СОБЫТИЯ & ФАКТЫ

Голова Херсонської ОДА хоче створити “Бізнес-інкубатори”

 
ХДМА продовжує відпускати у вільне плавання дипломованих спеціалістів

 
Херсонці скаржаться на неякісні коштовності

 
Херсонська державна морська академія підписала чотирьохсторонній договір

 
Міжнародних авіарейсів з Херсона побільшає

 
В Украине накрыли масштабную схему продажи фальшивых лекарств

В Украине накрыли масштабную схему продажи фальшивых лекарств

 
Полиция Херсонщины предостерегает граждан от псевдоработников банков

 
Для малих та мікропідприємств у Херсоні проведуть тренінг

 
Відбулось засідання мандатної комісії

 
111 курсантів Херсонської державної морської академії здобули свою першу професійну перемогу

 
Перегляд та аналіз результатів роботи 2-ого року реалізації проекту «Заради життя» в Херсонській області
07.09.2019 16:19

05 вересня на базі філії Центру пробації в Херсонській області відбулась робоча зустріч організована ВБФ «Коаліція ВІЛ-сервісних організацій» за сприяння міжнародної організації РАТН в рамках проекту «Заради життя: якісні інтегровані послуги з ВІЛ, туберкульозу та вірусного гепатиту С для людей в конфлікті з законом» («Заради життя»/«Serving Life») за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

У зустрічі взяли участь керівники всіх служб, задіяних у проекті, та його координатори. Обговорено результати роботи по компоненту «Пробація», окреслено проблеми та досягнення в установах виконання покарань, роль філії Державної установи «Центр охорони здоров’я ДКВС України».  Більш детально зупинились на виконанні пріоритетних дій у третьому році реалізації проекту та на рекомендаціях для покращення роботи в регіоні.

 

 

Представник Херсонської міської громадської організації «Асоціація 21 Століття»  Ірина Андреєва наголосила, що з 01 жовтня 2019 року до нині існуючого проекту «Заради життя» будуть внесені зміни, які стосуються удосконалення взаємодії та співпраці між учасниками робочої групи у напрямку протидії суспільно-небезпечним хворобам.

Голова правління ВБО «Мережа організацій, що працюють у пенітенціарній сфері», Микола Гагаркін подякував всім за активну участь у впровадженні комплексного пакету послуг для засуджених осіб та особистий вклад кожного з присутніх у подоланні ВІЛ, туберкульозу та вірусного гепатиту С.

Взагалі, за 2-ий рік реалізації проекту, серед осіб, які перебувають на обліку уповноважених органів з питань пробації міста Херсона, виявлено 3 ВІЛ-позитивні особи, 39 – з підозрою на туберкульоз та 1 – з підозрою на вірусний гепатит С. Всіх громадян направлено до лікувально-профілактичних закладів для підтвердження діагнозу та подальшого проходження лікування.

За інформацією філії Державної установи "Центр пробації" в Херсонській області

 
Яндекс.Метрика