НОВОСТИ

НАБУ проводить обшук в прокуратурі Херсона

Детективи НАБУ спільно з прокурорами САП та працівниками Департаменту захисту економіки Національної поліції України в даний момент проводять обшук в приміщенні Херсонської місцевої прокуратури.

Слідчі дії здійснюються в рамках кримінального провадження за фактом вимагання працівниками органів прокуратури неправомірної вигоди (хабара) в розмірі майже 700 тис. грн (ст. 368 КК України).

НАБУ

 
За неправдиве повідомлення про замінування аптеки чоловіку загрожує до 6 років позбавлення волі

Херсонською місцевою прокуратурою до суду направлено обвинувальний акт за обвинуваченням 56-річного мешканця Херсона, який, зателефонувавши на спецлінії «101» та «102», повідомив про нібито підготовку до вибуху аптеки, яка знаходиться в будівлі Херсонської обласної клінічної лікарні, внаслідок чого була проведена повна евакуація людей з аптеки та корпусу лікарні, чим зірвано і дестабілізовано нормальну діяльність зазначених закладів.

У результаті неправдивого повідомлення державі в особі оперативних служб було завдано матеріальних збитків, затрачених на їх виїзд та евакуацію людей. У зв’язку з цим місцевою прокуратурою до обвинуваченого також пред’явлено цивільний позов в інтересах держави, який разом із обвинувальним актом скеровано до суду.

Дії чоловіка кваліфіковано за ч. 1 ст. 259 Кримінального кодексу України (завідомо неправдиве повідомлення про підготовку вибуху, підпалу або інших дій, які загрожують загибеллю людей чи іншими тяжкими наслідками), санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк до 6 років.

За інформацією Херсонської місцевої прокуратури

 
В ХЕРСОНСКОЙ ОБЛАСТИ ПРОХОДИТ НЕДЕЛЯ БЕЗОПАСНОСТИ ДОРОЖНОГО ДВИЖЕНИЯ

С 16 по 22 мая в Украине проводится Всеукраинская Неделя безопасности дорожного движения.

Мероприятия проводятся с целью объединения усилий государственных органов, бизнеса, общественных организаций, средств массовой информации и всего общества, на выполнении государственных и международных программ по безопасности дорожного движения. Привлечение внимания общества к проблеме аварийности на дорогах, повышение транспортной дисциплины участников дорожного движения, проведение профилактической работы среди водителей и пешеходов.

Ежегодно на дорогах Украины гибнет более 4 000 человек и более чем 30 000 человек получают травмы. ДТП являются первой по распространенности причиной смерти молодежи в возрасте от 15 до 24 лет и второй среди детей в возрасте от 5 до 14 лет.

Только на автодорогах Херсонской области с начала текущего года произошло 204 ДТП, в которых погибло 19 человек и 246 получили травмы.

Основными причинами ДТП являются превышение установленной скорости движения, управление транспортными средствами в нетрезвом состоянии, нарушение Правил дорожного движения пешеходами.

В течение Недели безопасности дорожного движения будут проводиться профилактические мероприятия «Безопасность на дороге – безопасность жизни» в общеобразовательных учебных заведениях, мероприятия по оказанию домедицинской помощи пострадавшим в результате дорожно-транспортных происшествий «Знаю, умею, спасу», акция по сдаче крови для лечения пострадавших в ДТП «Сдай кровь – спаси жизнь».

Уважаемые участники дорожного движения! Неукоснительно соблюдайте дорожную дисциплину. Помните, от вашего поведения на дороге зависит жизнь и здоровье других участников дорожного движения.

Отдел коммуникации ГУНП в Херсонской области

 
Предпраздничный «подарок» пенсионерам Херсоншины

Накануне больших первомайских праздников - Пасхи, 1 мая и Дня Победы пенсионерам Херсонщины преподнесен ещё один неприятный сюрприз. К негараздам, связанным с очередным повышением цен на газ и воду, которые уже итак поднялись ло нкбывалых высот, добавилось неожиданное повышение цен на пассажирские перевозки.

Руководитель херсонского АТП 18527 Юрий Викторович Монастырёв, которое выиграло тендер на право перевозки пассажиров по области, категорически отказал пенсионерам в льготном проезде. Он проигнорировал тот факт, что в договоре чётко прописана перевозка пенсионерам по льготному тарифу.

Сам факт, по сути, бездумный и возмутительный, который на днях привел к «бунту» стариков на автобусной станции возле центрального рынка.

Подробнее ...
 
На хабарі погорів один з керівників херсонського управління Державної виконавчої служби

Служба безпеки України спільно з Військовою прокуратурою затримала на хабарі одного з керівників херсонського управління Державної виконавчої служби.

Здирник разом із посередником – заступником начальника одного з райуправлінь юстиції Херсонщини – вимагав як «відкат» 70 тисяч гривень за розподіл арештованих фінансових активів автотранспортного підприємства.

Правоохоронці затримали хабарників під час одержання неправомірної вигоди.

Відкрито кримінальне провадження за ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України.

Тривають оперативно-слідчі дії.

УСБУ в Херсонській області

 
На Херсонщині вилучено фальсифіковане паливо на суму понад 600 тис. грн

Внаслідок скоординованих дій співробітників прокуратури Херсонської області та Головного управління ДФС у Херсонській області у кримінальному провадженні за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст.204 Кримінального кодексу України (незаконне виготовлення, зберігання, збут або транспортування з метою збуту підакцизних товарів), проведено 2 санкціоновані судом обшуки за місцем розташування стаціонарних АГЗС та АЗС, які здійснюють на території області збут незаконно виготовлених підакцизних товарів – паливно-мастильних матеріалів.

За результатами обшуків вилучено незаконно виготовлених паливно-мастильних матеріалів на загальну суму понад 600 тис. грн. та устаткування, що забезпечує їх збут.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні триває.

Прес-служба прокуратури Херсонської області

 
ПОЛИЦИЯ ПРОСИТ ГРАЖДАН НЕЗАМЕДЛИТЕЛЬНО СООБЩАТЬ О ПОДОЗРИТЕЛЬНЫХ ЛЮДЯХ И ПРЕДМЕТАХ, ОСТАВЛЕННЫХ БЕЗ ПРИСМОТРА

В связи с последними событиями в странах Европы, где были совершены террористические акты, а также уголовными правонарушениями на территории Украины с использованием взрывчатки, полиция Херсонщины обращается к гражданам с просьбой незамедлительно информировать о подозрительных людях или предметах, найденных в общественных местах.

Особенно бдительными и внимательными стоит быть на железнодорожных и автовокзалах. Если вы заметили подозрительную сумку, коробку, пакет, оставленные без присмотра, ни в коем случае не трогайте их, не открывайте и сделайте все возможное, чтобы никто не приближался к подозрительному предмету. Немедленно обращайтесь в Главное управление Нацполиции в Херсонской области по телефонам: (0552) 45-90-01, 45-90-02 или набирайте «102». Сотрудники полиции отреагируют на все обращения.

Уважаемые родители! Объясните детям, что любой предмет, найденный на улице или в подъезде, может нести угрозу жизни.

Также просим с пониманием относиться к усиленным мерам безопасности со стороны работников полиции во время проведения массовых мероприятий, досмотра транспортных средств или вещей граждан. Чтобы период праздников прошел без правонарушений, не поддавайтесь на провокации, не позволяйте втягивать себя в ситуации, связанные с нарушением публичного порядка, уважайте друг друга и ведите себя согласно действующему законодательству.

Отдел коммуникации ГУНП
в Херсонской области

 
За втручання прокуратри підприємець повернув до державної власності об’єкт нерухомості

Рішенням суду задоволено позов Новокаховської місцевої прокуратури в інтересах держави в особі Регіонального відділення Фонду державного майна України по Херсонській області, Голопристанської виправної колонії №7 управління ДПтС України в Херсонській області, АР Крим та м.Севастополі до фізичної особи про стягнення заборгованості з орендної плати та зобов’язання повернути об’єкт нерухомості.

Підставою для звернення до суду стала систематична несплата орендарем щомісячної плати за користування об’єктом.

Оскільки боржником орендоване майно в добровільному порядку не повернуто, рішення суду було виконано примусово, складські приміщення загальною площею близько 55 кв.м вартістю 252 тис. грн. вилучено з незаконного володіння та повернуто до державної власності.

За інформацією Новокаховської місцевої прокуратури

 
  В зоне АТО погиб 35-летний житель Херсонщины

В зоне АТО погиб 35-летний житель Херсонщины

В зоне проведения АТО в Луганской области погиб наш земляк Валерий Чуприна, боец 28 отдельной механизированной бригады.   Военнослужащий погиб при выполнении боевой задачи, сообщает в Facebook волонтер Ольга Данилова.   Валерию исполнилось 35 лет. У него осталось двое маленьких....

Гетьману Дмитрию Сагайдаку 70

Гетьману Дмитрию Сагайдаку 70

Верховний Отаман України та діаспори, Гетьман МГО «Козацтво Запорозьке», Маршал козацтва. Український громадський і політичний діяч ДМИТРО САГАЙДАК. Ще небо хмарами не вкрите Ще так прозоро сяють роси А вже по ліву руку - літо А вже по праву руку - осінь Ще очі блиску не по....

ЗНО - обласний навчально-методичний семінар

ЗНО - обласний навчально-методичний семінар

12 квітня 2016 року на базі КВНЗ «Херсонська академія неперервної освіти» науково-методичною лабораторією зовнішнього оцінювання та моніторингу якості освіти спільно з працівниками Херсонського регіонального центру оцінювання якості освіти було організовано та проведе....

Чрезвычайный Полномочный посланник  в Монголии  (к 80-летию со дня рождения Сергея Васильевича Бурова)

Чрезвычайный Полномочный посланник в Монголии (к 80-летию со дня рождения Сергея Васильевича Бурова)

Чрезвычайный Полномочный посланник  в Монголии (к 80-летию со дня рождения Сергея Васильевича Бурова) Партийный и государственный деятель, дипломат, кандидат экономических наук, государственный служащий 3 –его ранга  Сергей Васильевич Буров  родился  01 мая 1936 года в ....

КРУГЛИЙ СТІЛ

КРУГЛИЙ СТІЛ

Державна фіскальна служба України головне управління ДФС у Херсонській області XX http://appu.ks.ua/proekts/148-20160411.html

Поздравляем с днем рождения Заместителя председателя Херсонской облгосадминистрации Валентину Сечевую

Поздравляем с днем рождения Заместителя председателя Херсонской облгосадминистрации Валентину Сечевую

Поздравляем с днем рождения Заместителя председателя Херсонской облгосадминистрации Валентину Сечевую Мы очень рады вас поздравить с днем рождения,Пусть жизнь становится светлее с каждым днем,Чтобы прекрасным было каждое мгновение,И полной чашей был всегда уютный до....

Генерал Николай Гаргола

Генерал Николай Гаргола

Генерал Николай Гаргола В самом центре Херсона, непосредственно за  зданием  облгосадминистрации и облсовета, находится небольшой скверик. Он известен тем, что местное  руководство  уже собиралось здесь   установить    изготовленный  и оплаченный  скромный памятник....

Інтерв’ю з директором Херсонського фізико-технічного ліцею Миколою Бабенком

Інтерв’ю з директором Херсонського фізико-технічного ліцею Миколою Бабенком

Інтерв’ю з директором Херсонського фізико-технічного ліцею Миколою Бабенком Миколо Івановичу, як ви ставитесь до того, що депутати міської ради на останній сесії проголосували за систематизацію отримання благодійної допомоги для потреб закладів освіти м. Херсона? Не....

Візит представників  Київської державної академії водного транспорту імені гетьмана Петра Конашевича-Сагайдачного

Візит представників Київської державної академії водного транспорту імені гетьмана Петра Конашевича-Сагайдачного

Візит представників Київської державної академії водного транспорту імені гетьмана Петра Конашевича-Сагайдачного   У рамках запровадження експерименту «Теоретико-методичні засади реалізації компетентнісного підходу в системі ступеневої підготовки фахівців морськ....

Херсонська державна морська академія – учасник  Міжнародних виставок

Херсонська державна морська академія – учасник Міжнародних виставок

Херсонська державна морська академія – учасник Міжнародних виставок 17–19 березня 2016 року в Київському Палаці дітей та юнацтва відбулися VII Міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти – 2016» та III Міжнародна виставка закордонних навчальних закладів «World Edu – 2016», організ....

НОВОСТИ УКРАИНЫ И МИРА

Микола Костяк: Виробництво якісної, екологічно чистої та безпечної продукції - імідж Херсонщини
01.09.2013 18:20

Разом з тим, голова облдержадміністрації зазначив, що в даному напрямку вже багато чого зроблено, перш за все, визначено та запроваджено стратегічний напрямок розвитку «Херсонщина – екологічно чиста область», а  також активно продовжується робота по закріпленню тренда області «Херсонщина - територія здоров’я».

Крім того, Микола Костяк наголосив, що екологічна безпека продуктів харчування це глобальна проблема, оскільки зачіпає не лише здоров'я людини, але й впливає на економіку області : «Якість продуктів харчування впливає на рівень життя, соціальну активність людини, впливає і на демографічний аспект його існування, тому, щоб забезпечити високий рівень життя людини в державі та розвиток економіки, необхідно приділяти екологічній безпеці продуктів харчування підвищену увагу», - сказав він.


Також він додав, що екологічне зберігання продукції можливе за наявності сховищ збудованих за сучасними технологіями глибокого заморожування зі збереженням поживних речовин, яких на території області налічується чотири загальною ємністю 5,6 тис. тонн, та в стадії будівництва знаходяться ще три такі холодильники на 4,2 тис. тонн.
Так, за словами голови облдержадміністрації, виробництво екологічно чистої продукції неможливе без ведення органічного землеробства, що ґрунтується на максимальному використанні біологічних факторів підвищення родючості ґрунтів, агротехнологічних заходів захисту рослин, а також на виконанні комплексу інших заходів, які забезпечують екологічно-, соціально- та економічно доцільне виробництво сільськогосподарської продукції та продуктів її переробки.
«Ми всі розуміємо що виробництво якісної, екологічно чистої та безпечної продукції - це імідж Херсонщини. Також ми повинні розуміти що виростивши екологічно чисту сільськогосподарську продукцію необхідно отримати і якісні та безпечні продукти її переробки» - зазначив голова обласної державної адміністрації Микола Костяк під час проведення обласного комітету з економічних реформ, який пройшов сьогодні  за участю голови обласної ради Віктора Пелиха.

 

Разом з тим, голова облдержадміністрації зазначив, що в даному напрямку вже багато чого зроблено, перш за все, визначено та запроваджено стратегічний напрямок розвитку «Херсонщина – екологічно чиста область», а також активно продовжується робота по закріпленню тренда області «Херсонщина - територія здоров’я».


Крім того, Микола Костяк наголосив, що екологічна безпека продуктів харчування це глобальна проблема, оскільки зачіпає не лише здоров'я людини, але й впливає на економіку області : «Якість продуктів харчування впливає на рівень життя, соціальну активність людини, впливає і на демографічний аспект його існування, тому, щоб забезпечити високий рівень життя людини в державі та розвиток економіки, необхідно приділяти екологічній безпеці продуктів харчування підвищену увагу», - сказав він.


Також він додав, що екологічне зберігання продукції можливе за наявності сховищ збудованих за сучасними технологіями глибокого заморожування зі збереженням поживних речовин, яких на території області налічується чотири загальною ємністю 5,6 тис. тонн, та в стадії будівництва знаходяться ще три такі холодильники на 4,2 тис. тонн.


Так, за словами голови облдержадміністрації, виробництво екологічно чистої продукції неможливе без ведення органічного землеробства, що ґрунтується на максимальному використанні біологічних факторів підвищення родючості ґрунтів, агротехнологічних заходів захисту рослин, а також на виконанні комплексу інших заходів, які забезпечують екологічно-, соціально- та економічно доцільне виробництво сільськогосподарської продукції та продуктів її переробки.

 
Яндекс.Метрика