СОБЫТИЯ & ФАКТЫ

На Херсонщині столичний інвестор відновить завод по переробці ягід і фруктів

 
Шахраї на Херсонщині обмінюють гроші на папірці

 
1 млрд $: Кабмин определил как приоритетный проект строительства нового курорта в Херсонской области

 
Четыре партии делят портфели в Херсонском областном совете

 
B Xepcoнe жeнщинa пытaлacь укpacть из cупepмapкeтa 5 килo мacлa

 
Військкомат у Херсоні складає чорний список

 
Після виборів у Новофедорівці розбіглись майже всі посадовці

 
SaveФОП: херсонские предприниматели - уже в Киеве на бессрочном протесте

 
У Херсоні розпочинає роботу “Служба порятунку тварин”

 
Oчepeднoй xepcoнeц cтaл жepтвoй интepнeт-мoшeнникa

 
Херсон продовжує євроінтеграцію: відкрито відповідний Офіс
19.10.2020 14:37

На Херсонщині - чергове нововведення нинішньої влади. Сьогодні, 15 жовтня, в облдержадміністрації відбулося урочисте відкриття так званого регіонального Офісу європейської інтеграції.

До речі, першого в Україні. На цю подію спеціально з Києва приїхала і заступниця міністра з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Ольга Стефанішина.

«Відкриттям Офісу ми показуємо послідовність нашої роботи, яка пов’язана з європейською та євроатлантичною інтеграцією. Впевнена, що він стане хабом для просвітницької та комунікаційної діяльності, забезпечить діалог українського та європейського бізнесу», - зазначила вона під час брифінгу, який було присвячено відкриттю Офісу. За словами Ольги Стефанішиної, співпраця Херсонської області та українського Офісу з питань європейської та євроатлантичної інтеграції вже сприяла тому, що інші регіони виступили з ініціативою приєднатися. Серед них - Хмельницька, Дніпропетровська і Полтавська області.

Голова облдержадміністрації Юрій Гусєв поінформував, що вже нібито розроблено проєкти й програми для співпраці Офісу європейської інтеграції з партнерами з Європейського Союзу, Представництвом ЄС в Україні та іншими структурами.

Коли очікувати реальних плодів усіх цих починань - покаже час. Але певний скепсис у херсонців усе ж є. Адже досі про безліч гучних починань влади, у тому числі і херсонських, згадувалося лише на словах або, у кращому випадку, на папері у вигляді нескінченних меморандумів.

 
Яндекс.Метрика