СОБЫТИЯ & ФАКТЫ

ішов з життя Олександр Павлович Жаров, колишній перший заступник голови Херсонської обласної державної адміністрації.

Досвідчений керівник, висококласний фахівець, талановитий організатор Олександр Павлович народився 19 січня 1947 року на Херсонщині в селищі міського типу Чаплинка. Освіта вища. У 1969 році закінчив Херсонський сільськогосподарський інститут за спеціальністю «гідромеліорація», а в 1985 році Вищу партійну школу при ЦК Компартії України.

Трудову діяльність розпочав старшим інженером-меліоратором Управління зрошувальних систем у Чаплинці. З 1968 по 1970 рік служив в Радянській Армії. Після демобілізації працював інженером в Херсонському сільськогосподарському інституті, майстром ПМК № 117 Управління «Укрводбуд» (1971 -1974).

У 1974 році переходить на партійну роботу. Спочатку - інструктор Чаплинского райкому партії, а потім заступник завідувача сільгоспвідділом Херсонського обкому партії.

З 1986 по 1995 пік - заступник начальника, начальник обласного Управління меліорації і водного господарства. У 1995 -96 роках - доцент Херсонського сільгоспінституту. З 1996 по 1998 рік - головний державний експерт Управління праці та зайнятості населення по Херсонській області.

У вересні 1998 року його призначають заступником начальника Управління економіки. Через рік стає заступником начальника Апарату, а потім начальником орг. контрольного відділу Херсонської обласної державної адміністрації.

З лютого по липень 2002 року заступник, керівник Апарату, перший заступник голови Херсонської обласної державної адміністрації. У липні 2002 року призначається головою обласного Територіального відділення Антимонопольного Комітету України і працює на цій посаді до січня 2007 року. Член Координаційної ради з розвитку підприємництва при ОДА (2006 -2007). Державний службовець 3 рангу. Дійсний член Академії будівництва України. Голова обласної організації політичної партії «Демократичний Союз» (1999 - 2003).

Нагороджений Орденом «Знак Пошани» (1982), Почесною грамотою і пам'ятним знаком Кабінету Міністрів України (2002) Пам'ятними знаками Антимонопольного Комітету України.

Дружина Жарова Людмила (1948) - Заслужений вчитель України. Син Михайло (1973) - кандидат сільськогосподарських наук. Дочка Дарина (1981) - економіст.

Пам'ять про Олександра Павловича назавжди збережеться в серцях херсонців, які сумують в зв’яку з цією передчасною втратою і висловлюють глибокі співчуття рідним, колегам, друзям, всім, хто знав цю добру і чуйну людину.

Юрій Анісімов,
Заслужений журналіст України

 
Поздравляем главу династии прокуроров Одайника Бориса Николаевича с Днем рождения!

Пусть работа прокурора
Так сложна порой бывает,
Но для радости простора
Каждый друг тебе желает!

С днем рожденья! Будь собою,
Оставайся мудрым, честным.
Будет пусть успех с тобою,
Чтоб мог делать мир чудесным!

Коллектив газеты "Бизнес-Херсон"

 
Тригуба Сергія Миколайовича призначено на посаду заступника голови облдержадміністрації

З 12 березня 2019 року Тригуба Сергія Миколайовича призначено на посаду заступника голови Херсонської обласної державної адміністрації відповідно до розпорядження голови обласної державної адміністрації від 11 березня 2019 року № 36-ос.

Таке рішення було прийняте відповідно до статей 23, 24 Кодексу законів про працю України, постанови Кабінету Міністрів України від 20 квітня 2016 року № 304 «Про умови оплати праці посадових осіб, керівників та керівних працівників окремих державних органів, на яких не поширюється дія Закону України «Про державну службу», керуючись статтями 6, 10 пунктами 1, 3 частини першої статті 39, частиною першою статті 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації».

 
Затримано чоловіка, який намагався незаконно перемістити через кордон особливо небезпечний наркотичний засіб

05.03.2019 УСБУ в області за процесуального керівництва прокуратури області під час досудового розслідування у кримінальному провадженні попереджено спробу мешканця Херсонської області вчинити контрабанду особливо небезпечного наркотичного засобу - канабісу.

У ході проведення процесуальних дій вилучено близько 100 грамів вказаної речовини, а також предмет, зовні схожий на вогнепальну зброю.

Вказаному громадянину України повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 15, ч. 2 ст. 305 КК України (закінчений замах на контрабанду наркотичних засобів, тобто переміщення через митний кордон України з приховуванням від митного контролю особливо небезпечних наркотичних засобів).

Санкція інкримінованої статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від восьми до десяти років з конфіскацією майна.

Відносно підозрюваного обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.

На цей час призначено низку криміналістичних експертиз.

 
У Херсоні завершили рекострукцію сектора на стадіоні "Кристал"

Завершено реконструкцію сектору №21 на стадіоні "Кристал". Про це повідомляють на офіційному сайті футбольного клубу.

Кількість місць на секторі — 602.

За інформацією директора Херсонскього міського спортивного комбінату “Кристал” Олександра Букалова, у 2019 році міська рада передбачила два мільйони гривень на реконструкцію стадіону, що дозволить привести до ладу ще чотири сектори.

Після завершення всіх запланованих робіт місткість стадіону збільшиться удвічі та становитиме 6800 місць.

 
Артур Мєріков: Поліція зробить усе можливе, щоб волевиявлення жителів Херсонщини було безпечним, чесним та прозорим

Про це начальник Головного управління Національної поліції в Херсонській області Артур Мєріков заявив, коментуючи результати серії тренінгів «Ефективна поліція – забезпечення законності виборчого процесу», які проходять його підлеглі.

Зараз поліцейські на Херсонщині активно вивчають виборче законодавство.

Так, під час тренінгу «Ефективна поліція – забезпечення законності виборчого процесу» 27 працівників поліції превенції та 30 слідчих навчилися кваліфікувати порушення виборчого законодавства. Тренерами виступили громадські омбудсмени із захисту виборчих прав Громадянської мережі ОПОРА Володимир Гарієвський та Марія Цип'ящук. Тренери ознайомили представників поліції з виборчим циклом, розповіли, хто є суб'єктом виборчого процесу, розібрали можливі адміністративні та кримінальні правопорушення під час виборчого процесу та особливості дня голосування.

 
Ігорю Дроговозу - 50!

Вітаємо з Днем народження Голову Форуму ветеранських організацій силових структур Херсонської області, депутата обласної ради, успішного бізнесмена Ігоря Дроговоза з ювілеєм.

Колектив газети
Бізнес-Херсон

 
Херсонський бізнес додав до бюджету 1,2 мільярда гривень

За січень – лютий 2019 року суб’єкти господарювання та мешканці Херсонщини перерахували до бюджетів усіх рівнів 1200 млн. грн. податків і зборів. Зазначена сума бюджетних надходжень перевищує показники відповідного періоду минулого року більш ніж на 153 млн. грн., а це майже 15 відс. додаткових фінансових ресурсів.

Від зазначеної суми 495 млн. грн. поповнили державний бюджет. Порівняно з аналогічним періодом 2018 року додатково надійшло 48 млн. гривень.

Бюджети місцевих громад отримали у своє розпорядження 705 млн. гривень. Фінансовий плюс до відповідного періоду минулого року сягає 105 млн. грн. або майже 18 відсотків.

Єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування за два місяці цього року зібрано 606 млн. гривень. Приріст надходжень єдиного соціального внеску перевищує 21 відсоток.

Варто зазначити, що позитивної динаміки бюджетних надходжень вдалося досягти за рахунок конструктивної співпраці із сумлінним бізнесом, впровадження електронних сервісів ДФС та реалізації комплексу спільних заходів щодо детінізації трудової зайнятості.

 
Вадим Чабан провів виїзний особистий прийом громадян у районах

26 лютого заступник голови обласної державної адміністрації Вадим Чабан провів виїзний особистий прийом громадян у Великолепетиському та Верхньорогачицькому районі.

Бажаючі, що записались на прийом, звертались здебільшого із питаннями надання матеріальної допомоги на лікування, незадовільного стану дорожнього покриття на віддалених від районного центру дорогах, соціального захисту та аграрної політики і земельних відносин.

За підсумками розгляду звернень були прийняті відповідні рішення, на всі порушені питання заявники отримали роз’яснення. Питання, що потребують детальнішого вивчення, Вадим Чабан взяв під особистий контроль задля оперативного опрацювання та остаточного вирішення.

 
Представительство Президента Украины в АР Крым и Национальный институт стратегических исследований договорились о сотрудничестве

По результатам предварительной рабочей встречи в Киеве Первого заместителя Постоянного Представителя Изета Гданова с директором Национального института стратегических исследований (НИСИ) Ростиславом Павленко, было решено объединить усилия в направлении разработки стратегических программ деоккупации и реинтеграции временно оккупированной территории АР Крым, учитывая все аспекты и развитие событий.

25 февраля 2019 года во время совещания с Александром Максименко, представителем отдела исследований Таврического региона и Крыма НИСИ, обсуждалось негативное развитие ситуации на временно оккупированной полуострове в результате противоправной деятельности оккупационных властей, в частности в контексте нарушения прав и свобод граждан Украины в Крыму, и необходимость осуществления действенного давления на страну-агрессора путем эффективного применения санкционной политики как на национальном, так и на международном уровне.

Изет Гданов отметил, что необходимо объединить усилия государственных структур, международных и неправительственных организаций для подготовки стратегии деоккупации и реинтеграции Крыма и соответствующего плана по ее реализации с утверждением на национальном уровне.

 
Общество: культурный аспект
ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО ЗЛОЧИННОСТІ СЕРЕД НЕПОВНОЛІТНІХ
05.10.2011 15:32

Щодо злочинності серед неповнолітніх на території Дніпровського району міста Херсон за 8 місяців 2011 року

Аналіз стану злочинності серед неповнолітніх дає підстави вважати подолання криміногенної ситуації в дитячому та молодіжному середовищі проблемою гострою та актуальною для суспільства.

Саме тому при здійсненні правозахисної діяльності в сфері  захисту прав і свобод дітей прокуратурою Дніпровського району міста Херсону особлива увага приділяється питанню загострення криміногенної ситуації у молодіжному середовищі, поширенню бездоглядності та жебракування, численним порушенням гарантованих Конституцією і Законами України прав дітей, що потребують  особливої уваги з боку не лише правоохоронних органів, а й навчальних, виховних закладів та служб у справах дітей.

Так, згідно офіційних статистичних даних на території Дніпровського району міста Херсону неповнолітніми та за їх участю скоєно в 2011 році 12 злочинів загальнокримінальної спрямованості, з яких 8 тяжких. Аналізом статистичних даних встановлено, що в структурі дитячої злочинності на території Дніпровського району міста Херсону переважають злочини майнового характеру.

Загалом в поточному році виявлено 12 неповнолітніх, що вчинили злочини, з них 6 неповнолітніх працездатних, але ніде не працюючих та такі, що не навчаються. Із вказаного вбачається, що вирішення питання зайнятості підлітків є нагальним і у вирішенні проблеми зростання злочинності серед неповнолітніх.

Актуальною проблемою є скоєння неповнолітніми правопорушень. Так, неповнолітніми в поточному році було скоєно 29 правопорушень.

Подробнее...
 
ІНТЕРВ’Ю З ГЕТЬМАНОМ «КОЗАЦТВА ЗАПОРІЗЬКОГО» ДМИТРОМ ІВАНОВИЧЕМ САГАЙДАКОМ
18.08.2011 05:43

Віктор Янукович та Дмитро СагайдакСАГАЙДАК Дмитро Іванович

Верховний отаман України та Діаспори, Гетьман козацтва Запорозького. Герой Козацтва, маршал козацтва. Академік Міжнародної інформаційної академії. Академік Академії проблем безпеки, оборони та правопорядку, професор. Член союзу журналістів «Закон і Право». Член Громадської ради Прикордонних військ України. Нагороджений Почесною грамотою Верховної Ради України, Почесною грамотою Київського міського голови, 78 орденами та 138 медалями України та інших країн світу. 21 листопада 2008 р. отримав орден «Меценат Року». Народився 15 квітня 1946 року в с. Садки Кременчуцького району на Полтавщині в сім’ї нащадків відомих діячів Козаччини – Сагайдачних та Бриків-Деїв. Тому не дивно, що саме він став біля витоків відродження козацького руху на Україні.

- В ЗМІ червоною ниткою проходить ствердження, що Дмитро Сагайдак прямий нащадок Гетьмана Петра Сагайдачного?

- Будучи депутатом Вишгородської міської ради з 1990 по 1998 роки, окрім Постійної комісії з прав людини, з 1991 року очолював Тимчасову комісію по упорядкування державної символіки, яка займалася юридичним обґрунтуванням демонтажу тоталітарної символіки: пам’ятників, зміна назв вулиць, тому за рішенням Міськради мав право працювати у спец архівах. Оскільки завжди цікавився своїм козацтвом родоводом, то детально ознайомлювався з документами в цій площині. Про те, що я є нащадком гетьмана Петра Конашевича-Сагайдачного мені розповідали ще прадід і дід та ще четверо його з 11-ти братів, я в цьому не сумнівався, але цікаво було прослідкувати документальним підтвердженням.

Подробнее...
 
Николай Заболотный: Ветераны СБУ сохраняют историю
10.08.2011 12:36

В последнее время  активно муссируется информация вокруг памятника Ф.Дзержинскому в городе Херсоне. Этот памятник Дзержинскому один единственный в Украине, он похож на памятник, стоящий на Лубянке в Москве. Якобы есть еще памятник в Луганске, небольшой, по пояс.

В 2008 году памятник начал разрушаться. Он потребовал ремонта, работ по защите от окружающей среды. Этот вопрос активно ставят  ветераны, бывшие работники органов госбезопасности, которые служили при Союзе и в нашей стране. Я получаю много писем по этому поводу из других городов, в т.ч. и из ближнего зарубежья. Все ставят вопрос так, что нужно хранить историю, а не разрушать. К сожалению, данный памятник исключен из государственного реестра памятников в 2008 году. С другой стороны, именно поэтому получать разрешение на ремонтные работы нет необходимости.

Подробнее...
 
Гетьман МГО «Козацтво Запорозьке» Дмитро Сагайдак: ми сильні тому що ми разом.
18.08.2011 05:31

ГЕТЬМАН «КОЗАЦТВА ЗАПОРІЗЬКОГО» ДМИТРО ІВАНОВИЧ САГАЙДАК- Сьогодні наш гість Гетьман Міжнародної громадської організації «Козацтво Запорозьке» Дмитро Сагайдак розповідає про останні рішення щодо удосконалення структури своєї формації та про поїздку до Польщі до Козацької могили в Александров Куявський

Організаційні питання Міжнародної громадської організації «Козацтво Запорозьке» (надалі МГО КЗ) традиційно перебувають у фокусі нашої діяльності, і я розповім про останні новини у цій сфері.

12 лютого 2011 року Міністерство юстиції України зареєструвало нову редакцію Статуту МГО «Козацтво Запорозьке». І нині перед нами стоїть завдання активно втілювати в життя рішення нашої Покровської П’ятої Великої Ради, яка відбулася у минулому році і яка запропонувала ці зміни. Втім, як і постійно, серед першочергових завдань стоїть впорядкування структури. У квітні нашій організації виповнилося 15 років. За цей час ми пройшли непростий шлях, неодноразово удосконалювали організаційну будову, приводячи її у відповідність до наших програмних завдань. Структура і внутрішнє життя нашої формації регулюється Внутрішніми положеннями. Всі зміни й доповнення до нашого головного документа – Статуту – беруться не зі стелі, а диктуються життям організації та узгоджуються з Внутрішніми положенням які приймаються Верховною козацькою Радою МГО КЗ, яка збирається двічі на рік: на Водохреща, де структури звітуються за минулий рік та приймаємо План роботи на поточний рік  і на Покрову, коли вже видно попередні підсумки роботи за рік, і ми можемо щось змінити й додати. Враховуючи, що членські внески впорядковують структуру зсередини, і видно, образно кажучи, «хто живий, хто мертвий», а ювілейно-інформаційний матеріал показує на те, що було зроблено за останніх п’ять років, мною видано низку розпоряджень по покращенню збирання членських внесків, носіння нагород та чергового випуску «Козацький літопис 21 століття».

Подробнее...
 
Життя людини та історія країни: Микола Заболотний
23.07.2011 05:37

Микола ЗаболотнийЦю історію писало саме життя…

Яке багате і незбагненне людське життя! Життєві дороги і людські долі бувають такими непростими і такими цікавими. Іноді не знаєш і навіть не здогадуєшся, який з діда-прадіда славний шлях пройшли люди, які живуть поряд з нами. Наша розповідь саме  про такий славнозвісний рід нашого земляка Миколи Яковича Заболотного, найкращі представники якого ось уже не одне століття вірою і правдою служать Вітчизні. Сам Микола народився 27 липня 1951 року в с. Шабельники Чигиринського району Черкаської області. Закінчив історичний факультет Львівського державного університету ім. І. Франка. У 1973 році після закінчення навчання проходив військові збори у Володимир-Волинській мотострілецькій дивізії, де отримав звання лейтенанта та грамоту за зразкову службу. Саме цей період життя молодого спеціаліста, лейтенанта Миколи Заболотного визначив його подальшу долю. 1974 року Заболотного направили до другої дивізії ім. Дзержинського. І вже у жовтні перевели до конвойного полку МВС СРСР в м. Одесу. Командир взводу, далі – командир навчальної роти. У 1976 році демобілізувався із армії і почав працювати у Чигиринському райкомі комсомолу – завідуючим організаційним відділом, другим секретарем, виконуючим обов’язки першого секретаря. З 1978 – новий поворот кар’єри. Микола вступив до вищої школи КДБ СРСР, яку закінчив з відзнакою, і подалі служив у різних підрозділах по лінії контррозвідки. Закінчив службу офіцером діючого резерву СБУ департаменту контррозвідки Служби безпеки України. Сьогодні Заболотний живе і працює у Херсоні, очолює Херсонський обласний осередок Всеукраїнської громадської організації Асоціація «К» СБУ (ветеранів-співробітників спецпідрозділів по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю СБУ). Є членом Благодійного фонду Героїв Радянського Союзу, має звання генерал-майора, очолює міжнародний відділ. Працює в сільському господарстві, займається реалізацією зернових.

Подробнее...
 
«ПерваяПредыдущая11121314151617181920СледующаяПоследняя»

Страница 20 из 21
Яндекс.Метрика