СОБЫТИЯ & ФАКТЫ

Мешканця Херсонщини засуджено за посягання на територіальну цілісність і недоторканість України

 
Чи сподіватися морякам Херсона на безкоштовні кваліфікаційні іспити?

 
Херсонські депутати підтримали звіт про діяльність КП "Гарантія" за 2019 рік

 
Бізнес Херсонщини обурений, що ЄС не визнає українські сертифікати

 
Херсон продовжує євроінтеграцію: відкрито відповідний Офіс

 
Херсон отримає кошти ЄБРР на закупівлю 50 тролейбусів

 
Copт вeликaнcкиx пoмидopoв вывeли xepcoнcкиe ceлeкциoнepы

 
Херсонский супермаркет кормит горожан гнилыми овощами

 
Телефонна розмова з "банкіром" коштувала чоловіку 195 тисяч гривень

 
Нa Xepcoнщинe пoceлкoвoгo cтpeлкa oтпpaвили в пcиxбoльницу

 
Херсонському обласному бюджету виділили 300 млн. грн на мостоперехід Таврійський - ХБК
22.09.2020 16:12

У Херсоні є «чарівне місце» - мостоперехід між мікрорайонами Таврійський - ХБК.


Традиційно, перед виборами більшість кандидатів сіють обіцянками, що з приходом їх до влади, будівництво відомого херсонського довгобуду буде завершено. Високі чини навіть регулярно проводять ритуал закладки капсули, що вже навіть не є цікавинкою для ЗМІ.


Та одне є незмінним, розкрадання бюджетних коштів виділених на завершення робіт та передвиборний піар. І як це відбувається кожного разу перед виборами, довгобудом знову почали перейматися. Але цього разу на все державному рівні, адже, як відомо, на Херсонщині дуже мізерні рейтинги в правлячої партії, які саме губернатор Гусєв намагається за місяць до голосування якось підняти.


17 вересня Верховна Рада внесла зміни до бюджету та виділила 300 мільйонів гривень Херсонському обласному бюджету на добудову шляхопроводу. Але чи буде результат з цього чи ні - питання риторичне, бо в 2011 році вже виділяли майже таку ж суму, а мосту так і нема.


Тож в перед виборами, Гусєв за бюджетні кошти намагається імітувати бурхливу діяльність. Як він повідомив, проводиться навіть розслідування по розтраті коштів, вже вкладених раніше в мостоперехід.


Але після виділення такого величезного фінансування, виникає ряд питань. Коли його добудують і чи добудують взагалі? Та чи не розкрадуть ці кошти, як це постійно відбувається? Бо як вже відомо, Юрій Гусєв, який очолює всю цю будівну компанію, нераціонально використовує бюджетні кошти. А деякі херсонські журналісти в своїх блогах пов’язують Гусєва з корупційними діями.

 
Яндекс.Метрика