СОБЫТИЯ & ФАКТЫ

Замість сосон на Херсонщині кактуси ростимуть?

 
Скандал в херсонском порту: грузинский концессионер хочет запретить украинцам грузовые операции на рейде - мнение

 
Обчистить карточку - легко и законно: почему украинцы снова будут прятать деньги под подушку

 
Фонд госимущества выставил на продажу херсонский завод "Судмаш" за 67 миллионов

 
Чому іноземні студенти обирають Херсонську державну морську академію, - ВІДЕО

 
В Херсонській та Миколаївській областях виявили фальсифікат на 15 млн гривень

 
На море – по заробіток. Скільки платитимуть на морських курортах Херсонщини у 2021 році?

 
Колихаєв придумав, як підприємці будуть сплачувати «допомогу місту»

 
Прокурор Херсонської окружної прокуратури провів особистий прийом засуджених у виправній колонії № 90

 
На Херсонщині призначили нового військового комісара

 
ЕКСПЕРТИ НІСД ЗУСТРІЛИСЬ З КЕРІВНИЦТВОМ ОФІСУ ЄВРОІНТЕГРАЦІЇ В ХЕРСОНСЬКІЙ ОБЛАСТІ
30.03.2021 15:16

29 березня в приміщенні установи «Агенція регіонального розвитку «Офіс Євроінтеграції» відбулась зустріч представників сектору досліджень Таврійського регіону і Криму Олександра Максименка, Тамари Алексенко та Артема Сопова з новою директоркою Офісу Олександрою Фадєєвою.

Нагадаємо, Офіс Євроінтеграції є експериментальною установою, яка покликана забезпечити реалізацію державної регіональної політики на засадах запровадження європейських стандартів та кращої європейської практики. І саме в Херсоні цей експеримент започаткований як пілотний проект в 2019 році. Окрім Херсонської області, з кінця минулого року такі установи діють в Дніпропетровській, Полтавській та Хмельницькій областях.

Під час зустрічі піднімалися питання ролі Офісу в процесі завершення реформи децентралізації та створення комфортного середовища для мешканців базових територій, а саме робота над проєктами щодо впровадження інноваційних технологій для перетворення населених пунктів області в смарт-поселення, з метою дотримання економічної доцільності та соціальної рівності при розвитку системи життєзабезпечення громад.

Керівник сектору НІСД Олександр Максименко зазначив, що Інститутом вже сьогодні активно ведеться така робота, прикладом є організація нещодавної зустрічі миколаївських науковців та керівництва міста Херсон з питань цифровізації міських мереж водопостачання та теплозабезпечення як елементів створення смарт-міста.

В свою чергу, пані Фадєєва поділилася баченням щодо збереження існуючої екосистеми області, її відновлення та розвитку, зокрема відновленням лісових масивів. Також вона запропонувала до обговорення та можливої співпраці ще по декількох напрямах.

Тамара Алексенко запропонувала Офісу прийняти участь у спільних проєктах, пов’язаних з розвитком регіональної науки, впровадженням наукових розробок як тригера економічного розвитку регіону. Артем Сопов привернув увагу до питання впровадження європейських стандартів в процесі діяльності органів місцевого самоврядування базового рівня та запропонував конкретні механізми поліпшення інформаційної діяльності Офісу.

Учасники позитивно висловилися щодо зустрічі та домовилися продовжити такий формат співпраці для підтримання належної якості обміну інформацією, необхідної для розуміння процесів, що відбуваються, та відповідного реагування на них, планування спільних заходів та участі в них.

 
Яндекс.Метрика