СОБЫТИЯ & ФАКТЫ

Голова Херсонської ОДА хоче створити “Бізнес-інкубатори”

 
ХДМА продовжує відпускати у вільне плавання дипломованих спеціалістів

 
Херсонці скаржаться на неякісні коштовності

 
Херсонська державна морська академія підписала чотирьохсторонній договір

 
Міжнародних авіарейсів з Херсона побільшає

 
В Украине накрыли масштабную схему продажи фальшивых лекарств

В Украине накрыли масштабную схему продажи фальшивых лекарств

 
Полиция Херсонщины предостерегает граждан от псевдоработников банков

 
Для малих та мікропідприємств у Херсоні проведуть тренінг

 
Відбулось засідання мандатної комісії

 
111 курсантів Херсонської державної морської академії здобули свою першу професійну перемогу

 
Херсонський аеропорт стане сучасним - Юрій Рожков, голова постійної комісії обласної ради з питань управління об'єктами комунальної власності, лідер Громадської платформи "Добро переможе"
28.05.2019 12:26

Міжнародний аеропорт "Херсон" розвивається! Офіційно, він увійшов до трійки лідерів (разом з летовищами Чернівців та Львова) за потенційними можливостями привабливості.

Під час робочої зустрічі з експертами у даному питанні Юрій Рожков, голова постійної комісії обласної ради з питань управління об'єктами комунальної власності зазначив: "Нині аеропорт здатен щорічно перевозити близько 150 тис. пасажирів. Для порівняння: аеропорти подібної потужності, наприклад, у Польщі перевозять 1 - 1,5 млн. людей за рік. Представники Європейського банку звернулось до Херсонської обласної ради з пропозицією вкласти кошти у розвиток нашого аеропорту. Під час засідання комісії, ми розглянули дане питання і проголосували "за" розробку "Стратегії розвитку Міжнародного аеропорту "Херсон". Днями я мав нагоду особисто ознайомитися з її прогнозами на найближчі роки. Відповідно до них, якщо найближчим часом нам вдасться відремонтувати злітну смугу, то у 2023 р. ми цілком зможемо вийти на мільйонний показник!"

Варто зазначити, що за останні роки в аеропорту "Херсон" вдалось полагодити перон та 2 руліжні доріжки. А цьогоріч, у ході візиту до Херсона керівництва "Украеробуду", було досягнуто офіційної домовленості щодо встановлення курсо-глісадної системи посадки повітряних суден ILS/DME - VOR DME, вартістю у 60 млн. грн. для безпечного приземлення. Наступний стратегічний крок - капітальний ремонт злітної смуги. На це, відповідно до реалізації державної програми розвитку, наступного року заплановано виділити 910 млн. грн.

 
Яндекс.Метрика