СОБЫТИЯ & ФАКТЫ

Голова Херсонської ОДА хоче створити “Бізнес-інкубатори”

 
ХДМА продовжує відпускати у вільне плавання дипломованих спеціалістів

 
Херсонці скаржаться на неякісні коштовності

 
Херсонська державна морська академія підписала чотирьохсторонній договір

 
Міжнародних авіарейсів з Херсона побільшає

 
В Украине накрыли масштабную схему продажи фальшивых лекарств

В Украине накрыли масштабную схему продажи фальшивых лекарств

 
Полиция Херсонщины предостерегает граждан от псевдоработников банков

 
Для малих та мікропідприємств у Херсоні проведуть тренінг

 
Відбулось засідання мандатної комісії

 
111 курсантів Херсонської державної морської академії здобули свою першу професійну перемогу

 
Экономика в объективе. Новости Херсона.
Херсонскому аэропорту выделят несколько миллионов на ремонт полосы
12.10.2019 15:28

Херсонскому аэропорту выделят несколько миллионов на ремонт полосы

Руководитель КП «Херсонские авиалинии» запрашивает в облбюджете 2,947 млн. грн на ремонт 2500 кв.м покрытия взлетно-посадочной полосы.

Этот вопрос согласовали члены комиссии облсовета по вопросам архитектуры и транспорта на заседании 11 октября.

Об этом сообщает пресс-служба облсовета.

Фото иллюстративное

Подробнее...
 
Стало відомо, які фінансові потрясіння очікують Херсонщину
12.10.2019 15:24

Фінансові потрясіння, які очікують Херсонщину не залишають байдужим кожного жителя регіону.

Експертно ситуацію по Херсонщині із прогнозованими показниками бюджету прокоментувала регіональний консультант АМУ з бюджетних питань Марія Кривецька.


– У зв’язку з наміром припинити зарахування частини (13,44%) акцизного податку з виробленого в Україні та ввезеного на її митну територію пального до бюджетів місцевого самоврядування області та через зарахування цих надходжень до Дорожнього фонду, потенційні втрати місцевих бюджетів області складуть 180 млн. грн., – пояснює вона.
– Обсягом коштів субвенції з держбюджету місцевим бюджетам області на фінансове забезпечення будівництва, реконструкції, ремонту та утримання вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах може бути покрито лише 40 млн. грн. Через не проведену індексацію нормативної грошової оцінки землі бюджети місцевого самоврядування області недоотримають 44 млн. грн. плати за землю.

Субвенція на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад не враховує зростання кількості ОТГ та становитиме 467 грн. на 1 сільського жителя. У 2016 році обсяг такої субвенції становив 1107 грн. на жителя. Область потенційно недоотримає щонайменше 85 млн. грн. коштів зазначеної субвенції.

Розмір освітньої субвенції по Україні зріс на 8,3 млрд. грн. у порівнянні з нинішнім роком. Однак таке збільшення враховує зростання розміру мінімальної заробітної плати лише на 12%, а не фактичне – на 35%, та без урахування реального контингенту учнів, що потенційно потягне за собою додаткові видатки з місцевих бюджетів. По області передбачається освітня субвенція в сумі 2238,4 млн. грн., що на 12,8% більше, ніж цьогоріч. Потенційні ж додаткові видатки з місцевих бюджетів області складатимуть 442 млн. грн.

Подробнее...
 
Херсонське КП "Гарантія" здобуло Золоті відзнаки Національного бізнес-рейтингу
08.10.2019 12:46


За підcумками загальнoдержавнoгo рейтингoвoгo аналізу «Націoнальний бізнеc-рейтинг», у 2019 рoці кoмунальне підприємcтвo «Гарантія» увійшлo дo переліку уcпішних у cвoїй cфері діяльнocті та oтрималo виcoкі відзнаки за двома пoказниками.

Пpо це у cоцмеpежі повідомив диpектоp КП Ігоp Гpигоpович Cеменчев.

«Шановні дpузі! Інфоpмую Ваc, що міcьке комунальне підпpиємcтво «Гаpантія» за підcумками pоботи в галузі житлово-комунального гоcподаpcтва Укpаїни у 2019 pоці здобуло Золоті відзнаки Національного бізнеc - pейтингу за показниками «Тpиваліcть фінанcового циклу» та «Динаміка ваpтоcті чиcтих активів». З чим вітаю тpудовий колектив підпpиємcтва»,

напиcав Cеменчев.

 

Нагадаємо, до cпектpу діяльноcті хеpcонcького комунального підпpиємcтва "Гаpантія" входить благоуcтpій теpитоpій, утpимання пам'яток у міcті (30 шт), забезпечення поливу зелених зон міcта, фаpбування лавок, pемонт і заміна уpн, ліквідація дій вандалів.

Окpемим пунктом діяльноcті в міcті, йде pобота з безпpитульними тваpинами.

Тpетій напpямок, яким займаєтьcя підпpиємcтво, це утpимання та благоуcтpій гідpопаpку, який на даний момент потpебує вливання коштів хоpошого інвеcтоpа.

Ваpто відзначити, що не завжди КП «Гаpантія» мало добpу pепутацію, були в біогpафії минулих диpектоpів темні плями, пpоте з пpиходом Ігоpя Cеменчева, підпpиємcтво почало «оживати».

Подробнее...
 
За спільної організації НІСД та ОНЕУ відбувся круглий стіл «Стратегії для Півдня України: вектори розвитку»
10.10.2019 16:20

7 жовтня в Одесі відбувся круглий стіл «Стратегії для Півдня України: вектори розвитку», організаторами якого виступили Одеський національний економічний університет (ОНЕУ) та відділ досліджень Придунайсько-Чорноморського регіону в місті Одесі НІСД.

У круглому столі взяли участь: заступник директора НІСД Ярослав Жаліло, завідувач відділу досліджень Придунайсько-Чорноморського регіону і місті Одесі Артем Филипенко, головний консультант відділу Олександра Калашникова, провідний спеціаліст відділу Дмитро Колцун.

Учасники круглого столу звернули увагу на те, як вплинула російська агресія на економіку Півдня України, обговорили проблеми децентралізації в регіоні та розвитку провідних галузей, які визначають розвиток регіону — морегосподарського комплексу, туризму, сільського господарства.

У круглому столі також взяли участь завідувач відділу досліджень Таврійського регіону і Криму в місті Херсону Олександр Максименко та головний консультант відділу Тетяна Алексенко.

Пропозиції, висловлені в ході круглого столу будуть враховані при підготовці наукових досліджень НІСД.

Dim lights

Подробнее...
 
На Херсонщине фискалы нашли миллионные недоплаты налогов у фермеров
05.10.2019 16:51

На Херсонщине фискалы нашли миллионные недоплаты налогов у фермеров

ГУ ГФС в Херсонской области сообщает, что проведена документальная внеплановая проверка фермерского хозяйства «Е».

Выяснено, что в течение 3-х лет оно использовало более 3 тыс. га арендованных участков и допустило нарушение в расчете суммы налогов.

По результатам проверки в общей сложности хозяйству нужно доплатить 399 тыс. грн. налогов и штрафных санкций.

По результатам 8 проведенных проверок других хозяйства их владельцам доначислено 2 млн. 315 тыс. грн. налогов, сборов и других санкций.

Подробнее...
 
«ПерваяПредыдущая12345678910СледующаяПоследняя»

Страница 2 из 25
Яндекс.Метрика