НОВОСТИ

Херсонські орендарі сплатили до бюджету майже 90 млн.грн. плати за землю

Херсонські орендарі сплатили до бюджету майже 90 млн.грн. плати за землю

31.07.2015 - Головне управління ДФС у Херсонській області

За перше півріччя 2015 року херсонські орендарі – юридичні та фізичні особи перерахували до місцевих бюджетів нашої області 86,9 млн.грн. орендної плати за землю.

З 24 липня 2015 року  набрав чинності Закон України від 30.06.2015 №557-VIII «Про внесення зміни до статті 288 Податкового кодексу України щодо граничного розміру орендної плати» (далі – Закон №557), опублікований у газеті «Голос України» від 23.07.2015 №131 .

До набрання чинності Закону №557 пунктом 288.5 Податкового кодексу України з внесеними змінами та доповненнями (далі – Кодекс) визначено, що  розмір орендної плати встановлюється у договорі оренди, але річна сума платежу:

- не може бути меншою 3 відсотків нормативної грошової оцінки (підпункт 288.5.1 пункту 288.5 статті 288 Кодексу);

- не може перевищувати 12 відсотків нормативної грошової оцінки (підпункт 288.5.1 пункту 288.5 статті 288 Кодексу).

Законом №557 пункт 288.5 статті 288 Кодексу доповнено підпунктом 288.5.3, відповідно до якого річна сума платежу може перевищувати граничний розмір орендної плати, встановлений у підпункті 288.5.2, у разі визначення орендаря на конкурентних засадах.

 
ДФС розпочато процес приєднання України до WCO CTS

ДФС розпочато процес приєднання України до WCO CTS

04.08.2015 - Головне управління ДФС у Херсонській області

Голова ДФС Роман Насіров підписав Угоду зі Всесвітньою митною організацією про використання Програми ВМО стосовно збору, зберігання та обміну інформацією про вантажі (WCO CTS). Від ВМО Угоду підписано Главою Адміністрації п. Р. МакДонахом.

WCO CTS – Cargo Targeting System – це розроблений ВМО програмно-інформаційний комплекс, який застосовується митними органами для отримання попередньої інформації від морських ліній та її подальшого використання для аналізу ризиків.

Для ДФС впровадження зазначеної системи буде профінансовано Урядом США в рамках Програми експортного контролю та безпеки кордонів. Подальша підтримка системи буде безкоштовною.

Використання системи дозволить ДФС отримувати більш детальну, структуровану та уніфіковану попередню інформацію про товари, які надходять до морських портів України в контейнерах, що сприятиме підвищенню ефективності управління ризиками та, як наслідок, спрощенню та прискоренню митних формальностей у портах.

http://kherson.sfs.gov.ua/media-ark/news-ark/209178.html

 
На Херсонщині намолочено 2 млн. 20 тис. тонн ранніх зернових
На Херсонщині намолочено 2 млн. 20 тис. тонн ранніх зернових
В області завершується збирання ранніх зернових культур.
Сільгосптоваровиробниками області станом на 28 липня 2015 року з площі 633 тис.га, або 88%,  намолочено 2 млн. 20  тис. тонн  ранніх зернових  при середній урожайності 31,9  ц/га  проти  26,9 ц/га в минулому році.
Найвищу урожайність отримали сільгосптоваровиробники  Нововоронцовського району – 37,9 ц/га, Каховського – 35,7 ц/га, Новотроїцького – 35,4 ц/га, Великолепетиського – 35,2 ц/га.
Водночас, найнижчу урожайність ранніх зернових отримують у Іванівському районі – 24,9ц/га, Високопільському – 27,3 ц/га, Цюрупинському – 27,7 ц/га.
Найбільший валовий збір отриманий в Генічеському районі – 190 тис.тонн, Новотроїцькому – 179 тис.тонн, Великоолександрівському та Білозерському  по 166 тис.тонн.
Сільгосптоваровиробники з площі 424 тис.га, або 86% зібрали 1472 тис.тонн озимої пшениці при середній урожайності 34,7 ц/га.
Збирання ранніх зернових планують до 01 серпня поточного року.
Попереду  нас чекає дуже напружений і відповідальний період  – сівба озимих.
Сільгосптоваровиробники після збирання зернових проводять лущення стерні для підготовки грунту під майбутній урожай, а також обробіток парів під посів озимих урожаю 2016 року.
Господарствами вже зараз проводяться міжгосподарські обміни та закупівля насіння високоурожайних сортів районованих для Степової зони з насінницьких господарств, науково-дослідних установ, Держрезервнасінфонду.
 
Президент України Петро Порошенко підписав зміни до Закону України «Про прокуратуру»

Президент України Петро Порошенко підписав зміни до Закону України «Про прокуратуру»

 

Президент Петро Порошенко підписав затверджений Верховною Радою Закон про зміни до Закону «Про прокуратуру». Підпис під документом Глава держави поставив у присутності Генерального прокурора Віктора Шокіна та його заступника Давида Сакварелідзе.

Президент зазначив: «Нашою спільною роботою розпочинається реформування радянської системи Прокуратури».

Глава держави подякував за величезну роботу, проведену по підготовці цього Закону, а також висловив подяку народним депутатам, які підтримали його.

«Прошу негайно розпочати впровадження цього Закону, який дасть можливість сотням працівників ззовні стати прокурорськими працівниками через процедуру відкритого конкурсу и створити соціальні ліфти, які дадуть можливість діючим працівникам прокуратури через конкурсні комісії зайняти місце у прокурорському керівництві», – сказав Президент.

Президент наголосив, що його позиція, як Глави держави, повністю співпадає із позицією Генерального прокурора Віктора Шокіна та заступника Генерального прокурора Давида Сакварелідзе щодо нульової толерантності до корупції. «Боротьба із корупцією на сьогоднішній день є першим пріоритетом нашої діяльності, причому як всередині Прокуратури, так і в цілому в країні. Перші результати, які сьогодні є і які є дуже обнадійливими, дадуть нам можливість і в подальшому працювати над очищенням влади», – заявив Президент.

Президент Порошенко заявив про повну підтримку Віктора Шокіна та Давида Сакварелідзе. «Головне, що ви обидва маєте тверду підтримку Президента і тверду підтримку суспільства. Оновлена прокуратура – те, що суспільство хоче бачити», – сказав Глава держави. Говорячи про резонансну справу щодо затримання високопосадовців Прокуратури, Президент заявив: «Ця справа буде доведена до кінця. Це – принципова позиція Генерального прокурора, його заступника, всієї нашої команди», – заявив Президент.

Генеральний прокурор Віктор Шоків заявив: «Цей Закон є першим правовим актом, який дозволить створити дійсно нову Прокуратуру». «Буде нова хвиля боротьби з корупцією у прокуратурі, бо очищенні прокуратури – вимога сьогодення», – наголосив він.

«Я, як Генеральний прокурор України, буду все робити для повного очищення прокуратури. Впевнений, що ми разом з Давидом та його підрозділом доведемо це до завершення», – заявив Віктор Шокін.

Давид Сакварелідзе висловив подяку Президентові за підтримку нової концепції реформ Прокуратури України. За його словами, вже завтра розпочнеться реорганізація. «Реформу неможливо зупинити, вона отримала підтримку Президента, громадськості, Віктора Миколайовича, і ми робитимемо все можливе, щоб система рухалась уперед, очищувалась», – сказав він.

Давид Сакварелідзе відзначив, що позитивним рішенням стало створення спеціального управління з розслідування злочинів, вчинених прокурорами. «Вже є перші результати. Вже наші працівники повірили, що це можливо. Недоторканих немає», – заявив він.
 
ДФС та бізнесом обрано єдиний вектор руху для імплементації реформ

ДФС та бізнесом обрано єдиний вектор руху для імплементації реформ

29.07.2015 - Головне управління ДФС у Херсонській області

Що саме змінилося в оподаткуванні та роботі фіскальної служби розповів Голова ДФС України Роман Насіров під час сьогоднішньої зустрічі з представниками Європейської Бізнес Асоціації. Мова йшла, зокрема, про конкретні дії та плани, які вже імплементуються ДФС.

Податкові накладні, відшкодування ПДВ, ефективна комунікація з платниками податків – це не повний перелік питань, які обговорювали учасники. «Важливо, щоб після цієї зустрічі всі сигнали від бізнесу були вирішені. Я особисто це контролюватиму», - наголосив Голова ДФС.

Ще одне питання, яке хвилює бізнес спільноту – це корупція. Голова ДФС Роман Насіров запевнив, що вживаються жорсткі заходи з протидії цьому явищу. Особисто від себе він додав: «Хочу запевнити, що ні я, ні жодна людина з моєї команди не веде будь-яких домовленостей та не займається лобіюванням чиїхось інтересів. Хочу донести до всіх – таких вказівок не має, не було і не буде. Говорю про це публічно та відкрито. Про будь-які випадки – прошу звертатися до мене особисто».

Наразі ДФС займається пошуком комплексних та системних рішень. З метою відновлення довіри бізнесу – буде створено мініофіс бізнес-омбудсмена, куди увійдуть нові люди, люди не з системи. Їх завдання – оперативно вирішувати питання, які найбільше турбують підприємців.

Стосовно відшкодування ПДВ, за словами Голови ДФС, з метою виконання зобов’язань перед бізнесом ДФС вже ініційовано, Міністерством фінансів та Кабінетом Міністрів підтримано та передано до Верховної Ради законопроект про збільшення ліміту на відшкодування ПДВ: «Наразі в бюджеті значиться сума – 58 млрд. грн., так званого, ліміту на відшкодування ПДВ. Ми запропонували збільшити цю суму, при цьому взяли на себе зобов’язання зібрати більше ПДВ для того, щоб мати можливість на відшкодування. Я сподіваюсь, що Верховна Рада підтримає цей законопроект і в ДФС буде достатньо фізичних коштів для здійснення відшкодування в необхідних обсягах. Ми сьогодні працюємо над тим, щоб заборгованість з відшкодування ПДВ не зростала, - зазначив Голова ДФС, - щоб не було жодних закидів, чому комусь відшкодовують, а комусь ні. Ще раз наголошую – тут не діє система вибірковості. Ми просто діємо в межах цього ліміту. І щоб вирішити це питання – нам потрібно прийняття цього законопроекту».

Також фіскальна служба спільно з Мінфіном працює над вирішенням питань стосовно переплат податку на прибуток. «Ми працюємо над рішенням щодо пошуку фінансового інструменту. Ми, зі свого боку, будемо прискорювати вирішення цієї проблеми. Разом з Мінфіном ми знайдемо ефективний механізм»,- запевнив Голова ДФС.

Не дивлячись на широке коло проблем, які є в бізнесу, підприємці відзначили, що ДФС сьогодні відкрито веде діалог з ними і головне, що обидві сторони чують одна одну – є ефективна комунікація. Учасники подякували за постійність таких зустрічей та практичний результат – вирішення проблем.

У свою чергу Роман Насіров запевнив представників бізнесу, що ДФС сьогодні переходить від розмов до практичної реалізації конкретних поставлених цілей: «Сьогоднішня зустріч – це підвереджує. Ми спільно з вами шукаємо збалансовані та ефективні рішення».

 
У Каланчаку херсонські митники затримали «грошовий» термінал

У Каланчаку херсонські митники затримали «грошовий» термінал

29.07.2015 - Головне управління ДФС у Херсонській області

Сьогодні вночі, на контрольному пункті в’їзду – виїзду «Каланчак» Каланчацького району, під час проведення митного огляду звичайної сумки громадянина України, який прямував з території вільної економічної зони «Крим» у напрямку материкової частини України, було викрито «приватне сховище» грошових банкнот.

В «шкіряному банку», без ознак приховування від митного контролю, знаходились 42300 доларів США та 27000 рублів РФ. В митній декларації  громадянин України задекларував тільки 10000 (десять тисяч) доларів США.

За порушення митних правил, визначених статтею 472 Митного кодексу України, складено протокол, валюту вилучено.

 
За шість місяців херсонські митники спрямували до держбюджету майже 688,0 млн. грн.

За шість місяців херсонські митники спрямували до держбюджету майже 688,0 млн. грн.

Головне управління ДФС у Херсонській області

Саме така сума митних платежів надійшла протягом січня-червня поточного року до державного бюджету. Показник надходжень податків та зборів за звітний період більше на 154,2 млн. грн., або на 28,9 %, результату роботи митниці за аналогічний період 2014 року

Співробітники Херсонської митниці ДФС продовжують ефективно контролювати питання митної вартості, класифікації товарів та країни їх походження для спрямування додаткових коштів до державного бюджету. Номенклатура вантажів, по яким було донараховано додаткові митні платежі – різноманітна.

Завдяки проведеним заходам державний бюджет додатково отримав 15,7 млн.грн, це на 5% більше ніж за шість місяців 2014 року.

Довідково: Протягом січня – червня 2015 року Херсонською митницею ДФС до державного бюджету направлено 687,9 млн. грн. митних платежів.

http://kherson.sfs.gov.ua

 
Херсонщина втілює європейські стандарти в державне управління

Під час візиту херсонської делегації держслужбовців на чолі з губернатором Андрієм Путіловим до Італії був вивчений досвід контроля за використанням бюджетних коштів та презентовані власні напрацювання у сфері внутрішнього аудиту.

«Поїздка до Італії показала, що державні структури та іноземні компанії зацікавлені співпрацювати з нами, але їм потрібні гарантії, прозорість законодавства, прозорість процесів, що відбуваються в різних галузях», - ділиться враженнями від спілкування з італійськими колегами керівник управління з питань внутрішнього аудиту облдержадміністрації Оксана Рукавішнікова.

За її словами, щоб Херсонщина стала інвестиційно привабливою, слід розвивати  інфраструктуру. Перші кроки у цьому напрямку вже зроблено, про що й розповіла херсонська делегація італійським колегам.Зокрема, про авіарейси Херсон-Стамбул, проект «невідкладної» медичної допомоги.

Щоб все це могло працювати та розвиватись і надалі, за словами Оксани Рукавішнікової, обласна влада зробила певні кроки з покращення контролю за використанням бюджетних коштів, і продовжує удосконалювати свою роботу в цьому напряму, використовуючи, в тому числі і досвід європейських держав.

«Наша область є однією із перших в Україні по забезпеченню незалежної функції внутрішнього аудиту відповідно до загальноприйнятих міжнародних стандартів внутрішнього аудиту, що є однією з умов співробітництва України та Європейського Союзу у галузі державного внутрішнього фінансового контролю. В обласній державній адміністрації наприкінці 2014 року було створено незалежний підрозділ – управління з питань внутрішнього аудиту та забезпечено втілення в життя основних принципів діяльності цього підрозділу, які наразі тільки пропонуються народними депутатами України у проекті Закону «Про внутрішній аудит». Для італійських колег ця інформація була дуже цікавою, бо це конкретний приклад кроків у напрямку Європи та європейських стандартів державного управління», - підкреслила керівник управління з питань внутрішнього аудиту.

 
Громадські ради Херсонщини та Київщини підписали Меморандум про співпрацю

Сьогодні, 20 липня, відбулась зустріч громадських рад при Херсонській та Київській облдержадміністраціях, на якій громадські діячі обмінялися досвідом роботи та підписали Меморандуму про співпрацю.

Протягом заходу слово мав голова громадської ради при Київській облдержадміністрації Руслан Грінченко, а також  голови комітетів. Вони, зокрема,  говорили про структуру роботи, види діяльності, досягнення в певних сферах та проблеми, що заважають роботі. Зокрема, особливу увагу приділили темам впровадження децентралізації, моніторингу тарифів на житлово-комунальні послуги, боротьби із корупцією, проблемам екології та підтримки і психологічної реабілітації учасників АТО.

Також представники громадської ради Київщини подякували за гостинність Херсонської області та подарували громадській раді Херсонщини книгу про українського етнолога, фольклориста, поета, громадського діяча, автора слів Гімну України Павла Чубинського «Народознавець».

Представники Херсонщини,  в свою чергу,  ставили ряд запитань київським колегам, адже існує багато спільних проблем і обмін досвідом в їх подоланні стане корисним для обох сторін.

Підсумували захід підписанням Меморандуму про співпрацю, що має на меті забезпечити ефективну роботу громадськості в багатьох галузях та координацію дій з метою досягнення результату.

http://www.khoda.gov.ua/

 
В Херсоне состоялся велофорум

 

Работники областной государственной администрации приобщились к проведению традиционного велофорума, который состоялся 30 мая в Херсоне.
В его рамках по инициативе облгосадминистрации, национально-культурных обществ области и при поддержке Украинской миротворческой школы была сформирована отдельная колонна из представителей различных этнических общностей, в том числе азербайджанцев, армян, греков, грузин, корейцев, крымских татар, немцев, поляков, украинцев. С соответствующими флагами они проехали по центральным улицам города, демонстрируя консолидацию, толерантность и взаимоуважение.
Подробнее ...
 
Андрій Путілов дав доручення брати на роботу в райдержадміністрації молодь

Новини районів > Херсон

 

Андрій Путілов доручив новопризначеному керівнику Бериславської райдержадміністрації Максиму Приходьку брати на роботу молодь.

Про це він сказав сьогодні, 25 травня, під час зустрічі з активом Бериславського району.
Очільник області також закликав вирішувати кадрові питання з огляду на професіоналізм та патріотизм людей.

Максим Приходько зазначив що кадрові проблеми є, і їх слід вирішувати  найближчим часом.

 
Відбувся брифінг виконувача обов’язків прокурора області та заступників прокурора області

Відбувся брифінг виконувача обов’язків прокурора області та заступників прокурора області

30-04-2015, 15:07

У прокуратурі Херсонської області відбувся брифінг виконувача обов’язків прокурора області Сергія Попова та його заступників Олега Йощенка та Костянтина Кубатка з актуальних питань прокурорсько-слідчої діяльності.

На брифінг були запрошені представники засобів масової інформації: регіонального телебачення, друкованих та Інтернет видань.

В ході заходу Сергій Попов та заступники прокурора області розповіли журналістам про резонансні та актуальні кримінальні провадження.

Зокрема щодо результатів розслідування злочинів за фактами примушування громадян до участі в акціях «антимайдану» (до суду спрямовано 6 обвинувальних актів відносно 7 осіб, за 1 кримінальним провадженням винесено обвинувальний вирок), за фактами знешкодження та вирубки лісів, щодо наслідків розслідування бійки у розважальному закладі міста, розкриття умисного вбивства двох осіб тощо.

Подробнее ...
 
На виконання рішення суду державі повернуто незаконно відчужене майно профспілок

На виконання рішення суду державі повернуто незаконно відчужене майно профспілок

30-04-2015, 15:02

Постановою Одеського апеляційного господарського суду задоволено позов прокурора Скадовсьткого району в інтересах держави в особі Фонду Державного майна України до ряду суб’єктів підприємницької діяльності про визнання права власності та витребування майна з чужого незаконного володіння, а саме об’єктів нерухомості туристичної бази «Чорномор», розташованих в смт. Лазурне.

Подробнее ...
 
Владимир Миколаенко принял участие в мероприятиях по благоустройству

9 апреля в Херсоне прошел общегородской «чистый четверг». Учебные заведения, учреждения культуры, здравоохранения, сотрудники исполнительных органов городского, районных в городе советов, депутаты городского совета, предприниматели, жилищно-эксплуатационные организации, городские коммунальные предприятия и др. в течение дня наводили предпраздничный порядок на прилегающих территория, в парках и скверах города.

Подробнее ...
 
На кордоні з Кримом

Кілька вантажівок, які перевозили товар без належних товаросупровідних документів виявили учора співробітники Держприкордонслужби та працівники митниці на адмінмежі з Кримом.

Прикордонники Бердянського загону у контрольному пункті «Чонгар» зупинили для перевірки мікроавтобус «Додж». Виявилося, що водій, громадянин України, який прямував з материкової частини до АРК, мав підроблені товаросупровідні документи на вантаж – 1,5 т м’яса.

А в контрольному пункті «Каланчак» у двох вантажних автомобілях марок «ДАФ» та «Рено» прикордонники Херсонського загону виявили по 25 та 21 тонн яблук. З’ясувалося, що українці також мали підроблені товаросупровідні документи. Наразі документи вилучено для проведення експертизи.

Нагадаємо, що минулої суботи до Криму громадяни України по підробленим документам намагалися перемістити понад 136 тонн яблук. Вісім вантажівок з яблуками також зупинили у контрольному пункті «Каланчак» прикордонники Херсонського загону.

Офіційний сайт
прикордонної служби України

 
Прокурор Херсонської області Сергій Ромась провів прес-конференцію з актуальних питань прокурорської діяльності в умовах реформування органів прокуратури

Прокурор Херсонської області Сергій Ромась провів прес-конференцію з актуальних питань прокурорської діяльності в умовах реформування органів прокуратури

Прокурор Херсонської області Сергій Ромась провів прес-конференцію з актуальних питань прокурорської діяльності в умовах реформування органів прокуратури 31-07-2015, 13:11 У прокуратурі Херсонської області відбулася прес-конференція прокурора області Сергія Ромася на тем....

У прокуратурі Херсонської області підведено підсумки роботи за 6 місяців 2015 року

У прокуратурі Херсонської області підведено підсумки роботи за 6 місяців 2015 року

У прокуратурі Херсонської області підведено підсумки роботи за 6 місяців 2015 року Вчора, 17:00 У прокуратурі області відбулася розширена оперативна нарада, на якій обговорено результати роботи органів прокуратури Херсонської області у І півріччі 2015 року та заходи, спрям....

ХІІ фестиваль "Український кавун – солодке диво" в Голій Пристані!

ХІІ фестиваль "Український кавун – солодке диво" в Голій Пристані!

ХІІ фестиваль "Український кавун – солодке диво" в Голій Пристані! Місяць серпень знаменний для Херсонщини щорічним унікальним фестивалем «Український кавун – солодке диво», який проходить в Голій Пристані за підтримки Південної державної сільськогосподарської дос....

Елітна нерухомість херсонців додасть бюджету понад 800 тисяч гривень

Елітна нерухомість херсонців додасть бюджету понад 800 тисяч гривень

Елітна нерухомість херсонців додасть бюджету понад 800 тисяч гривень Головне управління ДФС у Херсонській області На Херсонщині власники елітних будинків та квартир перерахують до місцевих бюджетів 848 тис.грн. податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки. М....

 З Днем Конституції України

З Днем Конституції України

Нехай демократичні засади, що були закріплені цим надзвичайно важливим документом стануть реаліями нашого сьогодення, а дух законності прийде до серця кожному громадянину нашої держави. Давайте сподіватися у краще майбутнє та разом створювати нову європейську державу.....

Японський вчений зацікавився Херсонщиною

Японський вчений зацікавився Херсонщиною

Японський вчений зацікавився Херсонщиною Науковець з Токійського університету (Японія) Торікаї Масатомо цими днями перебуває на Херсонщині. Мета його приїзду досить цікава - він має намір досконало вивчити суспільні та політичні процеси, які відбуваються на Херсонщин....

Споживча кооперація Херсонщини на передодні Міжнародного дня кооперативів

Споживча кооперація Херсонщини на передодні Міжнародного дня кооперативів

Споживча кооперація Херсонщини на передодні Міжнародного дня кооперативів         4 липня 2015 року кооперативна громадськість світу відзначає 93-й Міжнародний день кооперативів. Цей святковий день Міжнародний кооперативний альянс (МКА) започаткував ще в 1922 році. Почи....

Поздравляем с Днем медицинского работника!

Поздравляем с Днем медицинского работника!

Поздравляем с Днем Медицинского работника, врача - руководителя центра диагностики Херсонской областной клинической больницы Ларису Лемец Всем, кто служит медицине,От души хотим сказатьСлово главное «Спасибо»И здоровья пожелать,Дальше людям помогайте,Труд зачтется ....

Делегація Херсонської державної морської академії взяла участь у заході з нагоди відкриття нового офісу компанії «Columbia Shipmanagement Ukraine»

Делегація Херсонської державної морської академії взяла участь у заході з нагоди відкриття нового офісу компанії «Columbia Shipmanagement Ukraine»

Постійно працюючи над розширенням партнерських відносин із крюїнговими і судноплавними копаніями світу, Херсонська державна морська академія з 2012 року плідно співпрацює з «Columbia Shipmanagement Ukraine» у питаннях практичної підготовки та працевлаштування курсантів ХДМА.. «Columbi....

Економіка Херсонщини. Херсонський нафтопереробний завод.

Економіка Херсонщини. Херсонський нафтопереробний завод.

Ексклюзивне інтерв'ю Розповідає директор підприємства Семеген Володимир Мирославович Наша мета - глобальна реконструкція заводу з подальшим доведенням до норм світових стандартів щодо виробництва бензину, дизельного і авіаційного палива. Вся продукція має відповід....

НОВОСТИ УКРАИНЫ И МИРА

Микола Костяк: Виробництво якісної, екологічно чистої та безпечної продукції - імідж Херсонщини
01.09.2013 18:20

Разом з тим, голова облдержадміністрації зазначив, що в даному напрямку вже багато чого зроблено, перш за все, визначено та запроваджено стратегічний напрямок розвитку «Херсонщина – екологічно чиста область», а  також активно продовжується робота по закріпленню тренда області «Херсонщина - територія здоров’я».

Крім того, Микола Костяк наголосив, що екологічна безпека продуктів харчування це глобальна проблема, оскільки зачіпає не лише здоров'я людини, але й впливає на економіку області : «Якість продуктів харчування впливає на рівень життя, соціальну активність людини, впливає і на демографічний аспект його існування, тому, щоб забезпечити високий рівень життя людини в державі та розвиток економіки, необхідно приділяти екологічній безпеці продуктів харчування підвищену увагу», - сказав він.


Також він додав, що екологічне зберігання продукції можливе за наявності сховищ збудованих за сучасними технологіями глибокого заморожування зі збереженням поживних речовин, яких на території області налічується чотири загальною ємністю 5,6 тис. тонн, та в стадії будівництва знаходяться ще три такі холодильники на 4,2 тис. тонн.
Так, за словами голови облдержадміністрації, виробництво екологічно чистої продукції неможливе без ведення органічного землеробства, що ґрунтується на максимальному використанні біологічних факторів підвищення родючості ґрунтів, агротехнологічних заходів захисту рослин, а також на виконанні комплексу інших заходів, які забезпечують екологічно-, соціально- та економічно доцільне виробництво сільськогосподарської продукції та продуктів її переробки.
«Ми всі розуміємо що виробництво якісної, екологічно чистої та безпечної продукції - це імідж Херсонщини. Також ми повинні розуміти що виростивши екологічно чисту сільськогосподарську продукцію необхідно отримати і якісні та безпечні продукти її переробки» - зазначив голова обласної державної адміністрації Микола Костяк під час проведення обласного комітету з економічних реформ, який пройшов сьогодні  за участю голови обласної ради Віктора Пелиха.

 

Разом з тим, голова облдержадміністрації зазначив, що в даному напрямку вже багато чого зроблено, перш за все, визначено та запроваджено стратегічний напрямок розвитку «Херсонщина – екологічно чиста область», а також активно продовжується робота по закріпленню тренда області «Херсонщина - територія здоров’я».


Крім того, Микола Костяк наголосив, що екологічна безпека продуктів харчування це глобальна проблема, оскільки зачіпає не лише здоров'я людини, але й впливає на економіку області : «Якість продуктів харчування впливає на рівень життя, соціальну активність людини, впливає і на демографічний аспект його існування, тому, щоб забезпечити високий рівень життя людини в державі та розвиток економіки, необхідно приділяти екологічній безпеці продуктів харчування підвищену увагу», - сказав він.


Також він додав, що екологічне зберігання продукції можливе за наявності сховищ збудованих за сучасними технологіями глибокого заморожування зі збереженням поживних речовин, яких на території області налічується чотири загальною ємністю 5,6 тис. тонн, та в стадії будівництва знаходяться ще три такі холодильники на 4,2 тис. тонн.


Так, за словами голови облдержадміністрації, виробництво екологічно чистої продукції неможливе без ведення органічного землеробства, що ґрунтується на максимальному використанні біологічних факторів підвищення родючості ґрунтів, агротехнологічних заходів захисту рослин, а також на виконанні комплексу інших заходів, які забезпечують екологічно-, соціально- та економічно доцільне виробництво сільськогосподарської продукції та продуктів її переробки.

 
Яндекс.Метрика