СОБЫТИЯ & ФАКТЫ

Херсонську нефтеперевалку Курченка продали за 200 мільйонів гривень Детальніше читайте на УНІАН: https://www.unian.ua/economics/energetics/10760705-hersonsku-nefteperevalku-kurchenka-prodali-za-200-milyoniv-griven.html

Кінцева ціна перевищує початкову на 24%.

 
Николаев потерял таможню: таможенные посты в области переходят в управление Херсона

 

 
Історичне рішення: прийнято перспективний план формування територій громад Херсонської області
 
На сессии облсовета принято решение о модернизации Херсонского аэропорта
На сессии облсовета принято решение о модернизации Херсонского аэропорта Фото № 0

 

 
Вихованці Херсонської державної морської академії проходитимуть практику в «Columbia Shipmanagement Ukraine»

 
Депутаты облсовета приняли новый перспективный план объединения ОТГ

Депутаты херсонского облсовета проголосовали за новый перспективный план объединения громад области.

За этот вопрос проголосовали 38 депутатов.

Этот документ позволит закончить объединение всех оставшихся в области сел в ОТГ, а так же позволит получать все субвенции уже созданным громадам.

 
В Херсоні пройшов міжнародний поліцейський семінар

 
Когда же в общественном транспорте Херсона заработают валидаторы?

 
Главная Срочные новости Губернатор Херсонщины Гусев выступил на международной морской конференции в Одессе

 
На сессии облсовета рассмотрят важнейшие вопросы экологии Херсонщины

На сессии облсовета рассмотрят важнейшие вопросы экологии Херсонщины Фото № 0

 

 
Перегляд та аналіз результатів роботи 2-ого року реалізації проекту «Заради життя» в Херсонській області
07.09.2019 16:19

05 вересня на базі філії Центру пробації в Херсонській області відбулась робоча зустріч організована ВБФ «Коаліція ВІЛ-сервісних організацій» за сприяння міжнародної організації РАТН в рамках проекту «Заради життя: якісні інтегровані послуги з ВІЛ, туберкульозу та вірусного гепатиту С для людей в конфлікті з законом» («Заради життя»/«Serving Life») за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

У зустрічі взяли участь керівники всіх служб, задіяних у проекті, та його координатори. Обговорено результати роботи по компоненту «Пробація», окреслено проблеми та досягнення в установах виконання покарань, роль філії Державної установи «Центр охорони здоров’я ДКВС України».  Більш детально зупинились на виконанні пріоритетних дій у третьому році реалізації проекту та на рекомендаціях для покращення роботи в регіоні.

 

 

Представник Херсонської міської громадської організації «Асоціація 21 Століття»  Ірина Андреєва наголосила, що з 01 жовтня 2019 року до нині існуючого проекту «Заради життя» будуть внесені зміни, які стосуються удосконалення взаємодії та співпраці між учасниками робочої групи у напрямку протидії суспільно-небезпечним хворобам.

Голова правління ВБО «Мережа організацій, що працюють у пенітенціарній сфері», Микола Гагаркін подякував всім за активну участь у впровадженні комплексного пакету послуг для засуджених осіб та особистий вклад кожного з присутніх у подоланні ВІЛ, туберкульозу та вірусного гепатиту С.

Взагалі, за 2-ий рік реалізації проекту, серед осіб, які перебувають на обліку уповноважених органів з питань пробації міста Херсона, виявлено 3 ВІЛ-позитивні особи, 39 – з підозрою на туберкульоз та 1 – з підозрою на вірусний гепатит С. Всіх громадян направлено до лікувально-профілактичних закладів для підтвердження діагнозу та подальшого проходження лікування.

За інформацією філії Державної установи "Центр пробації" в Херсонській області

 
Яндекс.Метрика