СОБЫТИЯ & ФАКТЫ

Проблему дипломування моряків обговорили в Херсонській обласній раді

 
Херсонгаз пояснив, звідки в нього шалені борги

 
Назначен директор новосозданного Департамента экономики и инвестиций Херсона

 
Королівські креветки вирощуватимуть на Херсонщині

 
Відбулося засідання Наглядової ради «Агенції регіонального розвитку «Офіс євроінтеграції» Херсонської області

 
Херсонські підприємці сплатили 4 мільярди податків до бюджету країни

 
Oлeкcaндpa Гoнтapя oбpaнo пepшим вiцe-Пpeзидeнтoм Paди Xepcoнcькoгo Зeмляцтвa

 
Онкохворий звів рахунки з життям на Херсонщині

 
«ПриватБанк» запустив нову послугу для грошових переказів

 
Служба зайнятості пропонує 99 нових вакансій у Новокаховській територіальній громаді

 

ОБЩЕСТВО: КУЛЬТУРНЫЙ АСПЕКТ

Общество: культурный аспект
Рожков Юрій: "Спорт розвиває людину всебічно!"
14.09.2019 00:03

Новенькі татамі для учнів рідної 30 школи завіз у подарунок Юрій Рожков зі своєю командою "Добро переможе!"

"Я колись тут навчався, дуже багато часу з величезним задоволенням проводив у спортивній залі! Далі - бокс, плавання... І тоді, і особливо зараз розумію, яку всебічну силу в людині розвиває саме спорт! Тож, усі мої діти активно ним займаються та радують мене успіхами. Мрію, щоб спорт для кожної української дитини став пріоритетом, тому регулярно підтримую школи, секції, гуртки у цьому напрямку. А рідна школа - то взагалі святий обов'язок!"

З проханням допомогти придбати татамі в школу звернувся батьківський комітет школи. І найближчим часом воно було виконане.

"Вже до понеділка цими татамі облаштуємо фрагмент спортзали, - розповіла директор ЗОШ № 30 Оксана Барнаш, - тут проходитимуть практичні заняття уроку "Захист Вітчизни", також діти, лежачи на утепленій м'якій підлозі, віпрацьовуватимуть кульову стрільбу та вправи з карате. Приємно, що Юрій Рожков піклується про всі освітні заклади. І, що хочеться підкреслити: дарує не аби що, а саме потрібні речі! У когось була потреба у партах, стільцях, дошці чи шафах, а нам не вистачало саме татамі. Радує системний, організований підхід до справи. Видно, що команда Громадської платформи "Добро переможе" працює злагоджено та приносе велику користь суспільству. Дякуємо і пишаємось нашим випускником!"

Подробнее...
 
Анонс Повідомлення о проведенні засідання 68 МР та запрошення на Поковськи Ради МГО КЗ 2019 року
13.09.2019 23:47

Анонсне повідомлення

Прес-служби МГО «Козацтво Запорозьке» від 07.09.2019.

Відповідно до Плану основних заходів МГО «Козацтво Запорозьке» (МГО КЗ) на 2019 рік, в суботу, 7 вересня відбулася засідання чергової 68-ї Малої Ради  козацтва Запорозького. Перед початком проведення Ради на Байковому кладовищі була проведена поминальна молитва по загиблому генерал-осавулу Владіславу Банчуку.

ПОВІДОМЛЕННЯ

Прес-служби МГО «Козацтво Запорозьке» від 07.09.2019.

Відповідно до Плану основних заходів МГО «Козацтво Запорозьке» (МГО КЗ) на 2019 рік, в суботу, 7 вересня відбулася засідання чергової 68-ї Малої Ради  козацтва Запорозького. Засідання Ради проходило в актовому залі Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври з благословення владики Павла.

Перед початком проведення Ради на Байковому кладовищі була проведена поминальна молитва по загиблому генерал-осавулу Владиславу Банчуку, якому в цей день виконалось би 33 роки, а по закінченню Ради – Козацька трапеза.

На порядок денний були винесені питання: Вступне слово Гетьмана МГО КЗ та затвердження його Наказів; про підсумки виборів Президента і Верховної Ради України та визначення напрямків діяльності формації; виконання «Плану основних заходів МГО КЗ» за звітний період; Фінансово-економічна діяльність МГО КЗ.

Головував на засіданні, при наявності кворуму, Гетьман козацтва Запорозького, маршал козацтва Дмитро Сагайдак (маршал Сагайдак). Після молебну та виконання гімну України та гімну Козацтва Запорозького 68-ма Мала Рада розпочала роботу з розгляду винесених на порядок денний питань. Проінформувавши у вступному слові про стан справ в організації, прийняті рішення та проаналізувавши хід їх виконання, було затверджено Накази Гетьмана МГО КЗ. Зокрема козаки одностайно підтримали  положення викладені у Розпорядженнях №№ 79, 79-1, 79-2 та Наказі № 94, від 29 липня 2019 року, «Про позбавлення козацького звання та припинення членства в МГО КЗ козака Олександра Бойко».

Маршал Сагайдак звернувся до присутніх з ініціативою підтримати його пропозицію про основи співробітництва з традиційними козацькими формаціями України: Реєстровим козацтвом, керівник Олександр Шевченко; Об’єднане козацтво України, – Валентин Соколовський; Вільне козацтво, – В’ячеслав Іванюк; Українське козацтво, – Микола Пантелюк; Звичаєве козацтво, – Євген Петренко. Ця пропозиція отримала одноголосну підтримку, як і всі інші. Зокрема пропозиція маршала Сагайдака про проведення в жовтні, цього року, позачергової Великої Ради з конкретних питань.

В обговоренні позицій маршала Сагайдака, козаки запропонували винести на Покровські Ради злободенне питання продажу землі в Україні, яке проштовхується певними силами та питання ліквідації нейтрального статусу, зазначеного в Конституції України, виклики, пов’язані з цим. Головуючий дав доручення генералам Борису Чижевському, Анатолію Краснодзею та Валерію Колоші – опрацювати ці питання та підготовити до розгляду. Щодо  депутатської недоторканості, то в цьому питанні нові депутати зробили для себе велику помилку. Раніше було депутатське свавілля - зараз підписали собі вирок. А мало бути по - середині. Щодо президентської недоторканості, то потрібно врешті-решт прийняти Закон про імпічмент і забути!

Зупинившись на аналізі цьогорічних виборів, Гетьман Дмитро Сагайдак  звернув увагу присутніх на тих рішеннях, які раніше приймалися Радами МГО КЗ відносно реформування державних органів: Верховну Раду України з палатами, де Верхня палата по регіональному принципу має по три конгресмени від кожної області та Києва; Нижня – по партійному принципу, не менше, як по три  депутати. В обох палатах, при такій системі, буде 303 депутати України. Їх функціонування, зазначалося в наших пропозиціях, які надсилались з цього питання керівництву держави, щонайменше останні 15 років. Ці пропозиції, які висловлювались Гетьманом МГО К З, зараз пропонуються, зокрема Президентом України, до розгляду. Козацтво Запорозьке має право висловити і відстоювати ідеї, які показали свою дієвість, впродовж становлення, розвитку української державності. У виступах козаки погодились і розвинули  висловлені пропозиції та дали оцінку пропонованим перетворенням.

У доповіді начальника Генштабу МГО КЗ, маршала козацтва Петра Чуваєва була надана інформація про хід виконання планових завдань у І-му півріччі 2019 року, досягнення та упущення у їх реалізації. Рішенням Ради робота структурних підрозділів МГО КЗ визнана задовільною.

У питанні фінансової діяльності  і сплати членських внесків суттєвих змін за звітний період не відбулось і цьому питанню потрібно приділити підвищену увагу – зазначив у своєму виступі Скарбничий Генеральної канцелярії МГО КЗ.

Провівши нагородження козаків та вручивши посвідчення ім., Гетьман козацтва Запорозького завершив 68 Малу Раду.

По завершені Ради генерал-осавул Сергій Файфура виконав декілька козацьких пісень для присутніх.

Прес-служба «Козацтво Запорозьке»

Більш повна інформація буде надана на прикінці тиждня.на Сайті МГО КЗ  http://www.mgo-kz.kiev.ua

Подробнее...
 
Рожков Юрій дбає про медичні заклади Херсонщини
13.09.2019 23:44

У Херсоні відкрилось додаткове відділення Херсонської обласної лікарні "Хоспіс" на 50 місць.

"Приміщення нам виділили рішенням сесії обласної ради на третьому поверсі інфекційної лікарні, - розповів головний лікар Хоспісу Ігор Васильєв, - і воно порожнє. Так, ліжка у нас є, але вони старі, панцерні і не відповідають стандартам сучасної медицини. Тож ми кинули клич про допомогу нашим благодійникам. Відгукнувся лише Юрій Рожков, лідер Громадської платформи "Добро переможе". І ми із задоволенням прийняли великий вантаж допомоги з Голандії.

Юрій Рожков вже нам неодноразово допомагав, співпрацюючи з різними Міжнародними фондами! Цього разу привіз половину від потреби ліжок з матрацами і тумби-трансформери гарної якості. Зазначу, близько 90 % наших пацієнтів - важкохворі, не завжди можуть підвестися. І найбільша проблема в лікуванні - побороти їх гострий больовий синдром. Дякуючи цим функціональним ліжкам, можемо за лічені секунди змінити положення у трьох площинах: голови, ніг, всього тулуба і цим самим полегшити біль. Тумби також функціональні. Легко перетворюються на столи для годування. Такі медичні тумби в Херсоні не виготовляють. Просто чудово, що Громадська платформа Юрія Рожкова "Добро переможе" у співпраці з Фундацією "Голандія-Україна" змогли нам забезпечити цю поставку меблів та білизни! Сподіваємось на подальшу підтримку добродіїв. Адже нам ще багато потрібно для облаштування!"

Юрій Рожков прокоментував свою позицію так: "Допомагали, допомагаємо і допомагатимемо надалі! Від душі та з найщирішими побажаннями швидкого одужання. Бо у Громадській платформі працюють небайдужі до проблем і здоров'я земляків люди. Ми розуміємо, що життя складне та непередбачуване: сьогодні ми - молоді, сильні та успішні, а завтра - як Бог дасть. Поспішаємо робити добро зараз, сьогодні, щодня. Відчуваємо: це - наша місія і наш обов' язок. Все буде добре!"

Подробнее...
 
Благодійник року чесно відпрацьовує довіру громади
11.09.2019 20:17

Комплект імпортних меблів за новою програмою НУШ (нова українська школа) команда "Добро переможе" привезла до Херсонської ЗОШ № 37. За допомогою звернулись батьки першокласників, схвильовані тим, що їх діти розпочали новий навчальний рік по-старому, за двомісними партами.

Юрій Рожков наголошує: "Завжди готовий підставити дружнє плече підтримки херсонцям та нашим закладам, які цього потребують!"

"Поки тривають необхідні тендерні процедури, - пояснив директор школи Олексій Бунчук, - одномісні парти, згідно із встановленим державним стандартом НУШ, ми отримаємо пізніше. І, оскільки там передбачено цільове використання бюджету, згодом встановимо у першокласників.


А ці - комфортні парти та стільці з Голландії переставимо в кабінет іноземної мови, де також сьогодні зберігається потреба в індивідуальних учнівських місцях. Дякуємо Юрію Рожкову та міжнародним фондам, з якими він спіапрацює, за підтримку! Сьогодні ми отримали меблі для 1-А класу, завтра готуємось розвантажувати для 1-Б. Потім домовились спільно обладнати і медичний кабінет. Розумію, що Юрій Рожков опікується ще багатьма школами та садочками. Він взяв під своє крило багато закладів! Усе це - час і величезне навантаження. Тож висловлюємо вдячність за суспільну небайдужість і добро!"

Подробнее...
 
Херсонцы пройдут маршем в поддержку прав животных – будут требовать создать зоополицию
11.09.2019 20:13

Херсонцы пройдут маршем в поддержку прав животных – будут требовать создать зоополицию

Мы сообщали, что Херсоне прошел «Friendly fest» - благотворительный фестиваль в поддержку собак и кошек из приюта «4 лапы».

А на 15 сентября планируется марш за права животных – такая акция проходит 3-й раз во многих городах Украины по инициативе движения UAnimals.

Стартует марш в 12:00 от планетария. Продлится мероприятие 3 часа.

Главные требования:

1. Запрет использования животных в цирках и дельфинариях.

2. Запрет эксплуатации животных для попрошайничества и фотоуслуг.

3. Запрет создания и функционирования притравочных станций.

4. Отказ от использования живых животных для экспериментов и др.

5. Развитие реабилитации животных и центров содержания животных, пострадавших от человека и его деятельности.

6. Запрет пушных ферм.

7. Содействие прекращению деятельности живодеров-догхантеров.

8. Прекращение программ массового убийства бездомных животных в городах Украины.

9. Внесение диких животных естественного ареала Украины, находящихся на грани исчезновения, в Красную книгу Украины.

10. Четкое определение права собственности на животное и лишение такого права в результате жестокого обращения для обеспечения ответственности.

11. Содействие созданию зоополиции и внедрение в Украине действенной системы контроля и наказания за жестокое обращение с животными.

Подробнее...
 
«ПерваяПредыдущая12345678910СледующаяПоследняя»

Страница 6 из 32
Яндекс.Метрика