СОБЫТИЯ & ФАКТЫ

Ювілей відомого корабела.

17 вересня 2019 роки відзначає своє дев'яносторіччя

Валентин Миколайович Трубач, соратник легендарного суднобудівника Всеволода Заботіна, Лауреат державної премії УРСР в галузі науки і техніки (1975), нагороджений двома орденами Трудового Червоного Прапора (1966, 1971), орденом Дружби народів (1981), кількома медалями, співавтор книги «Херсонський суднобудівний завод. Нариси історії».

Висококласний професіонал, талановитий організатор і досвідчений виробничник Валентин Миколайович Трубач пропрацював на Херсонському суднобудівному заводі - п'ятдесят років (з 1956 по 2006 рік) З них протягом чверті століття він, як заступник Генерального директора заводу, Героя Соціалістичної праці Всеволода Федоровича Заботіна, був, по суті, його «правою рукою».

 
Для збереження довкілля Херсонщини бізнесмени сплатили 12 мільйонів гривень екоподатку

З початку року платники екологічного податку Херсонщини сплатили до бюджетів усіх рівнів 12,3 млн. грн. за забруднення навколишнього середовища. Із загальної суми 5,3 млн. грн. отримали бюджети місцевих громад, ще 7 млн. грн. надійшло до державного бюджету. Загальна сума надходжень порівняно з тогорічним показником  зросла на 1,7 млн. грн. податків та зборів.

За видами забруднення найбільше екоподатку надійшло за викиди в атмосферне повітря – вони склали 4, 8 млн. гривень. За скиди у водні об’єкти підприємства заплатили 3,4 млн. грн, в той же час за розміщення відходів херсонський бізнес відшкодував 2,2 млн гривень. Також зростання надходжень екологічного податку відбулося за рахунок збільшення у 24 рази ставки податку за викиди діоксиду вуглецю, за цей вид забруднення «екобізнесмени» сплатили 1,8 млн. гривень податків та зборів.

 
Перегляд та аналіз результатів роботи 2-ого року реалізації проекту «Заради життя» в Херсонській області

05 вересня на базі філії Центру пробації в Херсонській області відбулась робоча зустріч організована ВБФ «Коаліція ВІЛ-сервісних організацій» за сприяння міжнародної організації РАТН в рамках проекту «Заради життя: якісні інтегровані послуги з ВІЛ, туберкульозу та вірусного гепатиту С для людей в конфлікті з законом» («Заради життя»/«Serving Life») за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

У зустрічі взяли участь керівники всіх служб, задіяних у проекті, та його координатори. Обговорено результати роботи по компоненту «Пробація», окреслено проблеми та досягнення в установах виконання покарань, роль філії Державної установи «Центр охорони здоров’я ДКВС України».  Більш детально зупинились на виконанні пріоритетних дій у третьому році реалізації проекту та на рекомендаціях для покращення роботи в регіоні.

 
Державні інспектори Херсонщини протягом серпня здійснили 224 перевірки дотримання вимог земельного законодавства


Впродовж минулого місяця Управління з контролю за використанням та охороною земель Головного управління Держгеокадастру у Херсонській області здійснило 218 перевірок дотримання вимог земельного законодавства, у тому числі 32 повторних, додатково перевірено 6 суб’єктів господарювання.

Під час зазначених перевірок фахівці виявили 122 порушення. Управління з контролю за використанням та охороною земель оперативно вживає заходи, спрямовані на усунення даних порушень. Так, впродовж місяця для усунення виявлених порушень було видано 90 приписів (6 із них – суб’єктам господарювання), складено 85 протоколів, передано 16 матеріалів до правоохоронних органів (у тому числі 15 – до органів прокуратури). У результаті розгляду адміністративних справ, винесено 82 постанови на суму 12 920 гривень.

 
Поздравляем с Днем Рождения!

Поздравляем - депутата Херсонского городского совета, успешного хозяйственника и политика, директора КП "Гарантия" Игоря Семенчева

С особым чувством в день рожденья

Желаю вам счастливых лет,

Здоровья, радости, движенья

Путем расцвета и побед

Желаю, чтобы все сбывалось

И крылья славы вас нашли,

А имя ваше оказалось

В ряду великих всей Земли.

Редакция газеты "Бизнес - Херсон"

 
Поздравляем с Днем Рождения!

Поздравляем с Днем Рождения - успешную женщину, педагога Светлану Одайник. Проректора по вопросам внешнего оценивания и мониторинга качества образования КВУЗ «Херсонская академия непрерывного образования»

Пускай заботы и печали
Твой дом обходят стороной.
Пусть солнце яркими лучами
Согреет мир прекрасный твой.
Цветы вселенной расцветают
Сегодня только для тебя,
И никогда не увядают
Душа твоя и красота


Сайт: p0zd.ru

Редакция газеты "Бизнес - Херсон"

Ре©

 
Передача Херсонської нафтоперевалки: від АРМА вимагають провести відкритий конкурс

Державне "Підприємство із забезпечення нафтопродуктами" вимагає від Агентства з розшуку та менеджменту активів скасувати рішення про передачу Херсонської нафтоперевалки невідомій компанії "Вествайт Трейд" та провести прозорий відкритий конкурс.

Про це на прес-конференції заявив т.в.о. голови держкомпанії Ярослав Ковалевський, передає enkorr.

"Ми не вимагаємо преференцій для себе, ми хочемо відкритого публічного конкурсу з професійними вимогами із залученням максимальної кількості учасників, що забезпечать подальшу ефективну і безпечну експлуатацію Херсонської нафтоперевалки", - підкреслив Ковалевський.

 
АМПУ: Порядок проверки и взятия проб воды устанавливает прозрачный механизм определения источников загрязнения и предотвращает коррупционные злоупотребления

«Порядок проверки, отобора проб воды и проведения их анализа» стал уже вторым важным для портовой отрасли документом, одобренным Кабинетом министров Украины за последние два месяца, непосредственное участие в разработке которых принимали специалисты Администрации морских портов Украины. Одобрение этого Порядка – предпоследний шаг в построении современной и прозрачной системы экологических проверок в морских портах Украины. Следующим станет «Порядок вычисления размера возмещения и уплаты убытков, причиненных вследствие загрязнения с судов, кораблей и других плавсредств территориальных и внутренних морских вод Украины», который сейчас прорабатывается рабочей группой Государственной регуляторной службы, в составе которой также есть специалисты АМПУ.

 
Губернатор Херсонщины Гусев поздравил херсонцев с Днём Флага Украины

Видео с поздравлением губернатор Херсонщины разместил на своей странице в Фейсбуке.

«Сегодня – большой праздник, и я поздравляю вас с ним. Желаю всем нам побед, мира, согласия, оптимизма и осуществления желаний, а также достижения невероятных целей для развития каждой семьи, особенно моей родной, любимой Херсонской области. Херсонщина обязательно станет регионом счастливых людей, где приятно жить, работать, и куда хочется возвращаться в любое время года!», — сказал Юрий Гусев.

 
На Херсонщине массово травят бездомных животных

В Новой Каховке произошел очередной скандал, темой для которого послужили бездомные собаки. Сайт «Гривна» неоднократно сообщал, что животные атакуют горожан не только на окраинах города, но и в самом центре. Данная ситуация настораживает новокаховчан, ведь следующими жертвами могут стать их дети.

Глядя на бездействия властей, жители самостоятельно стали принимать меры. Вместо того, чтобы обратиться в приют, собак массово стали усыплять. Так, по словам Татьяны Гурьяновой, только за вчерашний день было обнаружено в городе две мертвые собаки.

«Человеческая жестокость не знает границ. Сегодня мы похоронили двух замечательных собак, которым не повезло жить в нашем дворе. Они никому не мешали, просто жили. Собачки умерли в страшных муках. Давайте новокаховчане молча закапывать собак, а эти люди будут их продолжать травить. Или уже начнём как-то с этим бороться?»- прокомментировала Татьяна.

 

 

ОБЩЕСТВО: КУЛЬТУРНЫЙ АСПЕКТ

Общество: культурный аспект
Самоцветы Таврии. Стихи Брыков А. Е.
17.09.2019 19:10

Об авторе.

Брыков Александр Евгеньевич, 1947 года рождения, город Херсон.

Член союза журналистов бывшего СССР, член межнационального союза писателей Украины и России.

Автор 7 поэтических сборников: «Время Ч», «Идущие к минному полю», «И в темноте зовущая свеча», «Шепот монаха», «Сказочный солдат», «Владычица», «Красная линия».

Подробнее...
 
Рожков Юрій: "Спорт розвиває людину всебічно!"
14.09.2019 00:03

Новенькі татамі для учнів рідної 30 школи завіз у подарунок Юрій Рожков зі своєю командою "Добро переможе!"

"Я колись тут навчався, дуже багато часу з величезним задоволенням проводив у спортивній залі! Далі - бокс, плавання... І тоді, і особливо зараз розумію, яку всебічну силу в людині розвиває саме спорт! Тож, усі мої діти активно ним займаються та радують мене успіхами. Мрію, щоб спорт для кожної української дитини став пріоритетом, тому регулярно підтримую школи, секції, гуртки у цьому напрямку. А рідна школа - то взагалі святий обов'язок!"

З проханням допомогти придбати татамі в школу звернувся батьківський комітет школи. І найближчим часом воно було виконане.

"Вже до понеділка цими татамі облаштуємо фрагмент спортзали, - розповіла директор ЗОШ № 30 Оксана Барнаш, - тут проходитимуть практичні заняття уроку "Захист Вітчизни", також діти, лежачи на утепленій м'якій підлозі, віпрацьовуватимуть кульову стрільбу та вправи з карате. Приємно, що Юрій Рожков піклується про всі освітні заклади. І, що хочеться підкреслити: дарує не аби що, а саме потрібні речі! У когось була потреба у партах, стільцях, дошці чи шафах, а нам не вистачало саме татамі. Радує системний, організований підхід до справи. Видно, що команда Громадської платформи "Добро переможе" працює злагоджено та приносе велику користь суспільству. Дякуємо і пишаємось нашим випускником!"

Подробнее...
 
Анонс Повідомлення о проведенні засідання 68 МР та запрошення на Поковськи Ради МГО КЗ 2019 року
13.09.2019 23:47

Анонсне повідомлення

Прес-служби МГО «Козацтво Запорозьке» від 07.09.2019.

Відповідно до Плану основних заходів МГО «Козацтво Запорозьке» (МГО КЗ) на 2019 рік, в суботу, 7 вересня відбулася засідання чергової 68-ї Малої Ради  козацтва Запорозького. Перед початком проведення Ради на Байковому кладовищі була проведена поминальна молитва по загиблому генерал-осавулу Владіславу Банчуку.

ПОВІДОМЛЕННЯ

Прес-служби МГО «Козацтво Запорозьке» від 07.09.2019.

Відповідно до Плану основних заходів МГО «Козацтво Запорозьке» (МГО КЗ) на 2019 рік, в суботу, 7 вересня відбулася засідання чергової 68-ї Малої Ради  козацтва Запорозького. Засідання Ради проходило в актовому залі Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври з благословення владики Павла.

Перед початком проведення Ради на Байковому кладовищі була проведена поминальна молитва по загиблому генерал-осавулу Владиславу Банчуку, якому в цей день виконалось би 33 роки, а по закінченню Ради – Козацька трапеза.

На порядок денний були винесені питання: Вступне слово Гетьмана МГО КЗ та затвердження його Наказів; про підсумки виборів Президента і Верховної Ради України та визначення напрямків діяльності формації; виконання «Плану основних заходів МГО КЗ» за звітний період; Фінансово-економічна діяльність МГО КЗ.

Головував на засіданні, при наявності кворуму, Гетьман козацтва Запорозького, маршал козацтва Дмитро Сагайдак (маршал Сагайдак). Після молебну та виконання гімну України та гімну Козацтва Запорозького 68-ма Мала Рада розпочала роботу з розгляду винесених на порядок денний питань. Проінформувавши у вступному слові про стан справ в організації, прийняті рішення та проаналізувавши хід їх виконання, було затверджено Накази Гетьмана МГО КЗ. Зокрема козаки одностайно підтримали  положення викладені у Розпорядженнях №№ 79, 79-1, 79-2 та Наказі № 94, від 29 липня 2019 року, «Про позбавлення козацького звання та припинення членства в МГО КЗ козака Олександра Бойко».

Маршал Сагайдак звернувся до присутніх з ініціативою підтримати його пропозицію про основи співробітництва з традиційними козацькими формаціями України: Реєстровим козацтвом, керівник Олександр Шевченко; Об’єднане козацтво України, – Валентин Соколовський; Вільне козацтво, – В’ячеслав Іванюк; Українське козацтво, – Микола Пантелюк; Звичаєве козацтво, – Євген Петренко. Ця пропозиція отримала одноголосну підтримку, як і всі інші. Зокрема пропозиція маршала Сагайдака про проведення в жовтні, цього року, позачергової Великої Ради з конкретних питань.

В обговоренні позицій маршала Сагайдака, козаки запропонували винести на Покровські Ради злободенне питання продажу землі в Україні, яке проштовхується певними силами та питання ліквідації нейтрального статусу, зазначеного в Конституції України, виклики, пов’язані з цим. Головуючий дав доручення генералам Борису Чижевському, Анатолію Краснодзею та Валерію Колоші – опрацювати ці питання та підготовити до розгляду. Щодо  депутатської недоторканості, то в цьому питанні нові депутати зробили для себе велику помилку. Раніше було депутатське свавілля - зараз підписали собі вирок. А мало бути по - середині. Щодо президентської недоторканості, то потрібно врешті-решт прийняти Закон про імпічмент і забути!

Зупинившись на аналізі цьогорічних виборів, Гетьман Дмитро Сагайдак  звернув увагу присутніх на тих рішеннях, які раніше приймалися Радами МГО КЗ відносно реформування державних органів: Верховну Раду України з палатами, де Верхня палата по регіональному принципу має по три конгресмени від кожної області та Києва; Нижня – по партійному принципу, не менше, як по три  депутати. В обох палатах, при такій системі, буде 303 депутати України. Їх функціонування, зазначалося в наших пропозиціях, які надсилались з цього питання керівництву держави, щонайменше останні 15 років. Ці пропозиції, які висловлювались Гетьманом МГО К З, зараз пропонуються, зокрема Президентом України, до розгляду. Козацтво Запорозьке має право висловити і відстоювати ідеї, які показали свою дієвість, впродовж становлення, розвитку української державності. У виступах козаки погодились і розвинули  висловлені пропозиції та дали оцінку пропонованим перетворенням.

У доповіді начальника Генштабу МГО КЗ, маршала козацтва Петра Чуваєва була надана інформація про хід виконання планових завдань у І-му півріччі 2019 року, досягнення та упущення у їх реалізації. Рішенням Ради робота структурних підрозділів МГО КЗ визнана задовільною.

У питанні фінансової діяльності  і сплати членських внесків суттєвих змін за звітний період не відбулось і цьому питанню потрібно приділити підвищену увагу – зазначив у своєму виступі Скарбничий Генеральної канцелярії МГО КЗ.

Провівши нагородження козаків та вручивши посвідчення ім., Гетьман козацтва Запорозького завершив 68 Малу Раду.

По завершені Ради генерал-осавул Сергій Файфура виконав декілька козацьких пісень для присутніх.

Прес-служба «Козацтво Запорозьке»

Більш повна інформація буде надана на прикінці тиждня.на Сайті МГО КЗ  http://www.mgo-kz.kiev.ua

Подробнее...
 
Рожков Юрій дбає про медичні заклади Херсонщини
13.09.2019 23:44

У Херсоні відкрилось додаткове відділення Херсонської обласної лікарні "Хоспіс" на 50 місць.

"Приміщення нам виділили рішенням сесії обласної ради на третьому поверсі інфекційної лікарні, - розповів головний лікар Хоспісу Ігор Васильєв, - і воно порожнє. Так, ліжка у нас є, але вони старі, панцерні і не відповідають стандартам сучасної медицини. Тож ми кинули клич про допомогу нашим благодійникам. Відгукнувся лише Юрій Рожков, лідер Громадської платформи "Добро переможе". І ми із задоволенням прийняли великий вантаж допомоги з Голандії.

Юрій Рожков вже нам неодноразово допомагав, співпрацюючи з різними Міжнародними фондами! Цього разу привіз половину від потреби ліжок з матрацами і тумби-трансформери гарної якості. Зазначу, близько 90 % наших пацієнтів - важкохворі, не завжди можуть підвестися. І найбільша проблема в лікуванні - побороти їх гострий больовий синдром. Дякуючи цим функціональним ліжкам, можемо за лічені секунди змінити положення у трьох площинах: голови, ніг, всього тулуба і цим самим полегшити біль. Тумби також функціональні. Легко перетворюються на столи для годування. Такі медичні тумби в Херсоні не виготовляють. Просто чудово, що Громадська платформа Юрія Рожкова "Добро переможе" у співпраці з Фундацією "Голандія-Україна" змогли нам забезпечити цю поставку меблів та білизни! Сподіваємось на подальшу підтримку добродіїв. Адже нам ще багато потрібно для облаштування!"

Юрій Рожков прокоментував свою позицію так: "Допомагали, допомагаємо і допомагатимемо надалі! Від душі та з найщирішими побажаннями швидкого одужання. Бо у Громадській платформі працюють небайдужі до проблем і здоров'я земляків люди. Ми розуміємо, що життя складне та непередбачуване: сьогодні ми - молоді, сильні та успішні, а завтра - як Бог дасть. Поспішаємо робити добро зараз, сьогодні, щодня. Відчуваємо: це - наша місія і наш обов' язок. Все буде добре!"

Подробнее...
 
Благодійник року чесно відпрацьовує довіру громади
11.09.2019 20:17

Комплект імпортних меблів за новою програмою НУШ (нова українська школа) команда "Добро переможе" привезла до Херсонської ЗОШ № 37. За допомогою звернулись батьки першокласників, схвильовані тим, що їх діти розпочали новий навчальний рік по-старому, за двомісними партами.

Юрій Рожков наголошує: "Завжди готовий підставити дружнє плече підтримки херсонцям та нашим закладам, які цього потребують!"

"Поки тривають необхідні тендерні процедури, - пояснив директор школи Олексій Бунчук, - одномісні парти, згідно із встановленим державним стандартом НУШ, ми отримаємо пізніше. І, оскільки там передбачено цільове використання бюджету, згодом встановимо у першокласників.


А ці - комфортні парти та стільці з Голландії переставимо в кабінет іноземної мови, де також сьогодні зберігається потреба в індивідуальних учнівських місцях. Дякуємо Юрію Рожкову та міжнародним фондам, з якими він спіапрацює, за підтримку! Сьогодні ми отримали меблі для 1-А класу, завтра готуємось розвантажувати для 1-Б. Потім домовились спільно обладнати і медичний кабінет. Розумію, що Юрій Рожков опікується ще багатьма школами та садочками. Він взяв під своє крило багато закладів! Усе це - час і величезне навантаження. Тож висловлюємо вдячність за суспільну небайдужість і добро!"

Подробнее...
 
«ПерваяПредыдущая12345678910СледующаяПоследняя»

Страница 1 из 27
Яндекс.Метрика