НОВОСТИ

З нагоди хресного ходу у Херсоні завтра перекриють рух транспорту

Завтра, 22 травня, з нагоди хресного ходу з Касперівською іконою Божої матері, з 12.00 до 13.00 у Херсоні буде перекрито рух усіх видів транспорту за маршрутом: від Свято-Духівського кафедрального собору (вул. Преображенська (Декабристів), 36) ‒ вул. Преображенська – просп. Ушакова, до храму Всіх Святих (вул. Пугачова, 11-а).

 
22 червня Володимир Миколаєнко зустрінеться з делегацією Представництва Європейського Союзу в Україні

Завтра, 22 червня, о 15.00 Володимир Миколаєнко зустрінеться з делегацією Представництва Європейського Союзу в Україні.

Зустріч пройде у малому залі міської ради.

 
За січень - травень 2016 року до загального та спеціального фондів міського бюджету надійшло 848,3 млн. грн

Департамент бюджету і фінансів надає інформацію про виконання міського бюджету за січень-травень 2016 року.

За січень - травень 2016 року до загального та спеціального фондів міського бюджету надійшло доходів в сумі 848,3 млн. грн., що складає 112,5% виконання плану. Надходження податків і зборів склали – 368,7 млн. грн., власні надходження бюджетних установ 47,3 млн. грн., субвенції – 432,3 млн. грн.

За січень – травень 2016 року до загального фонду надійшло податків і зборів – 364,4 млн. грн., а саме:

- податок на доходи фізичних осіб – 207,2 млн. грн.;

- податок на прибуток підприємств комунальної власності – 170 тис. грн.;

- акцизний податокз реалізації суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів – 43,1 млн. грн.;

- плата за землю – 40,3 млн. грн.;

- транспортний податок – 437 тис. грн.;

- збір за місця для паркування автотранспорту – 677 тис. грн.;

- єдиний податок – 56,3 млн. грн.;

- плати за надання інших адміністративних послуг – 4,2 млн. грн.;

- податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки – 2,6 млн. грн.;

- надходження від орендної плати за користування цілісним майновим комплексом та іншим майном, що перебуває в комунальній власності – 4,0 млн. грн.;

- державне мито – 3,1 млн. грн.;

- інші надходження – 2,3 млн. грн.

Доходів спеціального фонду із власними надходженнями надійшло – 51,6 млн. грн., а саме:

- власні надходження бюджетних установ – 47,3 млн. грн..;

- кошти від продажу землі – 1,3 млн. грн.;

- надходження коштів від пайової участі у розвитку інфраструктури населеного пункту – 0,7 млн. грн.;

- кошти від відчуження майна, що перебуває в комунальній власності - 1,9 млн. грн.;

- екологічний податок – 0,3 млн. грн.;

- інші надходження спеціального фонду – 94 тис. грн..

За січень – травень2016рік видатків загального та спеціального фондів здійснено у сумі 739,5млн. грн.

Видаткову частину загального фонду міського бюджету забезпечено у сумі 680,6млн.грн.

Видатки спеціального фонду забезпечено у сумі 58,9млн. грн., у тому числі видатки за рахунок власних надходжень бюджетних установ у сумі 42,6 млн. грн.

 
На Херсонщині Надзвичайний Посол Бельгії презентував фільм Яна Бюльтила «Cafard»

Протягом червня в шести містах України з метою вшанування подій Першої світової війни безкоштовно проходять покази фільму бельгійського режисера Яна Бюльтила «Cafard» – історію невеликого експедиційного дивізіону бельгійських добровольців, який сто років тому опинився на території України.

Про це було зазначено під час прес-конференції щодо презентації показу фільму Яна Бюльтила «Cafard», яка відбулася 12 червня у кіноконцертній залі «Ювілейний». У заході взяли участь Надзвичайний та Повноважний Посол Бельгії в Україні Люк Якобс, заступник Міністра інформаційної політики України Тетяна Попова, перший заступник голови облдержадміністрації Валентина Січова, керівництво міста Херсон.

Під час прес-конференції Люк Якобс презентував фільм «Cafard», у якому описуються події 1916 року, коли бельгійський автобронедивізіон, відомий своєю абревіатурною назвою «АСМ», провів декілька наступів в Карпатах та Тернопільській області. Вояки брали участь в більшовицькій революції, але їм вдалося знайти шлях додому, пройшовши через Сибір та США. Сто років по тому історія знову викликає великий інтерес як серед бельгійців, так і серед українців, оскільки вона дає змогу заново відкрити несподіваний розподіл нашої спільної історії.

Посол Люк Якобс розповів, що в цьому повнометражному анімаційному фільмі застосовується остання анімаційна техніка «захоплення руху» («motion capture»): «Фільм «Cafard» є візитівкою нових тенденцій в кіноіндустрії Бельгії», – наголосив він.

Також у фойє ККЗ «Ювілейний» всі бажаючи мали змогу переглянути фотовиставку, яка простежує історичні факти, на яких заснований фільм. Ґрунтовно документована виставка була підготовлена бельгійським Інститутом ветеранів війни, з ініціативи посольства Бельгії.

Крім того, під час прес-конференції порушено питання про можливість проведення на Херсонщині пісенного конкурсу «Євробачення». Заступник Міністра інформаційної політики України Тетяна Попова підтримала ідею проведення його саме на Херсонщині, аргументуючи це ідеологічною направленістю: “Ідеологічно, Херсон – це саме правильне місце для проведення Євробачення. Питання полягає в тому, чи зможе Херсонщина його провести”. Це питання вона адресувала присутній на заходів Валентині Січовій, першому заступнику голови облдержадміністрації. «Це надзвичайно правильне ідеологічне рішення та надзвичайно рідкісна можливість для Херсонщини в плані економічного розвитку. Якщо є завдання, то необхідно налаштовуватися на його виконання. Проте це завдання не тільки для влади, а й для громади. Тому що влада і громада повинні працювати спільно для досягнення нових європейських стандартів», – відповіла Валентина Січова.

 
Час громади. Школа гуманітарної праці (8.06.16)

За інноваційною системою навчання вже 24 роки працює Школа гуманітарної праці у Херсоні. Окрім надання високого рівня знань, особливу увагу тут приділяють духовному розвитку особистості та моральних якостей дітей. Навчальний заклад має найкращі умови не лише для навчання, а й для проживання дітей з області.

Артем Кіяновський: "Наша школа була створена як експериментальна. Класична греко-римська міфологія, курс історії ліги, історії мистецтв. Зараз зймаємось музейною педагогікою, є своя кіностудя, радіо".

Це один з найкращих навчальних закладів області. За підтримки обласної ради та обласної державної адміністрації нині будується новий сучасний навчальний корпус. Додаткові приміщення дозволять усім бажаючим обдарованим дітям області навчатися саме в Школі гуманітарної праці.

Лариса Потравка (матір учениці): "Розпочатий проект адміністрації школи є дуже важливим та необхідним на даний момент, адже багато дітей хочуть навчатися в нашому закладі".

 
Триває позаплановий внутрішній фінансовий аудит діяльності Інспекції з контролю за благоустроєм та санітарним станом Херсона

Триває позаплановий внутрішній фінансовий аудит діяльності Інспекції з контролю за благоустроєм та санітарним станом Херсона.

Нагадаємо, вчора співробітники відділу з питань запобігання, виявлення корупції та внутрішнього аудиту міської ради не дочекалися головного бухгалтера Інспекції Ольгу Лебеденко, яка не була присутня на робочому місці в робочий час.

Головний спеціаліст сектору з питань запобігання, виявлення корупції зазначеного відділу міської ради Валерій Бова зазначає, що бухгалтер для ознайомлення співробітників відділу із відповідними документами Інспекції має надати ключ від власного робочого кабінету.

Сьогодні, 09 червня, станом на 15.00 бухгалтер знову не з’явилася на робочому місці і не надала ключ працівникам відділу з питань запобігання, виявлення корупції та внутрішнього аудиту міської ради від власного кабінету.

Нагадаємо, перевірка діяльності Інспекції з контролю за благоустроєм та санітарним станом Херсона триватиме до 08 липня 2016 року. За необхідності, термін продовжать.

Прес-група Херсонської міської ради

 
Жителі Херсона можуть отримувати державні послуги через Інтернет

Останніми днями у Херсоні все більше з’являється бордів, які інформують городян про нові можливості отримання державних послуг онлайн за допомогою Інтернет-платформи iGov.

І справді, з ініціативи волонтерів та за підтримки органів влади по всій Україні, і на Херсонщині зокрема, активно впроваджується сучасна система дистанційного надання адміністративних послуг. Так, жителі Херсона вже можуть отримати 40 електронних послуг, у тому числі щодо реєстрації ФОП або юридичної особи, одержання інформації про право власності та речові права, витягу з Єдиного державного реєстру МВС або відомостей з Державного земельного кадастру. Це значно спрощує комунікацію громадян з владою, позбавляє відповідний процес корупційної складової та безкінечних черг, економить дорогоцінний час.

Переваги беззаперечні, тож владі Херсона треба активізуватися для впровадження послуг в електронній формі. Тим більше, що в інших містах нашої області, зокрема в Каховці, кількість послуг, які можуть отримати громадяни через Інтернет-портал iGov, більша. Надання адміністративних послуг онлайн особливо важливе й для вирішенням нагальної проблеми навколо величезних черг у міському ЦНАПі, які викликають справедливе обурення городян і призводять до соціального напруження.

 
Постійна комісія розглянули зміни до бюджету та питання виконання програми економічно-соціального розвитку

7 червня, відбулося засідання постійної комісія обласної ради з питань земельних відносин та екології.

Під час засідання депутати, які входять до складу комісії, розглянули відповідь облдержадміністрації стосовно виконання висновків та рекомендацій комісії від 19 травня 2016 року «Про інформацію облдержадміністрації щодо виконання програми економічного, соціального та культурного розвитку Херсонської області за підсумками 2015 року» та проект змін до обласного бюджету на 2016 рік.

Стосовно першого питання, депутати обласної ради І.Дроговоз, І. Йосипенко та Л.Кириченко акцентували увагу на необхідності залучати депутатів облради до участі у роботі обласної комісії з оцінки проведення попереднього конкурсного відбору інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися у 2017 році за рахунок Державного фонду регіонального розвитку.

Комісія дійшла висновку погодитися із інформацією облдержадміністрації щодо виконання програми економічного, соціального та культурного розвитку області за підсумками 2015 року та рекомендувати винести це питання на засідання сесії обласної ради.

По другому питанню комісія погодилася із проектом змін до обласного бюджету на 2016 року. Це питання рекомендовано винести на розгляд сесії обласної ради.

«Комісія розглянула два питання, що будуть пропонувати до голосування депутатам на сесії обласної ради, яка буде проходити 10 червня», - прокоментував заступник голови постійної комісії Ігор Дроговоз.

«Ми отримали всі відповіді на питання, які ми ставили до ОДА. Сподіваюсь, що на сесії облради всі питання будуть підтримані депутатами», - зазначив Ігор Дроговоз.

 
  В зоне АТО погиб 35-летний житель Херсонщины

В зоне АТО погиб 35-летний житель Херсонщины

В зоне проведения АТО в Луганской области погиб наш земляк Валерий Чуприна, боец 28 отдельной механизированной бригады.   Военнослужащий погиб при выполнении боевой задачи, сообщает в Facebook волонтер Ольга Данилова.   Валерию исполнилось 35 лет. У него осталось двое маленьких....

Гетьману Дмитрию Сагайдаку 70

Гетьману Дмитрию Сагайдаку 70

Верховний Отаман України та діаспори, Гетьман МГО «Козацтво Запорозьке», Маршал козацтва. Український громадський і політичний діяч ДМИТРО САГАЙДАК. Ще небо хмарами не вкрите Ще так прозоро сяють роси А вже по ліву руку - літо А вже по праву руку - осінь Ще очі блиску не по....

ЗНО - обласний навчально-методичний семінар

ЗНО - обласний навчально-методичний семінар

12 квітня 2016 року на базі КВНЗ «Херсонська академія неперервної освіти» науково-методичною лабораторією зовнішнього оцінювання та моніторингу якості освіти спільно з працівниками Херсонського регіонального центру оцінювання якості освіти було організовано та проведе....

Чрезвычайный Полномочный посланник  в Монголии  (к 80-летию со дня рождения Сергея Васильевича Бурова)

Чрезвычайный Полномочный посланник в Монголии (к 80-летию со дня рождения Сергея Васильевича Бурова)

Чрезвычайный Полномочный посланник  в Монголии (к 80-летию со дня рождения Сергея Васильевича Бурова) Партийный и государственный деятель, дипломат, кандидат экономических наук, государственный служащий 3 –его ранга  Сергей Васильевич Буров  родился  01 мая 1936 года в ....

КРУГЛИЙ СТІЛ

КРУГЛИЙ СТІЛ

Державна фіскальна служба України головне управління ДФС у Херсонській області XX http://appu.ks.ua/proekts/148-20160411.html

Поздравляем с днем рождения Заместителя председателя Херсонской облгосадминистрации Валентину Сечевую

Поздравляем с днем рождения Заместителя председателя Херсонской облгосадминистрации Валентину Сечевую

Поздравляем с днем рождения Заместителя председателя Херсонской облгосадминистрации Валентину Сечевую Мы очень рады вас поздравить с днем рождения,Пусть жизнь становится светлее с каждым днем,Чтобы прекрасным было каждое мгновение,И полной чашей был всегда уютный до....

Генерал Николай Гаргола

Генерал Николай Гаргола

Генерал Николай Гаргола В самом центре Херсона, непосредственно за  зданием  облгосадминистрации и облсовета, находится небольшой скверик. Он известен тем, что местное  руководство  уже собиралось здесь   установить    изготовленный  и оплаченный  скромный памятник....

Інтерв’ю з директором Херсонського фізико-технічного ліцею Миколою Бабенком

Інтерв’ю з директором Херсонського фізико-технічного ліцею Миколою Бабенком

Інтерв’ю з директором Херсонського фізико-технічного ліцею Миколою Бабенком Миколо Івановичу, як ви ставитесь до того, що депутати міської ради на останній сесії проголосували за систематизацію отримання благодійної допомоги для потреб закладів освіти м. Херсона? Не....

Візит представників  Київської державної академії водного транспорту імені гетьмана Петра Конашевича-Сагайдачного

Візит представників Київської державної академії водного транспорту імені гетьмана Петра Конашевича-Сагайдачного

Візит представників Київської державної академії водного транспорту імені гетьмана Петра Конашевича-Сагайдачного   У рамках запровадження експерименту «Теоретико-методичні засади реалізації компетентнісного підходу в системі ступеневої підготовки фахівців морськ....

Херсонська державна морська академія – учасник  Міжнародних виставок

Херсонська державна морська академія – учасник Міжнародних виставок

Херсонська державна морська академія – учасник Міжнародних виставок 17–19 березня 2016 року в Київському Палаці дітей та юнацтва відбулися VII Міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти – 2016» та III Міжнародна виставка закордонних навчальних закладів «World Edu – 2016», організ....

НОВОСТИ УКРАИНЫ И МИРА

Микола Костяк: Виробництво якісної, екологічно чистої та безпечної продукції - імідж Херсонщини
01.09.2013 18:20

Разом з тим, голова облдержадміністрації зазначив, що в даному напрямку вже багато чого зроблено, перш за все, визначено та запроваджено стратегічний напрямок розвитку «Херсонщина – екологічно чиста область», а  також активно продовжується робота по закріпленню тренда області «Херсонщина - територія здоров’я».

Крім того, Микола Костяк наголосив, що екологічна безпека продуктів харчування це глобальна проблема, оскільки зачіпає не лише здоров'я людини, але й впливає на економіку області : «Якість продуктів харчування впливає на рівень життя, соціальну активність людини, впливає і на демографічний аспект його існування, тому, щоб забезпечити високий рівень життя людини в державі та розвиток економіки, необхідно приділяти екологічній безпеці продуктів харчування підвищену увагу», - сказав він.


Також він додав, що екологічне зберігання продукції можливе за наявності сховищ збудованих за сучасними технологіями глибокого заморожування зі збереженням поживних речовин, яких на території області налічується чотири загальною ємністю 5,6 тис. тонн, та в стадії будівництва знаходяться ще три такі холодильники на 4,2 тис. тонн.
Так, за словами голови облдержадміністрації, виробництво екологічно чистої продукції неможливе без ведення органічного землеробства, що ґрунтується на максимальному використанні біологічних факторів підвищення родючості ґрунтів, агротехнологічних заходів захисту рослин, а також на виконанні комплексу інших заходів, які забезпечують екологічно-, соціально- та економічно доцільне виробництво сільськогосподарської продукції та продуктів її переробки.
«Ми всі розуміємо що виробництво якісної, екологічно чистої та безпечної продукції - це імідж Херсонщини. Також ми повинні розуміти що виростивши екологічно чисту сільськогосподарську продукцію необхідно отримати і якісні та безпечні продукти її переробки» - зазначив голова обласної державної адміністрації Микола Костяк під час проведення обласного комітету з економічних реформ, який пройшов сьогодні  за участю голови обласної ради Віктора Пелиха.

 

Разом з тим, голова облдержадміністрації зазначив, що в даному напрямку вже багато чого зроблено, перш за все, визначено та запроваджено стратегічний напрямок розвитку «Херсонщина – екологічно чиста область», а також активно продовжується робота по закріпленню тренда області «Херсонщина - територія здоров’я».


Крім того, Микола Костяк наголосив, що екологічна безпека продуктів харчування це глобальна проблема, оскільки зачіпає не лише здоров'я людини, але й впливає на економіку області : «Якість продуктів харчування впливає на рівень життя, соціальну активність людини, впливає і на демографічний аспект його існування, тому, щоб забезпечити високий рівень життя людини в державі та розвиток економіки, необхідно приділяти екологічній безпеці продуктів харчування підвищену увагу», - сказав він.


Також він додав, що екологічне зберігання продукції можливе за наявності сховищ збудованих за сучасними технологіями глибокого заморожування зі збереженням поживних речовин, яких на території області налічується чотири загальною ємністю 5,6 тис. тонн, та в стадії будівництва знаходяться ще три такі холодильники на 4,2 тис. тонн.


Так, за словами голови облдержадміністрації, виробництво екологічно чистої продукції неможливе без ведення органічного землеробства, що ґрунтується на максимальному використанні біологічних факторів підвищення родючості ґрунтів, агротехнологічних заходів захисту рослин, а також на виконанні комплексу інших заходів, які забезпечують екологічно-, соціально- та економічно доцільне виробництво сільськогосподарської продукції та продуктів її переробки.

 
Яндекс.Метрика