СОБЫТИЯ & ФАКТЫ

Через реформу адмінтерустрою зміниться структура Нацполіції на Херсонщині

 
На Херсонщині не вистачає патрульних поліцейських — не приваблює навіть зарплата від 11 тисяч

 
Херсонскую ТЭЦ подозревают в «распиливании» более 7 миллионов гривен

 
Херсонські підприємства накопичили 40 мільйонів боргу із зарплати

Станом на 1 грудня заборгованість із зарплати у Херсонській області становила 40 мільйонів гривень

 
Заборгованість мешканців Херсонської області за комунальні послуги перевищила мільярд гривень

 
Учacтoк тpaccы Xepcoн - Никoлaeв cтaнeт плaтным

 
Нa Xepcoнщинe будут cтpoить нoвый куpopт
 
У Києві з'явиться кладовище для домашніх тварин

 
Что будет, если изобразить плач рядом с лошадью. Девушка проверила и показала: кони умнее, чем мы думаем

 
Ушёл из жизни легендарный партизан-подрывник Владимир Казначеев

 
В Одесі відбувся семінар для платників податків
01.07.2011 08:18

Асоціація платників податків України спільно з Державною податковою адміністрацією України провели кущовий семінар для платників податків Одеської, Миколаївської та Херсонської областей на тему «Актуальні питання оподаткування юридичних осіб - суб'єктів господарської діяльності. Новації, що передбачені у Податковому кодексі України».

На семінарі були присутні Голова ДПС України Віталій Захарченко, Президент АППУ Валентина Арбузова, Президент Асоціації платників податків Польщі Марек Нємчик, голова ДПА в Одеській області Олександр Чернобай та голова Ради Одеського ТВ ВГО АППУ Володимир Мазарак.

Відкриваючи семінар Президент АППУ Ва¬лентина Арбузова зазначила, що для підприємця цей рік виявився непростим. Це пов'язано з прийняттям но¬вого Податкового кодексу, реформуванням податкової служби і, нарешті, реформуванням системи соціального страхування. Тому основним напрямом роботи Асоціації є широка роз'яснювальна робота серед платників податків. «Семінар, який ми сьогодні проводимо - один з таких заходів, під час якого ми маємо змогу безпосередньо від платни¬ка податків дізнатись про його проблеми та спільно знайти їх розв'язання», - підкреслила Валентина Ар¬бузова.

Голова ДПС України Віталій Захарченко підкреслив, що податкова служба зацікавлена у створенні сприятливих умов ведення бізнесу для підприємців. «Упередити підприємців від діяльності у неправовому полі - одне з наших завдань, для цього ми розробляємо і запроваджуємо нові форми роз'яснень та консультацій для платників та проведення семінарів є однією з найбільш прий¬нятних та доступних форм роз'яснювальної роботи», - зазначив Віталій Захар¬ченко.

Голова Ради Одеського ТВ ВГО АППУ Володимир Мазарак, у свою чергу, зазначив, що в умовах дії но вого Податкового кодексу України найголовніше - це збереження чесних партнерських відносин та взаємної відповідальності між бізнесом та податкови¬ми органами.

Семінар складався з лекційної, практично-дискусійної та консультаційної частин.

Під час лекційної части¬ни учасникам були роз'яснені питання щодо сплати податків в умо¬вах нових методів його адміністрування; сплати податку на прибуток, інших податків і зборів в контексті Податкового кодексу. Також були розглянуті питання особливостей виконання юридичними особами функцій податкового аген¬та; порядку проведення податкових перевірок; особливостей сплати єдиного соціального внеску.

Сьогодні платників податків особливо цікавить практичне застосування норм нового податково¬го законодавства, тому під час практичної частини учасники семінару в режимі дискусії отримали багато відповідей на актуальні запитання.

Заключна частина се¬мінару була присвячена індивідуальним консультаціям, зокрема, з учасни¬ками семінару працювали в окремих групах за тема¬тикою лекційної частини семінару.

Лекторами семінару стали провідні фахівці та спеціалісти Державної податкової адміністрації України, Вищого Адміні¬стративного суду України, Асоціації платників податків України.

 
Яндекс.Метрика