибокі співчуття рідним, колегам, друзям, всім, хто знав цю добру і чуйну людину.

Юрій Анісімов,
Заслужений журналіст України

 
Поздравляем главу династии прокуроров Одайника Бориса Николаевича с Днем рождения!

Пусть работа прокурора
Так сложна порой бывает,
Но для радости простора
Каждый друг тебе желает!

С днем рожденья! Будь собою,
Оставайся мудрым, честным.
Будет пусть успех с тобою,
Чтоб мог делать мир чудесным!

Коллектив газеты "Бизнес-Херсон"

 
Тригуба Сергія Миколайовича призначено на посаду заступника голови облдержадміністрації

З 12 березня 2019 року Тригуба Сергія Миколайовича призначено на посаду заступника голови Херсонської обласної державної адміністрації відповідно до розпорядження голови обласної державної адміністрації від 11 березня 2019 року № 36-ос.

Таке рішення було прийняте відповідно до статей 23, 24 Кодексу законів про працю України, постанови Кабінету Міністрів України від 20 квітня 2016 року № 304 «Про умови оплати праці посадових осіб, керівників та керівних працівників окремих державних органів, на яких не поширюється дія Закону України «Про державну службу», керуючись статтями 6, 10 пунктами 1, 3 частини першої статті 39, частиною першою статті 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації».

 
Затримано чоловіка, який намагався незаконно перемістити через кордон особливо небезпечний наркотичний засіб

05.03.2019 УСБУ в області за процесуального керівництва прокуратури області під час досудового розслідування у кримінальному провадженні попереджено спробу мешканця Херсонської області вчинити контрабанду особливо небезпечного наркотичного засобу - канабісу.

У ході проведення процесуальних дій вилучено близько 100 грамів вказаної речовини, а також предмет, зовні схожий на вогнепальну зброю.

Вказаному громадянину України повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 15, ч. 2 ст. 305 КК України (закінчений замах на контрабанду наркотичних засобів, тобто переміщення через митний кордон України з приховуванням від митного контролю особливо небезпечних наркотичних засобів).

Санкція інкримінованої статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від восьми до десяти років з конфіскацією майна.

Відносно підозрюваного обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.

На цей час призначено низку криміналістичних експертиз.

 
У Херсоні завершили рекострукцію сектора на стадіоні "Кристал"

Завершено реконструкцію сектору №21 на стадіоні "Кристал". Про це повідомляють на офіційному сайті футбольного клубу.

Кількість місць на секторі — 602.

За інформацією директора Херсонскього міського спортивного комбінату “Кристал” Олександра Букалова, у 2019 році міська рада передбачила два мільйони гривень на реконструкцію стадіону, що дозволить привести до ладу ще чотири сектори.

Після завершення всіх запланованих робіт місткість стадіону збільшиться удвічі та становитиме 6800 місць.

 
Артур Мєріков: Поліція зробить усе можливе, щоб волевиявлення жителів Херсонщини було безпечним, чесним та прозорим

Про це начальник Головного управління Національної поліції в Херсонській області Артур Мєріков заявив, коментуючи результати серії тренінгів «Ефективна поліція – забезпечення законності виборчого процесу», які проходять його підлеглі.

Зараз поліцейські на Херсонщині активно вивчають виборче законодавство.

Так, під час тренінгу «Ефективна поліція – забезпечення законності виборчого процесу» 27 працівників поліції превенції та 30 слідчих навчилися кваліфікувати порушення виборчого законодавства. Тренерами виступили громадські омбудсмени із захисту виборчих прав Громадянської мережі ОПОРА Володимир Гарієвський та Марія Цип'ящук. Тренери ознайомили представників поліції з виборчим циклом, розповіли, хто є суб'єктом виборчого процесу, розібрали можливі адміністративні та кримінальні правопорушення під час виборчого процесу та особливості дня голосування.

 
Ігорю Дроговозу - 50!

Вітаємо з Днем народження Голову Форуму ветеранських організацій силових структур Херсонської області, депутата обласної ради, успішного бізнесмена Ігоря Дроговоза з ювілеєм.

Колектив газети
Бізнес-Херсон

 
Херсонський бізнес додав до бюджету 1,2 мільярда гривень

За січень – лютий 2019 року суб’єкти господарювання та мешканці Херсонщини перерахували до бюджетів усіх рівнів 1200 млн. грн. податків і зборів. Зазначена сума бюджетних надходжень перевищує показники відповідного періоду минулого року більш ніж на 153 млн. грн., а це майже 15 відс. додаткових фінансових ресурсів.

Від зазначеної суми 495 млн. грн. поповнили державний бюджет. Порівняно з аналогічним періодом 2018 року додатково надійшло 48 млн. гривень.

Бюджети місцевих громад отримали у своє розпорядження 705 млн. гривень. Фінансовий плюс до відповідного періоду минулого року сягає 105 млн. грн. або майже 18 відсотків.

Єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування за два місяці цього року зібрано 606 млн. гривень. Приріст надходжень єдиного соціального внеску перевищує 21 відсоток.

Варто зазначити, що позитивної динаміки бюджетних надходжень вдалося досягти за рахунок конструктивної співпраці із сумлінним бізнесом, впровадження електронних сервісів ДФС та реалізації комплексу спільних заходів щодо детінізації трудової зайнятості.

 
Вадим Чабан провів виїзний особистий прийом громадян у районах

26 лютого заступник голови обласної державної адміністрації Вадим Чабан провів виїзний особистий прийом громадян у Великолепетиському та Верхньорогачицькому районі.

Бажаючі, що записались на прийом, звертались здебільшого із питаннями надання матеріальної допомоги на лікування, незадовільного стану дорожнього покриття на віддалених від районного центру дорогах, соціального захисту та аграрної політики і земельних відносин.

За підсумками розгляду звернень були прийняті відповідні рішення, на всі порушені питання заявники отримали роз’яснення. Питання, що потребують детальнішого вивчення, Вадим Чабан взяв під особистий контроль задля оперативного опрацювання та остаточного вирішення.

 

ОБЩЕСТВО: КУЛЬТУРНЫЙ АСПЕКТ

Общество: культурный аспект
"Справа честі" до 22-ої річниці Дня працівника прокуратури України
28.11.2013 18:56

Dim lights Embed Embed this video on your site

 
Ветераны спорта и ветераны службы – вместе!
17.10.2013 18:23

Актив Ассоциации «К», руководители общественных организаций «Щит Таврии» и службы «Альфа»

12 октября 2013 года в четвертый раз состоялся Открытый чемпионат Херсонского клуба ветеранов «КАЯК» по гребле на байдарках и каноэ.  И вновь чемпионат проходил при поддержке Херсонского областного отделения Всеукраинской общественной организации  «Ассоциация ветеранов сотрудников специальных подразделений по борьбе с коррупцией и организованной преступностью «К» Службы безопасности Украины».

Актив Ассоциации свое участие в оргкомитете и материальную поддержку чемпионата посвятил 6-ой годовщине нашей общественной организации. Также оргкомитетом на мероприятие были приглашены представители Херсонской областной общественной организации ветеранов СБУ «Щит Таврии» и ветеранской организации службы СБУ «Альфа».

Ветераны-гребцы, в прошлом чемпионы Олимпийских игр, мира, Европы, СССР, Украины продолжают активную спортивную жизнь. Ежедневные тренировки практически ежедневно, когда на воде нет льда, а это с марта по ноябрь, позволяют им активно заниматься бизнесом, участвовать в жизни общества. В этом году в чемпионате участие приняли более 60 спортсменов из Украины, Молдовы и Приднестровья.

Среди приглашенных были народный депутат Украины В.Сальдо, руководители организаций и предприятий Херсона.

Знамя чемпионата было поручено поднять олимпийским чемпионам: Инне Осипенко-Радомской, призеру трех последних Олимпиад по гребле на байдарках: Афины 2004 – бронза, Пекин 2008 – золото, Лондон 2012 – два серебра, и Игорю Кирсанову - серебро Мельбурна.

Самому молодому участнику соревнований около 40 лет, самому старшему Петру Степанову – 68 лет.

Чемпионат проводится ежегодно. Средства  для его проведения собирают сами участники и оказывают поддержку спонсоры.

Освещение мероприятия – пресса, телевидение (ТРК Украина и ТРК «Скифия»), интернет-сайты.

Победы в этих соревнованиях не основное,  поражения не критичны. Главное – отличное настроение, общение с друзьями, пропаганда спорта и здорового образа жизни.

 
С Днем Рождения!
14.09.2013 17:52

Поздравляем с Днем Рождения  корреспондента  газеты "Бизнес-Херсон" Александра Глазунова, желаем крепкого здоровья и творческих успехов!

Не легок журналиста труд,
Всегда он на передовой,
Сегодня здесь, а завтра тут,
Газеты славный рядовой!
Он пишет очерк, репортаж,
Забыв про День рожденья свой,
Мы поздравляем с ним тебя,
Ты, журналист наш дорогой !

Редакция газеты "Бизнес - Херсон"

H
Источникhttp://www.pozdravik.ru/zhurnalistu


 
Освящение Поклонного Креста при въезде в Херсон
07.09.2013 06:50

4 сентября 2013 года Архиепископ Херсонский и Таврический Иоанн совершил освящение Поклонного Креста на Николаевском шоссе при въезде в Херсон. Это знаменательное событие, которого давно ожидали херсонские жители, стало еще радостнее, т.к. состоялось оно накануне празднования в Херсоне 1025-летия Крещения Руси. На освящении присутствовало херсонское духовенство, представители областной и городской власти, жители Херсона. Архиепископ Иоанн поздравил всех собравшихся с этим радостным и долгожданным событием, поблагодарил городские власти за содействие и помощь и пожелал всем, чтобы Крест, который является символом нашей веры во Христа Спасителя и хранителем всей вселенной, охранял и наш богоспасаемый град Херсон от всех невзгод и бед, укрепляя в православной вере его жителей. Владыка Иоанн вручил церковные награды представителям областной и городской власти и благодетелям, которые помогали в сооружении Креста.

 
Третья годовщина со дня возобновления Херсонского Благовещенского женского монастыря
04.09.2013 17:43

29 августа 2013 года, в день празднования Нерукотворного Образа Христа Спасителя, Архиепископ Херсонский и Таврический Иоанн совершил Божественную Литургию в Благовещенском женском монастыре с. Приозерное близ Херсона. В этот день отмечалась третья годовщина со дня освящения Благовещенского храма обители и возрождения в ней монашеской жизни. По окончании Литургии был совершен крестный ход вокруг Благовещенского храма и заупокойная лития по почившим сестрам обители.

Владыка Иоанн поздравил всех с праздниками Успения Пресвятой Богородицы и Нерукотворного Образа Христа Спасителя, а также с третьей годовщиной открытия ныне действующей обители, возрождение которой происходит на месте некогда знаменитого и величественного Благовещенского женского монастыря. Архиепископ Иоанн также отметил, что за эти три года несельницами обители, под руководством настоятельницы игумении Анастасии, много сделано как по устроению монашеской жизни, так и по благоустройству обители.

Три года назад был освящен Благовещенский храм, устроенный из полуразрушенной надвратной часовни, в последующие годы были возведены хозяйственные постройки, каменная ограда, 2 келейных корпуса, церковная лавка, а накануне были окончены основные строительные работы по возведению средней части храма и колокольни, которую Архиепископ Иоанн освятил в этот день перед началом Богослужения. Также силами настотельницы и сестер возводится Никольский скит, расположенный в Скадовском районе. Владыка Иоанн отметил, что все невозможное для людей – возможно для Бога и все мы видим, что Сам Господь и Его Пречистая Мать, имени которой посвящена эта обитель, помогают возрождать это святое место. Также Владыка поблагодарил матушку настоятельницу, сестер, благодетелей и прихожан за все их труды, молитвы и благотворительную помощь по возрождению Благовещенского монастыря.

 

 
«ПерваяПредыдущая11121314151617181920СледующаяПоследняя»

Страница 14 из 21
Яндекс.Метрика