СОБЫТИЯ & ФАКТЫ

Херсон нарешті отримає кредит на закупівлю 50 тролейбусів

 
Председатель ОГА представил систему предоставления админуслуг на Херсонщине

 
Засідання комітету жінок-підприємиць відбулося у Херсоні (Відео)

 
Скадовский порт уйдёт с молотка

 
Минулого року майже 140 херсонців виїхали на постійне проживання за кордон

 

 
Директор херсонського КП «Гарантія» спростував чутки щодо стерилізації безпритульних тварин

 
Глава Херсонской ОГА провел презентацию Скадовского порта в Турции

 
Херсонські аудитори: результати діяльності і заходи впливу

 
Начальник обласного главку поліції відзвітував про хід впровадження програми «Безпечна Херсонщина»

 
Херсонська державна морська академія провела День відкритих дверей для абітурієнтів

 

ОБЩЕСТВО: КУЛЬТУРНЫЙ АСПЕКТ

Як Херсонська державна морська академія відзначила початок ювілейного 185 навчального року
03.09.2019 12:05

2 вересня, в Херсонській державній  морській академії відбулося святкування Дня знань та старт нового ювілейного 185 навчального року.

Близько тисячі присутніх зібралося на плацу навчального корпусу №4: це і курсанти Академії, і вихованці Морського коледжу ХДМА, і батьки, і викладачі.

Традиційно усіх курсантів та вихованців коледжу привітав ректор ХДМА Чернявський Василь Васильович, який побажав їм задоволення від навчального процесу, нових досягнень та сил на підкорення нових горизонтів. Він наголосив на тому, що за 185 років існування Академії з її стін вийшли тисячі  висококваліфікованих морських фахівців, та на цьому не слід зупинятися, тому колектив плідно працює, аби сьогоднішні курсанти були гідні слави своїх попередників.

Крім привітальних  слів, було і нагородження: заслужено отримали свої нагороди вихованці Професійно-морського ліцею Херсонської державної морської академії Вадим Мусієнко і Микола Светов.Вони навчаються на кухарів-матросів і під час літнього відпочинку,  працюючи рятувальниками в обласній комунальній аварійно-рятувальній службі (ХОКАРС) у кемпінгу біля селища Залізний Порт, врятували від загибелі на воді декількох людей, серед яких були і діти.Привітати юних героїв завітали Рудницький Олександр Володимирович - перший заступник начальника Головного управління ДСНС України у Херсонській області та представники обласної комунальної аварійно-рятувальної служби (ХОКАРС).

 

 

З настановою до курсантів звернувся і курсант магістратури факультету судноводіння ХДМА Валерій Одінцов, який від старшокурсників привітав новачків з тим, що вони отримали право здобувати освіту в одному з найпрестижніших закладів держави.

Одним із найяскравіших момент став флешмоб, під час якого курсанти-новачки підняли синьо-жовті квадрати догори і склали  «185».

Завершилися урочистості святковим маршем курсантів, від якого, у буквальному розумінні, "мурашки" по шкірі.

 
Яндекс.Метрика