СОБЫТИЯ & ФАКТЫ

На Херсонщині стартував бізнес-форум «Україна-Туреччина: торгово-ділове партнерство без кордонів»

 
Viber запустил новую функцию блокировки звонков и сообщений с незнакомых номеров

 
В Херсоне бойцовский пес терроризирует людей: хозяйка командует собаке "фас"

 
Верфь SMG завершила модернизацию 6 нидерландских судов

 
Первые итоги работы путепровода в Херсоне

 
В Херсонському апеляційному суді обрали керівництво суду

 
Херсонських засуджених вивезли на Миколаївщину

 
Оксана Рукавішнікова в Одесі взяла участь у конференції щодо фінансової грамотності громад

 
В Херсоні відзначили нотаріусів з нагоди професійного свята

 
Перспективний старт: Херсонська державна морська академія відзначила День знань – ФОТО

 
Перспективний старт: Херсонська державна морська академія відзначила День знань – ФОТО
13.09.2021 15:06

1 вересня, в Херсонській державній морській академії відбулося святкування Дня знань та старт нового навчального року.

На плацу навчального корпусу №4 зібралося чимало присутніх: це і курсанти Академії, і вихованці Морського коледжу ХДМА, і батьки, і викладачі.

Традиційно усіх новеньких студентів та курсантів академії і Морського фахового коледжу привітав ректор ХДМА Чернявський Василь Васильович, який побажав їм, аби рік пройшов плідно і жодні перепони не заважали основній задачі – якісно здобувати знання і бути конкурентоздатними на ринку праці. Він наголосив, що ВИШ має гідну репутацію як в Україні, так і у світі, а, отже, кожен з курсантів може про себе заявити далеко за межами Батьківщини. Для цього у вихованців ХДМА є усе: і співробітництво з міжнародними компаніями, і компетентні викладачі, які дають не тільки теоретичні, але й практичні знання.

Крім вітання, ректор також проанонсував та запросив усіх присутніх на масштабне свято посвяти, яке відбудеться 14 жовтня.

Крім почесних гостей - перший заступник голови Херсонської обласної ради, керівник виконавчого апарату Юрій Соболевський та Заступник голови Профспілки робітників морського транспорту України, голова Профкому Херсонського морського торговельного порту Валерій Тернавський, які також виступили з вітальним словом, новий набір привітала мати курсанта-першокурсника - Марина Філіпова. До речі, саме її син отримав найвищий бал зовнішнього незалежного оцінювання серед випускників.

Свято знань минуло, а далі усіх курсантів чекає нелегка, але цікава праця – праця, яка принесе знання, вміння та можливість побудувати успішне майбутнє.

 
Яндекс.Метрика