СОБЫТИЯ & ФАКТЫ

Через реформу адмінтерустрою зміниться структура Нацполіції на Херсонщині

 
На Херсонщині не вистачає патрульних поліцейських — не приваблює навіть зарплата від 11 тисяч

 
Херсонскую ТЭЦ подозревают в «распиливании» более 7 миллионов гривен

 
Херсонські підприємства накопичили 40 мільйонів боргу із зарплати

Станом на 1 грудня заборгованість із зарплати у Херсонській області становила 40 мільйонів гривень

 
Заборгованість мешканців Херсонської області за комунальні послуги перевищила мільярд гривень

 
Учacтoк тpaccы Xepcoн - Никoлaeв cтaнeт плaтным

 
Нa Xepcoнщинe будут cтpoить нoвый куpopт
 
У Києві з'явиться кладовище для домашніх тварин

 
Что будет, если изобразить плач рядом с лошадью. Девушка проверила и показала: кони умнее, чем мы думаем

 
Ушёл из жизни легендарный партизан-подрывник Владимир Казначеев

 

ОБЩЕСТВО: КУЛЬТУРНЫЙ АСПЕКТ

Виграти і реалізувати європейський грант реально! - Досвід с. Антонівки
21.09.2019 04:35

Затишна їдальня, комфортний харчоблок. Саме так зараз виглядає обід учнів Антонівської ЗОШ № 18. Вагому роль у спільній справі відіграв Юрій Рожков, лідер Громадської платформи "Добро переможе" - розповідають батьки дітей: "Як ми не переживали, а таки встигли все добудувати до початку навчального року!, - каже Оксана Фоміна, - дякуємо за це, передусім, Юрію Рожкову. Він був з нами увесь час.

Якщо коротко, то ще взимку ми з вчителями, керівниками шкіл побували на тренінгу для освітян Херсона та передмістя від Юрія Рожкова. Нас вчили як виграти і реалізувати грант для потреб навчального закладу. Викладач Людмила Абсава допомогла мені з директором школи Анною Довгою написати проект, який зацікавив донорів з Німеччини. До нас приїхали представники Посольства, все перевірили і вже через 2 тижні ми отримали 5200 євро на ремонт їдальні! Проект передбачав співфінансування. Ми з батьками пішли на це, доклали невелику суму і протягом 2 літніх місяців працювали непокладаючи рук.

У ході роботи виявилось, що ми не врахували перестінок у харчоблоку. Знову звернулися до Юрія Рожкова за підтримкою. І він допоміг зробити у перестінку вікна та двері. Запросили директора 21 школи Галину Лугову, як дизайнера. Гарно оздобили приміщення. І у нас все вийшло! Наші діти з першого дня харчуються в оновленій сучасній їдальні. Ми це зробили разом! Дякуємо кожному, хто долучився: знаннями, коштами, порадою, вірою! Ділимося своїм досвідом, щоб й інші школи впевненіше йшли до мети, використовували свої знання, набуті на освітянських тренінгах Юрія Рожкова. Бажаємо успіху!"


 

 
Яндекс.Метрика