СОБЫТИЯ & ФАКТЫ

Голова Херсонської ОДА хоче створити “Бізнес-інкубатори”

 
ХДМА продовжує відпускати у вільне плавання дипломованих спеціалістів

 
Херсонці скаржаться на неякісні коштовності

 
Херсонська державна морська академія підписала чотирьохсторонній договір

 
Міжнародних авіарейсів з Херсона побільшає

 
В Украине накрыли масштабную схему продажи фальшивых лекарств

В Украине накрыли масштабную схему продажи фальшивых лекарств

 
Полиция Херсонщины предостерегает граждан от псевдоработников банков

 
Для малих та мікропідприємств у Херсоні проведуть тренінг

 
Відбулось засідання мандатної комісії

 
111 курсантів Херсонської державної морської академії здобули свою першу професійну перемогу

 
Херсонщина сплатила до бюджету 6 мільярдів гривень податків
04.10.2019 09:13

Як повідомили спеціалісти управління моніторингу ризикових операцій та доходів Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м.Севастополі, за 9 місяців цього року суб’єкти господарювання та громадяни Херсонщини спрямували до бюджетів усіх рівнів 6202 млн. грн. податків і зборів. Це на 976 млн. грн. більше, ніж у січні-вересні 2018 року. Про це повідомляє прес-служба Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі.

Надходження місцевої скарбниці херсонського краю зросли на 516 млн. грн. або 17 відс. у порівнянні з аналогічним періодом минулого року та склали 3530 млн. гривень. До державного бюджету бізнесмени Херсонщини перерахували 2672 млн. грн. або на 21відс. більше минулорічного періоду 2019 року.

Також, захищаючи свої соціальні гарантії бізнесмени та громадянитаврійського краю спрямували до бюджету 2999 млн. грн. єдиного соціального внеску за 9 місяців цього року. Минулорічний показник перевищено на 19 відс. або 482 млн. гривень.

Податкова служба Херсонщини завжди зацікавлена у зміцненні конструктивного діалогу з платниками податків та через засоби масової інформації передає слова вдячності всім сумлінним платникам регіону за сплату податків і зборів до бюджетів усіх рівнів.

 

 

 
Яндекс.Метрика