СОБЫТИЯ & ФАКТЫ

Херсон нарешті отримає кредит на закупівлю 50 тролейбусів

 
Председатель ОГА представил систему предоставления админуслуг на Херсонщине

 
Засідання комітету жінок-підприємиць відбулося у Херсоні (Відео)

 
Скадовский порт уйдёт с молотка

 
Минулого року майже 140 херсонців виїхали на постійне проживання за кордон

 

 
Директор херсонського КП «Гарантія» спростував чутки щодо стерилізації безпритульних тварин

 
Глава Херсонской ОГА провел презентацию Скадовского порта в Турции

 
Херсонські аудитори: результати діяльності і заходи впливу

 
Начальник обласного главку поліції відзвітував про хід впровадження програми «Безпечна Херсонщина»

 
Херсонська державна морська академія провела День відкритих дверей для абітурієнтів

 
У Головному управлінні Міндоходів підбили підсумки 2013-ого
20.02.2014 20:13

Минулий рік став знаковим для податківців і митників – відбулося об’єднання двох служб в одну структуру і монолітну команду. Переваги для бізнесу в зв’язку з цим очевидні: спрощення процедур здобуття адміністративних послуг, підвищення якості податкового і митного сервісів. Суттєві вигоди отримала і держава. Зараз працівники ГУ Міндоходів чітко бачать усі ризики, мають можливість відстежувати рух товару від кордону до споживача й оперативно протидіяти мінімізації податків, зборів і митних платежів.

Про те, як спрацювала команда міндоходівців Херсонщини у 2013 році, керівництво відомства говорило сьогодні, 18 лютого, під час колегії. У засіданні взяли участь перший заступник голови Херсонської обласної державної адміністрації Єгор Устинов, голова громадської ради при ГУ Міндоходів у Херсонській області, голова Херсонського територіального відділення ВГО «Асоціація платників податків» Олександр Максименко та голова Ради місцевого осередку ВГО «Асоціація ветеранів державної податкової служби України» Херсонської області Анна Чепок.

За словами начальника ГУ Міндоходів у Херсонській області Галини Трибунської, торік до Державного бюджету України зібрано понад 2,2 млрд. грн. податкових і митних платежів – більш як у попередні роки, хоча й в Херсонській області спостерігалося сповільнення темпів економічного зростання.

Об’єднання податкового та митного аудиту, застосування ризикоорієнтованої системи відбору платників до перевірок сприяє мінімізації втручання у роботу сумлінного бізнесу. У 2013 році кількість планових перевірок зменшена вдвічі. Зате якість податкового та митного аудиту стала вищою. З донарахованих сум до бюджету сплачено 38,3 млн. гривень.

«Після реформи центр ваги оперативних та слідчих працівників перенесено на аналітичні методи роботи з мінімальним втручанням у справи сумлінних платників. Завдяки слідчо-оперативним підрозділам минулого року державі забезпечено відшкодування збитків на 6,4 млн.гривень», - наголосила Галина Володимирівна.

Також була акцентована увагу присутніх на тому, що Міністр доходів і зборів Олександр Клименко планує змінити структуру та скоротити кількість податків із 22 до 14. Це дозволить спростити звітність, скоротити ресурси, що витрачаються на податкове адміністрування як підприємцями, так і Міністерством. У довготривалій перспективі передбачається зміщення акцентів на оподаткування споживання, збільшенні ролі акцизних і рентних платежів. Це загальноєвропейський тренд.

З особливою зацікавленістю сприйнята інформація про початок 17 березня чергового Всеукраїнського конкурсу-рейтингу «Сумлінні платники податків – 2013» та про оновлені критерії для участі підприємств (платників податків) у ньому, озвучену головою Херсонського територіального відділення ВГО «Асоціація платників податків» Олександром Максименком.

На колегії було вислухано керівників ОДПІ та дана оцінка роботи кожної податкової інспекції у забезпеченні надходжень до державної скарбниці, внесені пропозиції щодо вдосконалення цієї роботи. Начальник ГУ Міндоходів в області Галина Трибунська окреслила завдання на 2014 рік.

Беручи до уваги потенціал ветеранів-пенсіонерів Херсонщини, учасники колегії вирішили активно залучати ветеранів служби до роз’яснювальної, виховної та навчальної роботи, аби молоді державні службовці переймали їх досвід.

 
Яндекс.Метрика