СОБЫТИЯ & ФАКТЫ

АМЕРИКАНСЬКІ ЖУРНАЛІСТИ ДОСЛІДЖУВАЛИ СИТУАЦІЮ НА ХЕРСОНЩИНІ

 

 
Нa Xepcoнщинi пocтiйнo змeншуєтьcя кiлькicть нaceлeння

 

 
Інвестор перетворив занедбане підприємство у Херсоні на успішний агробізнес

У Херсоні підприємець приватизував занедбане держпідприємство «Винконсервпроект» та перетворив його на успішний агробізнес.

 

 
В Херсоне протестовали представители малого и среднего бизнеса

Вчера в Херсоне состоялась акция протеста представителей малого и среднего бизнеса.

 

 
На території Херсонської МТГ реалізують програму Partnership Fund for a Resilient Ukraine

 

 

 
В Херсонской области почти безраздельно доминирует штамм COVID-19 «Омикрон», – главный санврач

 

 
У лікарні ім.Є.Є.Карабелеша підбили підсумки роботи у 2021 році

3 лютого у міській клінічній лікарні ім.Є.Є.Карабелеша відбулася підсумкова Медична рада за 2021 рік.

 
Херсонському академічному обласному театру ляльок виповнилося 50 років

 

Уpoчисте святкування у театpі poзпoчали з вистави «Ніч пpoти Pіздва», ствopенoї за мoтивами oднoйменнoї пoвісті класика укpаїнськoї літеpатуpи Микoли Гoгoля в пеpекладі Максима Pильськoгo.

 
Нa Xepcoнщинi гpoмaдa oтpимaлa бopги зaмicть coнячниx пaнeлeй

 
Нa Xepcoнщинi cтaє мeншe xудoби
 
На території Херсонської МТГ реалізують програму Partnership Fund for a Resilient Ukraine
21.02.2022 14:24

 

 

Заступниця міського голови Оксана Рукавішнікова та в.о.заступника міського голови Роман Головня зустрілися в онлайн-форматі з представниками нової донорської програми – Фонд «Партнерство за сильну Україну» (Partnership Fund for a Resilient Ukraine (PFRU), яку будуть реалізовувати на території Херсонської МТГ.

 

До участі у зустрічі долучилися також директорка департаменту економіки та інвестицій міськради Ірина Ніколаєва та директорка Інституту розвитку Херсонської міської територіальної громади Світлана Бєлоброва.

Програма, ініційована за сприяння Інституту розвитку громади та розроблена спільно з урядом України, буде реалізована за фінансової підтримки урядів Великобританії, Канади, США, Швейцарії та Швеції.

Метою Програми є підтримка довгострокового та стійкого розвитку громад, які постраждали від збройного конфлікту на Сході та Півдні України, запобігання подальшій ескалації конфлікту, підвищення стійкості громад та допомога в підготовці інтеграційних процесів в економічній, соціальній та адміністративній сферах.

Програма та її партнери здійснюватимуть заходи, націлені на економічне зростання, надання послуг та просування культури діалогу. Програма розпочала свою роботу з грудня 2021 року та триватиме не менше трьох років.

Сторони обговорили основні потреби та можливостей співробітництва в межах Програми зі сторони Херсонської міської ради.

Так, в.о.заступника міського голови Роман Головня зауважив, що спільна взаємодія із іноземними партнерами дасть змогу напрацювати ряд механізмів через покращення інфраструктури міста.

“Найближчим часом ми зі свого боку напрацюємо ці механізми та зробимо усе можливе для розбудови економіки міста зокрема”, – підкреслив Роман Головня.

 

 
Яндекс.Метрика