СОБЫТИЯ & ФАКТЫ

Голова Херсонської ОДА хоче створити “Бізнес-інкубатори”

 
ХДМА продовжує відпускати у вільне плавання дипломованих спеціалістів

 
Херсонці скаржаться на неякісні коштовності

 
Херсонська державна морська академія підписала чотирьохсторонній договір

 
Міжнародних авіарейсів з Херсона побільшає

 
В Украине накрыли масштабную схему продажи фальшивых лекарств

В Украине накрыли масштабную схему продажи фальшивых лекарств

 
Полиция Херсонщины предостерегает граждан от псевдоработников банков

 
Для малих та мікропідприємств у Херсоні проведуть тренінг

 
Відбулось засідання мандатної комісії

 
111 курсантів Херсонської державної морської академії здобули свою першу професійну перемогу

 
Звіт депутата Херсонської міської Ради 7-скликання від селищ Кіндійка та Антонівка Семенчева Ігоря Григоровича
27.12.2019 11:24

Спеціальний випуск

 

 

 

Звіт депутата Херсонської міської Ради 7-скликання

від селищ Кіндійка та Антонівка

Семенчева Ігоря Григоровича

« Не обіцянками, а конкретними справами»

Шановні  друзі!

За звітний період в 2019 році мною, як депутатом від виборчого округу

№ 14 було розглянуто 114 звернень  громадян, що приходили на власний прийом, який я проводив в Антонівській селищній Раді та Кіндійській бібліотеці. Люди зверталися з різноманітними проблемами, які вони мають в своєму житті. Мій підхід був не забалакувати проблему, а конкретно її вирішувати!

При підтримці Мера міста, депутатського корпусу, управління освіти, управління капітального будівництва та особисто моєю ініціативою за відповідні кошти з міського бюджету здійснено:

- поточний ремонт прибудинкових територій Кіндійське  шосе, 40 в сумі 198000,00 грн.;

-   капітальний ремонт   вул. Севастопольської у смт. Кіндійці Антонівської селищної ради в сумі 1227895,00 грн.;

-         будівництво тротуару по Кіндійському шосе в сумі  1 мільйона 300 тисяч грн.;

-          поточний ремонт асфальтного покриття в дитячому садочку № 26 в сумі 200 000,00 грн.;

-          ремонт їдальні у дитячому садочку № 26;

-         придбано комп’ютер для дитячому садочку № 26 в сумі 10 000,00 грн.;

-         облаштовано спортивний майданчик школи № 12 в сумі 1 367 970,00 грн.;

-         капітальний ремонт їдальні школи № 37 в сумі 250 000,00 грн.;

-         ремонт харчоблоку в школі № 51 в сумі 270 000,00 грн.;

-         ремонт пральної кімнати в дитячому садочку № 53 на суму 80000,00 грн.

Встановлено додаткові лавки та урни в школах № 12, № 18, № 37,   № 40, дитячих садках № 26, № 4 та № 53.

Ми  плануємо в травні  2020 року   замінити  всі вікна  в школі № 18. В 2019 році нам вдалося встановити 31 вікно  на суму 160 000,00 грн. Замінено  трубопровід водопостачання  з   ежекторного вузла до цієї школи. Зараз до кінця року планується завершення робіт по заміні водопроводу в школі. Буде встановлено пожарні гідранти. В 2020 році  плануємо ремонт асфальтного  покриття навколо цієї школи, яка є основним освітнім закладом селища Кіндійка. Тому  його технічному стану я приділяю особисту увагу.

Разом з Антонівською селищною радою було зроблено ремонти доріг, а саме: пров. Крутого, вул. Горького, вул. Суворова, пров. Різдвяний, вул. Дніпровська, вул. Комарова.

За звітний період  у 2019 році відремонтовано бібліотеку в селищі Антонівка. Антонівською селищною радою, за кошти бюджету селища,  придбано газовий котел і підведено газ   для забезпечення опалення цієї бібліотеки на суму 200000,00 грн. В Кіндійці проведені роботи по благоустрою прилеглої території бібліотеки. Встановлені   лавки для відвідувачів та урни. Біля бібліотеки  підрізані дерева  та посаджено нові.

За підтримки мера м. Херсона Миколаєнка В.В. були виділені кошти у сумі  700 000,00 грн. та Антонівським селищним головою Семенчевим І.І. було додатково видалено 430 000,00 грн. на реконструкцію стадіону «Дніпро» в  селищі Антонівка. В селищі «Молодіжне» встановлені лавки та урни.

До мене зверталося багато людей стосовно отримання матеріальної допомоги на оздоровлення . На жаль, зараз існує перелік тих захворювань на які міський бюджет виділяє кошти. Це тільки  онкозахворювання.

З 4 звернень  по онкохворих - всі задоволені. Це Свінцова Г.Ф., Піоро А.І., Філімонова Т.Л., Марченко А.А. Їм надана матеріальна допомога по 10 000,00 грн. кожному.

Зараз з моєї ініціативи та інших депутатів Херсонської міської Ради вносимо правки, щоб отримувати матеріальну допомогу на лікування не тільки онкохворим, а й людям з іншими хворобами.

На території Кіндійки та Антонівки  проживає понад трьох тисяч переселенців, які  також часто зверталися з різноманітних питань. Я  та моя команда всіляко їх підтримували.

Протягом цього року до мене звернулися 27 чоловік, мешканців селищ Антнівка та Кіндійка, за допомогою в постачанні дров для опалення .  Це Грабко Світлана, Свінцова Ганна, Журавлева Любов, Трусова Тамара, Спільна Галина, Бровко Роман, Тригубова Таїса. Їх задовольнили.

Ми допомогли нашим мешканцям  одягом та взуттям (безкоштовно) розприділивши по кварталам: квартальна № 2 Спільна Г.С., квартальна № 4 Колісніченко О.В.,  квартальна № 5 Махов М.В., квартальна № 6 Байраченко Т.О., квартальна № 7 Радіонова Г.М., квартальна № 9 Хомеренчук В.І., квартальна № 10 Дробот Т.С., квартальна № 11 Ілюшина В.І., квартальна

№ 12 Кузьменко О.М., квартальна № 15 Сєрова А.Ю.

На прохання завідуючої поштового відділення в Кіндійці встановлено котел для опалення в цьому приміщенні.

Разом з екологічною службою області та міста ми виїжджали по зверненню гр.. Махова М.В. стосовно підтоплення підвалів на вул. Набережна та вул.

Л. Толстого. Дане питання буде вирішуватися шляхом ремонту вуличного покриття відводом ливневих вод у 2020 році.

Від громадянки Суржко Л. В. було прохання допомогти у вирішенні проблем з міграційною службою, особистих питань стосовно смерті близьких людей та отримання спадщини.

Багото питань викликало і викликає робота громадського транспорту в Кіндійці. В 2019 році нам вдалося збалансувати графіки руху маршрутних автобусів № 5, 30, 47,  17. Вирішено питання по додатковому маршруту автобуса  Житлоселище – площа Чорновола (№43), а також отримано відповідь від керівників управління транспорту міста Віркун М.А. стосовно додаткового  введення тролейбусного сполучення між площею імені Чорновола та Фабрикою. Це буде тролейбус № 10 та автобус маршруту № 5а  (для більш зручного під’їзду до цвинтаря).

Окрім цього до мене в цьому році звернулися мешканці Кіндійського шосе,40,  зокрема Бальошинко Тамара,  з проханням зробити доріжку тротуарну біля їхнього дому. Ця робота також виконана. Дітей цього під’їзд я кожен рік вітаю на день Святого Миколая.

В управлінні земельних ресурсів міської ради  вирішувалися питання стосовно узаконення земельних ділянок де розташовані будинки мешканців Кіндійки

Багатодітній  громадянці Колісніченко О.В. було облаштовано вигрібну яму. Допомогли громадянці Грабко Світлані, багатодітній матері, дровами на опалення.

Вирішено питання зовнішнього освітлення по вулиці  Херсонська у будинках № 64, 66, 70 з допомогою директора «Херсонміськсвітло»

Ребрія О.Ю.

Ми обіцяли в цьому році розробити проект централізованої  каналізації  в Кіндійці та Антонівці. Особиста подяка начальнику Управління капітального будівництва міськвиконкому Холодову Д.В. Проект зроблено. Його кошторис складає  1 100 000,00 грн.

Для поліпшення безпеки громадян в селищах  Кіндійка, Антонівка та Молодіжне комунальним підприємством «Гарантія» проводиться відлов безпритульних тварин та їх розміщення в притулку   на  вул. Бурназяна 14-а.

Окрім цього мною ініціюється фінансування з міського бюджету на  будівництво муніципальних річкових трамвайчиків для перевезення громадян  на дачні кооперативи та будівництво вантажного терміналу для перевезення  будівельних матеріалів на дачі в районі Нафтогавані.

Інтервю Ігоря Григоровича Семенчева

кореспонденту сайту «Бізнес. Херсон»

 

 

Кор.  Яка Ваша думка про реформу місцевого самоврядування  в Україні?

 

Семенчев: Реформа децентралізації повинна відповідати своїй назві.  Що це значить в моєму розумінні: це надання місцевим громадам широких повноважень. Щоб  місцева громада Кіндійки, Антонівки сама   вирішувала питання фінансування своїх невідкладних проблем: ремонту доріг, вулиць, освітлення, прибирання сміття та інші. Той прибуток, що залишається в громаді, повинен залишатися у громаді, а не централізуватися, а потім розподілятися кимось вище! А чи дасть, чи не дасть гроші громаді - це вже питання! Забирати ці права шляхом децентралізації, в моєму розумінні, велика помилка. Цього робити не можна. Цим ми підриваємо фундамент місцевого самоврядування і децентралізації. Там,  де прибуткові громади, вони повинні залишатися  прибутковими, а не забирати в них зароблені кошти, а потім розподіляти збитковим громадам. Для цього є держава і субвенції. Не ламати тих, хто сам себе фінансує, обслуговує  і здатен це робити.

 

Кор.: Інша тема – Закон про продаж землі.

 

Семенчев: Категорично проти, щоб 42 мільйони земель аграрного призначення сьогодні продавалися, згідно редакції Закону, що   розглядається у Верховній Раді.

Я пропоную, щоб оці гектари землі були розподілені між всіма громадянами України. Особливо звертаю увагу на той факт, що при проведенні цієї аграрної реформи вже було передбачено мешканцям сіл, селищ по 2 гектара  на чоловіка, мешканцям приватних будинків по 10 соток на чоловіка. Це безкоштовна приватизація землі. А де наші мешканці міст? А ті, що проживають  у багатоквартирних будинках. Де їх земля? Тому я  пропоную баланс землі розподіляти між всіма громадянами України, видавати вексель або гарантоване зобов’язання держави, що цей мешканець, отримавши свій «гектар»,  і це  його цінний папір. Це дає право його продати, тим, хто буде цю землю ретельно обробляти. Обов’язково  це повинен бути українець. Земля  повинна обов’язково  залишалася в українського власника і давати  прибуток Україні Якщо зайдуть транснаціональні корпорації Україна отримає зовсім не ті кошти, які чекає, а наші громадяни будуть працювати за кордоном.

 

Кор.: Що треба робити Україні з Донбасом?

 

Семенчев:  Проводячи зустрічі з виборцями я виступаю за незалежну, багатонаціональну Україну, з єдиними кордонами, єдиною валютою, своїм прапором, з Кримом і Донбасом. Я категоричний  противник націоналізму, як лівого, так і правого. Він   вносить розбрат в державі.  Ще з часів президента  Ющенка  наша держава була поділена по сортах. Лівий берег – правий берег.   Держава, де проживаю більше 70 національностей  повинна бути  цілісною, але не можна не враховувати  інтереси кожної  області  На мій погляд, крім єдиної державної мови, повинні бути і регіональні, якщо цього бажають мешканці регіонів. У Закарпатті – угорська, на Донбасі і в Криму -  російська. у Чернівецькій області – румунська.

Я підтримую нашого Президента, але хотів би, щоб він провів мовну реформу. Це дасть можливість іншомовним  у місцях їх компактного проживання  спілкуватися на тій мові, яка для них  рідна.  Без вирішення цього питання  конфлікти будуть продовжуватися. Війну на Донбасі треба припиняти. Звичайно, не шляхом здачі інтересів держави, а шляхом перемовин. Краще поганий мир, ніж хороша війна. Всі розуміють, що треба відновити кордон, провести вибори, надати Донбасу особливий статус. З часом ми усвідомимо, що окремим областям треба надати більше прав. Треба вивчити досвід Німеччини, Швейцарії, Канади. Для нас головне – цілісність країни і нормальне життя в кожному регіоні.

 

Кор.:  Закон про місцеве самоврядування.

Семенчев: Це дуже правильний Закон. Нам не потрібно в парламенті 450 депутатів. Кожний депутат коштує  великі гроші. 300  чоловік – розумна кількість   Треба скоротити чисельність  депутатів  в обласних, міських, районних  селищних і сільських радах . Округа  треба розширити,  систему виборців  необхідно зберегти  50 на  50  Половину депутатів   обирати за партійними списками. Другу половину  залишити мажоритарщикам.  На місцевому рівні  люди краще знають своїх висуванців, ніж депутатів від  партій. Для рядового виборця депутат повинен вирішувати його проблеми. А якщо не може, люди повинні мати право обрати іншого

 

Кор.:    Які плани на 2020 рік?

Семенчев:  Безумовно, обов’язково  буду вирішувати всі питання, які будуть поставленні моїми виборцями. Не словом, а ділом.

 

Записав М. Руденко

 
Яндекс.Метрика