СОБЫТИЯ & ФАКТЫ

Губернатор Херсонщины Гусев поздравил херсонцев с Днём Флага Украины

Видео с поздравлением губернатор Херсонщины разместил на своей странице в Фейсбуке.

«Сегодня – большой праздник, и я поздравляю вас с ним. Желаю всем нам побед, мира, согласия, оптимизма и осуществления желаний, а также достижения невероятных целей для развития каждой семьи, особенно моей родной, любимой Херсонской области. Херсонщина обязательно станет регионом счастливых людей, где приятно жить, работать, и куда хочется возвращаться в любое время года!», — сказал Юрий Гусев.

 
На Херсонщине массово травят бездомных животных

В Новой Каховке произошел очередной скандал, темой для которого послужили бездомные собаки. Сайт «Гривна» неоднократно сообщал, что животные атакуют горожан не только на окраинах города, но и в самом центре. Данная ситуация настораживает новокаховчан, ведь следующими жертвами могут стать их дети.

Глядя на бездействия властей, жители самостоятельно стали принимать меры. Вместо того, чтобы обратиться в приют, собак массово стали усыплять. Так, по словам Татьяны Гурьяновой, только за вчерашний день было обнаружено в городе две мертвые собаки.

«Человеческая жестокость не знает границ. Сегодня мы похоронили двух замечательных собак, которым не повезло жить в нашем дворе. Они никому не мешали, просто жили. Собачки умерли в страшных муках. Давайте новокаховчане молча закапывать собак, а эти люди будут их продолжать травить. Или уже начнём как-то с этим бороться?»- прокомментировала Татьяна.

 

 
Де у Херсоні можна одягнутись безкоштовно?


У Херсоні продовжує працювати Банк одягу! Завдяки спільному проекту Громадської платформи Рожкова Юрія "Добро переможе" та Благодійного фонду "Мангуст" вже 2 роки херсонці, які потребують соціальної підтримки, можуть безкоштовно обрати одяг для себе та своєї родини.

Незабаром початок навчального року. Встигніть, за потреби, підібрати речі дитині. Будь ласка, не соромтесь, звертайтесь за детальнішою інформацією телефоном 095-898-1000.

 
Підприємці Херсонщини побоюються пільгових кредитів

Програму розвитку зеленого туризму затвердила Херсонська обласна рада.

Під будівництво десяти екосадиб для гостей краю з місцевого бюджету готові надати по 50 тисяч гривень. Та оскільки це не спонсорська пожертва, а довгостроковий цільовий кредит під три відсотки річних, підприємці із заявками про позику сюди не поспішають, либонь, не впевнені, що вона окупиться.

Замість того щоб будувати такі садиби в кредит, хоч який би він пільговий не був, місцеві жителі вважають за краще не влізати в борги, а своїм коштом облаштовувати для приймання туристів старенькі сільські хати чи дачі — «дешево та сердито», ще й колоритно.

 
На Херсонщині здійснюють діяльність майже шість тисяч неприбуткових організацій

Як повідомили спеціалісти управління податків і зборів з юридичних осіб Головного управління ДФС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі станом на 01.08.2019 в області здійснюють діяльність 5634 неприбуткові організації, які включені до Реєстру неприбуткових установ та організацій, з них 73 зареєстровані платниками ПДВ.

Податковим кодексом України визначено, що неприбутковим підприємством, установою та організацією є підприємство, установа та організація, що одночасно відповідає таким вимогам:

• утворена та зареєстрована в порядку, визначеному законом, що регулює діяльність відповідної неприбуткової організації;

• установчі документи якої (або установчі документи організації вищого рівня, на підставі яких діє неприбуткова організація відповідно до закону) містять заборону розподілу отриманих доходів (прибутків) або їх частини серед засновників (учасників у розумінні Цивільного кодексу України від 16 січня 2003 року № 435-ІV зі змінами та доповненнями), членів такої організації, працівників (крім оплати їхньої праці, нарахування єдиного соціального внеску), членів органів управління та інших пов’язаних з ними осіб (дана вимога не поширюється на бюджетні установи);

 
Херсонская государственная морская академия и Морской университет Констанцы стали партнерами

Сегодня, 29 июля, был подписан договор о сотрудничестве между Херсонской государственной морской академией и Морским университетом г.Констанца (Румыния).

Таким образом, морская альма-матер из портового города Румыния, в сегменте сотрудничества между морскими академиями и университетами разных стран, официально стала партнером международного проекта создания коридора эффективного сотрудничества, инициированного на площадках Балтийско-Черноморского экономического форума.

 
Херсонская больница имени Лучанского получила нового директора

В Херсонском горсовете прошел конкурс на должность Генерального директора коммунального некоммерческого предприятия «Херсонская городская клиническая больница имени Лучанского». На пост руководителя претендовал только и.о. директора Владимир Ларионов. Других кандидатур не было.

Конкурсная комиссия городского совета единогласно решила, что Ларионов полностью соответствует требованиям и является победителем конкурса.

 
В Украине эпидемия сколиоза

В Украине наблюдается пугающая статистика детского сколиоза. Последние исследования указывают на стремительный рост проблем с позвоночником у детей младшей возрастной группы по всему миру. Однако в некоторых странах ситуация особенно плачевная.

По результатам трехлетнего исследования, проводившегося на территории десяти стран Восточной Европы, наихудшая ситуация со сколиозом зафиксирована в Украине. Здесь проблемы со спиной ортопеды обнаружили у 23% детей (при этом более трети обследованных нуждаются в специализированных методиках лечения). Не лучше ситуация в РФ и Молдавии – здесь проблемы наблюдаются у 21% детей. Наименьшее число больных детей зафиксировано в Словакии – 14%. Среднемировой уровень находится на отметке 15-17%, хотя еще в прошлом десятилетии не превышал отметки 15%.

 
День голосування на Херсонщині

За результатами спостереження Громадянської мережі ОПОРА у Херсонській області ми можемо констатувати, що вибори у  п'яти одномандатних округах відбулись на основі конкурентності та змагальності.
Передвиборча кампанія в останні два тижня  перед днем голосування набула вже конфліктної форми, що проявлялось в   підпалі автівок, масовим поширенням чорного піару, включаючи позови в суд та заявикандидатів  один  на одного в поліцію тощо.Так, напередодні дня голосування політики вдалися й до недобросовісних методів. У 184-ому окрузі було зафіксовано масове розповсюдження газет з чорним піаром проти кандидата Ігоря Колихаєва, у 185-ому - проти Вегандза Мясникяна, причому з ознаками етнічної дискримінації.

 
Вытаємо з Днем народження

Семенчева Андрія Ігоревича - головного державного виконавця відділу примусового виконання рішень суду в Херсонській області і Атономної республіці Крим.

В роботі тільки успіх і натхнення,
В житті кохання й теплота,
Щоб не було у вас безсоння,
Завжди щоб усміхалися вуста!

Редакція газети "Бізнес-Херсон"

 
Президент Петро Порошенко опустився до рівня губернатора Львівської області
03.05.2019 10:15

Минулі президентські вибори продемонстрували неймовірне падіння рейтингу Глави держави Петра Порошенка. Майже три чверті виборців, які взяли участь в голосуванні, підтримали актора, що не має в політиці абсолютно ніякого досвіду і ніколи не займав жодних керівних посад Володимира Зеленського, який і сам, здається, не очікував такого тріумфу.

Єдиною областю, яка віддала перемогу Петру Олексійовичу, стала Львівська. І це цілком зрозуміло. Протягом п'яти років її політична еліта була ініціатором всіх «новаторських» змін в країні. Тому невипадково Президент після своєї неочікуваної поразки відправився саме до Львова, щоб зустрітися зі своїми прихильниками і подякувати за підтримку.

Під час цього візиту програвший вибори в черговий раз закликав своїх шанувальників зберігати віру в «перемогу України, армію, віру і мову», завдяки яким, на його думку, можна «перемогти бідність, увійти в Європу та в НАТО». І тут, схоже, ще вірять цим словам, які зовсім не переконали переважну більшість виборців країни і не допомогли залишитися на другий термін.

Втім і тут стався інцидент, коли невідомий голосно крикнув Президентові - "ганьба". Природно, на нього відразу накинулася охорона. Відреагував на чоловіка і Петро Порошенко, порекомендувавши йому бігти: "Як вам не соромно? Подивіться - ви один. Біжіть-біжіть, ви свою справу зробили. Підніміть руки і біжіть звідси ». І, дійсно, сміливцю довелося тікати, але, як це не парадоксально, його позицію поділяють понад 13 мільйонів громадян України. До них треба додати мільйони тих громадян України, які перебувають в Росії, на Донбасі та в Криму Їх не законно позбавили можливості взяти участь у виборах Президента країни, очевидно, злякавшись негативного ставлення до Петра Порошенка.

Але і без цих голосів розрив між ними Володимиром Зеленським та Петром Порошенком по Україні склав майже 50%, а по Херсонській області - й того більше - за 67%. Дивно, але чинного Президента не підтримали навіть такі області, як Тернопільська, Іванофранківська, Волинська, Хмельницька і Вінницька. І це, не дивлячись на те , що недоліки Володимира Зеленського були очевидні для всіх виборців.

Однак бажання позбутися від людини, що не збиралася програвати та витратила чималі кошти на вибори, було настільки значним, що на них не звернули ніякої уваги. Людям набридли постійна брехня і постійне «прощання з Росією», яке обернулися для Петра Порошенка прощанням із кабінетом на Банковій.

В умовах п'ятирічної війни на сході країни, корупції, крадіжок, стрімкого зростання цін на продукти харчування, медикаменти, газ, комунальні послуги, життя для більшості населення України стало просто нестерпним.

Деякі аналітики й досі дивуються, чому переміг саме актор і шоумен Володимир Зеленський? Та тому, що був приречений виграти. Більш відповідної людини серед кандидатів н зпайшлося. Він – чесна людина, юрист за освітою, непоганий оратор, не замішаний в корупції, нічого не крав, і не махровий русофоб.

І коли він залишився один на один з Петром Порошенко, який за довгих п'ять років правління не тільки не зумів поліпшити умови життя людей, але навіть їх істотно погіршив, у переважної кількості виборців просто не лишилося іншого вибору.

Юрій Анісімов,
Заслужений журналіст України

 
Яндекс.Метрика