СОБЫТИЯ & ФАКТЫ

Голова Херсонської ОДА хоче створити “Бізнес-інкубатори”

 
ХДМА продовжує відпускати у вільне плавання дипломованих спеціалістів

 
Херсонці скаржаться на неякісні коштовності

 
Херсонська державна морська академія підписала чотирьохсторонній договір

 
Міжнародних авіарейсів з Херсона побільшає

 
В Украине накрыли масштабную схему продажи фальшивых лекарств

В Украине накрыли масштабную схему продажи фальшивых лекарств

 
Полиция Херсонщины предостерегает граждан от псевдоработников банков

 
Для малих та мікропідприємств у Херсоні проведуть тренінг

 
Відбулось засідання мандатної комісії

 
111 курсантів Херсонської державної морської академії здобули свою першу професійну перемогу

 
Голова облдержадміністрації зустрівся з керівниками обласних осередків політичних партій
27.07.2019 18:09

Голова облдержадміністрації зустрівся з керівниками обласних осередків політичних партій

26 липня, в облдержадміністрації відбулась зустріч голови ОДА Юрія Гусєва з головами обласних осередків політичних партій.

«Сподіваюсь, що ми разом будемо працювати над покращенням соціально-економічної ситуації в області, не зважаючи на різні політичні вподобання. Керівництво облдержадміністрації готове підтримувати всі ініціативи, спрямовані на підвищення рівня життя людей», – окреслив власну позицію Юрій Гусєв.

У ході зустрічі присутні обговорили нагальні проблеми, які потребують негайного вирішення. Вели мову про покращення здійснення транспортних пасажирських перевезень, визначення заходів щодо припинення незаконної вирубки лісу, утилізації сміття, рейдерських захоплень сільськогосподарських угідь тощо.

 

 

Окремо було зазначено, що у першу чергу, слід звернути увагу на два напрямки, які є основними джерелами надходження податків до обласного бюджету: сільське господарство і туристична галузь, а саме, боротьбу з тіньовим бізнесом.

Учасники зібрання порушили питання налагодження співпраці з правоохоронними органами, адже без їх втручання міська й обласна влада не мають повноважень здійснювати будь-які дії.

Голови обласних осередків політичних партій одностайно зазначили, що райони Херсонщини, де була реалізована реформа децентралізації, успішно долають прояви незаконної підприємницької діяльності, розвивають власні території та покращують інфраструктуру.

«Багато чого можна зробити для області без політичних прапорів. Тому потрібно виробити формат сталої конструктивної співпраці задля реалізації дій, які суспільство хоче бачити від влади і відчувати покращення», –підсумував Юрій Гусєв.

Керівники обласних осередків політичних партій вкрай зацікавлені у співпраці й вважають, що необхідний постійний двосторонній зв'язок між обласною владою та ними. Потрібно регулярно проводити спільні зустрічі, аби сумісно розробляти шляхи розвитку Херсонської області.

 
Яндекс.Метрика