СОБЫТИЯ & ФАКТЫ

Замість сосон на Херсонщині кактуси ростимуть?

 
Скандал в херсонском порту: грузинский концессионер хочет запретить украинцам грузовые операции на рейде - мнение

 
Обчистить карточку - легко и законно: почему украинцы снова будут прятать деньги под подушку

 
Фонд госимущества выставил на продажу херсонский завод "Судмаш" за 67 миллионов

 
Чому іноземні студенти обирають Херсонську державну морську академію, - ВІДЕО

 
В Херсонській та Миколаївській областях виявили фальсифікат на 15 млн гривень

 
На море – по заробіток. Скільки платитимуть на морських курортах Херсонщини у 2021 році?

 
Колихаєв придумав, як підприємці будуть сплачувати «допомогу місту»

 
Прокурор Херсонської окружної прокуратури провів особистий прийом засуджених у виправній колонії № 90

 
На Херсонщині призначили нового військового комісара

 
На наступній сесії Голопристанської міської ради планують затвердити договір на отримання гранту у розмірі 580 тисяч євро
17.02.2021 14:41
Місто Гола Пристань отримає грант від Північної екологічної фінансової корпорації (НЕФКО) для фінансування інвестиційного проєкту «Заходи енергоефективності в Голопристанській міській громаді».
Сума гранту складає 580 тисяч євро. Він буде використаний для реалізації проєкту «Заходи енергоефективності в Голопристанській міській громаді», який включає проєкти:
- «Капітальний ремонт КЗ «Голопристанська дитяча школа мистецтв» Голопристанської міської ради Херсонської області, за адресою: м. Гола Пристань, вул. Горького, 18»;
- «Капітальний ремонт Голопристанської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням предметів філологічного та природничо-математичних циклів Голопристанської міської ради Херсонської області, за адресою: м. Гола Пристань, вул. 1 Травня, 21».
На черговій сесії міської ради, яка відбудеться 25 лютого, депутатський корпус буде розглядати питання щодо затвердження договору про грант з  Північною екологічною фінансовою корпорацією (НЕФКО) для фінансування інвестиційного проєкту «Заходи енергоефективності в Голопристанській міській громаді». Відповідно до опублікованого проєкту рішення міська рада ВИРІШИЛА:
1. Затвердити договір про грант № NIP-2020-132 від 30 грудня 2020 року (додається), укладений між Голопристанською міською радою та Північною екологічною фінансовою корпорацією (НЕФКО), зокрема, на наступних умовах:
1.1. Мета залучення гранту: впровадження енергозберігаючих технологій, підвищення енергоефективності об’єктів комунальної власності Голопристанської міської територіальної громади та забезпечення скорочення обсягів викидів СО2 (реалізація проєкту «Заходи енергоефективності в Голопристанській міській громаді», який включає проєкти «Капітальний ремонт КЗ «Голопристанська дитяча школа мистецтв» Голопристанської міської ради Херсонської області, за адресою: м. Гола Пристань, вул. Горького, 18» та «Капітальний ремонт Голопристанської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням предметів філологічного та природничо-математичних циклів Голопристанської міської ради Херсонської області, за адресою: м. Гола Пристань, вул. 1 Травня, 21»);
1.2. Розмір та валюта гранту – 580 тис.євро (п’ятсот вісімдесят тисяч євро);
1.3. Грант надається в євро та буде сплачуватися грантодавцем безпосередньо компаніям-постачальникам.
2. Уповноважити міського голову Бабича Олександра Володимировича вчиняти всі необхідні правочини та здійснювати всі передбачені чинним законодавством України дії, пов’язані з залученням гранту, з правом подавати та одержувати необхідні заяви, довідки та інші документи, підписувати документи, правочини, а також вчиняти всі інші дії, пов’язані із залученням гранту.
3. Відповідальність за виконання рішення покласти на начальника відділу економічного розвитку виконавчого комітету міської ради Леміха Олександра Анатолійовича.
4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань планування, бюджету, фінансів та управління комунальною власністю.
Новини Голої Пристані
 
Яндекс.Метрика