СОБЫТИЯ & ФАКТЫ

Мешканця Херсонщини засуджено за посягання на територіальну цілісність і недоторканість України

 
Чи сподіватися морякам Херсона на безкоштовні кваліфікаційні іспити?

 
Херсонські депутати підтримали звіт про діяльність КП "Гарантія" за 2019 рік

 
Бізнес Херсонщини обурений, що ЄС не визнає українські сертифікати

 
Херсон продовжує євроінтеграцію: відкрито відповідний Офіс

 
Херсон отримає кошти ЄБРР на закупівлю 50 тролейбусів

 
Copт вeликaнcкиx пoмидopoв вывeли xepcoнcкиe ceлeкциoнepы

 
Херсонский супермаркет кормит горожан гнилыми овощами

 
Телефонна розмова з "банкіром" коштувала чоловіку 195 тисяч гривень

 
Нa Xepcoнщинe пoceлкoвoгo cтpeлкa oтпpaвили в пcиxбoльницу

 
У Херсоні на базі ХДМА відбувся VII Балтійсько-Чорноморський економічний форум
28.09.2020 12:51

На базі Херсонськоїдержавної морської академії 25 вересня 2020 року відбувся VII Балтійсько-Чорноморський економічний форум. Такі з’їзди традиційно проводяться у двох містах — Херсоні та Клайпеді. Цього року для участі у форумі зібралися представники бізнесу, науки та освіти з країн Балтії, Польщі, Туреччини, Туркменістану, Грузії, Болгарії, Казахстану, Сербії та України.Частина з них приєдналася до обговорення на платформі Zoom.


Навіть в умовах карантинних обмежень кількість зарубіжних учасників заходу зросла, що свідчить про зацікавленість до створеної платформи для обговорення і вирішення актуальних питань, спрямованих на протидію економічній кризі та розвиток міжнародного співробітництва у сфері вищої освіти. У роботі форуму взяли участьблизько 40 осіб.


Вітання учасникам заходу надіслали Президент Литовської Республіки Ґітанас Науседа, Почесний консул Литовської Республіки у Херсоні Віктор Попов, інші високопосадовці.


«Ми маємо спільне історичне минуле з країнами-учасницями форуму і сподіваємося, що матимемо спільне майбутнє», — зазначив у вітальному виступі голова Херсонської обласної державної адміністрації Юрій Гусєв. Очільник області висловив сподівання, що захід стане вагомим внеском у зміцнення міжнародних економічних, соціальних і культурні зв’язків.


На форумі обговорювали такі питання:


˗міжнародне співробітництво зі створення поясу економічної безпеки;


˗транспортна логістика та створення міжнародного коридору ефективної співпраці;


˗міжнародне співробітництво в сфері вищої освіти: можливості та перспективи.


Учасники заходу уклали низку угод, зокрема договір про співпрацю між Вільнюським університетом і Херсонською державною морською академією для обміну досвідом і проведення спільних наукових досліджень.


Ректор Херсонської державної морської академії Василь Чернявський порушив проблему підвищення віртуальної мобільності викладачів і студентів, вирішення якоїсприятиме поліпшенню якості освітнього процесу.


За вагомий внесок у зміцнення міжнародного співробітництва орденом «За ефективність» нагородили організаторів і учасників форуму, серед яких директорку наукового парку Херсонської державної морської академії «Інновації морської індустрії» Альону Лещенко.


На форумі розглянули й обґрунтували низку питань як в економіці, так і в освіті, що дасть поштовх до розвитку більш плідних стосунків між країнами.

 
Яндекс.Метрика