СОБЫТИЯ & ФАКТЫ

Голова Херсонської ОДА хоче створити “Бізнес-інкубатори”

 
ХДМА продовжує відпускати у вільне плавання дипломованих спеціалістів

 
Херсонці скаржаться на неякісні коштовності

 
Херсонська державна морська академія підписала чотирьохсторонній договір

 
Міжнародних авіарейсів з Херсона побільшає

 
В Украине накрыли масштабную схему продажи фальшивых лекарств

В Украине накрыли масштабную схему продажи фальшивых лекарств

 
Полиция Херсонщины предостерегает граждан от псевдоработников банков

 
Для малих та мікропідприємств у Херсоні проведуть тренінг

 
Відбулось засідання мандатної комісії

 
111 курсантів Херсонської державної морської академії здобули свою першу професійну перемогу

 
У земляцтва Херсонщини в Києві – новий керівник
24.02.2020 16:30

Президентом Міжнародної громадської організації «Земляцтво Херсонщини» обрано В’ячеслава Кучера, колишнього голову Київської облдержадміністрації.

Більше 20 років працює Херсонське земляцтво у Києві, об’єднавши навколо себе вихідців із Херсонщини, готових сприяти розвитку рідного краю, залучати до нього інвестиції, підтримувати історико-культурні ініціативи. Земляцтво об’єднує майже 1500 членів організації – херсонців, які проживають не лише в Києві. Представництва нашого земляцтва є в Литві, Канаді, США та Німеччині.

Херсонське земляцтво взяло курс на розширення об’єднання. Тож не дивно, що минулого року відбулася низка зустрічей зі студентськими колективами Київського політехнічного інституту, Національного університету біоресурсів і природокористування, який очолює наш земляк Станіслав Ніколаєнко.

Нинішні загальні збори, які також проводилися у стінах Національного університету біоресурсів і природокористування, відкрив Михайло Кушнеренко, найстаріший член ради Херсонського земляцтва, котрий у свої 80 років продовжує брати активну участь у громадському, культурному та політичному житті рідної області.

Присутній на зустрічі голова Херсонської облдержадміністрації Юрій Гусєв розповів про останні події в рідній області, поділився планами на нинішній рік і відзначив Почесними грамотами найактивніших членів земляцтва – Віктора Міщенко і Єлизавету Сербіну.

Відкритим голосуванням учасники зборів обрали новий склад ради земляцтва, а також президента Міжнародної громадської організації «Земляцтво Херсонщини» В’ячеслава Кучера, нашого земляка, який недавно очолював Київську обласну державну адміністрацію. Він закінчив Ювілейненську загальну школу в Олешківському районі, Херсонський педагогічний інститут. Трудовий шлях починав вчителем фізики. Потім став наймолодшим директором. У 2004 році закінчив Національну академію державного управління, працював в апараті Міністерства соціальної політики України, Держземагенстві, Київській обласній держадміністрації. Торік захистив кандидатську дисертацію, здобувши вчену ступінь кандидата наук з державного управління. На даний час – керівник секретаріату новоствореного Національного агентства кваліфікації.

Учасники зборів пролонгували підписаний раніше меморандум про співпрацю між Херсонською облдержадміністрацією, обласною радою та міжнародним об’єднанням «Земляцтво Херсонщини».

Анатолій ЯЇЦЬКИЙ.

Фото автора.

 
Яндекс.Метрика