НОВОСТИ

За шість місяців херсонські митники спрямували до держбюджету майже 688,0 млн. грн.

За шість місяців херсонські митники спрямували до держбюджету майже 688,0 млн. грн.

Головне управління ДФС у Херсонській області

Саме така сума митних платежів надійшла протягом січня-червня поточного року до державного бюджету. Показник надходжень податків та зборів за звітний період більше на 154,2 млн. грн., або на 28,9 %, результату роботи митниці за аналогічний період 2014 року

Співробітники Херсонської митниці ДФС продовжують ефективно контролювати питання митної вартості, класифікації товарів та країни їх походження для спрямування додаткових коштів до державного бюджету. Номенклатура вантажів, по яким було донараховано додаткові митні платежі – різноманітна.

Завдяки проведеним заходам державний бюджет додатково отримав 15,7 млн.грн, це на 5% більше ніж за шість місяців 2014 року.

Довідково: Протягом січня – червня 2015 року Херсонською митницею ДФС до державного бюджету направлено 687,9 млн. грн. митних платежів.

http://kherson.sfs.gov.ua

 
Херсонщина втілює європейські стандарти в державне управління

Під час візиту херсонської делегації держслужбовців на чолі з губернатором Андрієм Путіловим до Італії був вивчений досвід контроля за використанням бюджетних коштів та презентовані власні напрацювання у сфері внутрішнього аудиту.

«Поїздка до Італії показала, що державні структури та іноземні компанії зацікавлені співпрацювати з нами, але їм потрібні гарантії, прозорість законодавства, прозорість процесів, що відбуваються в різних галузях», - ділиться враженнями від спілкування з італійськими колегами керівник управління з питань внутрішнього аудиту облдержадміністрації Оксана Рукавішнікова.

За її словами, щоб Херсонщина стала інвестиційно привабливою, слід розвивати  інфраструктуру. Перші кроки у цьому напрямку вже зроблено, про що й розповіла херсонська делегація італійським колегам.Зокрема, про авіарейси Херсон-Стамбул, проект «невідкладної» медичної допомоги.

Щоб все це могло працювати та розвиватись і надалі, за словами Оксани Рукавішнікової, обласна влада зробила певні кроки з покращення контролю за використанням бюджетних коштів, і продовжує удосконалювати свою роботу в цьому напряму, використовуючи, в тому числі і досвід європейських держав.

«Наша область є однією із перших в Україні по забезпеченню незалежної функції внутрішнього аудиту відповідно до загальноприйнятих міжнародних стандартів внутрішнього аудиту, що є однією з умов співробітництва України та Європейського Союзу у галузі державного внутрішнього фінансового контролю. В обласній державній адміністрації наприкінці 2014 року було створено незалежний підрозділ – управління з питань внутрішнього аудиту та забезпечено втілення в життя основних принципів діяльності цього підрозділу, які наразі тільки пропонуються народними депутатами України у проекті Закону «Про внутрішній аудит». Для італійських колег ця інформація була дуже цікавою, бо це конкретний приклад кроків у напрямку Європи та європейських стандартів державного управління», - підкреслила керівник управління з питань внутрішнього аудиту.

 
Громадські ради Херсонщини та Київщини підписали Меморандум про співпрацю

Сьогодні, 20 липня, відбулась зустріч громадських рад при Херсонській та Київській облдержадміністраціях, на якій громадські діячі обмінялися досвідом роботи та підписали Меморандуму про співпрацю.

Протягом заходу слово мав голова громадської ради при Київській облдержадміністрації Руслан Грінченко, а також  голови комітетів. Вони, зокрема,  говорили про структуру роботи, види діяльності, досягнення в певних сферах та проблеми, що заважають роботі. Зокрема, особливу увагу приділили темам впровадження децентралізації, моніторингу тарифів на житлово-комунальні послуги, боротьби із корупцією, проблемам екології та підтримки і психологічної реабілітації учасників АТО.

Також представники громадської ради Київщини подякували за гостинність Херсонської області та подарували громадській раді Херсонщини книгу про українського етнолога, фольклориста, поета, громадського діяча, автора слів Гімну України Павла Чубинського «Народознавець».

Представники Херсонщини,  в свою чергу,  ставили ряд запитань київським колегам, адже існує багато спільних проблем і обмін досвідом в їх подоланні стане корисним для обох сторін.

Підсумували захід підписанням Меморандуму про співпрацю, що має на меті забезпечити ефективну роботу громадськості в багатьох галузях та координацію дій з метою досягнення результату.

http://www.khoda.gov.ua/

 
В Херсоне состоялся велофорум

 

Работники областной государственной администрации приобщились к проведению традиционного велофорума, который состоялся 30 мая в Херсоне.
В его рамках по инициативе облгосадминистрации, национально-культурных обществ области и при поддержке Украинской миротворческой школы была сформирована отдельная колонна из представителей различных этнических общностей, в том числе азербайджанцев, армян, греков, грузин, корейцев, крымских татар, немцев, поляков, украинцев. С соответствующими флагами они проехали по центральным улицам города, демонстрируя консолидацию, толерантность и взаимоуважение.
Подробнее ...
 
Андрій Путілов дав доручення брати на роботу в райдержадміністрації молодь

Новини районів > Херсон

 

Андрій Путілов доручив новопризначеному керівнику Бериславської райдержадміністрації Максиму Приходьку брати на роботу молодь.

Про це він сказав сьогодні, 25 травня, під час зустрічі з активом Бериславського району.
Очільник області також закликав вирішувати кадрові питання з огляду на професіоналізм та патріотизм людей.

Максим Приходько зазначив що кадрові проблеми є, і їх слід вирішувати  найближчим часом.

 
Відбувся брифінг виконувача обов’язків прокурора області та заступників прокурора області

Відбувся брифінг виконувача обов’язків прокурора області та заступників прокурора області

30-04-2015, 15:07

У прокуратурі Херсонської області відбувся брифінг виконувача обов’язків прокурора області Сергія Попова та його заступників Олега Йощенка та Костянтина Кубатка з актуальних питань прокурорсько-слідчої діяльності.

На брифінг були запрошені представники засобів масової інформації: регіонального телебачення, друкованих та Інтернет видань.

В ході заходу Сергій Попов та заступники прокурора області розповіли журналістам про резонансні та актуальні кримінальні провадження.

Зокрема щодо результатів розслідування злочинів за фактами примушування громадян до участі в акціях «антимайдану» (до суду спрямовано 6 обвинувальних актів відносно 7 осіб, за 1 кримінальним провадженням винесено обвинувальний вирок), за фактами знешкодження та вирубки лісів, щодо наслідків розслідування бійки у розважальному закладі міста, розкриття умисного вбивства двох осіб тощо.

Подробнее ...
 
На виконання рішення суду державі повернуто незаконно відчужене майно профспілок

На виконання рішення суду державі повернуто незаконно відчужене майно профспілок

30-04-2015, 15:02

Постановою Одеського апеляційного господарського суду задоволено позов прокурора Скадовсьткого району в інтересах держави в особі Фонду Державного майна України до ряду суб’єктів підприємницької діяльності про визнання права власності та витребування майна з чужого незаконного володіння, а саме об’єктів нерухомості туристичної бази «Чорномор», розташованих в смт. Лазурне.

Подробнее ...
 
Владимир Миколаенко принял участие в мероприятиях по благоустройству

9 апреля в Херсоне прошел общегородской «чистый четверг». Учебные заведения, учреждения культуры, здравоохранения, сотрудники исполнительных органов городского, районных в городе советов, депутаты городского совета, предприниматели, жилищно-эксплуатационные организации, городские коммунальные предприятия и др. в течение дня наводили предпраздничный порядок на прилегающих территория, в парках и скверах города.

Подробнее ...
 
На кордоні з Кримом

Кілька вантажівок, які перевозили товар без належних товаросупровідних документів виявили учора співробітники Держприкордонслужби та працівники митниці на адмінмежі з Кримом.

Прикордонники Бердянського загону у контрольному пункті «Чонгар» зупинили для перевірки мікроавтобус «Додж». Виявилося, що водій, громадянин України, який прямував з материкової частини до АРК, мав підроблені товаросупровідні документи на вантаж – 1,5 т м’яса.

А в контрольному пункті «Каланчак» у двох вантажних автомобілях марок «ДАФ» та «Рено» прикордонники Херсонського загону виявили по 25 та 21 тонн яблук. З’ясувалося, що українці також мали підроблені товаросупровідні документи. Наразі документи вилучено для проведення експертизи.

Нагадаємо, що минулої суботи до Криму громадяни України по підробленим документам намагалися перемістити понад 136 тонн яблук. Вісім вантажівок з яблуками також зупинили у контрольному пункті «Каланчак» прикордонники Херсонського загону.

Офіційний сайт
прикордонної служби України

 
СБУ відкрила кримінальне провадження за розкрадання банківськими установами 3,6 мільярда гривень

Служба безпеки України викрила протиправну схему розкрадання коштів власниками та посадовими особами двох українських комерційних банків.

Встановлено, що службові особи цих фінансових установ укладали завідомо збиткові угоди між власними банками та юридичними особами з метою незаконного виведення коштів і доведення банків до неплатоспроможності. Грошові кошти вони переводили на рахунки підконтрольних комерційних структур для подальшого привласнення. Внаслідок цих протиправних оборудок у обидва банки введено тимчасові адміністрації, постраждали десятки тисяч вкладників, а Фонду гарантування вкладів завдано збитків на суму 3,6 мільярда гривень.

Як повідомив Голова СБ України Валентин Наливайченко під час спільного брифінгу у Генеральній прокуратурі, такі недобросовісні комерційні банки, отримуючи інструкції з Росії, наймають провокаторів для участі в акціях під Нацбанком та намагаються розхитати фінансову ситуацію в Україні.

СБУ встановлює й інших осіб у банківській системі України, які могли бути залучені спецслужбами РФ до штучного розбурхування ситуації навколо Національного банку.

Головним слідчим управлінням СБ України відкрито кримінальне провадження за ч. 5 ст. 191 Кримінального кодексу України.

Ведеться слідство.

Прес-центр СБ України

 
Перетин громадянами меж тимчасово окупованої території півострова Крим обговорено на нараді у прокуратурі області`

Прокуратурою Херсонської області проведено міжвідомчу нараду керівників правоохоронних та контролюючих органів.

На заході обговорено стан додержання вимог законодавства України, яке регламентує перетин громадянами меж тимчасово окупованої території півострова Крим, та митне оформлення товарів і транспортних засобів комерційного призначення при їх переміщенні через межі вільної економічної зони «Крим».

У роботі наради прийняли участь керівництво Азово-Чорноморського регіонального управління Державної прикордонної служби, Херсонської митниці, Державної екологічної інспекції у Херсонській області, Одеської регіональної служби державного ветеринарно-санітарного контролю та нагляду на державному кордоні і транспорті.

Учасниками наради обговорено актуальні проблеми, які пов’язані з організацією перетину меж тимчасово окупованої території. При цьому приділено увагу недолікам і проблемним питанням у діяльності органів влади та контролю.

У результаті обговорення нарадою визначено комплекс спільних заходів, спрямованих на забезпечення і зміцнення законності на пунктах пропуску з тимчасово окупованою територією півострова Крим, передусім щодо налагодження взаємодії між контролюючими та правоохоронними органами.

Прес-служба прокуратури
Херсонської області

 
В городском совете обсудили прохождение мобилизации

По инициативе городского головы Владимира Миколаенко состоялось совещание по вопросам проведения четвертой очереди мобилизации в городе Херсоне.

В совещании приняли участие прокурор города Херсона, военный прокурор Херсонского гарнизона, председатели районных в городе судов, представители городского управления УМВД Украины в Херсонской области, военный комиссар Херсонского объединенного военного комиссариата.

В ходе совещания были рассмотрены вопросы повышения ответственности руководителей предприятий, учреждений и организаций, общественности города за выполнение законодательства Украины по вопросам мобилизации. По итогам рабочего совещания принято решение о создании рабочих групп по реализации требований Указа Президента Украины «О частичной мобилизации».

 
«Турецкие авиалинии» планируют с 29 марта ежедневные авиарейсы

Об этом сегодня, 27 февраля, во время брифинга в аэропорту «Херсон», сообщил советник председателя облгосадминистрации по вопросам экономического развития Юрий Рожков.

«Спасибо «Турецким авиалиниям» за сотрудничество. Хочу сообщить, что с 29 марта они начинают ежедневные авиарейсы. И хочу обратиться к нашим предпринимателям, туристам с просьбой летать именно через Херсон, пополняя бюджет области », - отметил советник главы облгосадминистрации.

Способствовать развитию аэропорта «Херсон» будет установленная ​​ светосигнальная система, которую в эти дни сертифицируют специалисты Государственного предприятия обслуживания воздушного движения Украины.

«Хочу поблагодарить депутатов областного совета, облгосадминистрации за то, что они занимаются развитием нашего коммунального предприятия аэропорт «Херсон», всем, кто работал над установлением светосигнальной системы. Эта система позволит принимать самолеты в сложных метеоусловиях и ночью. Вчера Украэродвижение начал облет светосигнальной системы для ее сертификации», - отметил Юрий Рожков.

Он также проинформировал, что для экономии средств, были объединены работы по облету самолетом-лабораторией Украэроруха навигационной системы и светосигнальной системы. «Если бы мы провели эти работы по каждой системе отдельно, это обошлось бы вдвое дороже. Таким образом мы сэкономили средства общины », - отметил советник председателя облгосадминистрации по вопросам экономического развития.

Пресс-служба Херсонской ОДА

 
Щодо обстановки на українсько-російському кордоні та в зоні проведення АТО

Прикордонники продовжують здійснювати охорону українсько-російського кордону і лінії розмежування між силами АТО та бойовиками. Протягом доби обстрілів та нападів на підрозділи Державної прикордонної служби України з боку терористів не було.

Російські найманці продовжували проводити повітряну розвідку з використанням безпілотних літальних апаратів. Загалом зафіксовано політ 4 БПЛА. 3 безпілотники виявили на напрямку «Ялта - Мангуш» та «Зоря - Кирилівка». Ще 1 літальний апарат зафіксували на адміністративній межі з АР Крим на ділянці відділу прикордонної служби «Чонгар».

Учора о 21.30 прикордонний наряд в районі н.п. Новомихайлівка (Донецька область) затримав вантажний автомобіль «МАН» української реєстрації. Транспортним засобом перевозилися алкогольні напої та яблучний сік. Напрямок руху автівки свідчать, що водій намагався об’їхати контрольний пост, який був на його шляху. Поінформовано представників податкової інспекції. Наразі з’ясовуються всі обставини.

У Донецькій області неподалік н.п. Ялта під час огляду легкового автомобіля «Тойота», яким керував громадянин України, було виявлено 2 одиниці мисливської зброї «Вулкан», 30 мисливських та 150 бойових набоїв. Транспортний засіб та водія передали співробітникам СБУ.

Щодо слідування 15-го, так званого «гуманітарного» конвою

У зв’язку з порушенням російською стороною норм міжнародного і національного права щодо порядку направлення гуманітарних вантажів, представники української міжвідомчої групи участі в оформленні чергового (п’ятнадцятого), так званого «гуманітарного» вантажу не брали.

З огляду на те, що українська міжвідомча група не виконувала жодних контрольних функцій ( в т.ч. візуальне спостереження), інформація щодо вмісту «гуманітарного» конвою відсутня.

Водночас зведена українська міжвідомча група, яка тимчасово перебуває на території пункту пропуску «Донецьк» (РФ)? з 06.20 до 06.40 бачила рух в Україну 12 вантажівок білого кольору з відповідною символікою та 4 автомобілів супроводження.

Прикордонна служба України

 
СБУ має документальні докази злочинів колишньої влади проти Майдану

Служба безпеки України відновлює документи, які доводять злочинні дії колишньої влади щодо учасників акцій протесту на Майдані минулого року.Про це повідомив голова СБУ Валентин Наливайченко в ефірі ток-шоу «Право на владу» телеканалу «1+1». Він розповів, що тікаючи, колишні високопосадовці намагались вивезти або спалити документи, які підтверджували їхню злочинну діяльність щодо переслідування та планів фізичного знищення лідерів опозиції, Майдану, Самооборони Майдану, всіх тих, хто на площах міст нашої держави відстоював Гідність та Свободу.

Голова СБУ розповів, що на сьогодні слідчим Генеральної прокуратури передано документи за особистим підписом колишнього керівника СБУ про проведення так званої "антитерористичної операції" із застосуванням зброї проти власних громадян.У результаті спецоперацій СБУ повернуто також бази даних співробітників Служби, оперативні розробки, які намагався вивезти з країни Якименко.

За словами Наливайченка, сьогодні відкрито більше 100 кримінальних справ стосовно тодішніх високопосадовців, у тому числі керівної ланки СБУ, які на чолі з російськими кураторами готували злочини проти Майдану. Більше десяти сьогодні вже затримані, решта втекли, але також не уникнуть покарання. «Злочини, які влада планувала проти власних громадян, планувала не одна - а у співучасті зі спецслужбами країни, яка на цей час є країною агресором. Те, що ці злочини були сплановані дуже серйозно ми всі бачимо, і підтвердженням цього є те, що сьогодні відбувається на Сході України», - підкреслив він. Сьогодні Служба має докази присутності в Україні під час подій на Майдані «кураторів» злочинів - генералів ФСБ, а також російських снайперських груп, які цілили і у протестувальників, і у співробітників МВС.

Голова СБУ зазначив, що сьогодні Україна не зверне зі свого шляху і доведе розслідування до кінця. «Є розуміння, що Небесна Сотня загинула не даремно, і що ми ніколи не вибачимо розстріл мирних людей, що ніколи жоден радник президента Путіна, а тепер радник країни-агресора, не уникне не лише української кримінальної відповідальності, але й міжнародної. Тому співпраця з російською стороною тільки одна – вони всі мають з’явитися в український суд, а після цього – в міжнародний суд", - сказав Наливайченко.

Він підкреслив, що в Україні має з’явитись трибунал – спеціальна судова палата, яка зможе притягнути до кримінальної відповідальності всіх, хто був причетний до розстрілів на Майдані, у тому числі іноземців.

Наливайченко повідомив, що відповідний законопроект вже розроблено та внесено на розгляд парламенту.

Прес-центр СБ України

 
Елітна нерухомість херсонців додасть бюджету понад 800 тисяч гривень

Елітна нерухомість херсонців додасть бюджету понад 800 тисяч гривень

Елітна нерухомість херсонців додасть бюджету понад 800 тисяч гривень Головне управління ДФС у Херсонській області На Херсонщині власники елітних будинків та квартир перерахують до місцевих бюджетів 848 тис.грн. податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки. М....

 З Днем Конституції України

З Днем Конституції України

Нехай демократичні засади, що були закріплені цим надзвичайно важливим документом стануть реаліями нашого сьогодення, а дух законності прийде до серця кожному громадянину нашої держави. Давайте сподіватися у краще майбутнє та разом створювати нову європейську державу.....

Японський вчений зацікавився Херсонщиною

Японський вчений зацікавився Херсонщиною

Японський вчений зацікавився Херсонщиною Науковець з Токійського університету (Японія) Торікаї Масатомо цими днями перебуває на Херсонщині. Мета його приїзду досить цікава - він має намір досконало вивчити суспільні та політичні процеси, які відбуваються на Херсонщин....

Споживча кооперація Херсонщини на передодні Міжнародного дня кооперативів

Споживча кооперація Херсонщини на передодні Міжнародного дня кооперативів

Споживча кооперація Херсонщини на передодні Міжнародного дня кооперативів         4 липня 2015 року кооперативна громадськість світу відзначає 93-й Міжнародний день кооперативів. Цей святковий день Міжнародний кооперативний альянс (МКА) започаткував ще в 1922 році. Почи....

Поздравляем с Днем медицинского работника!

Поздравляем с Днем медицинского работника!

Поздравляем с Днем Медицинского работника, врача - руководителя центра диагностики Херсонской областной клинической больницы Ларису Лемец Всем, кто служит медицине,От души хотим сказатьСлово главное «Спасибо»И здоровья пожелать,Дальше людям помогайте,Труд зачтется ....

Делегація Херсонської державної морської академії взяла участь у заході з нагоди відкриття нового офісу компанії «Columbia Shipmanagement Ukraine»

Делегація Херсонської державної морської академії взяла участь у заході з нагоди відкриття нового офісу компанії «Columbia Shipmanagement Ukraine»

Постійно працюючи над розширенням партнерських відносин із крюїнговими і судноплавними копаніями світу, Херсонська державна морська академія з 2012 року плідно співпрацює з «Columbia Shipmanagement Ukraine» у питаннях практичної підготовки та працевлаштування курсантів ХДМА.. «Columbi....

Економіка Херсонщини. Херсонський нафтопереробний завод.

Економіка Херсонщини. Херсонський нафтопереробний завод.

Ексклюзивне інтерв'ю Розповідає директор підприємства Семеген Володимир Мирославович Наша мета - глобальна реконструкція заводу з подальшим доведенням до норм світових стандартів щодо виробництва бензину, дизельного і авіаційного палива. Вся продукція має відповід....

Руководители области поздравили журналистов Херсонщины с профессиональным праздником

Руководители области поздравили журналистов Херсонщины с профессиональным праздником

8 июня, в 11.00 в студии ХОГТРК «Скифия» торжественно поздравили представителей средств массовой информации Херсонщины с Днем журналиста Украины, который праздновали в минувшую субботу, 6 июня. Поздравить журналистов с профессиональным праздником пришли и руководители Хер....

Министр агрополитики и продовольствия Алексей Павленко посетил предприятия Херсонщины

Министр агрополитики и продовольствия Алексей Павленко посетил предприятия Херсонщины

Сегодня, 29 мая, на Херсонщине с рабочим визитом находился Министр аграрной политики и продовольствия Украины Алексей Павленко. В рамках поездки, он, вместе с председателем областной государственной администрации Андреем Путилов, посетил государственное учреждение «Нов....

НОВОСТИ УКРАИНЫ И МИРА

Микола Костяк: Виробництво якісної, екологічно чистої та безпечної продукції - імідж Херсонщини
01.09.2013 18:20

Разом з тим, голова облдержадміністрації зазначив, що в даному напрямку вже багато чого зроблено, перш за все, визначено та запроваджено стратегічний напрямок розвитку «Херсонщина – екологічно чиста область», а  також активно продовжується робота по закріпленню тренда області «Херсонщина - територія здоров’я».

Крім того, Микола Костяк наголосив, що екологічна безпека продуктів харчування це глобальна проблема, оскільки зачіпає не лише здоров'я людини, але й впливає на економіку області : «Якість продуктів харчування впливає на рівень життя, соціальну активність людини, впливає і на демографічний аспект його існування, тому, щоб забезпечити високий рівень життя людини в державі та розвиток економіки, необхідно приділяти екологічній безпеці продуктів харчування підвищену увагу», - сказав він.


Також він додав, що екологічне зберігання продукції можливе за наявності сховищ збудованих за сучасними технологіями глибокого заморожування зі збереженням поживних речовин, яких на території області налічується чотири загальною ємністю 5,6 тис. тонн, та в стадії будівництва знаходяться ще три такі холодильники на 4,2 тис. тонн.
Так, за словами голови облдержадміністрації, виробництво екологічно чистої продукції неможливе без ведення органічного землеробства, що ґрунтується на максимальному використанні біологічних факторів підвищення родючості ґрунтів, агротехнологічних заходів захисту рослин, а також на виконанні комплексу інших заходів, які забезпечують екологічно-, соціально- та економічно доцільне виробництво сільськогосподарської продукції та продуктів її переробки.
«Ми всі розуміємо що виробництво якісної, екологічно чистої та безпечної продукції - це імідж Херсонщини. Також ми повинні розуміти що виростивши екологічно чисту сільськогосподарську продукцію необхідно отримати і якісні та безпечні продукти її переробки» - зазначив голова обласної державної адміністрації Микола Костяк під час проведення обласного комітету з економічних реформ, який пройшов сьогодні  за участю голови обласної ради Віктора Пелиха.

 

Разом з тим, голова облдержадміністрації зазначив, що в даному напрямку вже багато чого зроблено, перш за все, визначено та запроваджено стратегічний напрямок розвитку «Херсонщина – екологічно чиста область», а також активно продовжується робота по закріпленню тренда області «Херсонщина - територія здоров’я».


Крім того, Микола Костяк наголосив, що екологічна безпека продуктів харчування це глобальна проблема, оскільки зачіпає не лише здоров'я людини, але й впливає на економіку області : «Якість продуктів харчування впливає на рівень життя, соціальну активність людини, впливає і на демографічний аспект його існування, тому, щоб забезпечити високий рівень життя людини в державі та розвиток економіки, необхідно приділяти екологічній безпеці продуктів харчування підвищену увагу», - сказав він.


Також він додав, що екологічне зберігання продукції можливе за наявності сховищ збудованих за сучасними технологіями глибокого заморожування зі збереженням поживних речовин, яких на території області налічується чотири загальною ємністю 5,6 тис. тонн, та в стадії будівництва знаходяться ще три такі холодильники на 4,2 тис. тонн.


Так, за словами голови облдержадміністрації, виробництво екологічно чистої продукції неможливе без ведення органічного землеробства, що ґрунтується на максимальному використанні біологічних факторів підвищення родючості ґрунтів, агротехнологічних заходів захисту рослин, а також на виконанні комплексу інших заходів, які забезпечують екологічно-, соціально- та економічно доцільне виробництво сільськогосподарської продукції та продуктів її переробки.

 
Яндекс.Метрика