СОБЫТИЯ & ФАКТЫ

Голова Херсонської ОДА хоче створити “Бізнес-інкубатори”

 
ХДМА продовжує відпускати у вільне плавання дипломованих спеціалістів

 
Херсонці скаржаться на неякісні коштовності

 
Херсонська державна морська академія підписала чотирьохсторонній договір

 
Міжнародних авіарейсів з Херсона побільшає

 
В Украине накрыли масштабную схему продажи фальшивых лекарств

В Украине накрыли масштабную схему продажи фальшивых лекарств

 
Полиция Херсонщины предостерегает граждан от псевдоработников банков

 
Для малих та мікропідприємств у Херсоні проведуть тренінг

 
Відбулось засідання мандатної комісії

 
111 курсантів Херсонської державної морської академії здобули свою першу професійну перемогу

 

ОБЩЕСТВО: КУЛЬТУРНЫЙ АСПЕКТ

Конференція ХГУ
22.10.2019 20:29

17 жовтня завідувач відділу досліджень Таврійського регіону і Криму в місті Херсоні Національного інституту стратегічних досліджень Олександр Максименко взяв участь у IV міжнародній науково-практичній конференції на тему «Проблеми і тенденції розвитку сучасної економіки в умовах інтеграційних процесів: теоретичні і практичні аспекти», яка відбулася у Херсонському державному університеті.

В конференції прийняли участь науковці з університетів США, Індії та українських вишів з Києва, Одеси, Миколаєва, Івано-Франківська та Херсона, представники бізнесу, влади та місцевого самоврядування.

На протязі двох днів йшли пленарні та секційні засідання Робота в 13 секціях конференції була дуже різнопланова від ознайомлення з питаннями міжнародних відносин і євроінтеграційних процесів до суто прикладних питань менеджменту, маркетингу та публічного адміністрування. Належна увага була приділена питанню формування людського капіталу України в умовах сучасних світових процесів, про що зробила першу доповідь д.е.н. Наталія Тюхтенко, проректор ХГУ, задавши тон подальших виступів науковців та гостей конференції.

Мета конференції: науковий пошук, узагальнення та розроблення рекомендацій щодо основних шляхів вирішення проблем, що обговорювалися, в цілому була досягнута.

О.Максименко

 

 

 
Яндекс.Метрика