СОБЫТИЯ & ФАКТЫ

Херсон нарешті отримає кредит на закупівлю 50 тролейбусів

 
Председатель ОГА представил систему предоставления админуслуг на Херсонщине

 
Засідання комітету жінок-підприємиць відбулося у Херсоні (Відео)

 
Скадовский порт уйдёт с молотка

 
Минулого року майже 140 херсонців виїхали на постійне проживання за кордон

 

 
Директор херсонського КП «Гарантія» спростував чутки щодо стерилізації безпритульних тварин

 
Глава Херсонской ОГА провел презентацию Скадовского порта в Турции

 
Херсонські аудитори: результати діяльності і заходи впливу

 
Начальник обласного главку поліції відзвітував про хід впровадження програми «Безпечна Херсонщина»

 
Херсонська державна морська академія провела День відкритих дверей для абітурієнтів

 
Освітній простір Херсона заповнюють меценати
06.09.2019 01:59

"Комфорт і збереження здоров'я під час навчального процесу для наших дітей - найголовніше" , - вважає Рожков Юрій, лідер Громадської платформи "Добро переможе", а тому продовжує піклуватись про якісне матеріально-технічне забезпечення освітніх закладів. Так, у співпраці з Фундацією "Голландія-Україна", ортопедичні стільці та модульні столи отримала ЗОШ № 28.

"Ми вже знаємо, як найефективніше для дітей використати ці меблі, - говорить директор школи Тетяна Надточій, - облаштуємо зони комфорту у класах, коридорах та холі, зокрема, щоб на перервах, поки провітрюється приміщення, діти могли зручно присісти і відпочити. Дякуємо усім благодійникам, які долучились до доброї справи і сподіваємось на подальшу підтримку!"

Про те, що підтримка обов'язково продовжуватиметься, і не лише для 28 школи, переконані в Бізнес-асоціації "Ми - херсонці". Адже нещодавно вони підписали Меморандум про співпрацю з Громадською платформою Рожкова Юрія "Добро переможе". Тепер допомагають комунальним закладам спільно. Дмитро Піддубний, представник Асоціації підкреслив: "Такого потужного союзу організацій, що співпрацюють на благо херсонської громади, я більше не знаю. Цілком погоджують з думкою Рожкова Юрія, що разом ми - сила! Об'єднавшись, зможемо робити ще більше корисного. І зараз ми це доводимо на конкретних справах!"

 

 

 
Яндекс.Метрика