СОБЫТИЯ & ФАКТЫ

Малий бізнес Херсонщини наростив сплату єдиного податку на більш як 727 мільйонів гривень

 
Викладачі Херсонської державної морської академії проводять засідання методоб'єднань у онлайн-форматі

 
На чашку кофе в Вену можно будет слетать из Херсона

 
Херсонские предприятия задолжали работникам более 60 миллионов гривен

 
Украину ждут лютые морозы и снежные бураны: прогноз синоптика на всю зиму

 
Гoлoвa Xepcoнcькoї oблpaди пpoкoмeнтувaв зaтpимaння дeпутaтa

 
Мамедов стал советником Самойленко

 
На Херсонщині вирощують тропічні креветки

 
Украинским заробитчанам готовы платить по 100 тысяч гривен в месяц в Германии: какие работники нужны

Работа в Германии

 
У Херсоні триває капремонт відділення неврологічної патології обласної лікарні відновного лікування

 
Депутати обласної ради планують звернутися до керівництва держави
02.11.2021 17:14

Під час засідання Президії Херсонської обласної ради одноголосно підтримали ініційоване Олександром Співаковським звернення до Президента України, Прем’єр-Міністра України, Голови Верховної Ради України, голови Національної комісії, що здійснює державне регулювання в сферах енергетики та комунальних послуг щодо захисту прав мешканців гуртожитків закладів вищої, фахової передвищої, професійно-технічної освіти Херсонщини. Про саме звернення коментує депутат обласної ради ректор ХДУ Олександр Співаковський:«Воно стосується доль майже 20 тисяч учнів та студентів, які проживають у гуртожитках і для яких останні зміни в законодавстві можуть мати серйозні наслідки. Справа в тому, що зараз мешканці гуртожитків сплачують за комунальні послуги за тарифами побутових споживачів. Однак є плани прирівняти їх до юридичних осіб, для яких тариф значно вищий, а це призведе до зростання оплати за опалення та енергопостачання майже у 2,5 рази.

Щоб не допустити соціального збурення, захистити права учнів та студентів, для багатьох з яких місце у гуртожитку – єдине доступне житло, підготував відповідне звернення. Розглянули його попередньо на засіданні нашої профільної комісії з питань розвитку людського капіталу, після цього обговорили на Раді ректорів закладів вищої освіти Херсонщини.

Дякую колегам-депутатам, колегам-ректорам за одностайну позицію. 13 жовтня будемо голосувати за звернення на позачерговій сесії Херсонської обласної ради. Підтримуємо майбутнє разом!», - повідомив Олександр Володимирович.

 
Яндекс.Метрика