СОБЫТИЯ & ФАКТЫ

Проблему дипломування моряків обговорили в Херсонській обласній раді

 
Херсонгаз пояснив, звідки в нього шалені борги

 
Назначен директор новосозданного Департамента экономики и инвестиций Херсона

 
Королівські креветки вирощуватимуть на Херсонщині

 
Відбулося засідання Наглядової ради «Агенції регіонального розвитку «Офіс євроінтеграції» Херсонської області

 
Херсонські підприємці сплатили 4 мільярди податків до бюджету країни

 
Oлeкcaндpa Гoнтapя oбpaнo пepшим вiцe-Пpeзидeнтoм Paди Xepcoнcькoгo Зeмляцтвa

 
Онкохворий звів рахунки з життям на Херсонщині

 
«ПриватБанк» запустив нову послугу для грошових переказів

 
Служба зайнятості пропонує 99 нових вакансій у Новокаховській територіальній громаді

 

ОБЩЕСТВО: КУЛЬТУРНЫЙ АСПЕКТ

Общество: культурный аспект
ПІДТРИМКА ЗАХИСНИКІВ: ЮРІЙ РОЖКОВ ВРУЧИВ ПОДАРУНКИ ВІЙСЬКОВИМ
15.10.2019 23:50

"Наші захисники несуть варту миру і я з вдячністю підтримую їх на передовій та в тилу, у розташуванні військових частин", - Юрій Рожков, лідер Громадської платформи "Добро переможе".

До Дня захисника України особовий склад військової частини А-1836 вишикувався для урочистостей. Ця бойова частина з 2014 року стоїть на сторожі повітряних кордонів Херсонської та Миколаївської областей у напрямку окупованого Криму. З привітаннями та подарунками для зенітно-ракетної бригади завітали Митрополит Іоан, голова Синодального управління військового духовенства УПЦ КП та Юрій Рожков, постійний помічник і друг військової частини.

Микола Багно, заступник командира з морально-психологічного забезпечення підкреслив: "Підтримка вірних і впливових друзів для нас дуже важлива. З Юрієм Рожковим ми співпрацюємо давно. І жодного разу, хоч в будні, хоч у вихідні дні він нам не відмовив у зверненні про допомогу. Буває, треба терміново відвезти на бойове завдання чи забрати зі східних областей військових або речі відвезти, то ми знаємо: можемо сміливо розраховувати на Юрія Рожкова. А ми зі свого боку допомагаємо його команді "Добро переможе". Нещодавно брали участь в святкуванні дня Кіндійки. Якщо треба, організовуємо польову кухню чи показові виступи тренувань. Це - співпраця задля миру та патріотичного виховання підростаючого покоління. Так і має бути!


А з нагоди Дня захисника Юрій Рожков подарував нашій військовій частині активну автономну аудіо-колонку із вмонтованими акумуляторами для виїздів на бойові чергування та навчання або для проведення дозвілля особового складу. Дякуємо!"

Військову частину А-1836 освятив Митрополит Іоан та принагідно вручив командиру медаль "За жертовність".

#Дякуємо_нашим_захисникам

#Разом_ми_сила

#З_Днем_захисника_України!

Подробнее...
 
Вітання голови облдержадміністрації до Дня захисника України
15.10.2019 23:48

Шановні захисники України!

Щороку в жовтні ми відзначаємо ваше свято. Це свято спонукає кожного з нас замислитися про відповідальність, яку ми несемо за Україну, про необхідність відстоювати її свободу та цілісність, зберігати культурні традиції свого народу.

Захисники – це сильні духом і міцні у вірі люди, які не тільки обрали захист своєї держави, а й ті, хто своєю сумлінною працею, волонтерською діяльністю забезпечують гуманітарний, економічний та інформаційний захист нашої країни.

І сьогодні, у День захисника України, я хочу низько вклонитися перед Небесною Сотнею, перед героями, які захищають нас на сході держави.

А також подякувати кожному, хто віддав своє життя за мирне небо над Херсонщиною, кожному, хто зараз у бліндажах і в окопах, тримаючи зброю в руках, захищає нашу рідну Батьківщину.

Я хочу побажати вам, дорогі побратими, офіцери та бойові генерали, в першу чергу здоров’я, мужності, перемог і миру в нашій Україні.

СЛАВА УКРАЇНІ!

З повагою

Голова Херсонської

обласної державної адміністрації                                           Юрій ГУСЄВ

Подробнее...
 
ЮНИХ КАРАТИСТІВ ПІДТРИМУЄ ВІДОМИЙ МЕЦЕНАТ
12.10.2019 15:30

Юрій Рожков: "Розвиток спорту на Херсонщині - один з пріоритетів в моїй діяльності і в моєму житті! Адже, здоров'я дітей - як капіталовкладення в успішний проект - наше спільне майбутнє!"

Сьогодні Громадська платформа "Добро переможе" відвідала заняття в Школі карате Сергія Всеволодова "Легенда". Наполегливість хлопців не могла залишити байдужим, напевне, нікого! Юні каратисти завзято відпрацьовували вправи. А їх очі аж горіли від такої цілеспрямованості! Дмитро Бєлобров, інструктор Школи карате пояснив: "Ми готуємось до Чемпіонату м. Херсона "Кубок новачків", який проходитиме під егідою Юрія Рожкова, лідера Громадської платформи "Добро переможе". Змагатимуться найменші діти - від 5 років та учасники 18+, які нещодавно розпочали займатись карате і вже мають оранжевий пояс."

Спостерігаючи за заняттям, Юрій Рожков оцінив техніку виконання ударів каратистів. А щоб вони були ще більш точними та сильними, подарував друзям-спортсменам новий професійний тренажер.

#Добро_переможе

#Наші_діти_наше_майбутнє

#Готуємось_до_міського_чемпіонату

Подробнее...
 
Марш, посвята, присяга: до лав Херсонської морської академії вступило понад 600 новобранців - ФОТО
12.10.2019 15:15

Урoчиcта та маcштабна пocвята у курcанти Херcoнcькoї державнoї мoрcькoї академії відбулаcь у Херcoні cьoгoдні, 12 жoвтня.

Першoкурcники приcягнули на вірніcть українcькoму нарoду та мoрcьким традиціям. Цьoгo рoку на заході було близькo двoх тиcяч курсантів.

Зі cвятoм нoвoбранців привітав oчільник oблаcті Юрій Гуcєв.

«Cьoгoдні ви зрoбили ще oдин крoк для прocлавлення мoрcькoї іcтoрії нашoї cлаветнoї Херcoнщини. Бажаю вам мужнocті, напoлегливocті, наcнаги для тoгo, щoб ім’я державнoї мoрcькoї академії завжди звучалo на вcіх кoнтинентах, як найкращий заклад не тільки в Україні, але й у cвіті. Іменами випуcкників називають cудна та кoраблі, тим cамим прocлавляючи Херcoнщину далекo за межами України. Бажаю вам cтати прoдoвженням іcтoрії мoрcькoї академії та мoрcькoї Херcoнщини»,

- нагoлocив Юрій Гуcєв.

Піcля приcяги на вірніcть Україні – викoнання cтарих мoрcьких традицій. Нoвачки викoнують перший наказ від cтудентів cтарших курcів – приcягають на вірніcть cвoїй прoфеcії.

Щoрoку цей захід збирає тиcячі глядачів і учаcників, адже мoрcька академія є oдним із найбільших і найпoпулярніших навчальних закладів не лише Херcoнcькoї oблаcті, а й уcьoгo півдня України.

Нині в академії навчаютьcя курcанти зі вcієї України, 110 з них – рoдoм із Криму.

Піcля пocвят та приcяг відбулocя пoкладання вінків на вoду Дніпра. Так курcанти віддали шану герoям, які загинули за вільну країну.

Завершилocя cвятo урoчиcтим маршем. Далі у курcантів чoтириденна відпуcтка і знoву дo навчання.

Подробнее...
 
УЧНЯМ - ВІДВЕРТО ПРО БІЗНЕС. ШКОЛЯРІ ВІДВІДАЛИ ПІДПРИЄМСТВО ЮРІЯ РОЖКОВА
10.10.2019 16:17

Профорієнтаційні екскурсії херсонських старшокласників підприємством Юрія Рожкова продовжуються. "Вибір майбутньої професії - це відповідальність. Передусім, власна. Я хочу, щоб наші випускники шкіл замислювались над цим не в останній момент, а заздалегідь. Встигли обдумати, порівняти, обрати. Щоб не втрачати дорогоцінного часу в житті!", - зазначив Юрій Рожков, згадуючи свої шкільні екскурсії на виробництво. Саме тоді він вирішив розвивати власну справу. І досяг того рівня, щоб дбати не лише про власний бізнес, а й про інших людей та навколишнє середовище.

З виготовленням екологічно чистої продукції та секретами менеджменту познайомились учні 9-Б класу ЗОШ № 37. Владислава Пряду найбільше вразив економічний підхід: "Виявляється, можна обігрівати приміщення без опалення чи нагрівачів, через вентиляцію, без чадних викидів в атмосферу, хімічних відходів у грунт. Датчики руху, закодовані назви полиць, електрокари, виготовлення тари на місці - все продумано! Мені дуже сподобалось. Я такого обладнання ще ніде не бачив. Є над чим поміркувати."

Розповів Юрій Рожков присутнім і про податкове наповнення бюджету підприємцями, соціальну відповідальність бізнесу, економічну складову. А на приємну згадку про екскурсію, вручив кожному подарунок - щойно виготовлене екологічне рідке мило.

#Екскурсія_підприємством_Юрія_Рожкова

#Виховання_молоді

Подробнее...
 
«ПерваяПредыдущая12345678910СледующаяПоследняя»

Страница 2 из 32
Яндекс.Метрика