СОБЫТИЯ & ФАКТЫ

На Херсонщині припинили спробу переправлення українців до Росії для вакцинації "Супутником V"

 
В Херсоне недострои бесполезно занимают огромные территории в центре города

 
Криклий закрывает коррупционную кормушку, обдирающую моряков, — Саакашвили

 
Oбeщaнную пpeмию пиcaтeлю Xepcoнcкий oблcoвeт нe выплaтил
 
B Xepcoнcкoй oблacти изъяли из пpoдaжи oпacнoe для пoтpeбитeлeй cливoчнoe мacлo

 
На наступній сесії Голопристанської міської ради планують затвердити договір на отримання гранту у розмірі 580 тисяч євро
 
На Херсонщині за збирання грибів, горіхів та випас худоби треба буде платити — рішення ОДА

 
Реанімувати зрошення на Херсонщині допоможе прийняття Закону «Про Об’єднання водокористувачів»

 
Строительство масштабного аквапарка в Херсоне

 
Херсонська державна морська академія увійшла до світового рейтингу Webometrics

 
Через реформу адмінтерустрою зміниться структура Нацполіції на Херсонщині
14.01.2021 14:09

Також у кількох районних відділах обласного главку змінились керівники.

Зміни до адміністративно-територіального устрою в Україні призвели до змін у структурі та штатній чисельності Національної поліції. Не оминуло це й Херсонщину.

Понизиться у статусі підрозділ обласного главку у Каховці — з відділу до відділення №1 Каховського районного відділу поліції, який тепер розташовуватиметься у Новій Каховці. Натомість Скадовське відділення поліції, яке раніше підпорядковувалось Новокаховському відділу, підвищиться у статусі до відділу.

Відповідно до нового адмінтерустрою зміниться й підпорядкування деяких відділень. Іванівський і Нижньосірогозький підрозділи повинні перейти до Генічеського відділу поліції, Олешківський — до Херсонського, Голопристанський і Каланчацький — до Скадовського, а Чаплинський — до Каховського.

За словами начальника Бериславського відділу поліції Олексія Пєшкова, з огляду на адміністративно-територіальну реформу реорганізується і сам його відділ. Відтепер до нього входять станція поліцейської діяльності №1 у Великій Олександрівці, відділення поліції №1 у Високопіллі та сектор поліцейської діяльності №1 відділення поліції №1 у Нововоронцовці.

Каховський районний відділ поліції з центром у Новій Каховці з нового року очолив Вадим Парфентьєв, який до того очолював цей же відділ, але з центром у Каховці. Каховське відділення №1 поліції очолив Віктор Попов, який до того працював у Скадовську. Натомість Скадовський підрозділ Нацполіції очолив ексначальник колишнього Новокаховського відділу поліції Олександр Рогожин.

— Попри зміни в структурі і підпорядкуванні деяких підрозділів кількість особового складу буде збережена, — прокоментувала речниця обласного главку Національної поліції Тетяна Пшонь.

За її словами, усі зміни в структурі будуть оприлюднені найближчим часом.

Олег БАТУРІН.

 
Яндекс.Метрика