СОБЫТИЯ & ФАКТЫ

Херсон нарешті отримає кредит на закупівлю 50 тролейбусів

 
Председатель ОГА представил систему предоставления админуслуг на Херсонщине

 
Засідання комітету жінок-підприємиць відбулося у Херсоні (Відео)

 
Скадовский порт уйдёт с молотка

 
Минулого року майже 140 херсонців виїхали на постійне проживання за кордон

 

 
Директор херсонського КП «Гарантія» спростував чутки щодо стерилізації безпритульних тварин

 
Глава Херсонской ОГА провел презентацию Скадовского порта в Турции

 
Херсонські аудитори: результати діяльності і заходи впливу

 
Начальник обласного главку поліції відзвітував про хід впровадження програми «Безпечна Херсонщина»

 
Херсонська державна морська академія провела День відкритих дверей для абітурієнтів

 

ОБЩЕСТВО: КУЛЬТУРНЫЙ АСПЕКТ

Анонс Повідомлення о проведенні засідання 68 МР та запрошення на Поковськи Ради МГО КЗ 2019 року
13.09.2019 23:47

Анонсне повідомлення

Прес-служби МГО «Козацтво Запорозьке» від 07.09.2019.

Відповідно до Плану основних заходів МГО «Козацтво Запорозьке» (МГО КЗ) на 2019 рік, в суботу, 7 вересня відбулася засідання чергової 68-ї Малої Ради  козацтва Запорозького. Перед початком проведення Ради на Байковому кладовищі була проведена поминальна молитва по загиблому генерал-осавулу Владіславу Банчуку.

ПОВІДОМЛЕННЯ

Прес-служби МГО «Козацтво Запорозьке» від 07.09.2019.

Відповідно до Плану основних заходів МГО «Козацтво Запорозьке» (МГО КЗ) на 2019 рік, в суботу, 7 вересня відбулася засідання чергової 68-ї Малої Ради  козацтва Запорозького. Засідання Ради проходило в актовому залі Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври з благословення владики Павла.

Перед початком проведення Ради на Байковому кладовищі була проведена поминальна молитва по загиблому генерал-осавулу Владиславу Банчуку, якому в цей день виконалось би 33 роки, а по закінченню Ради – Козацька трапеза.

На порядок денний були винесені питання: Вступне слово Гетьмана МГО КЗ та затвердження його Наказів; про підсумки виборів Президента і Верховної Ради України та визначення напрямків діяльності формації; виконання «Плану основних заходів МГО КЗ» за звітний період; Фінансово-економічна діяльність МГО КЗ.

Головував на засіданні, при наявності кворуму, Гетьман козацтва Запорозького, маршал козацтва Дмитро Сагайдак (маршал Сагайдак). Після молебну та виконання гімну України та гімну Козацтва Запорозького 68-ма Мала Рада розпочала роботу з розгляду винесених на порядок денний питань. Проінформувавши у вступному слові про стан справ в організації, прийняті рішення та проаналізувавши хід їх виконання, було затверджено Накази Гетьмана МГО КЗ. Зокрема козаки одностайно підтримали  положення викладені у Розпорядженнях №№ 79, 79-1, 79-2 та Наказі № 94, від 29 липня 2019 року, «Про позбавлення козацького звання та припинення членства в МГО КЗ козака Олександра Бойко».

Маршал Сагайдак звернувся до присутніх з ініціативою підтримати його пропозицію про основи співробітництва з традиційними козацькими формаціями України: Реєстровим козацтвом, керівник Олександр Шевченко; Об’єднане козацтво України, – Валентин Соколовський; Вільне козацтво, – В’ячеслав Іванюк; Українське козацтво, – Микола Пантелюк; Звичаєве козацтво, – Євген Петренко. Ця пропозиція отримала одноголосну підтримку, як і всі інші. Зокрема пропозиція маршала Сагайдака про проведення в жовтні, цього року, позачергової Великої Ради з конкретних питань.

В обговоренні позицій маршала Сагайдака, козаки запропонували винести на Покровські Ради злободенне питання продажу землі в Україні, яке проштовхується певними силами та питання ліквідації нейтрального статусу, зазначеного в Конституції України, виклики, пов’язані з цим. Головуючий дав доручення генералам Борису Чижевському, Анатолію Краснодзею та Валерію Колоші – опрацювати ці питання та підготовити до розгляду. Щодо  депутатської недоторканості, то в цьому питанні нові депутати зробили для себе велику помилку. Раніше було депутатське свавілля - зараз підписали собі вирок. А мало бути по - середині. Щодо президентської недоторканості, то потрібно врешті-решт прийняти Закон про імпічмент і забути!

Зупинившись на аналізі цьогорічних виборів, Гетьман Дмитро Сагайдак  звернув увагу присутніх на тих рішеннях, які раніше приймалися Радами МГО КЗ відносно реформування державних органів: Верховну Раду України з палатами, де Верхня палата по регіональному принципу має по три конгресмени від кожної області та Києва; Нижня – по партійному принципу, не менше, як по три  депутати. В обох палатах, при такій системі, буде 303 депутати України. Їх функціонування, зазначалося в наших пропозиціях, які надсилались з цього питання керівництву держави, щонайменше останні 15 років. Ці пропозиції, які висловлювались Гетьманом МГО К З, зараз пропонуються, зокрема Президентом України, до розгляду. Козацтво Запорозьке має право висловити і відстоювати ідеї, які показали свою дієвість, впродовж становлення, розвитку української державності. У виступах козаки погодились і розвинули  висловлені пропозиції та дали оцінку пропонованим перетворенням.

У доповіді начальника Генштабу МГО КЗ, маршала козацтва Петра Чуваєва була надана інформація про хід виконання планових завдань у І-му півріччі 2019 року, досягнення та упущення у їх реалізації. Рішенням Ради робота структурних підрозділів МГО КЗ визнана задовільною.

У питанні фінансової діяльності  і сплати членських внесків суттєвих змін за звітний період не відбулось і цьому питанню потрібно приділити підвищену увагу – зазначив у своєму виступі Скарбничий Генеральної канцелярії МГО КЗ.

Провівши нагородження козаків та вручивши посвідчення ім., Гетьман козацтва Запорозького завершив 68 Малу Раду.

По завершені Ради генерал-осавул Сергій Файфура виконав декілька козацьких пісень для присутніх.

Прес-служба «Козацтво Запорозьке»

Більш повна інформація буде надана на прикінці тиждня.на Сайті МГО КЗ  http://www.mgo-kz.kiev.ua


 
Яндекс.Метрика