НОВОСТИ

Оперотряд Красного Креста: Выборы в Херсоне проходят без эксцессов

Голосование во втором туре выборов Херсонского городского головы проходит без серьезных проблем.

Об этом сообщил командир отряда быстрого реагирования Херсонской областной организации общества Красного креста Николай Тараненко.

«Мы работаем сегодня в координации со многими организациями. Ни одного сообщения о нештатной ситуации не поступало», - сообщил он.

 
ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ НАЦІОНАЛЬНОЇ ПОЛІЦІЇ В ХЕРСОНСЬКІЙ ОБЛАСТІ РОЗПОЧАЛО СВОЮ РОБОТУ

а виконання вимог Закону України «Про Національну поліцію» та Кримінального процесуального кодексу України щодо швидкого, повного та неупередженого розслідування злочинів, у Головному управлінні Національної поліції області вже призначено на посади слідчих, які у повному обсязі виконують покладені на них обов’язки.

Крім того, для забезпечення приймання та реєстрації заяв про вчинення злочинів та організації відповідного реагування на посади призначено працівників чергових частин.

У складі Головного управління Національної поліції в Херсонській області, відповідно до повноважень, визначених Законом функціонують 15 підрозділів поліції. По області 5 відділів поліції до складу яких увійшли 18 відділень.

Вже зареєстровано 749 звернень громадян, відкрито 120 кримінальних проваджень.

Відділ комунікацій Головного управління
Національної поліції в Херсонській області

 
На хабарі затримали працівника районного управління юстиції

Прокуратурою Херсонської області здійснюється процесуальне керівництво досудовим розслідуванням у кримінальному провадженні стосовно працівника Білозерського районного управління юстиції.

У ході досудового розслідування було викрито протиправну діяльність службової особи, яка у своєму кабінеті одержала неправомірну вигоду в розмірі понад 2 тис. грн. від голови фермерського господарства за вирішення питання щодо реєстрації договорів оренди земельних ділянок.

Посадовця затримано за підозрою у вчиненні злочину, передбаченого ч.3 ст.368 Кримінального кодексу України (одержання службовою особою неправомірної вигоди, поєднаної з вимаганням такої вигоди), санкція якої передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 5 до 10 років з конфіскацією майна.

На цей час проводяться невідкладні слідчі дії, спрямовані на повне, всебічне і неупереджене розслідування кримінального провадження.

Прес-служба прокуратури Херсонської області

 
АТРИБУТИКА МІЛІЦІЇ БУДЕ ЧИННОЮ ЩЕ ПОНАД РІК - ПОЛОЖЕННЯ ЗАКОНУ

Правоохоронці вже нової структури – Національної поліції України – мають змогу використовувати посвідчення, печатки, логотипи та емблеми міліції і Міністерства внутрішніх справ України до 31 грудня 2016 року. Відповідна норма закріплена у Законі України "Про Національну поліцію".

У відповідності з пунктом 18 Прикінцевих та перехідних положень Закону України "Про Національну поліцію" до 31 грудня 2016 року поліцейські можуть використовувати атрибути міліції, зокрема – посвідчення, печатки, логотипи та емблеми міліції і Міністерства внутрішніх справ України.

Також відповідно до Прикінцевих та перехідних положень цього Закону, поліцейським дозволяється носіння та використання форменого обмундирування, визначеного для працівників міліції.

Таким чином, до моменту забезпечення поліцейських належним одностроєм, а органів та підрозділів Національної поліції – відповідною атрибутикою, працівники поліції будуть користуватись форменим обмундируванням міліції. Це жодним чином не свідчить про відсутність у них повноважень працівників Національної поліції.

Нагадаємо, Закон України «Про Національну поліцію» вступає в законну силу з 7 листопада цього року. З цього часу міліція в Україні припиняє своє існування.

Прес-служба МВС України

 
9 ноября – День украинской письменности и языка

На базе учебно-воспитательного комплекса №15, ко Дню украинской письменности и языка, библиотекарями юношеского отдела Центральной библиотеки им. Леси Украинки проведена языковедческая азбука «Просто говорим на украинском».

Участники мероприятия вспомнили и расширили знания об истории возникновения украинской письменности, ее древнейших памятниках, создании славянской азбуки, первых книгах и т.п.

В игровой форме ученики имели возможность продемонстрировать знание правильного использования языковых форм.

Песни и стихи о неоценимом даре украинского языка добавили заряд позитива и побудили школьников постоянно общаться на украинском.

 
Теплоснабжающие организации подали теплоноситель до 91,5 % объектов в городе

По сообщению департамента жилищно-коммунального хозяйства в городе ведется запуск котельных и подача теплоносителя в жилые дома, объектов социальной сферы.

По состоянию на 9.00 5 ноября

Жилой фонд города.

с 1155 жилых домов, которые отапливаются от централизованной системы теплоснабжения, теплоноситель подан на 1051 жилой дом (91,0 %), из них:

- жилые дома коммунальной собственности - с 793 теплоноситель подан на 728 (91,8%);

- ОСМД, ЖСК, ведомственные - из 362 теплоноситель подано на 323 (89,2%);

Учреждения социальной сферы

- общеобразовательные учреждения - с 72 теплоноситель подан на 71 (98,6%);

- детские сады - с 70 теплоноситель подан на 70 (100 %);

- лечебные учреждения - с 40 теплоноситель подан на 34 (85,0 %).

- учреждения культуры – с 49 теплоноситель подано на 43 (87,8 %).

 
В Херсонской области создан единый электронный реестр пациентов

Об этом сообщил директор Департамента охраны здоровья облгосадминистрации Виктор Короленко.

Он отметил, что такая система есть только в нескольких областях Украины. Этот электронный реестр содержит информацию о пациентах относительно 140 болезней, и он есть как в Херсоне, так и в области.

«Следующим этапом является подготовка электронных карт, но внедрены они будут после того, как начнет работу страховая медицина», – отмечает Виктор Короленко. Он также пояснил, что к информации, которая будет внесена на электронную карту пациента, будет иметь доступ страховая компания.

Напомним, что 21 октября на Херсонщине состоялось торжественное открытие единой оперативно-диспетчерской службы центра экстренной медицинской помощи и медицины катастроф.

 
Кандидат в мэры Херсона Владимир Сальдо снял свою кандидатуру с выборов мэра Херсона.

Соответствующее заявление он сделал сегодня на брифинге.

"Нынешняя избирательная кампания – самая грязная в истории Херсона. Мои политические оппоненты погрузили город и всех жителей в мерзкое болото лжи и черного пиара. В результате горожане стали заложниками нечистых на руку политиков, которые любым способом пытаются удержаться у власти.

И сейчас политики не останавливаются ни перед чем. Недавно мне стало известно о том, что мои оппоненты во втором туре запланировали ряд радикальных акций, направленных не только против меня, но и против всех сторонников. Эти действия могли повергнуть Херсон в пучину хаоса и гражданского противостояния.

Я не имею права допустить того, чтобы из-за политической борьбы пострадали мои земляки.

Поэтому я решил не участвовать во втором туре выборов мэра", - заявил Сальдо.

naberejna.com.ua

 
Обласной конкурс "Лучший повар" "Лучший кондитер" потребительской кооперации

Обласной конкурс "Лучший повар" "Лучший кондитер" потребительской кооперации

В ТРЕНДЕ УКРАИНСКАЯ  НАЦИОНАЛЬНАЯ  КУХНЯ Очередной  конкурс профессионального мастерства «Лучший повар» и «Лучший кондитер» потребительской кооперации Херсонщины по традиции был организован на базе ресторанного комплекса «Преслав» Каховского районного потребобще....

               Ювілей відомого херсонського  поліграфіста

Ювілей відомого херсонського поліграфіста

Сергій Іванович Солярчук Більшість людей, які проходять або проїжджають повз  монументальних будинків  «Наддніпрянської  правди» по Миколаївському шосе або міської друкарні по вулиці  40-річчя Жовтня навіть уявлення не має, що їх будівництво безпосередньо пов’язано з....

ПОЗДРАВЛЯЕМ  С ЮБИЛЕЕМ ПОЭТА КОМИСАРЕНКО ВЛАДИМИРА ВЛАДИМИРОВИЧА

ПОЗДРАВЛЯЕМ С ЮБИЛЕЕМ ПОЭТА КОМИСАРЕНКО ВЛАДИМИРА ВЛАДИМИРОВИЧА

КОМИСАРЕНКО - 70 ! Пусть твои протекают дни, Непохожие меж собой. Дарят счастье пускай они, Не стучаться в окно бедой! Пусть меняется жизнь твоя! Не желая судьбы иной, Изменяйся, любовь храня, Оставайся самим собой! Пусть в достатке живет семья! Полной чашей пусть будет дом. Я....

ПРИВІТАННЯ МІНІСТРА ЮСТИЦІЇ УКРАЇНИ З ДНЕМ ЮРИСТА

ПРИВІТАННЯ МІНІСТРА ЮСТИЦІЇ УКРАЇНИ З ДНЕМ ЮРИСТА

ПРИВІТАННЯ МІНІСТРА ЮСТИЦІЇ УКРАЇНИ З ДНЕМ ЮРИСТА Шановні колеги! Від щирого серця вітаю Вас із професійним святом - Днем юриста! На юристів покладена непроста місія – бути на стражі законності і справедливості, захищати честь, права і свободи громадян, допомагати їм р....

Голова області привітав юристів з професійним святом

Голова області привітав юристів з професійним святом

Голова області привітав юристів з професійним святом Сьогодні, 08 жовтня, на честь Дня юриста України  у комунальному  вищому навчальному закладі «Херсонське музичне училище» обласної ради відбувся урочистий концерт. На урочистість, для того, щоб привітати юристів Хер....

До Херсонської державної морської академії завітав президент НАПНУ

До Херсонської державної морської академії завітав президент НАПНУ

До Херсонської державної морської академії завітав президент НАПНУ Днями Херсонську державну морську академію  відвідала делегація, яку очолив президент Національної академії педагогічних наук України Кремень Василь Григорович. Під час зустрічі ректор ХДМА, професо....

Нагородженняня та надання звання генерал-хорунджий Повнов.Представнику Гетьмана МГО в Уругваї  Хосе Лебедича

Нагородженняня та надання звання генерал-хорунджий Повнов.Представнику Гетьмана МГО в Уругваї Хосе Лебедича

Нагородженя та надання звання генерал-хорунджий Повнов.Представнику Гетьмана МГО в Уругваї  Хосе Лебедича

5 вересня 2015 року в м. Києві відбулося засідання 52-ї Малої Ради МГО "Козацтво Запорозьке".

5 вересня 2015 року в м. Києві відбулося засідання 52-ї Малої Ради МГО "Козацтво Запорозьке".

5 вересня 2015 року в м. Києві відбулося засідання 52-ї Малої Ради МГО "Козацтво Запорозьке".

 З Днем Конституції України

З Днем Конституції України

Нехай демократичні засади, що були закріплені цим надзвичайно важливим документом стануть реаліями нашого сьогодення, а дух законності прийде до серця кожному громадянину нашої держави. Давайте сподіватися у краще майбутнє та разом створювати нову європейську державу.....

Японський вчений зацікавився Херсонщиною

Японський вчений зацікавився Херсонщиною

Японський вчений зацікавився Херсонщиною Науковець з Токійського університету (Японія) Торікаї Масатомо цими днями перебуває на Херсонщині. Мета його приїзду досить цікава - він має намір досконало вивчити суспільні та політичні процеси, які відбуваються на Херсонщин....

НОВОСТИ УКРАИНЫ И МИРА

Микола Костяк: Виробництво якісної, екологічно чистої та безпечної продукції - імідж Херсонщини
01.09.2013 18:20

Разом з тим, голова облдержадміністрації зазначив, що в даному напрямку вже багато чого зроблено, перш за все, визначено та запроваджено стратегічний напрямок розвитку «Херсонщина – екологічно чиста область», а  також активно продовжується робота по закріпленню тренда області «Херсонщина - територія здоров’я».

Крім того, Микола Костяк наголосив, що екологічна безпека продуктів харчування це глобальна проблема, оскільки зачіпає не лише здоров'я людини, але й впливає на економіку області : «Якість продуктів харчування впливає на рівень життя, соціальну активність людини, впливає і на демографічний аспект його існування, тому, щоб забезпечити високий рівень життя людини в державі та розвиток економіки, необхідно приділяти екологічній безпеці продуктів харчування підвищену увагу», - сказав він.


Також він додав, що екологічне зберігання продукції можливе за наявності сховищ збудованих за сучасними технологіями глибокого заморожування зі збереженням поживних речовин, яких на території області налічується чотири загальною ємністю 5,6 тис. тонн, та в стадії будівництва знаходяться ще три такі холодильники на 4,2 тис. тонн.
Так, за словами голови облдержадміністрації, виробництво екологічно чистої продукції неможливе без ведення органічного землеробства, що ґрунтується на максимальному використанні біологічних факторів підвищення родючості ґрунтів, агротехнологічних заходів захисту рослин, а також на виконанні комплексу інших заходів, які забезпечують екологічно-, соціально- та економічно доцільне виробництво сільськогосподарської продукції та продуктів її переробки.
«Ми всі розуміємо що виробництво якісної, екологічно чистої та безпечної продукції - це імідж Херсонщини. Також ми повинні розуміти що виростивши екологічно чисту сільськогосподарську продукцію необхідно отримати і якісні та безпечні продукти її переробки» - зазначив голова обласної державної адміністрації Микола Костяк під час проведення обласного комітету з економічних реформ, який пройшов сьогодні  за участю голови обласної ради Віктора Пелиха.

 

Разом з тим, голова облдержадміністрації зазначив, що в даному напрямку вже багато чого зроблено, перш за все, визначено та запроваджено стратегічний напрямок розвитку «Херсонщина – екологічно чиста область», а також активно продовжується робота по закріпленню тренда області «Херсонщина - територія здоров’я».


Крім того, Микола Костяк наголосив, що екологічна безпека продуктів харчування це глобальна проблема, оскільки зачіпає не лише здоров'я людини, але й впливає на економіку області : «Якість продуктів харчування впливає на рівень життя, соціальну активність людини, впливає і на демографічний аспект його існування, тому, щоб забезпечити високий рівень життя людини в державі та розвиток економіки, необхідно приділяти екологічній безпеці продуктів харчування підвищену увагу», - сказав він.


Також він додав, що екологічне зберігання продукції можливе за наявності сховищ збудованих за сучасними технологіями глибокого заморожування зі збереженням поживних речовин, яких на території області налічується чотири загальною ємністю 5,6 тис. тонн, та в стадії будівництва знаходяться ще три такі холодильники на 4,2 тис. тонн.


Так, за словами голови облдержадміністрації, виробництво екологічно чистої продукції неможливе без ведення органічного землеробства, що ґрунтується на максимальному використанні біологічних факторів підвищення родючості ґрунтів, агротехнологічних заходів захисту рослин, а також на виконанні комплексу інших заходів, які забезпечують екологічно-, соціально- та економічно доцільне виробництво сільськогосподарської продукції та продуктів її переробки.

 
Яндекс.Метрика