НОВОСТИ

ДФС підписала контракт на запровадження проекту TWINNING

15 грудня,  Голова ДФС Роман Насіров підписав контракт на запровадження проекту TWINNING «Підтримка Державної фіскальної служби України у розвитку елементів інтегрованого управління кордонами у митній сфері». Участь у підписанні взяв керівник групи радників проекту TWINNING – представник Федерального Міністерства фінансів Німеччини Детлеф Щесни, який буде постійним куратором проекту.

Контракт започатковує програму TWINNING за участі України з однієї сторони та консорціуму європейських партнерів у складі Німеччини, Польщі та Литви. Головним виконавцем визначено Державну фіскальну службу України. Twinning-партнерами є Федеральне Міністерство фінансів Німеччини,  Митні служби при Міністерстві фінансів Республіки Польща та Литовської Республіки.

«Учасниками консорціуму є три європейські країни, з якими наша служба має найбільш динамічну та ефективну співпрацю в митній сфері. Зокрема, з Польщею ми маємо протяжний спільний кордон, литовські митники є нашими багаторічними партнерами у запровадженні новітніх технологій у процесі митного контролю та оформлення, а німецькі фахівці останнім часом стали нашими активними радниками у найбільш актуальних питаннях на сьогодні – таких як боротьба з корупцією та визначення митної вартості», - відзначив Голова ДФС.

Проектом TWINNING передбачено проведення консультацій між представниками ДФС та обраними експертами з країни-партнера на чолі з постійним радником проекту, ознайомлення на практиці з аспектами впровадження елементів інтегрованого управління кордонами та проведення нормотворчої роботи у сфері боротьби з корупцією.

За словами Романа Насірова, проект складається з трьох основних компонентів, а саме – зміни українських процедур і законодавства, необхідних для повного наближення до стандартів ЄС у митній сфері, глибокого перегляду і приведення у відповідність до стандартів ЄС інформаційних технологій та побудови комплексної системи протидії корупції.

Також проект TWINNING спрямований на виконання Україною зобов’язань у митній сфері відповідно до Угоди про асоціацію Україна – ЄС, зокрема, щодо встановлення інституту уповноваженого економічного оператора, приєднання до Конвенції про спільну транзитну процедуру, повноцінного функціонування комплексу «Електронна митниця» та розробки ефективної  антикорупційної стратегії.

На реалізацію проекту TWINNING, який розпочнеться з січня 2016 року та триватиме 2 роки, Європейський Союз виділяє 1,85 млн. євро.

«Я дякую всім нашим європейським партнерам за підтримку. Ми чекаємо на приїзд фахівців з усіх трьох країн ЄС на чолі з паном Щесни одразу після новорічних свят і початок спільної напруженої роботи над приведенням державної митної справи до рівня європейських стандартів», - підсумував Роман Насіров.

 
Мэр Херсона встретился с Главой Верховной Рады Украины

Мэр Херсона встретился с Главой Верховной Рады Украины

Владимир Миколаенко принял участие в заседании Ассоциации городов Украины при участии Головы Верховной Рады Украины Владимира Гроймана.

Во время встречи обсудили вопросы децентрализации. В частности - внесение в Конституцию изменений, предусматривающих закрепление на законодательном уровне расширенных прав органов местного самоуправления. Гройсман подчеркнул необходимость объединить вокруг законопроекта все политические силы.

"Борьба за эффективное местное самоуправление только начинается. По большому счету, это власть, которая наиболее приближена к людям и имеет соответствующий уровень доверия", - отметил он. Основным заданием для местной власти, по мнению присутствовавших на заседании, является создание из каждой громады в Украине самодостаточной громады, которая будет иметь полный набор инструментов для оказания качественных услуг людям во всех сферах.

 
Оперотряд Красного Креста: Выборы в Херсоне проходят без эксцессов

Голосование во втором туре выборов Херсонского городского головы проходит без серьезных проблем.

Об этом сообщил командир отряда быстрого реагирования Херсонской областной организации общества Красного креста Николай Тараненко.

«Мы работаем сегодня в координации со многими организациями. Ни одного сообщения о нештатной ситуации не поступало», - сообщил он.

 
ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ НАЦІОНАЛЬНОЇ ПОЛІЦІЇ В ХЕРСОНСЬКІЙ ОБЛАСТІ РОЗПОЧАЛО СВОЮ РОБОТУ

а виконання вимог Закону України «Про Національну поліцію» та Кримінального процесуального кодексу України щодо швидкого, повного та неупередженого розслідування злочинів, у Головному управлінні Національної поліції області вже призначено на посади слідчих, які у повному обсязі виконують покладені на них обов’язки.

Крім того, для забезпечення приймання та реєстрації заяв про вчинення злочинів та організації відповідного реагування на посади призначено працівників чергових частин.

У складі Головного управління Національної поліції в Херсонській області, відповідно до повноважень, визначених Законом функціонують 15 підрозділів поліції. По області 5 відділів поліції до складу яких увійшли 18 відділень.

Вже зареєстровано 749 звернень громадян, відкрито 120 кримінальних проваджень.

Відділ комунікацій Головного управління
Національної поліції в Херсонській області

 
На хабарі затримали працівника районного управління юстиції

Прокуратурою Херсонської області здійснюється процесуальне керівництво досудовим розслідуванням у кримінальному провадженні стосовно працівника Білозерського районного управління юстиції.

У ході досудового розслідування було викрито протиправну діяльність службової особи, яка у своєму кабінеті одержала неправомірну вигоду в розмірі понад 2 тис. грн. від голови фермерського господарства за вирішення питання щодо реєстрації договорів оренди земельних ділянок.

Посадовця затримано за підозрою у вчиненні злочину, передбаченого ч.3 ст.368 Кримінального кодексу України (одержання службовою особою неправомірної вигоди, поєднаної з вимаганням такої вигоди), санкція якої передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 5 до 10 років з конфіскацією майна.

На цей час проводяться невідкладні слідчі дії, спрямовані на повне, всебічне і неупереджене розслідування кримінального провадження.

Прес-служба прокуратури Херсонської області

 
АТРИБУТИКА МІЛІЦІЇ БУДЕ ЧИННОЮ ЩЕ ПОНАД РІК - ПОЛОЖЕННЯ ЗАКОНУ

Правоохоронці вже нової структури – Національної поліції України – мають змогу використовувати посвідчення, печатки, логотипи та емблеми міліції і Міністерства внутрішніх справ України до 31 грудня 2016 року. Відповідна норма закріплена у Законі України "Про Національну поліцію".

У відповідності з пунктом 18 Прикінцевих та перехідних положень Закону України "Про Національну поліцію" до 31 грудня 2016 року поліцейські можуть використовувати атрибути міліції, зокрема – посвідчення, печатки, логотипи та емблеми міліції і Міністерства внутрішніх справ України.

Також відповідно до Прикінцевих та перехідних положень цього Закону, поліцейським дозволяється носіння та використання форменого обмундирування, визначеного для працівників міліції.

Таким чином, до моменту забезпечення поліцейських належним одностроєм, а органів та підрозділів Національної поліції – відповідною атрибутикою, працівники поліції будуть користуватись форменим обмундируванням міліції. Це жодним чином не свідчить про відсутність у них повноважень працівників Національної поліції.

Нагадаємо, Закон України «Про Національну поліцію» вступає в законну силу з 7 листопада цього року. З цього часу міліція в Україні припиняє своє існування.

Прес-служба МВС України

 
9 ноября – День украинской письменности и языка

На базе учебно-воспитательного комплекса №15, ко Дню украинской письменности и языка, библиотекарями юношеского отдела Центральной библиотеки им. Леси Украинки проведена языковедческая азбука «Просто говорим на украинском».

Участники мероприятия вспомнили и расширили знания об истории возникновения украинской письменности, ее древнейших памятниках, создании славянской азбуки, первых книгах и т.п.

В игровой форме ученики имели возможность продемонстрировать знание правильного использования языковых форм.

Песни и стихи о неоценимом даре украинского языка добавили заряд позитива и побудили школьников постоянно общаться на украинском.

 
Теплоснабжающие организации подали теплоноситель до 91,5 % объектов в городе

По сообщению департамента жилищно-коммунального хозяйства в городе ведется запуск котельных и подача теплоносителя в жилые дома, объектов социальной сферы.

По состоянию на 9.00 5 ноября

Жилой фонд города.

с 1155 жилых домов, которые отапливаются от централизованной системы теплоснабжения, теплоноситель подан на 1051 жилой дом (91,0 %), из них:

- жилые дома коммунальной собственности - с 793 теплоноситель подан на 728 (91,8%);

- ОСМД, ЖСК, ведомственные - из 362 теплоноситель подано на 323 (89,2%);

Учреждения социальной сферы

- общеобразовательные учреждения - с 72 теплоноситель подан на 71 (98,6%);

- детские сады - с 70 теплоноситель подан на 70 (100 %);

- лечебные учреждения - с 40 теплоноситель подан на 34 (85,0 %).

- учреждения культуры – с 49 теплоноситель подано на 43 (87,8 %).

 
Наша мета глобальна реконструкція заводу з подальшим доведенням до норм світових стандартів залишається актуальною і сьогодні

Наша мета глобальна реконструкція заводу з подальшим доведенням до норм світових стандартів залишається актуальною і сьогодні

Розповідає директор підприємства Семеген Володимир Мирославович Наша мета залишається актуальною і сьогодні. Глобальна реконструкція заводу з подальшим доведенням до норм світових стандартів. Наш завод входить до структури групи компанії «Континіум». Ця структура в....

Поздравляем с профессиональным праздником и наступающим новым годом

Поздравляем с профессиональным праздником и наступающим новым годом

Поздравляем с профессиональным праздником и наступающим новым годом Председателя Херсонского апелляционного суда КОРОВАЙКО АЛЕКСАНДРА ИВАНОВИЧА а также судей ГЕММУ ЮРИЯ НИКОЛАЕВИЧА ЖИЛУ ИГОРЯ ЭДУАРДОВИЧА СТАРОДУБЕЦ НИКОЛАЯ ПЕТРОВИЧА Вы представляете закон, Ка....

Новий електронний сервіс «Управління ЕЦП» - на допомогу бізнесу!

Новий електронний сервіс «Управління ЕЦП» - на допомогу бізнесу!

Новий електронний сервіс «Управління ЕЦП» - на допомогу бізнесу! 16.12.2015 - Головне управління ДФС у Херсонській області Додатковий електронний сервіс для платників податків «Управління електронними цифровими підписами» працює в штатному режимі. Сервіс створений для ке....

У апеляційному суді до Дня працівника суду відбулось урочисте зібрання

У апеляційному суді до Дня працівника суду відбулось урочисте зібрання

У апеляційному суді до Дня працівника суду відбулось урочисте зібрання   З нагоди  Дня працівників суду, сьогодні, 16 грудня у залі апеляційного суду Херсонської області відбулось урочисте зібрання. На заході були присутні працівники суду, голова облдержадміністрації А....

Уряд готовий виділяти на регіональний розвиток вдвічі більше грошей, але лише під якісні проекти, - В’ячеслав Негода

Уряд готовий виділяти на регіональний розвиток вдвічі більше грошей, але лише під якісні проекти, - В’ячеслав Негода

Уряд готовий виділяти на регіональний розвиток вдвічі більше грошей, але лише під якісні проекти, - В’ячеслав Негода В Проекті Державного бюджету на 2016 рік на регіональний розвиток і децентралізацію передбачено вдвічі більше коштів, ніж в 2015 році. Але щоб освоїти ці кошт....

НА ЧАСІ - ГРОМАДСЬКА МОБІЛІЗАЦІЯ ІНТЕЛЕКТУАЛЬНИХ РЕСУРСІВ РЕГІОНАЛЬНОГО РОЗВИТКУ

НА ЧАСІ - ГРОМАДСЬКА МОБІЛІЗАЦІЯ ІНТЕЛЕКТУАЛЬНИХ РЕСУРСІВ РЕГІОНАЛЬНОГО РОЗВИТКУ

НА ЧАСІ - ГРОМАДСЬКА МОБІЛІЗАЦІЯ ІНТЕЛЕКТУАЛЬНИХ РЕСУРСІВ РЕГІОНАЛЬНОГО РОЗВИТКУ Для того, щоб дати поштовх регіональному розвитку, потрібен не тільки трудовий чи підприємницький ентузіазм. Треба задіяти наявні інтелектуальні ресурси – місцеву науку, експертне середо....

МІСЦЕВІ АНАЛІТИКИ ЗРОБИЛИ СПРОБУ РОЗРАХУВАТИ ЗА ОРИГІНАЛЬНОЮ МЕТОДОЛОГІЄЮ МІСЦЕ ХЕРСОНЩИНИ СЕРЕД ІНШИХ РЕГІОНІВ УКРАЇНИ

МІСЦЕВІ АНАЛІТИКИ ЗРОБИЛИ СПРОБУ РОЗРАХУВАТИ ЗА ОРИГІНАЛЬНОЮ МЕТОДОЛОГІЄЮ МІСЦЕ ХЕРСОНЩИНИ СЕРЕД ІНШИХ РЕГІОНІВ УКРАЇНИ

МІСЦЕВІ АНАЛІТИКИ ЗРОБИЛИ СПРОБУ РОЗРАХУВАТИ ЗА ОРИГІНАЛЬНОЮ МЕТОДОЛОГІЄЮ МІСЦЕ ХЕРСОНЩИНИ СЕРЕД ІНШИХ РЕГІОНІВ УКРАЇНИ Центр досліджень південноукраїнського прикордоння взяв участь у розрахунку Індексу Євроінтеграційного поступу Херсонщини в рамках проекту «Сприя....

Обласной конкурс "Лучший повар" "Лучший кондитер" потребительской кооперации

Обласной конкурс "Лучший повар" "Лучший кондитер" потребительской кооперации

В ТРЕНДЕ УКРАИНСКАЯ  НАЦИОНАЛЬНАЯ  КУХНЯ Очередной  конкурс профессионального мастерства «Лучший повар» и «Лучший кондитер» потребительской кооперации Херсонщины по традиции был организован на базе ресторанного комплекса «Преслав» Каховского районного потребобще....

               Ювілей відомого херсонського  поліграфіста

Ювілей відомого херсонського поліграфіста

Сергій Іванович Солярчук Більшість людей, які проходять або проїжджають повз  монументальних будинків  «Наддніпрянської  правди» по Миколаївському шосе або міської друкарні по вулиці  40-річчя Жовтня навіть уявлення не має, що їх будівництво безпосередньо пов’язано з....

ПОЗДРАВЛЯЕМ  С ЮБИЛЕЕМ ПОЭТА КОМИСАРЕНКО ВЛАДИМИРА ВЛАДИМИРОВИЧА

ПОЗДРАВЛЯЕМ С ЮБИЛЕЕМ ПОЭТА КОМИСАРЕНКО ВЛАДИМИРА ВЛАДИМИРОВИЧА

КОМИСАРЕНКО - 70 ! Пусть твои протекают дни, Непохожие меж собой. Дарят счастье пускай они, Не стучаться в окно бедой! Пусть меняется жизнь твоя! Не желая судьбы иной, Изменяйся, любовь храня, Оставайся самим собой! Пусть в достатке живет семья! Полной чашей пусть будет дом. Я....

НОВОСТИ УКРАИНЫ И МИРА

Микола Костяк: Виробництво якісної, екологічно чистої та безпечної продукції - імідж Херсонщини
01.09.2013 18:20

Разом з тим, голова облдержадміністрації зазначив, що в даному напрямку вже багато чого зроблено, перш за все, визначено та запроваджено стратегічний напрямок розвитку «Херсонщина – екологічно чиста область», а  також активно продовжується робота по закріпленню тренда області «Херсонщина - територія здоров’я».

Крім того, Микола Костяк наголосив, що екологічна безпека продуктів харчування це глобальна проблема, оскільки зачіпає не лише здоров'я людини, але й впливає на економіку області : «Якість продуктів харчування впливає на рівень життя, соціальну активність людини, впливає і на демографічний аспект його існування, тому, щоб забезпечити високий рівень життя людини в державі та розвиток економіки, необхідно приділяти екологічній безпеці продуктів харчування підвищену увагу», - сказав він.


Також він додав, що екологічне зберігання продукції можливе за наявності сховищ збудованих за сучасними технологіями глибокого заморожування зі збереженням поживних речовин, яких на території області налічується чотири загальною ємністю 5,6 тис. тонн, та в стадії будівництва знаходяться ще три такі холодильники на 4,2 тис. тонн.
Так, за словами голови облдержадміністрації, виробництво екологічно чистої продукції неможливе без ведення органічного землеробства, що ґрунтується на максимальному використанні біологічних факторів підвищення родючості ґрунтів, агротехнологічних заходів захисту рослин, а також на виконанні комплексу інших заходів, які забезпечують екологічно-, соціально- та економічно доцільне виробництво сільськогосподарської продукції та продуктів її переробки.
«Ми всі розуміємо що виробництво якісної, екологічно чистої та безпечної продукції - це імідж Херсонщини. Також ми повинні розуміти що виростивши екологічно чисту сільськогосподарську продукцію необхідно отримати і якісні та безпечні продукти її переробки» - зазначив голова обласної державної адміністрації Микола Костяк під час проведення обласного комітету з економічних реформ, який пройшов сьогодні  за участю голови обласної ради Віктора Пелиха.

 

Разом з тим, голова облдержадміністрації зазначив, що в даному напрямку вже багато чого зроблено, перш за все, визначено та запроваджено стратегічний напрямок розвитку «Херсонщина – екологічно чиста область», а також активно продовжується робота по закріпленню тренда області «Херсонщина - територія здоров’я».


Крім того, Микола Костяк наголосив, що екологічна безпека продуктів харчування це глобальна проблема, оскільки зачіпає не лише здоров'я людини, але й впливає на економіку області : «Якість продуктів харчування впливає на рівень життя, соціальну активність людини, впливає і на демографічний аспект його існування, тому, щоб забезпечити високий рівень життя людини в державі та розвиток економіки, необхідно приділяти екологічній безпеці продуктів харчування підвищену увагу», - сказав він.


Також він додав, що екологічне зберігання продукції можливе за наявності сховищ збудованих за сучасними технологіями глибокого заморожування зі збереженням поживних речовин, яких на території області налічується чотири загальною ємністю 5,6 тис. тонн, та в стадії будівництва знаходяться ще три такі холодильники на 4,2 тис. тонн.


Так, за словами голови облдержадміністрації, виробництво екологічно чистої продукції неможливе без ведення органічного землеробства, що ґрунтується на максимальному використанні біологічних факторів підвищення родючості ґрунтів, агротехнологічних заходів захисту рослин, а також на виконанні комплексу інших заходів, які забезпечують екологічно-, соціально- та економічно доцільне виробництво сільськогосподарської продукції та продуктів її переробки.

 
Яндекс.Метрика