СОБЫТИЯ & ФАКТЫ

Голова Херсонської ОДА хоче створити “Бізнес-інкубатори”

 
ХДМА продовжує відпускати у вільне плавання дипломованих спеціалістів

 
Херсонці скаржаться на неякісні коштовності

 
Херсонська державна морська академія підписала чотирьохсторонній договір

 
Міжнародних авіарейсів з Херсона побільшає

 
В Украине накрыли масштабную схему продажи фальшивых лекарств

В Украине накрыли масштабную схему продажи фальшивых лекарств

 
Полиция Херсонщины предостерегает граждан от псевдоработников банков

 
Для малих та мікропідприємств у Херсоні проведуть тренінг

 
Відбулось засідання мандатної комісії

 
111 курсантів Херсонської державної морської академії здобули свою першу професійну перемогу

 
Голова Херсонської ОДА розповів про свої досягнення
25.02.2020 13:56

Про те, що встиг зробити на посаді голови Херсонської обласної державної адміністрації, Юрій Гусєв написав на своїй Фейсбук сторінці:

– З перших днів своєї роботи я активно просуваю інтереси Херсонщини на усіх рівнях.

Так, за 7 місяців моєї роботи в нашій області відбулось виїзне засідання профільного комітету Верховна Рада України з питань тимчасово окупованих територій під головуванням Дмитро Лубінець, а також виїзна нарада Комітету з питань здоров’я нації під головуванням Михайла Радуцького, відвідав наш регіон з робочим візитом і голова Верховної Ради України Дмитро Разумков, а також голови парламентських комітетів Сергій Бабак, Данило Гетьманцев та Юрій Арістов. Наразі є підтвердження про проведення виїзного засідання парламентського комітету з питань євроінтеграції на Херсонщині.

Нашу область за останні місяці вже двічі відвідувала міністерка Мінветеранів Оксана Коляда, разом з Віце-прем’єр-міністром України Дмитром Кулебою ми в грудні минулого року відкривали сервісну зону на КПВВ “Каланчак”, вчасне будівництво якої стала можлива лише при командній роботі з Міністерство інфраструктури України і Укрзалізниця – Ukrzaliznytsia та особисто Міністр Владислав Криклій та Держсекретар Андрій Галущак.

7 послів держав-партнерів України з робочими візитами завітали до нас за останні півроку, зустрічі з інвесторами відбуваються щотижня, підписано угод та меморандумів на суму бульше 4 млрд грн, одна з яких – це перша в Україні Угода з European Bank for Reconstruction and Development (EBRD) про залучення коштів у будівництво місцевої інфраструктури. І це лише частина моїх ініціатив, які почали впроваджуватись в життя.

Приємно, що наш регіон є одним з лідерів медичної реформи, залучення капітальних інвестицій, впровадження нових моделей територіальної оборони та євроінтеграції. Різні поважні видання, такі як Слово і Діло активно слідкують за моєю ініціативністю та обіцянками та дають відповідну оцінку.

Сьогодні Херсонщина поступово стає регіоном-лідером і це результат спільної роботи нашої команди та підтримки Президента України, керівників законодавчої й виконавчої влади в Києві та мешканців нашої чудової області.

Щиро дякую усім за підтримку моїх числених ініціатив та пропозицій.

Працюємо далі і …
… давайте разом зробимо Херсонщину кращою!

 

 
Яндекс.Метрика