СОБЫТИЯ & ФАКТЫ

Мешканця Херсонщини засуджено за посягання на територіальну цілісність і недоторканість України

 
Чи сподіватися морякам Херсона на безкоштовні кваліфікаційні іспити?

 
Херсонські депутати підтримали звіт про діяльність КП "Гарантія" за 2019 рік

 
Бізнес Херсонщини обурений, що ЄС не визнає українські сертифікати

 
Херсон продовжує євроінтеграцію: відкрито відповідний Офіс

 
Херсон отримає кошти ЄБРР на закупівлю 50 тролейбусів

 
Copт вeликaнcкиx пoмидopoв вывeли xepcoнcкиe ceлeкциoнepы

 
Херсонский супермаркет кормит горожан гнилыми овощами

 
Телефонна розмова з "банкіром" коштувала чоловіку 195 тисяч гривень

 
Нa Xepcoнщинe пoceлкoвoгo cтpeлкa oтпpaвили в пcиxбoльницу

 
Очільник Голої Пристані “роздерибанив” бюджет разом із компанією депутата Херсонської облради
01.10.2020 10:10

Міський сквер у Голій Пристані став черговим об’єктом передвиборчого піару для поки діючого очільника міста Олександра Бабича. Але він забуває мешканцям громади розповісти, як було роздерибанено 11 млн гривень між ним та фірмою депутата Херсонської облради Сергія Рибалко, яка й виконувала роботи. Ключовою фігурою цією схеми є голова тендерного комітету виконкому та заступниця міського голови Світлана Лінник. Як кажуть в кулуарах, її із Олександром Бабичем пов’язують не тільки робочі моменти, а й дещо більше. Саме завдяки зусиллям Лінник очільнику Голої Пристані та Сергію Рибалко вдалося провернути схему, яка принесла до їхніх кишень не одну сотню тисяч гривень. У 2018 році виконком міста оголошує перший тендер на початок реконструкції міського скверу, який було відмінено через недостатню кількість учасників. Тоді пропозицію подало лише ПрАТ “ПМК №132”. Таким же чином було відмінено другий тендер. Третя спроба знайти підрядника мала б завершитися успіхом, адже участь прийняли вже 4 компанії разом із “ПМК №132”. Але всі пропозиції були відхилені стараннями Світлани Лінник, яка знайшла порушення в документації фірм. В тому числі й в заявці компанії Рибалко, яка запропонувала виконати першу чергу реконструкції скверу за 1,589 млн гривень.

І тут тендерний комітет знаходить законодавчу прогалину, яка дозволила після провалу двох тендерів застосувати переговорну процедуру. Простими словами, обрати самому підрядника без проведення конкурсу. Таким чином, виконком Голої Пристані підписує договір з “ПМК №132”, але вже на суму майже 2 млн гривень. Як повідомили джерела у міськраді, саме ці майже півмільйона на одному тендері й стали так званим “відкатом”, який осів у кишенях Рибалко та Бабича.

Всі інші тендери по реконструкції скверу проходили по аналогічній схемі — відміна торгів та прямий договір з “ПМК №132”, хотя в одному з конкурсів пропозиція компанії ПП “Белбуд” була нижчою — 1750000 грн проти 1850000 від компанії Рибалко. Але виконком знову укладає договір з “ПМК”, але вже на суму 2,1 млн грн. За мінімальними підрахунками, загальна сума таких “відкатів” складає до мільйона гривень, які вочевидь наразі витрачаються на передвиборчу кампанію Олександра Бабича, який не цурається брудних методів в боротьбі з конкурентами — зафарбовування бордів з критикою, використання адмінресурсу, агітацією в робочий час та створення так званий інформаційних бюлетенів за бюджетні кошти.

 
Яндекс.Метрика