СОБЫТИЯ & ФАКТЫ

1 млрд $: Кабмин определил как приоритетный проект строительства нового курорта в Херсонской области

 
Четыре партии делят портфели в Херсонском областном совете

 
B Xepcoнe жeнщинa пытaлacь укpacть из cупepмapкeтa 5 килo мacлa

 
Військкомат у Херсоні складає чорний список

 
Після виборів у Новофедорівці розбіглись майже всі посадовці

 
SaveФОП: херсонские предприниматели - уже в Киеве на бессрочном протесте

 
У Херсоні розпочинає роботу “Служба порятунку тварин”

 
Oчepeднoй xepcoнeц cтaл жepтвoй интepнeт-мoшeнникa

 
Херсонська родина організувала власний притулок для котів і собак

 
ХДМА оголошує додатковий набір за освітніми ступенями бакалавр та магістр

 

ОБЩЕСТВО: КУЛЬТУРНЫЙ АСПЕКТ

Общество: культурный аспект
КОЛИ УВАГА ДО ЛЮДЕЙ ПОВАДНОГО ВІКУ ПОСТІЙНА
03.10.2019 02:32

Юрій Рожков: "Глибоко поважаю людей поважного віку. Вдячний за їх багаторічну працю у розбудові нашого міста, за мудрість, що терпляче передать молодому поколінню! Наші батьки, дідусі і бабусі, мабуть, як ніхто інший заслуговують на шану та підтримку. Намагаюсь дбати про літніх людей щодня, щоб у святкові вечори зустрічатись з ними очима і посмішками щиро та з добром!"

У Міжнародний день людей поважного віку, лідер Громадської платформи "Добро переможе" відвідав кілька колективів: представників організацій ветеранів, інвалідів, волонтерів, Товариства Червоного Хреста України. Привітав теплими словами, обійняв, вислухав, поспілкувався.

Любов Старинець, представник Всеукраїнської громадської організації "Захист дітей війни" поділилась враженнями: "Ми відпочили душею! У поважному віці особливо хочеться уваги, її завжди не вистачає. І ще більше - визнання та простого людяного "Дякую". А Юрій Рожков, як завжди, прийшов до нас з добрим відкритим серцем, подякував, що ми у свою молодість будували Херсон, область... Він часто нас навідує! Було дуже приємно побувати і на святі "Золотий вік" на його запрошення!"

Про традиційні зустрічі з ветеранами Дніпровського району розповіла і Людмила Чулкова, голова Дніпровської районної організації Товариства Червоного Хреста України: "Більшість волонтерів Червоного Хреста - люди мудрого віку, готові дарувати свій час і турботу іншим. Ми із задоволенням зустрілись, посиділи за столом, згадали 1000 і 1 добру справу. Багато з них - спільні з Юрієм Рожковим, засновником Громадської платформи "Добро переможе". Такі приємні зустрічі - необхідні. Вони надихають, радують і, думаю, подовжують життя!"

Сюрпризом для людей поважного віку став святковий концерт від дитячих музичних колективів Центру позашкільної роботи та подарунки від Юрія Рожкова.

#Добро_переможе

#Золотий_вік

#День_людей_похилого_віку

Подробнее...
 
200 життів Анатолія Толока: ексклюзивне інтерв’ю з легендою Херсонського театру
01.10.2019 06:10

Його впізнають на вулицях, у нього просять автографи, з ним хочуть селфі. На Херсонщині не кожну столичну знаменитість зустрічають так, як Анатолія Толока. Народний — і за званням, і за визнанням. 55 років служіння театру і глядачу. 200 ролей, як 200 життів. Сьогодні улюбленець публіки святкує: Анатолію Степановичу Толоку 80! Ексклюзивно для читачів «Нового дня» — велике інтерв’ю з театральною легендою.

— Анатолію Степановичу, в Херсоні, перед входом до театру Миколи Куліша, вмонтована поки що єдина іменна зірка — Анатолія Толока, встановлена до Вашого попереднього ювілею. Відчуття глядачів, яких зустрічає атрибут слави фаворита, зрозумілі, це гордість. Але цікаво, з якими думками Ви проходите поряд із власною зіркою?

-— Я зовсім не марнославна людина, простий, як двері. Не люблю, коли брешуть — і в мікрофони, і у вічі. Взагалі фальшу не терплю. Така вже кров і таке виховання. А ця зірка, як бомба для мене була. Згадую, як Олег Мішуков, з яким дуже тісно співпрацювали, говорив: Толя, на 75 років ми тобі такий ювілей зробимо! Але до ювілею нашому геніальному другу дожити не судилося… А я якось візьми та й скажи директору театру Олександрові Книзі про той задум Олега Васильовича, який він так і не встиг втілити… І вже до ювілею у мене з’явилася зірка. Хоча, звісно, день народження лише привід для свята і урочистого відкриття чогось, але суть в іншому — у праці, справі, якою ти живеш. Тільки уявіть собі — в цьому театрі я з 1966 року!

— Така вірність місцю роботи, якщо не сказати — служіння, викликає повагу. Але ж не повірю, що за увесь цей час Вас не переманювали до театрів великих міст…

— Звісно, запрошували до багатьох театрів, всіх вже й не пригадаю, ну от до Ленінграда точно переманювали. Чесно? Не хотів я нікуди їхати, мені тут цікаво працювати. Пам’ятаю, як з Євгеном Петросяном познайомився. Він гастролював у Херсоні, а я, грішним ділом, підробляв на сцені — монтувальником, не вистачало акторської зарплати. І тоді, до речі, «заслуженим» вже був… Коміку якийсь ящик потрібен був для виступу, його я й клепав. Познайомилися завдяки моєму зауваженню, на репетиції підказав Євгену Вагановичу, де не так акцент поставив. А він мені — якийсь підозрілий монтувальник, та ти точно актор!

— А правда, що до театрального училища Ви вступали зовсім не на акторську спеціальність?

— Правда. Ми з братом, Саша танцював у ансамблі Верьовки в Києві, до Дніпропетровського театрального училища на хореографів подалися. Пам’ятаю, на вступних 12 танців видали — молдавський, російський, український, чечітку, матроський… Прямо мокрі були. За нами вийшов директор училища і говорить: хлопчики, оце в нас зустріч творча на заводі, так от 17 числа поїдете туди зі своїм матроським танцем. Кажу, як, у нас же 17-го екзамен? А він — нічого, воно почекає. І тоді я зрозумів, що ми вже вступили.

Подробнее...
 
У ХЕРСОНІ ВСІ ВИХІДНІ ФЕСТИВАЛИЛИ НА "ЗОЛОТОМУ ВІЦІ"
30.09.2019 12:26

"Маємо брати приклад із подружніх пар, які  після 50 і більше років спільного життя, знову стали на весільний рушник! Мудрість, добро, тепло, відданість, терпіння та взаємопідтримка! - вони зберегли і пронесли крізь усі роки ці якості. Сьогодні я бачив справжнє щастя. І воно живе в родинному колі!", - такі щирі емоції у Юрія Рожкова, лідера Громадської платформи "Добро переможе" викликала урочиста шлюбна церемонія "50 відтінків кохання" в рамках проведення Третього фестивалю для літніх людей «Золотий вік». Підтримка цього душевного проекту стала для нього доброю традицією.
Пари побралися ще раз. Але тепер свідками їхнього "Так!" стали діти, онуки та навіть правнуки!


Ініціатор проведення заходу, керівник Громадської організації "Громада UA" Наталія Шатілова-Погасій зазначила: "Вже третій рік ми одружуємо наші золоті пари! Вони разом 50 і більше років. Є навіть з 68-м стажем! Ми усі разом бажали нашим знову молодятам здоров'я, родинного затишку і любові. Співорганізатором свята виступила Креативна агенція "Слон", підтримало міське управління культури. Наш друг, лідер Громадської платформи "Добро переможе" Юрій Рожков потурбувався про фінансування заходу і вручив кожній парі подарунки. Було дуже приємно зібратися у такій чудовій, родинній атмосфері в кіно-концертній залі "Ювілейний"!

Організатори потурбувалися про різноманіття святкових локацій. Протягом двох днів бабусі та дідусі розважалися, спілкувалися, танцювали та ярмаркували!
Серед учасників Фестивалю виявилося багато рукодільниць. Їх творчі, а також практичні вироби із задоволенням купували гості. В'язані іграшки, носочки і капелюшки, картини, гобелени, квіти - очі просто розбігалися! А ще приємніше і тепліше стало, коли мудрі і шановні земляки закружляли у ретро-танцях! 
Відпочивали з користю: також у "Ювілейному" можна було безкоштовно проконсультуватися з фахівцями та юристами в питаннях оформлення особистих документів, субсидій, пенсії тощо. А завершилось все яскравим концертом.

До слова, серед золотих подружніх пар Херсона, які цими вихідними приймали теплі вітання, були і батьки Юрія Рожкова. Вони зізнались, що підтримувати справжні доброзичливі стосунки у сім'ї їм допомагають діти. Від успіху вже дорослих, успішних і турботливих дітей вони черпають сили жити та насолоджуватися життям!
#Знову_молодята
#Справжнє_золото_в_душі
#Добро_переможе

Подробнее...
 
Україні пропонують почекати ще десять років і тільки тоді, можливо, її приймуть в ЄС.
26.09.2019 19:10

В лютому 2019 року Верховна Рада за ініціативою п'ятого ПрезидентаПетра Порошенка  юридично закріпила в Конституції курс на вступ до Євросоюзу і НАТО. У преамбулі Основного Закону записали формулювання про «європейську ідентичність українського народу і незворотність європейського і євроатлантичного курсу України», а 102-а стаття розширила повноваження глави держави: він став «гарантом реалізації стратегічного курсу держави на набуття повноправного членства в Європейському Союзі та Організації Північноатлантичного договору».

Після ціїєїї, здавалося б, «історичної» події, не минуло й двох місяців, як ініціатор цього «багатообіцяючого» запису в Конституцію зазнає нищівної поразки на президентських виборах-2019, Його було скинуто  з «політичного Олімпу» і він став рядовим народним депутатом. Від очолюваної ним колись впливової партії «Солідарність» в парламент країни  пробилися за партійним списком тільки 25 самих одіозних  порошенківців, але вже під назвою «Європейська солідарність». В одномандатних округах їх однопартійці  програли по всій країні, включаючи Херсонщину.

Подробнее...
 
Директор коммунального предприятия «Гарантия», депутат Херсонского городского совета Игорь Семенчев в интервью «Бизнес Херсон» подвел промежуточные итоги работы за 2019 год и рассказал о планах на будущее.
26.09.2019 19:05

«Гарантия» - это коммунальное предприятие, которое постоянно держит руку на пульсе», Игорь Семенчев

 

Достижения и насущные вопросы

В августе подошел к концу сезон пляжного отдыха в Гидропарке и на острове Малый Потемкинский. По словам Игоря Семенчева, КП «Гарантия» успешно справилось со своими обязанностями по содержанию пляжа в надлежащем состоянии. Работники коммунального предприятия регулярно осуществляли покос травы, что было зафиксировано Госпродпотребслужбой, три раза в день убирали и утилизировали мусор и т.д..

Единственная жалоба, которую выразили херсонцы, касалась проезда баркасов, водных скутеров и маломерных судов под мостом в Гидропарке. Но сказать, что данная проблема может быть решена лишь силами «Гарантии», нельзя. Это прекрасно понимают и люди: обращение по указанной проблеме было направлено главе Херсонской областной государственной администрации, херсонскому городскому голове и в Морскую администрацию Украины.

Также, как сообщил Игорь Семенчев, КП «Гарантия» уделяла и уделяет достаточно много внимания содержанию городских памятников.

«Чистые памятники — это ежедневная плановая работа. Ежедневно выезжает бригада, которая поддерживает их в надлежащем состоянии», - отметил руководитель коммунального предприятия.

Тем не менее, без проблем не обошлось. Но, опять же, винить в этом руководство и трудовой коллектив КП «Гарантия», конечно же, нельзя. Игорь Семенчев рассказал о том, что на протяжении лета вандалы несколько раз расписывали красками мемориал «Слава Украине» на улице Перекопской и памятник Небесной Сотне на площади Свободы. Данные факты фиксировала полиция, но виновные так и не были привлечены к ответственности. Похожая участь ожидала надпись при входе в парк «Херсонская крепость», где была варварски сломана одна из букв, а также забор в этот же парк, где были повреждены секции.

«Самое обидное, что полиция знает, кто это сделал, но не принимает никаких мер», - сообщил Игорь Семенчев.

Также, по словам директора КП «Гарантия», в этом году предприятия отремонтировало общественный туалет на улице Суворова. К слову, Херсон — один из немногих городов Украины, где общественные уборные на улицах совершенно бесплатны.

Еще одна зона ответственности КП «Гарантия» - полив зеленых зон. По словам руководителя предприятия, работа усложнялась порывами на магистральных сетях (например, в Покровском сквере). Кроме того, Игорь Семенчев имеет замечания к работе подрядчиков Департамента жилищно-коммунального хозяйства Херсонского городского совета: люди, которые занимались покосом травы на зеленых зонах, разрушали системы полива (распылители). Плюс ко всему, они в прямом смысле слова «выкашивали» траву «под ноль», тогда как ее высота не должна быть меньше 50 мм.

«Это - «работа» бездарных и безответственных подрядчиков, которых нанимает Департамент ЖКХ», - считает Игорь Семенчев.

Одним из важнейших направлений КП «Гарантия» является работа по отлову бездомных животных. Как отметил Игорь Семенчев, ее результатов не стоит ждать сегодня — на решение этой проблемы нужно время. По данным рабиологов, необходимо от трех до пяти лет, чтобы бродячих животных в Херсоне стало меньше.

«На сегодняшний день ситуация парадоксальная: создан приют, организована работа. Но ее результатов вы пока что не увидите. Простерилизованные и проклипсованные собаки сбиваются в стаи с другими бездомными животными. КП «Гарантия» разработала свои предложения по решению этой проблемы, согласованные с ветеринарной службой: они касаются строительства дополнительных вольеров в приюте», - подчеркнул Игорь Семенчев и уточнил, что такие меры позволят увеличить количество собак, которые временно содержатся в приюте, с 80 до 150 животных.

Одной из главных причин большого количества бездомных собак — отношение людей к своим питомцам. Как отметил Игорь Семенчев, вместо того, чтобы стерилизовать своих питомцев, херсонцы выбрасывают их щенков на улицу. Доходит до абсурда: иногда коробки с щенками приносят прямо под стены приюта на улице Бурназяна, за который отвечает «Гарантия».

«Люди не следят за своими животными, не хотят о них заботиться, а потом выбрасывают на улицу», - считает Игорь Семенчев.

Подробнее...
 
«ПерваяПредыдущая12345678910СледующаяПоследняя»

Страница 4 из 32
Яндекс.Метрика