СОБЫТИЯ & ФАКТЫ

Голова Херсонської ОДА хоче створити “Бізнес-інкубатори”

 
ХДМА продовжує відпускати у вільне плавання дипломованих спеціалістів

 
Херсонці скаржаться на неякісні коштовності

 
Херсонська державна морська академія підписала чотирьохсторонній договір

 
Міжнародних авіарейсів з Херсона побільшає

 
В Украине накрыли масштабную схему продажи фальшивых лекарств

В Украине накрыли масштабную схему продажи фальшивых лекарств

 
Полиция Херсонщины предостерегает граждан от псевдоработников банков

 
Для малих та мікропідприємств у Херсоні проведуть тренінг

 
Відбулось засідання мандатної комісії

 
111 курсантів Херсонської державної морської академії здобули свою першу професійну перемогу

 

ОБЩЕСТВО: КУЛЬТУРНЫЙ АСПЕКТ

Общество: культурный аспект
ХЕРСОНЦІ ПРОТИ НАРКОТИКІВ
04.11.2019 12:30

 

 

Громадська платформа "Добро переможе" закликає херсонців єднатися в боротьбі проти наркоманії: "Врятуємо наших дітей від можливих сумних наслідків! Цієї суботи, будь ласка, сплануйте свій час з користю: витратіть 2 години на участь в нашій соціальній програмі "Захист дітей Херсона". Разом будемо замальовували ганебні написи з адресами. Розпочинаємо із Шуменського мікрорайону. Далі охопимо все місто. Зустрічаємось о 12 год. в зручному теплому одязі біля Храму Святої Тройці, на проспекті св. Кирила і Мефодія (Димитрова). Працюємо, а потім чаюємо!

 

Подробнее...
 
МЕБЛІ ДЛЯ НУШ: МІСІЯ ЗДІЙСНЕННА!
27.10.2019 13:59

"Юрій Рожков нас дуже виручив з меблями в школі!, - стверджує директор Херсонського НВК № 33 Тетяна Щетина, - зараз доречним презентом стали одномісні парти зі стільцями для першокласників за державною програмою Нової української школи. Ми їх розставили, щойно Громадська платформа Юрія Рожкова "Добро переможе" у співпраці з Фундацією "Голландія-Україна" та Благодійним фондом "Мангуст" доставила до навчального закладу!

З проханням умеблювати 1 клас, в якому сьогодні навчається 33 учні, звернулась адміністрація школи.

Юрій Рожков коментує: "Освітні заклади Херсона і передмістя опинилися у незручній ситуації. Вони звертаються до мене за допомогою. Ми з командою не могли залишитись осторонь цієї проблеми. Вважаю, що якщо є хоч найменша можливість отримати допомогу від іноземних друзів, ми маємо цим скористатися! В Україні зараз складні часи, місцевих бюджетів не вистачає на забезпечення реалізації освітньої реформи. Але ж навчальний процес треба вдосконалювати. - Наші діти мають отримувати якісні знання і розвиток вже зараз! Саме тому допомагаю зобезпечити освітній простір якісним імпортним обладнанням."

Про те, що речі дійсно якісні, підтверджують і в НВК № 33: "Дітям зручно та комфортно. І це - головне! У попередні роки Громадська платформа "Добро переможе" з Міжнародними організаціями подарували нам столи та шафи, повністю обладнавши медичний кабінет. Також ми вдячні за вішаки в роздягальні. А окреме величезне дякую від діток, які займаються у спортивній залі лікувальною фізкультурою. Там Юрій Рожков допоміг замінити вікна на нові, металопластикові, ще й вручив гарні жаюзі! Ми раді допомозі і сподіваємось, що й надалі команда Юрія Рожкова підтримуватиме нас у складні моменти.", - підкреслила директор Херсонського НВК № 33 Тетяна Щетина.

#Добро_переможе

#Підтримка_навчальних_закладів_Херсонщини

Подробнее...
 
Как в Херсоне патрульным полицейским часы и автомобили вручали
27.10.2019 13:56

Как в Херсоне патрульным полицейским часы и автомобили вручали

Мы сообщали, что сегодня, 23 октября, в Херсоне на пл. Свободы появилось значительное количество автомобилей с проблесковыми маячками и надписью «Патрульная полиция».

В полдень собравшимся там патрульным вручили в качестве поощрения наручные часы, а также передали 37 служебных автомобилей «Шкода Рапид».

Автомобили распределили между патрульными Херсонской, Николаевской, Запорожской, Одесской областей и отделом патрульной полиции в АРК.

Кому сколько передали автомобилей, не звучало.

Подробнее...
 
На Херсонщине прикрыли ОПГ, которая переправляла в страны ЕС людей и наркотики
27.10.2019 13:51

На Херсонщине прикрыли ОПГ, которая переправляла в страны ЕС людей и наркотики

На Херсонщине разоблачили ОПГ, которая занималась незаконной переправкой мигрантов и наркотиков из Турции в страны ЕС (в частности, в Грецию).

Операцию провели оперативники Азово-Черноморского управления Госпогранслужбы со следственным отделом Нацполиции в Крыму, представителями Департамента борьбы с преступлениями, связанными с торговлей людьми, под процессуальным руководством прокуратуры Крыма.

Жертв с финансовыми проблемами члены ОПГ искали в Херсонской, Николаевской и Одесской областях, их перемещали за границу и втягивали в противоправную деятельность.

Кроме того, члены группы самостоятельно строили яхты, которые обустраивали для максимально возможного наполнения мигрантами и незаконным грузом (в т.ч. наркотиками). Впоследствии на яхту делали поддельные документы, присваивали чужие номера и тому подобное.

В определенный день яхта с куратором и двумя завербованными украинцами выходила из одного из портов Украины в определенную точку у берегов Турции, где сажали на борт мигрантов. Куратор сходил с яхты и возвращался в Украину самолетом, а два гражданина Украины направлялись в ЕС вместе с незаконными мигрантами.

Как правило, правоохранительные органы стран ЕС задерживали яхту, мигранты могли получить статус беженца, а для украинцев - суд и тюрьма.

Сейчас в Греции отбывают наказание за такие преступления около 300 украинцев

Силовики, обзорная группа катера «Балаклава» при поддержке отдела специальных действий Морской охраны и спецподразделения «ДОЗОР» провели ряд обысков в Херсонской и Николаевской областях.

Яхту задержали при выходе по запланированному маршруту. Сразу после этого совместная группа начала санкционированные судом обыски в местах проживания всех фигурантов дела.

Обнаружили материалы, подтверждающие совершение противоправной деятельности, связанной с торговлей людьми (судовые билеты, свидетельства на разные яхты, акты осмотра малого судна, технический талон на яхту, морской сертификат, мобильные телефоны, ноутбуки, блокнот с черновыми записям, наркотические средства).

Подробнее...
 
Конференція ХГУ
22.10.2019 20:29

17 жовтня завідувач відділу досліджень Таврійського регіону і Криму в місті Херсоні Національного інституту стратегічних досліджень Олександр Максименко взяв участь у IV міжнародній науково-практичній конференції на тему «Проблеми і тенденції розвитку сучасної економіки в умовах інтеграційних процесів: теоретичні і практичні аспекти», яка відбулася у Херсонському державному університеті.

В конференції прийняли участь науковці з університетів США, Індії та українських вишів з Києва, Одеси, Миколаєва, Івано-Франківська та Херсона, представники бізнесу, влади та місцевого самоврядування.

На протязі двох днів йшли пленарні та секційні засідання Робота в 13 секціях конференції була дуже різнопланова від ознайомлення з питаннями міжнародних відносин і євроінтеграційних процесів до суто прикладних питань менеджменту, маркетингу та публічного адміністрування. Належна увага була приділена питанню формування людського капіталу України в умовах сучасних світових процесів, про що зробила першу доповідь д.е.н. Наталія Тюхтенко, проректор ХГУ, задавши тон подальших виступів науковців та гостей конференції.

Мета конференції: науковий пошук, узагальнення та розроблення рекомендацій щодо основних шляхів вирішення проблем, що обговорювалися, в цілому була досягнута.

О.Максименко

Подробнее...
 
«ПерваяПредыдущая12345678910СледующаяПоследняя»

Страница 1 из 32
Яндекс.Метрика