СОБЫТИЯ & ФАКТЫ

Убыточность херсонских перевозчиков оказалась мифом

Рассказы херсонских перевозчиков о нерентабельности пассажирских перевозок – миф, который развеял заместитель директора КП «Херсонкоммунтранссервис» Игорь Токарев. По его словам, коммунальное предприятие при тарифе на проезд в 3 гривны получило за 2016 год доход в сумме более 300 тысяч гривен.

«ХКТС – не убыточное предприятие. По 16-му году оно получило более 300 тысяч прибыли. По 18-году будет примерно 5,5 миллионов отчислений в городской бюджет», - уверяет Токарев.

По его словам, «компромиссный» тариф 4 гривны не решает проблему закупки нового транспорта, но «немного оздоровил ситуацию с общественных транспортом» и позволяет «держать в балансе» уже имеющиеся автобусы.

Напомним, что КП «ХКТС» поддержало частных перевозчиков, которые требовали поднятия цены проезда в маршрутках, мотивируя необходимость тем, что они несут убыток и не в состоянии обеспечить содержание автопарка в надлежащем состоянии. «Херсонкоммунтранссервис» также был один из участников недавнего протеста маршрутчиков.

 
У Херсоні відзначили День Гідності та Свободи

Херсонці відзначили День Гідності та Свободи, зібравшись на площі Свободи.

"Дякую усім, хто був у часи тих подій поруч. Вічна пам'ять тим, хто поклав своє життя за нашу незалежність. Сьогодні перед нами - нові виклики. Вірмо та надихаймо один одного на перемогу. Слава усім вам і слава Україні", - звернувся до присутніх на площі міський голова Володимир Миколаєнко.

 
Перевезення на маршруті №38 здійснюватиме ФОП Присяжний

Виконавчий комітет затвердив зміни до рішення від 26.10.2017 "Про встановлення тарифів на послуги з перевезення пасажирів та багажу на міських автобусних маршрутах загального користування та на міському пасажирському електротранспорті, посилення контролю за якістю пасажирських перевезень на території міста".

Згідно проекту рішення, до переліку підприємств-перевізників включено ФОП Присяжний А.В., з яким управлінням транспорту укладено тимчасовий договір про організацію перевезень пасажирів на міському автобусному маршруті №38 "сел.Кіндійка-вул.Потьомкінська - вул.Генерала Алмазова".

Нагадаємо, що комунальна установа "Диспетчерська служба автоматизованого контролю за роботою громадського транспорту" виявила численні порушення умов договору на маршурті №38 попереднім перевізником - приватною фірмою МІС. Зокрема, зафіксовано недостатню кількість транспортних засобів на лініях або їх відсутність, відсутність диспетчерських пунктів. У зв'язку з цим договір на маршруті №38 із цим перевізником було розірвано.

 
Живи та працюй в Україні: з початку року роботодавці подали майже 1 мільйон вакансій

Протягом січня-жовтня 2017 року до Державної служби зайнятості України звернулось 169 тисяч роботодавців, які подали відомості про 904 тисячі вакансій, що значно більше, ніж у минулому році. Так, кількість роботодавців, які звернулись до ДСЗ, збільшилась у порівнянні з аналогічним періодом 2016 року на 11%, а кількість вакансій - на 12%.

У Службі зайнятості підкреслили, що з огляду на активізацію економічних процесів у державі, в Україні розпочинається соціальний проект під лозунгом “Живи та працюй в Україні”, головною метою якого є пожвавлення ринку праці України. Організатором проекту виступила Служба зайнятості за підтримки органів місцевої влади. В рамках проекту по всій Україні будуть відбуватись інформаційні активності, спрямовані на якнайшвидший пошук роботи для безробітних та підбір спеціалістів для роботодавців. Зокрема, в рамках проекту будуть організовані масштабні ярмарки вакансій на найбільших підприємствах держави.

За січень-жовтень 2017 року кількість осіб, працевлаштованих за сприяння Державної служби занятості, зросла на 38 тис., або 6% та становила 693 тисячі. При цьому 44% з них були працевлаштовані оперативно до надання статусу безробітного. Крім того, 200 тис. осіб були залучені до громадських та інших робіт тимчасового характеру.

З метою забезпечення професійно-кваліфікаційного рівня шукачів роботи вимогам роботодавців у січні-жовтні 2017 року за сприяння Державної служби зайнятості 153 тис. безробітних проходили професійне навчання. Зокрема, кількість безробітних, які навчалися у центрах професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості, зросла на 18% та становила 41 тис. осіб.

Завдяки підвищенню результативності роботи щодо оперативного працевлаштування громадян кількість безробітних станом на 1 листопада 2017 року, у порівнянні з відповідною датою 2016 року, скоротилася на 11% (на 34 тис.) та становила 282 тисячі.

 
7 листопада відбудеться позачергове засідання виконавчого комітету

7 листопада о 10.00 відбудеться позачергове засідання виконавчого комітету міської ради.

На розгляд засідання винесено питання:

1. Про затвердження відкоригованих планів робіт управління транспортної, дорожньої інфраструктури і зв’язку міської ради на 2017 рік.

2. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету міської ради від 20.12.2016 № 452.

3. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету міської ради від 16.12.2008 № 655.

4. Про затвердження відкоригованого титульного списку капітального ремонту житлового фонду міської територіальної громади на 2017 рік.

5. Про затвердження відкоригованого титульного списку капітального ремонту ліфтового обладнання об’єднань співвласників багатоквартирних будинків на 2017 рік.

6. Про затвердження відкоригованого титульного списку капітального ремонту будинків об’єднань співвласників багатоквартирних будинків на 2017 рік.

 
У Дар’ївській колонії виявлено ряд порушень

Керівництвом прокуратури області постійна увага приділяється стану виконання вимог законодавства щодо забезпечення конституційних прав громадян у виправних колоніях області.

Так, під час здійснення прокурором області Віталієм Тригубенком особистого прийому засуджених у ДУ «Дар’ївська виправна колонія №10» Міністерства юстиції України було оглянуто комунально-побутові приміщення установи та звернуто увагу на умови тримання в’язнів.

Під час обходу встановлено ряд порушень щодо режиму тримання ув’язнених, охорони праці, питань пожежної безпеки тощо. Крім того, в установі виявлено перебування одного із засуджених за відсутністю на те законних підстав. За результатами перевірки вжито заходів прокурорського впливу з метою усунення виявлених порушень, а також зобов’язано адміністрацію установи вирішити питання щодо звільнення з колонії зазначеного засудженого.

Прес-служба прокуратури
Херсонської області

 
Прокурор області провів прийом громадян у виправній колонії № 90

Керівництвом прокуратури області постійна увага приділяється стану виконання вимог законодавства щодо забезпечення конституційних прав громадян у виправних колоніях області.

Так, 24 жовтня прокурор області Віталій Тригубенко здійснив виїзд до ДУ «Північна виправна колонія № 90» Міністерства юстиції України, де провів особистий прийом засуджених. Питання, які порушувались стосувалися застосування амністії, медичного забезпечення, зарахування судом строку попереднього ув’язнення у строк покарання.

Крім того, прокурор області оглянув комунально-побутові приміщення установи, звернув увагу на умови тримання в’язнів, обґрунтованість накладення на них заходів дисциплінарно впливу, забезпечення належним харчуванням, надання своєчасної та адекватної медичної допомоги тощо. За результатами візиту будуть внесені документи реагування. Робота на вказаному напрямі триває.

 
Школі №50 присвоєно ім'я Романа Набєгова

Депутати міськради прийняли рішення про присвоєння ЗОШ I-III ступенів №50 імені Романа Набєгова та затвердили її статут.

Попередньо, з 30 червня по 30 серпня 2017 року, управлінням освіти Херсонської міської ради були організовані громадські слухання. У результаті слухань, громадськість підтримала питання присвоєння школі №50 імені загиблого в АТО воїна Романа Набєгова.

Довідка. 29 серпня 2014 року херсонець Роман Набєгов загинув при прориві із оточення під містом Іловайськ Донецької області. Посмертно нагороджений орденом "За мужність" III ступеня. У листопаді 2015 року в пам'ять про Романа відкрито Меморіальну дошку - барельєф "Борцям за волю Україну". Її встановлено на будівлі ЗОШ №50, де навчався Роман.

 
29 жовтня Україна перейде на зимовий час

29 жовтня 2017 року о 4 (четвертій) годині ранку за київським часом відбудеться перехід на зимовий час з переведенням годинникової стрілки на 1 (одну) годину назад.

Довідково: Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 13 травня 1996 року № 509 "Про порядок обчислення часу на території України" з урахуванням порядку обчислення часу, що діє в країнах Європи з 1996 року, Уряд України постановив запровадити на території України такий порядок обчислення часу: час другого часового поясу (київський час) з переведенням щорічно годинникової стрілки в останню неділю березня о 3 годині на 1 годину вперед і в останню неділю жовтня о 4 годині на 1 годину назад.

 
Молоко з туберкульозом продавали в Херсоні

Почастувавшись «смачним і корисним» молоком або продуктами його переробки зі стихійних ринків Херсона, можна не тільки підхопити кишковий розлад, але і заразитися туберкульозом.

У селі Лиманському Бериславського району області при контрольному введенні туберкуліну коровам з селянських господарств одна з них дала позитивну реакцію, що свідчить про наявність в організмі збудника туберкульозу.

При цьому сусіди заявили, що сім'я власників корови возила надоєне з неї молоко до обласного центру, де і продавала на стихійному ринку в сквері Привокзальній площі.

Начальник управління безпеки харчових продуктів Головного управління Госпродпотребслужби Херсонщини Віталій Боярський говорить, що селян вмовили-таки позбутися від хворої корови - її здали на м'ясо.

Однак залишилося невідомим, скількох херсонців встигли напоїти її молоко, і скільки з них тепер стануть пацієнтами тубдиспансерів.

 

 

НОВОСТИ УКРАИНЫ И МИРА

Микола Костяк: Виробництво якісної, екологічно чистої та безпечної продукції - імідж Херсонщини
01.09.2013 18:20

Разом з тим, голова облдержадміністрації зазначив, що в даному напрямку вже багато чого зроблено, перш за все, визначено та запроваджено стратегічний напрямок розвитку «Херсонщина – екологічно чиста область», а  також активно продовжується робота по закріпленню тренда області «Херсонщина - територія здоров’я».

Крім того, Микола Костяк наголосив, що екологічна безпека продуктів харчування це глобальна проблема, оскільки зачіпає не лише здоров'я людини, але й впливає на економіку області : «Якість продуктів харчування впливає на рівень життя, соціальну активність людини, впливає і на демографічний аспект його існування, тому, щоб забезпечити високий рівень життя людини в державі та розвиток економіки, необхідно приділяти екологічній безпеці продуктів харчування підвищену увагу», - сказав він.


Також він додав, що екологічне зберігання продукції можливе за наявності сховищ збудованих за сучасними технологіями глибокого заморожування зі збереженням поживних речовин, яких на території області налічується чотири загальною ємністю 5,6 тис. тонн, та в стадії будівництва знаходяться ще три такі холодильники на 4,2 тис. тонн.
Так, за словами голови облдержадміністрації, виробництво екологічно чистої продукції неможливе без ведення органічного землеробства, що ґрунтується на максимальному використанні біологічних факторів підвищення родючості ґрунтів, агротехнологічних заходів захисту рослин, а також на виконанні комплексу інших заходів, які забезпечують екологічно-, соціально- та економічно доцільне виробництво сільськогосподарської продукції та продуктів її переробки.
«Ми всі розуміємо що виробництво якісної, екологічно чистої та безпечної продукції - це імідж Херсонщини. Також ми повинні розуміти що виростивши екологічно чисту сільськогосподарську продукцію необхідно отримати і якісні та безпечні продукти її переробки» - зазначив голова обласної державної адміністрації Микола Костяк під час проведення обласного комітету з економічних реформ, який пройшов сьогодні  за участю голови обласної ради Віктора Пелиха.

 

Разом з тим, голова облдержадміністрації зазначив, що в даному напрямку вже багато чого зроблено, перш за все, визначено та запроваджено стратегічний напрямок розвитку «Херсонщина – екологічно чиста область», а також активно продовжується робота по закріпленню тренда області «Херсонщина - територія здоров’я».


Крім того, Микола Костяк наголосив, що екологічна безпека продуктів харчування це глобальна проблема, оскільки зачіпає не лише здоров'я людини, але й впливає на економіку області : «Якість продуктів харчування впливає на рівень життя, соціальну активність людини, впливає і на демографічний аспект його існування, тому, щоб забезпечити високий рівень життя людини в державі та розвиток економіки, необхідно приділяти екологічній безпеці продуктів харчування підвищену увагу», - сказав він.


Також він додав, що екологічне зберігання продукції можливе за наявності сховищ збудованих за сучасними технологіями глибокого заморожування зі збереженням поживних речовин, яких на території області налічується чотири загальною ємністю 5,6 тис. тонн, та в стадії будівництва знаходяться ще три такі холодильники на 4,2 тис. тонн.


Так, за словами голови облдержадміністрації, виробництво екологічно чистої продукції неможливе без ведення органічного землеробства, що ґрунтується на максимальному використанні біологічних факторів підвищення родючості ґрунтів, агротехнологічних заходів захисту рослин, а також на виконанні комплексу інших заходів, які забезпечують екологічно-, соціально- та економічно доцільне виробництво сільськогосподарської продукції та продуктів її переробки.

 
Яндекс.Метрика