СОБЫТИЯ & ФАКТЫ

Голова Херсонської ОДА хоче створити “Бізнес-інкубатори”

 
ХДМА продовжує відпускати у вільне плавання дипломованих спеціалістів

 
Херсонці скаржаться на неякісні коштовності

 
Херсонська державна морська академія підписала чотирьохсторонній договір

 
Міжнародних авіарейсів з Херсона побільшає

 
В Украине накрыли масштабную схему продажи фальшивых лекарств

В Украине накрыли масштабную схему продажи фальшивых лекарств

 
Полиция Херсонщины предостерегает граждан от псевдоработников банков

 
Для малих та мікропідприємств у Херсоні проведуть тренінг

 
Відбулось засідання мандатної комісії

 
111 курсантів Херсонської державної морської академії здобули свою першу професійну перемогу

 
Ювілей Антоніни Карпової
27.02.2020 09:00

27 лютого - ювілей Антоніни Василівни Карпової - директора Державного архіву Херсонської області (1995 - січень 2007), Заслуженого працівника культури України (2005), депутата Комсомольської районної та Херсонської міської Рад депутатів трудящих (вісімдесяті роки).

 

Антоніна Василь Карпова народилася 27 лютого 1950 року в родині службовців в селі Случ, Старокостянтинівського району, Хмельницької області.

 

На Херсонщині з 1959 року. Освіта вища. Закінчила Херсонський державний педагогічний інститут в 1972 році за спеціальністю вчитель української мови та літератури.

Працювала в школах Каховки і Херсона, а також в дитячому піонерському таборі «Молода гвардія» Одеси. З 1976 року на комсомольській, партійній і радянській роботі в Херсоні.

Нагороджена Почесними грамотами: Кабінету Міністрів України (2000), Державного архівного управління України, Херсонської обласної державної адміністрації  та Херсонської обласної Ради .

Брала активну участь в підготовці публікацій наступних видань: «Архівні установи України» (2000), «Німці Херсонщини» (2002), «Державний архів Херсонської області. Путівник (2003). «Державний архів Херсонської області. Анатованій реєстр опісів: Фонді до 1917 року. До 85-річчя Державного архіву Херсонської області» (2006), « Колекція карт и планів. Опис фонду № 302»(2006).

Автор публікацій у періодичній пресі та альманахах «Константи» і «Південний архів».

Чоловік Володимир Кузьмич- працівник Херсонського обласного центру ранньої соціальної та трудової реабілітації для дітей – інвалідів.

Дочка Тетяна - співробітник Національної поліції в званні капітана.

Автор матеріалу і редакція сайту сердечно вітають Антоніну Василівну Карпову з ювілеєм і бажають доброго здоров'я, сімейного благополуччя, щастя і успіхів у всіх справах.

 

Юрій Анісімов, Заслужений журналіст України.

 

 
Яндекс.Метрика