СОБЫТИЯ & ФАКТЫ

Голова Херсонської ОДА хоче створити “Бізнес-інкубатори”

 
ХДМА продовжує відпускати у вільне плавання дипломованих спеціалістів

 
Херсонці скаржаться на неякісні коштовності

 
Херсонська державна морська академія підписала чотирьохсторонній договір

 
Міжнародних авіарейсів з Херсона побільшає

 
В Украине накрыли масштабную схему продажи фальшивых лекарств

В Украине накрыли масштабную схему продажи фальшивых лекарств

 
Полиция Херсонщины предостерегает граждан от псевдоработников банков

 
Для малих та мікропідприємств у Херсоні проведуть тренінг

 
Відбулось засідання мандатної комісії

 
111 курсантів Херсонської державної морської академії здобули свою першу професійну перемогу

 
Життя, присвячене улюбленій справі
10.03.2020 09:05

8 березня відзначає свій ювілей Ганна Василівна Дронова, Генеральний директор Херсонської кондитерської фабрики, «Заслужений працівник промисловості України» (1997), нагороджена орденами Трудового Червоного Прапора (1974), княгині Ольги третього ступеня (2000), другого ступеня (2004), першого ступеня (2008), медаллю «Ветеран праці» (1985), Почесною грамотою голови Херсонської обласної державної адміністрації (2003), Золотою медаллю Міжнародної кадрової Академії «За ефеківне управління» (2000). Лауреат Міжнародного відкритого Рейтингу популярності та якості товарів і послуг «Золота фортуна» (2005). Внесена в книгу «500 впливовіх особистостей. Україна, рік 2003 ».

 

 

Ганна Васілівна Дронова народилася 8 березня 1940 року Освіта вища. Закінчила Херсонську філію Одеського технологічного інституту за спеціальністю інженер-технолог кондитерського і хлібопекарського виробництва.

На фабриці працює понад щестидесяті років з червня 1957 року. Починала робітницею. Потім змінний технік-хімік (1966), начальник карамельного цеху (з 1968). директор кондитерської фабрики імені Войкова (1985 -1994). У 1994 році обрана головою правління і призначена Генеральним директором.

Ганна Василівна - енергійний виробничник, талановитий керівник і організатор, якого знають далеко за межами області. Вона користується заслуженим авторитетом і на Херсонщині та за її межами

Все її життя було присвячене Херсонській кондитерській фабриці. Їй вона віддала свої сили, знання, досвід та здоров'я. І в результаті фабрика є    успішним підприємством області.

Напружену роботу на підприємстві Ганна Василівна вміло поєднує з активною громадською діяльністю. Вона плідно працювала в Херсонському обласному відділенні «Спілки жінок України». Була членом колегії Херсонської обласної  державної адміністрації.

 

На даний час Херсонська кондитерська фабрика - це сучасний виробничий комплекс, на якому застосовується як нове високо-технологічне обладнання, так і традиційне ручне виготовлення елітних виробів. Її продукція широко відома  всій Україні.

Підприємство випускає понад 300 найменувань кондитерських виробів: цукерки, карамель, драже, ірис, вафлі, вафельні трубочки, печиво, зефір. Щороку - мінімум 20 нових видів продукції при збільшенні випуску традиційних сортів, які складають імідж херсонських солодощів. Налагоджено випуск продукції для діабетиків. Продукція виробляється з натуральної вітчизняної сировини, без застосування консервантів, з додаванням необхідних організму вітамінів та мікроелементів.

Редакція сайту та автор матеріалу сердечно вітають

Ганну Василівну з ювілеєм, Межлународним Жіночим днем ​​8-е березня та бажають доброго здоров'я, довгих років життя, щастя в особистому житті, творчих досягнень та успіхів у всіх справах.

 

 

Юрій Анісімов, Заслужений журналіст України.

 
Яндекс.Метрика