СОБЫТИЯ & ФАКТЫ

Замість сосон на Херсонщині кактуси ростимуть?

 
Скандал в херсонском порту: грузинский концессионер хочет запретить украинцам грузовые операции на рейде - мнение

 
Обчистить карточку - легко и законно: почему украинцы снова будут прятать деньги под подушку

 
Фонд госимущества выставил на продажу херсонский завод "Судмаш" за 67 миллионов

 
Чому іноземні студенти обирають Херсонську державну морську академію, - ВІДЕО

 
В Херсонській та Миколаївській областях виявили фальсифікат на 15 млн гривень

 
На море – по заробіток. Скільки платитимуть на морських курортах Херсонщини у 2021 році?

 
Колихаєв придумав, як підприємці будуть сплачувати «допомогу місту»

 
Прокурор Херсонської окружної прокуратури провів особистий прийом засуджених у виправній колонії № 90

 
На Херсонщині призначили нового військового комісара

 
У Херсоні обговорили питання цифровізації технічних мереж житлово-комунального господарства як складової побудови смарт-міста
26.03.2021 15:43

25 березня, за ініціативою керівника сектору досліджень Таврійського регіону і Криму Національного інституту стратегічних досліджень Олександра Максименка у Херсонській міській раді відбулася спільна зустріч керівництва міста – міського голови Ігоря Колихаєва та його заступника Володимира Пепеля, з доктором технічних наук, деканом факультету Національного університету кораблебудування Юрієм Харитоновим. Головна тема зустрічі - питання цифровізації технічних мереж Херсона. Сферою наукових інтересів доктора наук Юрія Харитонова є управління проєктами і програми реконструкції муніципальних систем. Під час зустрічі пан професор представив практичні результати своїх розробок з питань цифровізації технічних мереж житлово-комунального господарства, які впроваджені в населених пунктах  як в Україні, так і за кордоном. Запропоновані ним технології дозволяють ефективно управляти системою життєзабезпечення міста, забезпечувати економічну доцільність бюджетних витрат на діяльність ЖКГ та аналізувати перспективи та ризики розвитку міської інфраструктури.

«Цифровізація технічних мереж житлово-комунального господарства міста є складовою частиною впровадження системи смарт-міста. Сьогодні технології смарт розглядаються як одна з важливих підвалин зміцнення згуртованості громади на основі її більшої дієвості в ідентифікації проблем розвитку, залучення широких кіл громади у прийняття рішень» (Я.Жаліло, заступник директора НІСД).

Учасники зустрічі домовились розпочати діяльність з практичної роботи з оцифровування міських водопровідних мереж та системи теплопостачання вже у квітні цього року.

 
Яндекс.Метрика