СОБЫТИЯ & ФАКТЫ

Голова Херсонської ОДА хоче створити “Бізнес-інкубатори”

 
ХДМА продовжує відпускати у вільне плавання дипломованих спеціалістів

 
Херсонці скаржаться на неякісні коштовності

 
Херсонська державна морська академія підписала чотирьохсторонній договір

 
Міжнародних авіарейсів з Херсона побільшає

 
В Украине накрыли масштабную схему продажи фальшивых лекарств

В Украине накрыли масштабную схему продажи фальшивых лекарств

 
Полиция Херсонщины предостерегает граждан от псевдоработников банков

 
Для малих та мікропідприємств у Херсоні проведуть тренінг

 
Відбулось засідання мандатної комісії

 
111 курсантів Херсонської державної морської академії здобули свою першу професійну перемогу

 
Херсонська обласна служба зайнятості: маємо активну позицію в частині підтримки зайнятості ветеранів АТО/ООС та внутрішньо переміщених осіб
03.10.2019 02:16

32,3 тисячі громадян отримали послуги у Херсонській обласній службі зайнятості з початку поточного року. Сприяти працевлаштуванню шукачам роботи,- це головне завдання обласної служби зайнятості.

Не залишаються осторонь і питання вчасно наданих якісних послуг обласної служби зайнятості особам, які постраждали внаслідок конфлікту на Сході України та демобілізованим бійцям АТО/ООС.

За словами директора Херсонського обласного центру зайнятості Євгенія Єрашова служба займає активну позицію в частині повернення до продуктивної зайнятості на ринок праці бійців АТО/ООС та внутрішньо переміщених осіб. «З початку року послуги центрів зайнятості області отримали 750 демобілізованих військовослужбовців-учасників АТО/ООС та 154 внутрішньо переміщених осіб, - зазначив Є.Єрашов. – Для кожного, хто звертається, наші фахівці розробляють індивідуальний план працевлаштування, надають консультативні послуги з професійної підготовки та підвищення кваліфікації, інформують щодо можливості започаткування власної справи».

 

 

36 осіб з числа демобілізованих військовослужбовців із зони проведення АТО/ООС взяли участь у громадських роботах соціально направленого проекту «Шерифи», де інформували місцеве населення щодо недопущення порушень громадського порядку. Найбільша кількість «шерифів» була у Горностаївському, Нижньосірогозькому та Скадовському районах. Попри те, що самій громаді необхідні такі працівники, військовослужбовці відчувають потребу у собі, що є необхідною складовою для їхньої соціальної та професійної реабілітації.

Один із інструментів для повернення зайнятості громадянам та підвищення їхньої конкурентоспроможності, безумовно, є професійне навчання та підвищення кваліфікації. Цією послугою з початку року скористалися 67 учасників АТО/ООС та 12 внутрішньо переміщених осіб. Найбільш затребуваними були професії трактористів-машиністів сільськогосподарського виробництва, навчалися за професією ліфтер, продавець продовольчих товарів тощо. Позитивні враження залишили слухачі після курсів підвищення кваліфікації з основ підприємницької діяльності. До речі, семеро колишніх безробітних-учасників АТО/ООС за сприяння служби зайнятості відкрили власну справу та займаються ремонтом обладнання зв’язку, поштовою та кур’єрською доставкою, надають послуги мобільного харчування, виготовлюють вироби з бетону для будівництва, випікають хліб та хлібобулочні вироби тощо.

Ці категорії громадян дуже вразливі і, як ніхто, потребують особливого ставлення і відношення, фахові спеціалісти з профорієнтації Херсонської обласної служби зайнятості надали більше 3,6 тисяч якісних профорієнтаційних послуг, що сприяє можливості самореалізації шукачів роботи як у повсякденному житті, так і на професійній ниві.

Херсонський обласний центр зайнятості

Автор: Луценко Олена, Департамент з питань внутрішньої та інформаційної політики ХОДА

 
Яндекс.Метрика