СОБЫТИЯ & ФАКТЫ

Мифы о зарплате в тысячи долларов в Польше: почему заработки теряют смысл

 

 
Бюджет Херсонской области на 2022 год – один из самых маленьких в Украине

 

 
Володимир Яценко – успішний керівник та людина багатостороннього творчого таланту

 
Окружна дорога та новий міст на Острів: громадськості представили зміни до Генерального плану Херсона

 
Бюджет Херсона поповниться на 650 тис. грн.: їх стягнуть із забудовника

 
В Херсоне мошенники выманивают у доверчивых горожан десятки тысяч гривен

 
В Херсоне депутат от «Слуги народа» положил похоронный венок под ворота дома зама мэра (видео)

 
В обласній лікарні Херсона відновив роботу центр малоінвазивних урологічних технологій

 
У Херсоні депутати вимагають прискорити роботу з освітлення пішохідних переходів міста

 
Херсонцы отказались переименовать улицу Московскую

Оставить старое название проголосовало большинство жителей

 
ПОДАТКІВЦІ ПРОВЕЛИ «КРУГЛИЙ СТІЛ» З ПРЕДСТАВНИКАМИ БІЗНЕСУ ТА ГРОМАДСЬКОСТІ
02.12.2021 10:10

01 грудня в пресцентрі Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі в рамках засідання «круглого столу» податківці зустрілися з представниками бізнесу та громадськості Херсонщини. Ініціатива проведення заходу належала голові територіального відділення «Асоціації платників податків України» в Херсонській області Олександру Максименку.

До учасників заходу звернувся керівник відомства Ігор Клим, який зазначив, що тема засідання була обрана не випадково. Приводом стало набуття чинності наказу Міністерства фінансів України від 03.09.2021 № 496, яким затверджено Порядок ведення обліку товарних запасів для фізичних осіб-підприємців, у тому числі й платників єдиного податку.

Під час відкритого діалогу учасники круглого столу детально обговорили питання обліку товарних запасів, порядку здійснення розрахункових операцій фізичними особами-підприємцями у 2022 році та ліцензування торгівлі підакцизною продукцією.

«Торік під тиском бізнесу законодавці відтермінували обов'язкове застосування касової техніки для деяких категорій ФОП до 1 січня 2022 року, – додав Ігор Клим. – З того часу минув майже рік, і до дати, коли підприємці повинні будуть працювати за новими правилами, використовуючи реєстратори розрахункових операцій (РРО), залишилося обмаль часу. Тож тим бізнесменам, яких законодавство з початку 2022 року зобов’язує проводити розрахункові операції з використанням РРО чи ПРРО, необхідно активніше розпочинати роботи щодо реєстрації такої техніки, встановлення програмного забезпечення тощо».

Представники бізнесу активно поспілкувалися з податківцями, отримали фахову інформаційну та роз'яснювальну допомогу з питань, які виникають у них під час господарської діяльності щодо заявленої теми.

Олександр Максименко в підсумковому виступі запропонував провести наступний «круглий стіл» з обговорення питань, які виникнуть у представників бізнесу під час впровадження прийнятого 30 листопада законопроекту №5600 «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень».

Спілкуйтесь з податковою службою дистанційно за допомогою сервісу «InfoTAX».

 
Яндекс.Метрика