СОБЫТИЯ & ФАКТЫ

На Херсонщині стартував бізнес-форум «Україна-Туреччина: торгово-ділове партнерство без кордонів»

 
Viber запустил новую функцию блокировки звонков и сообщений с незнакомых номеров

 
В Херсоне бойцовский пес терроризирует людей: хозяйка командует собаке "фас"

 
Верфь SMG завершила модернизацию 6 нидерландских судов

 
Первые итоги работы путепровода в Херсоне

 
В Херсонському апеляційному суді обрали керівництво суду

 
Херсонських засуджених вивезли на Миколаївщину

 
Оксана Рукавішнікова в Одесі взяла участь у конференції щодо фінансової грамотності громад

 
В Херсоні відзначили нотаріусів з нагоди професійного свята

 
Перспективний старт: Херсонська державна морська академія відзначила День знань – ФОТО

 
Письменники, комунальник, артистка і медик — всі вони хочуть отримати звання «Почесний громадянин міста Херсон»
09.09.2021 15:21

Про кандидатури коротко розповів сайт міськради. 26 серпня всі ці люди знайомилися з депутатами міської ради Херсона, бо саме їм вирішувати, кому надати звання.

Зараз подано 9 проектів рішень на присвоєння зазначеного звання.

Хто дійсно заслуговує цього звання — дівчина, яка за ним і не зверталася. Це херсонська плавчиня Ліза Мерешко, яка на паралімпійських іграх в Токіо завоювала вже 2 золоті медалі. І це її не перше «золото»! Тож 26 серпня на комісії міськради з питань ЖКГ й запропонували присвоїти їй таке звання. Ідею комісія підтримала, запропонувавши також виплатити дівчині 100 тис. грн. з міськбюджету.

А нижче — інші кандидати:

Михайлов Віктор Дмитрович (Віктор Вальд) – письменник, член Національної спілки письменників України, проживає та працює у Херсоні. Друкує свої твори під псевдонімом Віктор Вальд. Найсвіжіший історичний роман «Отаман», письменник присвятив подіям, що відбувалися у місті Херсоні в 20-30 роках.

Ознайомитися із повною біографією можна тут.

Суб’єкти подання: Херсонська обласна організація Національної спілки письменників України, Централізована бібліотечна система.

Іваненко Юрій Миколайович – директор комунальної установи «Херсонська обласна філармонія». Як зазначають його колеги, Юрій Миколайович щороку з душею організовує безліч концертів, у тому числі і для дітей молодшого віку. Саме він організував роботу комунальної установи «Херсонська обласна філармонія» у творчих групах, після того як приміщення установи згоріло у пожежі. Ознайомитися із повною біографією можна тут.

Суб’єкт подання: Комунальна установа «Херсонська обласна філармонія».

Щерба Таїсія Миколаївна – українська поетеса, прозаїк, літературний критик, публіцист, редактор, журналіст, краєзнавець, активна громадська діячка. Була ініціатором заснування Благодійної стипендії фонду імені Яра Славутича. Як зазначають її представники, Таїсія Миколаївна все життя працює та піклується лише про людей.

Ознайомитися із повною біографією можна тут.

Суб’єкти подання: громадська організація «Щаслива нація», Херсонська обласна бібліотека для юнацтва ім. Б.А. Лавреньова, КЗ «Херсонська обласна бібліотека для дітей ім. Дніпрової Чайки».

Кабаченко Юрій Петрович – колишній керівник Херсонського управління водоканалізації, який зробив великий внесок до сучасного стану водопостачання. За словами представників, Юрій Петрович – людина, яка уміла будувати сучасно до використання новітній технологій.

Ознайомитися із повною біографією можна тут.

Суб’єкт подання: КП «Виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства міста Херсона».

Коміренко Степан Васильович – активний громадський діяч у місті Херсоні, засновник багатьох благодійних організацій. За ініціативи Степана Васильовича, створена обласна федерація волейболу. Також він ініціював встановлення пам’ятних дошок на будинках, де мешкали видатні особи.

Ознайомитися із повною біографією можна тут.

Суб’єкти подання: Херсонський благодійний фонд ім. В.Ф.Заботіна, Херсонська обласна громадська організація «Комітет захисту прав дітей», громадська організація «Асоціація волейболу та пляжного волейболу Херсонської області».

Зоріна Наталя Володимирівна – інструктор з фітнесу, яка потрапила до Книги рекордів України, як найдосвідченіший фітнес-тренер в Україні, адже її інструкторський стаж  становить майже 40 років. Наталя Володимирівна присвятила своє життя спортивному вихованню дітей та виховала не одне покоління тренерів.

Ознайомитися із повною біографією можна тут.

Суб’єкт подання: Громадська організація «Команда Херсон».

Кулик Валерій Павлович – поет, перекладач, заслужений діяч мистецтв України, член Національної спілки письменників України, вчитель української мови, активний громадський діяч, журналіст. Як зазначають його представники, Валерій Павлович вкладає душу в українське слово.

Ознайомитися із повною біографією можна тут.

Суб’єкти подання: Херсонська обласна організація Національної спілки письменників України, Централізована бібліотечка система управління культури Херсонської міської ради, відділ культури і туризму Новокаховської міськради.

Шумаріна Тамара Аркадіївна – провідний майстер сцени комунального закладу «Херсонський академічний обласний театр ляльок», заслужена артистка України, кавалер орденів «Княгині Ольги І-го та ІІ-го ступеню», режисер.

Ознайомитися із повною біографією можна тут.

Суб’єкт подання: Комунальний заклад «Херсонський академічний обласний театр ляльок» Херсонської обласної ради.

Маланчук Владислав Олександрович – член-кореспондент НАМН України, доктор медичних наук, Заслужений діяч науки і техніки України, завідувач кафедри хірургічної стоматології, щелепно-лицевої пластичної хірургії та імплантології Національного медичного університету ім. О.О. Богомольця МОЗ.

Ознайомитися із повною біографією можна тут.

Суб’єкти подання: Громадська організація «Асоціація лікарів м. Херсона», комунальне некомерційне підприємство «Херсонська міська клінічна лікарня ім. Є.Є. Карабелеша» ХМР.

 
Яндекс.Метрика