СОБЫТИЯ & ФАКТЫ

Голова Херсонської ОДА хоче створити “Бізнес-інкубатори”

 
ХДМА продовжує відпускати у вільне плавання дипломованих спеціалістів

 
Херсонці скаржаться на неякісні коштовності

 
Херсонська державна морська академія підписала чотирьохсторонній договір

 
Міжнародних авіарейсів з Херсона побільшає

 
В Украине накрыли масштабную схему продажи фальшивых лекарств

В Украине накрыли масштабную схему продажи фальшивых лекарств

 
Полиция Херсонщины предостерегает граждан от псевдоработников банков

 
Для малих та мікропідприємств у Херсоні проведуть тренінг

 
Відбулось засідання мандатної комісії

 
111 курсантів Херсонської державної морської академії здобули свою першу професійну перемогу

 

ОБЩЕСТВО: КУЛЬТУРНЫЙ АСПЕКТ

Засідання комітету жінок-підприємиць відбулося у Херсоні (Відео)
20.02.2020 09:47

Сьогодні, 18 лютого,  у Херсонському художньому музеї ім. Шовкуненка відбулось друге засідання комітету жінок-підприємиць. У січні був створений клуб бізнес-леді для підтримки їхньої ініціативи і розробки конкретних рекомендацій для вирішення проблемних ситуацій при веденні власної справи.

 

Ініціаторкою створення комітету стала керівниця потужного підприємства та голова громадської організації Вікторія Гавренкова.

«Свою торгову марку я заснувала двадцять років тому, і я пам’ятаю, як мені не вистачало тоді комунікації з жінками-колегами. Тому ми й створили Комітет жінок-підприємиць при Торгово-промисловій палаті, аби жінки могли спілкуватись, ділитись досвідом, можливо, ставати менторами для тих, хто тільки-но починає бізнес або ж ще перебуває на якомусь етапі», – сказала Вікторія Гавренкова.

«Сьогодні ми познайомимо всіх учасниць клубу з проєктами, над якими працює наша палата. Рада бачити нових учасниць і вдячна за ініціативу і можливість зустрічатись і спілкуватись», – підкреслила президентка Торгово-промислової палати Херсонської області Вікторія Остроумова.

Одна з цілей діяльності Комітету – надання методичної та практичної допомоги жінкам, які починають організацію власної справи. Серед експертів – успішні керівники банківських установ та політики.

Відео дивіться тут.

«Я сама пройшла шлях організації бізнесу. І хочу сказати, що ви – щасливі люди, бо займаєтесь власною справою і робите щасливими оточуючих. З грудня 2015 року мені не вдавалось прожити жодного дня, щоб не займатись політикою. І на наших засіданнях пропоную знайомити вас з політичними рішеннями депутатського корпусу міської ради, аби ми разом зробили Херсон квітучим містом», – сказала секретар Херсонської міської ради Олена Урсуленко.

Засідання Комітету жінок-підприємиць планують проводити раз на місяць.

 
Яндекс.Метрика