СОБЫТИЯ & ФАКТЫ

На Херсонской верфи спустят на воду третий танкер, построенный для голландской компании

 
Херсонский порт передан в концессию компании "Рисоил-Херсон": сумма заявленных инвестиций составляет 300 млн грн

 
В морському порту Херсон підбили підсумки 2019 року

 

 
С февраля для детей меняются правила пересечения админграницы Крыма с Херсонской областью

 

 
Президент Украины наградил преподавателя Херсонской морской академии Государственной премией

 
У Херсонській міграційній службі підсумували роботу за 2019 рік

 

 
Херсонщина попала в ТОП-3 регионов Украины с процветающей проституцией

 
Американська «Академія Qirimli» в Херсоні буде готувати відповідальних громадян серед переселенців з Криму

 
Чорногорський “пісок”: херсонські депутати вимагають скликання позачергової сесії

 
Новокаховчанина обманули в Интернете: не получил ни авто, ни свою предоплату

 

ОБЩЕСТВО: КУЛЬТУРНЫЙ АСПЕКТ

24 липня провели Круглий стіл в рамках всеукраїнського обговорення проектів Доктрини економічної безпеки України, Податкового кодексу розвитку та Нового митного кодексу
25.07.2019 16:43

24 липня провели Круглий стіл в рамках всеукраїнського обговорення проектів Доктрини економічної безпеки України, Податкового кодексу розвитку та Нового митного кодексу. Організатори - ВГО АППУ (Г.Катамадзе) та Територіальне відділення ВГО АППУ в Херсонській області (О.Максименко). Учасники - керівники виконавчої влади  на чолі з головою Херсонської облдержадміністрації Юрієм Гусєвим та місцевого самоврядування (В.Булюк), представники бізнесу, банківської та страхової сфери, науки та громадськості. Серед бізнесменів необхідно окремо приділити увагу С.Рибачку – директору ТОВ «Амалтея» та Л.Гельфандбейну, директору ПП «ЛТ-офіс». Їх обох об’єднує те, що створені ними підприємства працюють в Херсоні вже на протязі 25 років! І обидва активні члени Херсонської ТПП (президент - В.Остроумова) та АППУ. Очільники Державної фіскальної служби (І.Клим) та митниці (Г.Іваненко) також активно обговорювали проекти важливих документів. Наука була представлена докторами наук, професорами Н.Тюхтенко – в.о.ректора ХГУ, Л.Сідельниковою – зав.кафедрою ХНТУ та А.Лєщенко – директором наукового парку Херсонської морської державної академії.

Захід виявився дуже жвавим та корисним для всіх присутніх. Крім того, ідея Юрія Гусєва, очільника Херсонської ОДА щодо проведення спільними зусиллями ОДА та АППУ інвестфоруму на Херсонщині була сприйнята конструктивно, прийняте рішення провести його в жовтні місяці ц.р.

 
Яндекс.Метрика