СОБЫТИЯ & ФАКТЫ

Через реформу адмінтерустрою зміниться структура Нацполіції на Херсонщині

 
На Херсонщині не вистачає патрульних поліцейських — не приваблює навіть зарплата від 11 тисяч

 
Херсонскую ТЭЦ подозревают в «распиливании» более 7 миллионов гривен

 
Херсонські підприємства накопичили 40 мільйонів боргу із зарплати

Станом на 1 грудня заборгованість із зарплати у Херсонській області становила 40 мільйонів гривень

 
Заборгованість мешканців Херсонської області за комунальні послуги перевищила мільярд гривень

 
Учacтoк тpaccы Xepcoн - Никoлaeв cтaнeт плaтным

 
Нa Xepcoнщинe будут cтpoить нoвый куpopт
 
У Києві з'явиться кладовище для домашніх тварин

 
Что будет, если изобразить плач рядом с лошадью. Девушка проверила и показала: кони умнее, чем мы думаем

 
Ушёл из жизни легендарный партизан-подрывник Владимир Казначеев

 

ОБЩЕСТВО: КУЛЬТУРНЫЙ АСПЕКТ

КОЛИ УВАГА ДО ЛЮДЕЙ ПОВАДНОГО ВІКУ ПОСТІЙНА
03.10.2019 02:32

Юрій Рожков: "Глибоко поважаю людей поважного віку. Вдячний за їх багаторічну працю у розбудові нашого міста, за мудрість, що терпляче передать молодому поколінню! Наші батьки, дідусі і бабусі, мабуть, як ніхто інший заслуговують на шану та підтримку. Намагаюсь дбати про літніх людей щодня, щоб у святкові вечори зустрічатись з ними очима і посмішками щиро та з добром!"

У Міжнародний день людей поважного віку, лідер Громадської платформи "Добро переможе" відвідав кілька колективів: представників організацій ветеранів, інвалідів, волонтерів, Товариства Червоного Хреста України. Привітав теплими словами, обійняв, вислухав, поспілкувався.

Любов Старинець, представник Всеукраїнської громадської організації "Захист дітей війни" поділилась враженнями: "Ми відпочили душею! У поважному віці особливо хочеться уваги, її завжди не вистачає. І ще більше - визнання та простого людяного "Дякую". А Юрій Рожков, як завжди, прийшов до нас з добрим відкритим серцем, подякував, що ми у свою молодість будували Херсон, область... Він часто нас навідує! Було дуже приємно побувати і на святі "Золотий вік" на його запрошення!"

Про традиційні зустрічі з ветеранами Дніпровського району розповіла і Людмила Чулкова, голова Дніпровської районної організації Товариства Червоного Хреста України: "Більшість волонтерів Червоного Хреста - люди мудрого віку, готові дарувати свій час і турботу іншим. Ми із задоволенням зустрілись, посиділи за столом, згадали 1000 і 1 добру справу. Багато з них - спільні з Юрієм Рожковим, засновником Громадської платформи "Добро переможе". Такі приємні зустрічі - необхідні. Вони надихають, радують і, думаю, подовжують життя!"

Сюрпризом для людей поважного віку став святковий концерт від дитячих музичних колективів Центру позашкільної роботи та подарунки від Юрія Рожкова.

#Добро_переможе

#Золотий_вік

#День_людей_похилого_віку

 

 

 
Яндекс.Метрика