СОБЫТИЯ & ФАКТЫ

Голова Херсонської ОДА хоче створити “Бізнес-інкубатори”

 
ХДМА продовжує відпускати у вільне плавання дипломованих спеціалістів

 
Херсонці скаржаться на неякісні коштовності

 
Херсонська державна морська академія підписала чотирьохсторонній договір

 
Міжнародних авіарейсів з Херсона побільшає

 
В Украине накрыли масштабную схему продажи фальшивых лекарств

В Украине накрыли масштабную схему продажи фальшивых лекарств

 
Полиция Херсонщины предостерегает граждан от псевдоработников банков

 
Для малих та мікропідприємств у Херсоні проведуть тренінг

 
Відбулось засідання мандатної комісії

 
111 курсантів Херсонської державної морської академії здобули свою першу професійну перемогу

 
Экономика в объективе. Новости Херсона.
60% голів ОТГ та сільських рад підтримують запровадження обігу земель - Міністерство економіки
03.10.2019 02:13

Міністерством економічного розвитку, торгівлі та сільського господарства було проведене опитування серед голів ОТГ та сільських рад, яке показало підтримку запровадження обігу земель на рівні 59,7%.

Коли наступного року стартуватиме обіг земель сільськогосподарського призначення, влада та люди на місцях мають бути готові до цього та впевнені в своєму майбутньому, переконані в уряді. Для цього Міністерством економічного розвитку, торгівлі та сільського господарства було проведене опитування серед голів ОТГ та сільських рад, яке мало на меті визначити думки місцевої влади, виявити найбільш важливі питання, які необхідно передбачити в законодавстві для забезпечення інтересів громад. Та дізнатися, якої підтримки потребують регіони для інформування жителів громад про питання обігу земель.

Опитування голів ОТГ та сільських рад показало підтримку запровадження обігу земель на рівні 59,7%. В ньому взяли участь 4849 респонденти, 81% з яких сільські ради, 12,8% -  ОТГ, 4,3% - селища міського типу, 1,5% - міста.

За результатами опитування 15% респондентів підтримують запровадження обігу земель, а 45% - підтримують за виконання певних умов, 40% - не підтримують.

Найбільший рівень підтримки земельна реформа отримала у трьох областях – Чернівецькій (84%), Рівненській (75%), Волинській (69%). Найбільша кількість сільрад та ОТГ, де  виступили за впровадження земельного ринку, у Львівській (242) Вінницькій (241) та Київській областях (227).

На питання щодо позитивного ефекту, який голови очікують для своїй громади від впровадження обігу земель, більшість відповіла, що це наповнення бюджетів та розвиток громади, ефективне використання землі, істотне збільшення вартості земельних ділянок. Також це облік земельних ділянок, можливість реалізувати своє право приватної власності, недопущення деградації землі внаслідок неякісного обробітку.

Нагадаємо, що міністр економічного розвитку, торгівлі та сільського господарства Тимофій Милованов заявляв, що державна земля буде передана громадам, які самі зможуть вирішувати коли, кому та за яку ціну продавати землю. Для того, щоб старт обігу ринку відбувся безболісно, у рамках запровадження земельної реформи розроблено низку  законопроектів, які комплексно вирішують проблемні питання та побоювання жителів села. Серед них посилення переважного права, консолідація земельних масивів, електронні аукціони, дерегуляція землеустрою, запобігання рейдерству, реформування безоплатної приватизації земель, інфраструктура просторових даних, державна підтримка.

Подробнее...
 
По результатам финансового аудита в Херсонской ОГА возбудили уголовные дела
01.10.2019 06:14

Государственное бюро расследований открыло ряд уголовных дел по результатам аудита использования бюджетных средств, который ранее был проведен в Херсонской ОГА. Об этом написал в соцсетях глава облгосадминистрации Юрий Гусев.

«Я получил информацию из ДБР о возбужденных уголовных делах по результатам нашего аудита», - пишет Гусев.

Какое количество уголовных дел, и по каким именно фактам нарушений правоохранители открыли производства, глава ОГА не уточнил. Напомним, что в Херсонской обладминистрации прошел аудит использования бюджетных средств за период с 1 января прошлого года по 1 июля 2019-го. Созданной рабочей группе удалось обнаружить нарушений на сумму около 845 миллионов гривен.

Подробнее...
 
Херсонську нафтоперевалку продають за 200 мільйонів
11.09.2019 20:16

На майданчику OpenMarket державного підприємства "СЕТАМ" продається арештований Херсонський комплекс з нафтоперевалки за 201 млн грн.

Про це йдеться у пресрелізі ДП "СЕТАМ", що є у розпорядженні Укрінформу.

"OpenMarket (Державне підприємство "СЕТАМ") продає арештований Державною виконавчою службою Міністерства юстиції Херсонський нафтоперевалочний комплекс за 201 482 176 грн", - йдеться у повідомленні.

Як зазначається, на аукціон виставлено майновий комплекс загальною площею 5471,5 кв. метрів.

"Лот має велику площу та потужності по зберіганню і є привабливою пропозицією для великих гравців на ринку", - наголосив генеральний директор ДП "СЕТАМ" Віктор Вишньов.

Читайте також: Фонд гарантування продав активи збанкрутілих банків ще на 112 мільйонів

Як повідомляв Укрінформ, у жовтні 2018 року Господарський суд Києва зняв арешт з Херсонського нафтоперевалочного комплексу, який є підконтрольним компаніям бізнесмена Сергія Курченка. Як зазначається у рішенні суду, задоволено позов Національного банку України, у якого комплекс знаходиться в заставі з 2013 року.

Подробнее...
 
Турецька компанія почала облаштовувати у Херсоні завод з переробки висівок
21.09.2019 04:34

Турецька компанія почала облаштовувати у Херсоні завод з переробки висівок

Вчoра відбулаcь йoгo зуcтріч з предcтавниками кoмпанії ТOВ «Агрo-Байхан», яка вже пoчала oблаштoвувати завoд у Херcoні.

Прo це пoвідoмив радник гoлoви oблдержадмініcтрації з питань рoзвитку бізнеcу Дениc Халупенкo.

Підприємcтвo займатиметьcя перерoбкoю виcівoк у гранули та екcпoртуватиме їх дo великoгo турецькoгo агрoхoлдингу.

Інвеcтoри вже закупили oбладнання та oрендували приміщення.

Запуcтити завoд кoмпанія планує дo кінця рoку. Він забезпечить рoбoтoю близькo 20 херcoнців, низку підрядників та, звіcнo, надхoдження пoдатків в oблаcть.

Подробнее...
 
Фискалы подсчитали, сколько на Херсонщине заплатили налогов
11.09.2019 20:14

Фискалы подсчитали, сколько на Херсонщине заплатили налогов

По данным ГУ ГФС в Херсонской области за 8 месяцев поступило 2,7 млрд. грн. налогов. Это на 455 млн. грн. (20%) превышает показатель аналогичного периода прошлого года.

В местные бюджеты из этой суммы поступило 2 млрд. грн. (74% от общей суммы).

Больше всего налогов учтено в Херсоне – 1,21 млрд. грн.

В Новокаховском управлении 410 млн. грн., в Генчиеском – 200 млн. грн., Бериславском – 100 млн. грн., Великолепетихском – 80 млн. грн.

Подробнее...
 
«ПерваяПредыдущая12345678910СледующаяПоследняя»

Страница 4 из 25
Яндекс.Метрика