СОБЫТИЯ & ФАКТЫ

Губернатор Херсонщины Гусев поздравил херсонцев с Днём Флага Украины

Видео с поздравлением губернатор Херсонщины разместил на своей странице в Фейсбуке.

«Сегодня – большой праздник, и я поздравляю вас с ним. Желаю всем нам побед, мира, согласия, оптимизма и осуществления желаний, а также достижения невероятных целей для развития каждой семьи, особенно моей родной, любимой Херсонской области. Херсонщина обязательно станет регионом счастливых людей, где приятно жить, работать, и куда хочется возвращаться в любое время года!», — сказал Юрий Гусев.

 
На Херсонщине массово травят бездомных животных

В Новой Каховке произошел очередной скандал, темой для которого послужили бездомные собаки. Сайт «Гривна» неоднократно сообщал, что животные атакуют горожан не только на окраинах города, но и в самом центре. Данная ситуация настораживает новокаховчан, ведь следующими жертвами могут стать их дети.

Глядя на бездействия властей, жители самостоятельно стали принимать меры. Вместо того, чтобы обратиться в приют, собак массово стали усыплять. Так, по словам Татьяны Гурьяновой, только за вчерашний день было обнаружено в городе две мертвые собаки.

«Человеческая жестокость не знает границ. Сегодня мы похоронили двух замечательных собак, которым не повезло жить в нашем дворе. Они никому не мешали, просто жили. Собачки умерли в страшных муках. Давайте новокаховчане молча закапывать собак, а эти люди будут их продолжать травить. Или уже начнём как-то с этим бороться?»- прокомментировала Татьяна.

 

 
Де у Херсоні можна одягнутись безкоштовно?


У Херсоні продовжує працювати Банк одягу! Завдяки спільному проекту Громадської платформи Рожкова Юрія "Добро переможе" та Благодійного фонду "Мангуст" вже 2 роки херсонці, які потребують соціальної підтримки, можуть безкоштовно обрати одяг для себе та своєї родини.

Незабаром початок навчального року. Встигніть, за потреби, підібрати речі дитині. Будь ласка, не соромтесь, звертайтесь за детальнішою інформацією телефоном 095-898-1000.

 
Підприємці Херсонщини побоюються пільгових кредитів

Програму розвитку зеленого туризму затвердила Херсонська обласна рада.

Під будівництво десяти екосадиб для гостей краю з місцевого бюджету готові надати по 50 тисяч гривень. Та оскільки це не спонсорська пожертва, а довгостроковий цільовий кредит під три відсотки річних, підприємці із заявками про позику сюди не поспішають, либонь, не впевнені, що вона окупиться.

Замість того щоб будувати такі садиби в кредит, хоч який би він пільговий не був, місцеві жителі вважають за краще не влізати в борги, а своїм коштом облаштовувати для приймання туристів старенькі сільські хати чи дачі — «дешево та сердито», ще й колоритно.

 
На Херсонщині здійснюють діяльність майже шість тисяч неприбуткових організацій

Як повідомили спеціалісти управління податків і зборів з юридичних осіб Головного управління ДФС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі станом на 01.08.2019 в області здійснюють діяльність 5634 неприбуткові організації, які включені до Реєстру неприбуткових установ та організацій, з них 73 зареєстровані платниками ПДВ.

Податковим кодексом України визначено, що неприбутковим підприємством, установою та організацією є підприємство, установа та організація, що одночасно відповідає таким вимогам:

• утворена та зареєстрована в порядку, визначеному законом, що регулює діяльність відповідної неприбуткової організації;

• установчі документи якої (або установчі документи організації вищого рівня, на підставі яких діє неприбуткова організація відповідно до закону) містять заборону розподілу отриманих доходів (прибутків) або їх частини серед засновників (учасників у розумінні Цивільного кодексу України від 16 січня 2003 року № 435-ІV зі змінами та доповненнями), членів такої організації, працівників (крім оплати їхньої праці, нарахування єдиного соціального внеску), членів органів управління та інших пов’язаних з ними осіб (дана вимога не поширюється на бюджетні установи);

 
Херсонская государственная морская академия и Морской университет Констанцы стали партнерами

Сегодня, 29 июля, был подписан договор о сотрудничестве между Херсонской государственной морской академией и Морским университетом г.Констанца (Румыния).

Таким образом, морская альма-матер из портового города Румыния, в сегменте сотрудничества между морскими академиями и университетами разных стран, официально стала партнером международного проекта создания коридора эффективного сотрудничества, инициированного на площадках Балтийско-Черноморского экономического форума.

 
Херсонская больница имени Лучанского получила нового директора

В Херсонском горсовете прошел конкурс на должность Генерального директора коммунального некоммерческого предприятия «Херсонская городская клиническая больница имени Лучанского». На пост руководителя претендовал только и.о. директора Владимир Ларионов. Других кандидатур не было.

Конкурсная комиссия городского совета единогласно решила, что Ларионов полностью соответствует требованиям и является победителем конкурса.

 
В Украине эпидемия сколиоза

В Украине наблюдается пугающая статистика детского сколиоза. Последние исследования указывают на стремительный рост проблем с позвоночником у детей младшей возрастной группы по всему миру. Однако в некоторых странах ситуация особенно плачевная.

По результатам трехлетнего исследования, проводившегося на территории десяти стран Восточной Европы, наихудшая ситуация со сколиозом зафиксирована в Украине. Здесь проблемы со спиной ортопеды обнаружили у 23% детей (при этом более трети обследованных нуждаются в специализированных методиках лечения). Не лучше ситуация в РФ и Молдавии – здесь проблемы наблюдаются у 21% детей. Наименьшее число больных детей зафиксировано в Словакии – 14%. Среднемировой уровень находится на отметке 15-17%, хотя еще в прошлом десятилетии не превышал отметки 15%.

 
День голосування на Херсонщині

За результатами спостереження Громадянської мережі ОПОРА у Херсонській області ми можемо констатувати, що вибори у  п'яти одномандатних округах відбулись на основі конкурентності та змагальності.
Передвиборча кампанія в останні два тижня  перед днем голосування набула вже конфліктної форми, що проявлялось в   підпалі автівок, масовим поширенням чорного піару, включаючи позови в суд та заявикандидатів  один  на одного в поліцію тощо.Так, напередодні дня голосування політики вдалися й до недобросовісних методів. У 184-ому окрузі було зафіксовано масове розповсюдження газет з чорним піаром проти кандидата Ігоря Колихаєва, у 185-ому - проти Вегандза Мясникяна, причому з ознаками етнічної дискримінації.

 
Вытаємо з Днем народження

Семенчева Андрія Ігоревича - головного державного виконавця відділу примусового виконання рішень суду в Херсонській області і Атономної республіці Крим.

В роботі тільки успіх і натхнення,
В житті кохання й теплота,
Щоб не було у вас безсоння,
Завжди щоб усміхалися вуста!

Редакція газети "Бізнес-Херсон"

 
"МИ ОБ'ЄДНАЛИСЯ ДЛЯ ПОРЯТУНКУ ОНКОХВОРИХ ДІТЕЙ" - ЮРІЙ РОЖКОВ.
07.05.2019 17:40

3 травня у Кіноконцертній залі "Ювілейний" стартував Всеукраїнський благодійний марафон "Врятуємо життя разом!". Долучившись до нього, херсонцям вдалось зібрати майже 180 тис. грн. і гроші продовжують надходити на відкритий рахунок для невідкладних потреб онкогематологічного відділення Херсонської обласної дитячої клінічної лікарні.

"Насправді, наш захід тривав не кілька годин, а кілька тижнів, - розповів Юрій Рожков, лідер Громадської платформи "Добро переможе", - на ярмарку і концерті ми побачили яскравий результат непростої копіткої роботи багатьох різноманітних колективів: музичних, гурткових, шкільних, дошкільних, батьківських, педагогічних. Це різні люди і не лише за віком! Нам вдалося їх об'єднати в єдиному благородному пориві - порятунку онкохворих малюків, які перебувають зараз на лікуванні. Коли я відвідував з колегами і однодумцями їх у медичному закладі, щоб підняти настрій, привітати зі святами і вручав подаруночки, думав: а як я можу їм допомогти здійснити найзаповітнішу мрію? Адже у листах до Діда Мороза і Святого Миколая вони дуже просили допомогти одужати, зцілити їх. Обіцяли слухати своїх батьків, допомагати по життю іншим... Діти вірять в диво і силу молитви. І народилась така ідея провести благодійний захід, щоб усім разом підтримати онкохворих дітей і морально, і матеріально! Наша юна, але вже відома далеко за межами України співачка Ліза Волощенко запропонувала музичний формат благодійного концерту. Ми зустрілися командою, обговорили організаційні деталі та поетапність проведення нашого марафону і взялися до роботи".

Ліза Волощенко також розповіла про свою заповітну мрію - допомагати діткам, які хворіють на рак: "Але ж на це потрібні великі гроші, а їх у моєї родини немає, - каже Ліза, - та бажання було таким сильним! І ми з татом вирішили, що зможемо допомогти співом. Під час багатьох всеукраїнських та міжнародних вокальних конкурсів я познайомилась з відомими співаками - улюбленцями публіки: Олексієм Сагаловським, Віктором Романченком, Андріаною, Антоном Каргатовим. Зокрема, до них ми з татом і звернулися за допомогою. Одразу пропонували заспівати на благодійній основі, для порятунку онкохворих дітей і дуже зраділи, що друзі відгукнулись. Дехто навіть змінив свої плани, виступи і приїхав у Херсон!".

Але, паралельно з підготовкою до концерту, організатори готували для херсонців ще й святковий ярмарок з музичним супроводом, адже подарувати свою танцювальну та співочу творчість для підтримки онкохворих діток захотіли учні херсонських шкіл! Автори проекту із задоволенням підтримати таке прагнення і допомогли його реалізувати. Саме так вдалось і кошти швидше зібрати, і надати, напевне, найцінніший урок учням - урок людяності! Тож, ще місяць тому, заручившись підтримкою міського управління освіти, представники Громадської платформи "Добро переможе" звернулись до навчально-виховних закладів Херсона і передмістя з пропозицією виготовити оригінальні поробки, що потім батьки дітей-майстрів пропонували купити на благодійному ярмарку!

Юрій Рожков, лідер Громадської платформи "Добро переможе" підкреслив, що у благодійному заході взяло участь 110 освітніх закладів Херсона. "Таким чином, під час ярмарку нам вдалось зібрати понад 46 тис. грн. А від продажу квитків та надходжень на благодійний рахунок виручили утричі більше! За ці кошти придбали 3 шприцеві інфузомати - обладнання, якого дуже бракувало для проведення хіміотерапії. Два вручили офіційно, на сцені, під час концерту, а третій докупили днями і передали в лікарню. Зараз це обладнання в роботі. Воно рятує життя онкохворих діток Херсонщини!

Щиро вдячний підприємцям, які долучились до збору коштів, благодійникам та добродіям, котрі допомогли сплатити організаційні витрати на світло, звук, сцену тощо. Дякую дітям, їх батькам і вчителям за небайдужість і працьовитість. Вдячний співакам, танцюристам і ведучим за яскраве шоу, яке зібрало повну залу глядачів! Ми зробили добру справу і це лише початок марафону. Обов'язково підтримуватиму такі важливі благодійні проекти і надалі! Добро легко робити разом!"

#Добро_переможе

#Добрі_серця_рятують_життя

Долучитись до збору коштів онкохворим діткам можете і Ви, переказавши будь-яку посильную суму на розрахунковий рахунок:

Реквізити Херсонської обласної дитячої лікарні для надання благодійної допомоги:

р/рах. 31552391222863
МФО 852010
ЄДРПОУ 02009873

ВРЯТУЄМО ЖИТТЯ РАЗОМ!!!

 
Яндекс.Метрика