СОБЫТИЯ & ФАКТЫ

На Херсонской верфи спустят на воду третий танкер, построенный для голландской компании

 
Херсонский порт передан в концессию компании "Рисоил-Херсон": сумма заявленных инвестиций составляет 300 млн грн

 
В морському порту Херсон підбили підсумки 2019 року

 

 
С февраля для детей меняются правила пересечения админграницы Крыма с Херсонской областью

 

 
Президент Украины наградил преподавателя Херсонской морской академии Государственной премией

 
У Херсонській міграційній службі підсумували роботу за 2019 рік

 

 
Херсонщина попала в ТОП-3 регионов Украины с процветающей проституцией

 
Американська «Академія Qirimli» в Херсоні буде готувати відповідальних громадян серед переселенців з Криму

 
Чорногорський “пісок”: херсонські депутати вимагають скликання позачергової сесії

 
Новокаховчанина обманули в Интернете: не получил ни авто, ни свою предоплату

 
Херсонщина пропонує Мінрегіонбуду створити в області п’ять укрупнених районів
12.08.2019 20:32

 

Про це медіа-центру “ІРС-Херсон” повідомив  перший заступник голови Херсонської облдержадміністрації Дмитро Бутрій.

За його словами, у результаті обговорень  запропонованої Міністерством регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ моделі нового адміністративно-територіального устрою області, підтримано саме такий варіант розподілу районів Херсонської області: створення п’яти, а не трьох укрупнених районів – Херсонського, Генічеського, Новокаховського, Бериславського і Скадовського. Саме така пропозиція і надійде до Мінрегіонбуду від Херсонщини.

“В результаті обговорення ми прийшли до того, що три райони для Херсонської області – це замало. Враховували багато факторів. По-перше, це територія. У нас одна із найбільших областей України, але і одна з найменших по густоті населення. І наприклад, для Херсонського району, який пропонується, дуже велике навантаження. Запропонована кількість населення – майже 600 тисяч. У Новокаховського – 312 тисяч, але великий захват території, і Генічеський – близько 130 тисяч. Якщо це реформа і її основний принцип – це доступність послуг для громадян, то ми повинні це виконати. Тому запропонували створення ще двох районів:  Бериславського і Скадовського. При обговоренні майже одноголосно підтримано саме такий варіант розподілу районів Херсонської області”, – повідомив Дмитро Бутрій.

 

 

Очікується, що проект моделі нового адміністративно-територіального устрою розглянуть у новому Кабміні після його обрання новим складом Верховної Ради.

“Суть цієї реформи – максимально наблизити владу до людей. Я впевнений у тому, що посадовці, які займуть крісла у Кабінеті Міністрів, мають дослухатися до пропозицій на місцях”, – вважає перший заступник голови Херсонської облдержадміністрації.

Нагадаємо, згідно запропонованої Мінрегіоном моделі нового адміністративно-територіального устрою області, на Херсонщині пропонується створити три райони:  Херсонський, Генічеський та Новокаховський.

 
Яндекс.Метрика